Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  6  7  8  9  10    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2018
11 lipca 2018, 22:17 [cytuj]
Jeżeli polityka by się nie zmienila, to Levy właśnie by negocjował 200mln za Kane'a z Realem, a nie dawał mu 2,5 razy większy kontrakt. Z bonusami Kane może mieć 300k tygodniówki gdzieś czytałem. Gdyby polityka się nie zmieniła to Poch by nie podpisał długoterminowego kontraktu mając na horyzoncie Real. Mamy nowy stadion i większe możliwości.
Jeżeli polityka by się nie zmienila, to Levy właśnie by negocjował 200mln za Kane'a z Realem, a nie dawał mu 2,5 razy większy kontrakt. Z bonusami Kane może mieć 300k tygodniówki gdzieś czytałem. Gdyby polityka się nie zmieniła to Poch by nie podpisał długoterminowego kontraktu mając na horyzoncie Real. Mamy nowy stadion i większe możliwości
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
11 lipca 2018, 23:54 [cytuj]
Tielemansik02 powiedział/a:
Czasu zostało nie wiele a narazie tylko my nic nie kupiliśmy City Mahrez , United Freda i jakiegoś obrońcę , Arsenal Torreire Sokratisa Leno
Liverpool Fabinho i Keita a i Shaqiri bardzo blisko , Chelsea też narazie nic ale z Sarrim ma przyjść Jorginho .


Wszystko to prawda, ale nie są to też piłkarze którzy jakoś bardzo wzmocnią kadry swoich nowych zespołów. Mahrez będzie w City rezerwowym (tak obstawiam) i generalnie uważam że w ogóle nie jest im potrzebny. Fred w United też nie ma jakiegoś pewnego miejsca i zdziwię się jeśli w pierwszym sezonie zrobi dużą różnicę, Torreira, Leno, Sokratis, Lichsteiner - żaden z nich nie załapałby się do składu któregokolwiek z klubów top 6 oprócz Arsenalu. No, może Leno za Kariusa.

Liverpool zrobił bardzo mądre transfery i uważam, ze są znacznie mocniejsi niż przed rokiem bo sprowadzili dobrych piłkarzy na pozycję gdzie mieli największe braki, ale ruchy transferowe jakoś specjalnie mnie nie przerażają.

Zgadzam się jednak, że potrzebujemy kilku wzmocnień jeśli chcemy walczyć o mistrzostwo. Z aktualną kadrą minus Toby, Dembele + pewnie jeszcze ktoś z mniej ważnych zawodników będzie bardzo ciężko powtórzyć wynik z minionego sezonu, a co dopiero go poprawić.
Wszystko to prawda, ale nie są to też piłkarze którzy jakoś bardzo wzmocnią kadry swoich nowych zespołów. Mahrez będzie w City rezerwowym (tak obstawiam) i generalnie uważam że w ogóle nie jest im potrzebny. Fred w United też nie ma jakiegoś pewnego miejsca i zdziwię się jeśli w pierwszym sezonie zrobi dużą różnicę, Torreira, Leno, Sokratis, Lichsteiner - żaden z nich nie załapałby się do składu któregokolwiek z klubów top 6 oprócz Arsenalu. No, może Leno za Kariusa. Liverpool zrobił bardzo mądre transfery i uważam, ze są znacznie mocniejsi niż przed rokiem bo sprowadzili dobrych piłkarzy na pozycję gdzie mieli największe braki, ale ruchy transferowe jakoś specjalnie mnie nie przerażają. Zgadzam się jednak, że potrzebujemy kilku wzmocnień jeśli chcemy walczyć o mistrzostwo. Z aktualną kadrą minus Toby, Dembele + pewnie jeszcze ktoś z mniej ważnych zawodników będzie bardzo ciężko powtórzyć wynik z minionego sezonu, a co dopiero go poprawić
11 lipca 2018, 23:57 [cytuj]
vebq powiedział/a:
Jeżeli polityka by się nie zmienila, to Levy właśnie by negocjował 200mln za Kane\'a z Realem, a nie dawał mu 2,5 razy większy kontrakt. Z bonusami Kane może mieć 300k tygodniówki gdzieś czytałem. Gdyby polityka się nie zmieniła to Poch by nie podpisał długoterminowego kontraktu mając na horyzoncie Real. Mamy nowy stadion i większe możliwości


Podpisuję się oboma rękami. Gdybypolityka się nie zmieniła to prawdopodobnie nie byłoby już u nas Llorisa, Kane, Eriksena, Vertonghena, czy Delego, a jednak potrafimy ich zatrzymać w składzie, zmotywowanych, głodnych gry, a dodatkowo, przed minionym sezonem potrafiliśmy poszerzyć kadrę co było największym problemem 2 sezony temu.

W zbliżającym się sezonie największych braków na ten moment upatrywałbym w środku pomocy i to tam potrzebujemy kogoś na prawdę dobrego. Martial mi się marzy, ale uważam, ze nie powinie on być naszym pierwszym priorytetem bo to nie ta pozycja.
Edytowano dnia: 11 lipca 2018, 23:57
Podpisuję się oboma rękami. Gdybypolityka się nie zmieniła to prawdopodobnie nie byłoby już u nas Llorisa, Kane, Eriksena, Vertonghena, czy Delego, a jednak potrafimy ich zatrzymać w składzie, zmotywowanych, głodnych gry, a dodatkowo, przed minionym sezonem potrafiliśmy poszerzