Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  5  6  7  8  9    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2018
10 lipca 2018, 19:50 [cytuj]
Drakiur powiedział/a:
Stąd, że nie kibicujemy od wczoraj i znamy realia w jakich się poruszamy. Levy nie da za nich 70 mln. Pogódź się z tym.

Oczywiście odszczekam wszystko z przyjemnością, jeśli się mylę. Ale chyba każde z nas wie jak będzie


Też kibicuję nie od wczoraj i dlateog wiem, ze od kilku sezonów regularnie bijemy nasz rekord transferowy i podnosimy maksymalną płacę (chociaż akurat ewentualen zarobki Martiala czy Zahy na pewno byłyby niższe niż Kane).
Też kibicuję nie od wczoraj i dlateog wiem, ze od kilku sezonów regularnie bijemy nasz rekord transferowy i podnosimy maksymalną płacę (chociaż akurat ewentualen zarobki Martiala czy Zahy na pewno byłyby niższe niż Kane)
10 lipca 2018, 21:59 [cytuj]
Wait, what? Od kilku sezonów bijemy rekordy? No faktycznie, rok temu przyszedł Sanchez za 40 mln, a wcześniej son 3 lata temu za 30. To Darren Bent w 2007 przyszedł za 25, Bentley rok później też koło tego. No faktycznie, rokuje że Levy w tym roku da 70.
Wait, what? Od kilku sezonów bijemy rekordy? No faktycznie, rok temu przyszedł Sanchez za 40 mln, a wcześniej son 3 lata temu za 30. To Darren Bent w 2007 przyszedł za 25, Bentley rok później też koło tego. No faktycznie, rokuje że Levy w tym roku da 70
10 lipca 2018, 22:14 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Co nie zmienia faktu, że wcale nie dziwię się komentarzom, że Levy nigdy nie wyda na piłkarzy takich sum :P. A to dlatego, że przyzwyczailiśmy się do dotychczasowej polityki transferowej i zakupów Levy'ego, tj. kupowanie przede wszystkim piłkarzy za "grosze" do oszlifowania przez menedżera. Pamiętam jak jeszcze sam się parę lat temu dziwiłem, że do klubu przyszedł za(wtedy aż!) 30 baniek Soldado. ;)


a Soldado nie przyszedł czasem za 35, a Lamela za 30? w tym samym okienku, tylko że to była kasa za Bale:luzik:
a Soldado nie przyszedł czasem za 35, a Lamela za 30? w tym samym okienku, tylko że to była kasa za Bale:luzik:
11 lipca 2018, 00:30 [cytuj]
Drakiur powiedział/a:
Wait, what? Od kilku sezonów bijemy rekordy? No faktycznie, rok temu przyszedł Sanchez za 40 mln, a wcześniej son 3 lata temu za 30. To Darren Bent w 2007 przyszedł za 25, Bentley rok później też koło tego. No faktycznie, rokuje że Levy w tym roku da 70


Lamela/Soldado -> nikt -> Son -> Sissoko (nienajlepiej wydane pieniądze, ale podobo rekordowe) -> Sanchez

W ostatnich pięciu letnich okienkach czterokrotnie bity był rekord.
Lamela/Soldado -> nikt -> Son -> Sissoko (nienajlepiej wydane pieniądze, ale podobo rekordowe) -> Sanchez W ostatnich pięciu letnich okienkach czterokrotnie bity był rekord
11 lipca 2018, 04:37 [cytuj]
Son to był bity rekord? Jak on kosztował tyle co Soldado/Lamela. To jakie to 4 razy? Czyli Jak Soldado przyszedł i przyszedł Son za tyle samo to jest bicie rekordu? AHA

Od transferu Benta czyli od 10 lat to niesamowity skok w kwestii rekordu transferowego zaliczył ten klub. Wszystkie kluby topowe się zaczynają bać że im będziemy podkradać cele transferowe :wysmiewacz:

Nie, a tak serio, tu jest mowa o transferze pokroju 70 mln, a nie podbiciu rekordu o 5 mln co 5 lat. Jak dalej prezes Daniel będzie robił tak SUKCESYWNY progres w wydawaniu pieniędzy na zawodników, to transfer za 70 mln osiagniemy gdzieś w 2032 roku.
Son to był bity rekord? Jak on kosztował tyle co Soldado/Lamela. To jakie to 4 razy? Czyli Jak Soldado przyszedł i przyszedł Son za tyle samo to jest bicie rekordu? AHA Od transferu Benta czyli od 10 lat to niesamowity skok w kwestii rekordu transferowego zaliczył ten klub. Wszystkie kluby topowe się zaczynają bać że im będziemy podkradać cele transferowe :wysmiewacz: Nie, a tak serio, tu jest mowa o transferze pokroju 70 mln, a nie podbiciu rekordu o 5 mln co 5 lat. Jak dalej prezes Daniel będzie robił tak SUKCESYWNY progres w wydawaniu pieniędzy na zawodników, to transfer za 70 mln osiagniemy gdzieś w 2032 roku
11 lipca 2018, 08:01 [cytuj]
Realne wydaje się 40 mln euro za Malcoma
Realne wydaje się 40 mln euro za Malcoma
11 lipca 2018, 10:25 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
Son to był bity rekord? Jak on kosztował tyle co Soldado/Lamela. To jakie to 4 razy? Czyli Jak Soldado przyszedł i przyszedł Son za tyle samo to jest bicie rekordu? AHA

Od transferu Benta czyli od 10 lat to niesamowity skok w kwestii rekordu transferowego zaliczył ten klub. Wszystkie kluby topowe się zaczynają bać że im będziemy podkradać cele transferowe :wysmiewacz:

Nie, a tak serio, tu jest mowa o transferze pokroju 70 mln, a nie podbiciu rekordu o 5 mln co 5 lat. Jak dalej prezes Daniel będzie robił tak SUKCESYWNY progres w wydawaniu pieniędzy na zawodników, to transfer za 70 mln osiagniemy gdzieś w 2032 roku


No i? Moim zdaniem bardzo dobrze. W pełni się zgadzam i popieram politykę Prezesa. Podpisuję się pod nią obiema rękami.
Ostatnio świetnie na ten temat się wypowiedział Ledley.
Edytowano dnia: 11 lipca 2018, 10:25
No i? Moim zdaniem bardzo dobrze. W pełni się zgadzam i popieram politykę Prezesa. Podpisuję się pod nią obiema rękami. Ostatnio świetnie na ten temat się wypowiedział Ledley
11 lipca 2018, 11:50 [cytuj]
Spokojnie panowie . Rynek w ostatnich dwóch latach "zwariował" i kluby płacą kolosalne sumy za zawodników . Ceny rzędu 50-60mlnE stają się normą za zawodnika który rozegrał dobry sezon. Myślę że w tym okienku jesteśmy w stanie wydać na jednego zawodnika sumę z tego przedziału . Tym bardziej że na pewno ktoś odejdzie i część pieniędzy na transfery będzie pochodziła ze sprzedaży zawodników z obecnej kadry.
Spokojnie panowie . Rynek w ostatnich dwóch latach "zwariował" i kluby płacą kolosalne sumy za zawodników . Ceny rzędu 50-60mlnE stają się normą za zawodnika który rozegrał dobry sezon. Myślę że w tym okienku jesteśmy w stanie wydać na jednego zawodnika sumę z tego przedziału . Tym bardziej że na pewno ktoś odejdzie i część pieniędzy na transfery będzie pochodziła ze sprzedaży zawodników z obecnej kadry
11 lipca 2018, 12:17 [cytuj]
Czasu zostało nie wiele a narazie tylko my nic nie kupiliśmy City Mahrez , United Freda i jakiegoś obrońcę , Arsenal Torreire Sokratisa Leno
Liverpool Fabinho i Keita a i Shaqiri bardzo blisko , Chelsea też narazie nic ale z Sarrim ma przyjść Jorginho . A u nas jakieś plotki a żadnych konkretów ja bym osobiście chciał zakupu De lighta ale to wtedy jak Toby odejdzie zakupu Grealisha kwota mała a gość może odpalić ndombele to koszt około 50mln ale przy sprzedaży Dembele za około 25/30 dokładamy tylko połowę taj kwoty dalej Martial/Zaha ktoś z tej 2 by się przydał wiadomo lepszy Martial który może gra w ofensywie praktycznie wszędzie niby jest Son Lamela i Lucas ale ja Lamela i Lucas to nie będą raczej zawodnicy podstawowi . Zawodnikami do odejścia są napewno Dembele (kwestia kontraktu nie jego gry) Sissoko i N'koudou. Ja nawet po odejściu Tobiego i nie sprowadzeniu Dr lighta nie płakał bym bo Eric może grać na So a jeszcze Juan Foyth na którego strasznie liczę i jestem wielkim fanem jego talentu jeśli by popracował na siłowni to myślę że nie był by gorszy od Sanchez który jest strasznie sredni pozdrawiam
Czasu zostało nie wiele a narazie tylko my nic nie kupiliśmy City Mahrez , United Freda i jakiegoś obrońcę , Arsenal Torreire Sokratisa Leno Liverpool Fabinho i Keita a i Shaqiri bardzo blisko , Chelsea też narazie nic ale z Sarrim ma przyjść Jorginho . A u nas jakieś plotki a żadnych konkretów ja bym osobiście chciał zakupu De lighta ale to wtedy jak Toby odejdzie zakupu Grealisha kwota mała a gość może odpalić ndombele to koszt około 50mln ale przy sprzedaży Dembele za około 25/30 dokładamy tylko połowę taj kwoty dalej Martial/Zaha ktoś z tej 2 by się przydał wiadomo lepszy Martial który może gra w ofensywie praktycznie wszędzie niby jest Son Lamela i Lucas ale ja Lamela i Lucas to nie będą raczej zawodnicy podstawowi . Zawodnikami do odejścia są napewno Dembele (kwestia kontraktu nie jego gry) Sissoko i N'koudou. Ja nawet po odejściu Tobiego i nie sprowadzeniu Dr lighta nie płakał bym bo Eric może grać na So a jeszcze Juan Foyth na którego strasznie liczę i jestem wielkim fanem jego talentu jeśli by popracował na siłowni to myślę że nie był by gorszy od Sanchez który jest strasznie sredni pozdrawiam
11 lipca 2018, 13:12 [cytuj]
Zmieniły się okoliczności i aspiracje, skąd więc to zdecydowane przekonanie, że nie zmieni się polityka transferowa?
Zmieniły się okoliczności i aspiracje, skąd więc to zdecydowane przekonanie, że nie zmieni się polityka transferowa?
11 lipca 2018, 15:32 [cytuj]
Podobno Jorginho woli transfer do Chelsea niż Man City bo wolałby mieszkać w Londynie.

Napoli żąda podobno~ £50mln.
Pochettino szuka środkowego pomocnika.

Gdyby to tak pykło...:szok:
Podobno Jorginho woli transfer do Chelsea niż Man City bo wolałby mieszkać w Londynie. Napoli żąda podobno~ £50mln. Pochettino szuka środkowego pomocnika. Gdyby to tak pykło...:szok:
11 lipca 2018, 18:24 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Lamela/Soldado -&amp;gt; nikt -&amp;gt; Son -&amp;gt; Sissoko (nienajlepiej wydane pieniądze, ale podobo rekordowe) -&amp;gt; Sanchez

W ostatnich pięciu letnich okienkach czterokrotnie bity był rekord


No i ze wszystkim się zgadzam. Tylko widzisz, to są rekordy o \\&quot;troszkę\\&quot;. Kilka mln, max 10. I uważam że Levy może wydać 40kilka mln na jakiegoś Ndombele/innego ŚP. Ale nie wyda o 30 mln więcej niż aktualny rekord, który był rok temu. Nie podwoi. I dobrze o tym wiesz.


Emilian powiedział/a:
No i? Moim zdaniem bardzo dobrze. W pełni się zgadzam i popieram politykę Prezesa. Podpisuję się pod nią obiema rękami.
Ostatnio świetnie na ten temat się wypowiedział Ledley


Nie o tym jest rozmowa. Są dwa obozy - jedni mówią że warto zaryzykować i wydać duże pieniądze bo jak obecny skład poleci to następny taki będzie za 50 lat, a drudzy że nie warto ryzykować i brać udziału w szalonych cenach na rynku. Ale to nie jest rozmowa na temat tego, który archetyp działania jest słuszny, tylko mówimy o tym że Daniel nie podwoi obecnego rekordu na kogoś z wysokiej półki, bo niektórzy się łudzą że jednak to zrobi.

Marcin powiedział/a:
Zmieniły się okoliczności i aspiracje, skąd więc to zdecydowane przekonanie, że nie zmieni się polityka transferowa?


Jak nie zmieniła się po wicemistrzostwie, to po 3 miejscu też się nie zmieni.
Edytowano dnia: 11 lipca 2018, 18:31
No i ze wszystkim się zgadzam. Tylko widzisz, to są rekordy o \\&quot;troszkę\\&quot;. Kilka mln, max 10. I uważam że Levy może wydać 40kilka mln na jakiegoś Ndombele/innego ŚP. Ale nie wyda o 30 mln więcej niż aktualny rekord, który był rok temu. Nie podwoi. I dobrze o tym wiesz. [quote=Emilian]No i? Moim zdaniem bardzo dobrze. W pełni się zgadzam i popieram politykę Prezesa. Podpisuję się pod nią obiema rękami. Ostatnio świetnie na ten temat się wypowiedział Ledley
11 lipca 2018, 18:33 [cytuj]
[quote=Drakiur]Nie podwoi

Powtórzę pytanie. Skąd ta pewność? Bo kiedyś nie podwajał?

Przecież wtedy inne były możliwości, potrzeby, aspiracje, rynek.

Dobra, widze, że rozmowa nie ma sensu. Komuś się tryb eksperta włączył i żadna refleksja nie dociera. Nie, bo nie.
Edytowano dnia: 11 lipca 2018, 18:34
[quote=Drakiur]Nie podwoi Powtórzę pytanie. Skąd ta pewność? Bo kiedyś nie podwajał? Przecież wtedy inne były możliwości, potrzeby, aspiracje, rynek. Dobra, widze, że rozmowa nie ma sensu. Komuś się tryb eksperta włączył i żadna refleksja nie dociera. Nie, bo nie
11 lipca 2018, 18:37 [cytuj]
Widzisz, różnimy się tym, że ja napisałem, że z największą przyjemnością odszczekam jeśli się mylę. Liczę że zrobisz to samo jak Levy w najbliższych latach nie zrobi jakiegoś boom'u.
Widzisz, różnimy się tym, że ja napisałem, że z największą przyjemnością odszczekam jeśli się mylę. Liczę że zrobisz to samo jak Levy w najbliższych latach nie zrobi jakiegoś boom'u
11 lipca 2018, 18:48 [cytuj]
A na co komu Twoje odszczekiwanie?

Co niby miałabym odszczekiwać? Wskaż jakąś konkretną tezę jaką postawiłem.

Dla ułatwienia- nie, nie stwierdziłem, że Levy zacznie bić rekordy. Zapytałem skąd pewność, że nie.
A na co komu Twoje odszczekiwanie? Co niby miałabym odszczekiwać? Wskaż jakąś konkretną tezę jaką postawiłem. Dla ułatwienia- nie, nie stwierdziłem, że Levy zacznie bić rekordy. Zapytałem skąd pewność, że nie
11 lipca 2018, 19:01 [cytuj]
Masz prawo do swojej romantycznej wizji Daniel'a który zobaczywszy wyniki z ostatnich 3 lat zostanie natchnięty do wydania dużej gotówki na jednego zawodnika z wysokiej półki. Natomiast ja jako inżynier/programista mam ścisły umysł i wolę wyciągać wnioski z liczb. I nijak mi nie wychodzi patrząc na ostatnie lata że cokolwiek się zmieni w sposób niekontrolowany (a takim byłoby podwojenie rekordu transferowego). Patrząc na ostatnie lata realnym jest wierzyć w wydanie 40kilku, nawet 50 mln na zawodnika (prawdopodobnie ŚP, lub ŚO biorąc pod uwagę odejścia Moussy/Toby'ego). Natomiast wiara że nagle rekord skoczy o 30 mln, gdzie od 10 lat podbił się o ledwo 10 niestety przeczy logice. Zrób swój prywatny rachunek prawdopodobieństwa. I nie mów mi proszę o zmianie oczekiwań i aspiracji bo od sezonu gonienia Leicester aspiracje są te same - mistrzostwo i wysokie miejsce w LM. Jakie zmiany w składzie i polityce transferowej odbyły się przez ostatnie 2 okna? Nawet licząc Sanchez'a który podbił rekord o jakąś 1/3? Bo ja na przykład na wymianie Walker - Aurier widzę regres, a między CCV i Foyth'em dałbym znak równości. Jeśli odejdzie Toby, a przyjdzie de Ligt, którego większość jest zwolennikiem - czy będzie to progres? Bo moim zdaniem nie.

Podsumowując. Skąd mam pewność? Nie mam. Ale mam wysokie prawdopodobieństwo bazujące na liczbach i długoterminowej działalności prezesa. Co przemiawia za Twoimi argumentami oprócz pobożnego życzenia?

Pozdrawiam.
Masz prawo do swojej romantycznej wizji Daniel'a który zobaczywszy wyniki z ostatnich 3 lat zostanie natchnięty do wydania dużej gotówki na jednego zawodnika z wysokiej półki. Natomiast ja jako inżynier/programista mam ścisły umysł i wolę wyciągać wnioski z liczb. I nijak mi nie wychodzi patrząc na ostatnie lata że cokolwiek się zmieni w sposób niekontrolowany (a takim byłoby podwojenie rekordu transferowego). Patrząc na ostatnie lata realnym jest wierzyć w wydanie 40kilku, nawet 50 mln na zawodnika (prawdopodobnie ŚP, lub ŚO biorąc pod uwagę odejścia Moussy/Toby'ego). Natomiast wiara że nagle rekord skoczy o 30 mln, gdzie od 10 lat podbił się o ledwo 10 niestety przeczy logice. Zrób swój prywatny rachunek prawdopodobieństwa. I nie mów mi proszę o zmianie oczekiwań i aspiracji bo od sezonu gonienia Leicester aspiracje są te same - mistrzostwo i wysokie miejsce w LM. Jakie zmiany w składzie i polityce transferowej odbyły się przez ostatnie 2 okna? Nawet licząc Sanchez'a który podbił rekord o jakąś 1/3? Bo ja na przykład na wymianie Walker - Aurier widzę regres, a między CCV i Foyth'em dałbym znak równości. Jeśli odejdzie Toby, a przyjdzie de Ligt, którego większość jest zwolennikiem - czy będzie to progres? Bo moim zdaniem nie. Podsumowując. Skąd mam pewność? Nie mam. Ale mam wysokie prawdopodobieństwo bazujące na liczbach i długoterminowej działalności prezesa. Co przemiawia za Twoimi argumentami oprócz pobożnego życzenia? Pozdrawiam
11 lipca 2018, 19:12 [cytuj]
Uparcie przypisujesz mi jakąś wizję, argumenty itp. Nie wiem czym to jest spowodowane ale przez to najwyraźniej się nie dogadamy.

Tym bardziej, że trochę się mieszasz w wywodach.
Edytowano dnia: 11 lipca 2018, 19:12
Uparcie przypisujesz mi jakąś wizję, argumenty itp. Nie wiem czym to jest spowodowane ale przez to najwyraźniej się nie dogadamy. Tym bardziej, że trochę się mieszasz w wywodach
11 lipca 2018, 20:34 [cytuj]
On miesza? On ci podsumował realia finansowe tego klubu na bazie FAKTÓW z ostatnich lat. Czego ci jeszcze trzeba oprócz wymienienia zawodników, ich kwot, stosunku jakości transferów do pozycji w tabeli? Przecież on ci samą prawdę powiedział, przychodza nazwiska które nie wzmacniają składu. Tottenham nie robi transferów na miarę top 3 w którym się znajduje od 3 sezonów. Ale nie, on nie ma racji, BO MOŻE DANIEL WYDA BO JESTEŚMY W TOP 3. Zadał ci pytanie, wydał Daniel na transfery na miarę miejsca w którym się znajduje klub? Nie. On ma rację, a ty liczysz na jakiś cud. Co rok ta sama śpiewka, że Daniel będzie wydawał jak przystało na topowy klub.l On wyda...
Edytowano dnia: 11 lipca 2018, 20:36
On miesza? On ci podsumował realia finansowe tego klubu na bazie FAKTÓW z ostatnich lat. Czego ci jeszcze trzeba oprócz wymienienia zawodników, ich kwot, stosunku jakości transferów do pozycji w tabeli? Przecież on ci samą prawdę powiedział, przychodza nazwiska które nie wzmacniają składu. Tottenham nie robi transferów na miarę top 3 w którym się znajduje od 3 sezonów. Ale nie, on nie ma racji, BO MOŻE DANIEL WYDA BO JESTEŚMY W TOP 3. Zadał ci pytanie, wydał Daniel na transfery na miarę miejsca w którym się znajduje klub? Nie. On ma rację, a ty liczysz na jakiś cud. Co rok ta sama śpiewka, że Daniel będzie wydawał jak przystało na topowy klub.l On wyda
11 lipca 2018, 20:58 [cytuj]
Panowie drodzy, nauczcie się czytać ze zrozumieniem:glupek:

Później możemy podyskutować o faktach, prawdzie i innych takich.

Inna sprawa, że np kwoty transferów nie mają znaczącego przełożenia na pozycje w tabeli. Nie takie jak wysokość wynagrodzeń. Polecam "Futbonomię" Kupera i Szymańskiego. Jeśli już tak lubimy twarde dane i przejrzyste wyliczenia.

Panowie drodzy, nauczcie się czytać ze zrozumieniem:glupek: Później możemy podyskutować o faktach, prawdzie i innych takich. Inna sprawa, że np kwoty transferów nie mają znaczącego przełożenia na pozycje w tabeli. Nie takie jak wysokość wynagrodzeń. Polecam "Futbonomię" Kupera i Szymańskiego. Jeśli już tak lubimy twarde dane i przejrzyste wyliczenia.
11 lipca 2018, 21:12 [cytuj]
To oświeć mnie jasnie książę co źle zinterpretowałem.

I co, jest tam coś o Tottenhamie? Bo szczerze wątpie. A jak nie ma to mi latają statystyki innych klubów. Mówimy o Tottenhamie. O Tottenhamie który nie wzmacnia kadry od 3 lat.
To oświeć mnie jasnie książę co źle zinterpretowałem. I co, jest tam coś o Tottenhamie? Bo szczerze wątpie. A jak nie ma to mi latają statystyki innych klubów. Mówimy o Tottenhamie. O Tottenhamie który nie wzmacnia kadry od 3 lat
|<  <<  <  5  6  7  8  9    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 100 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się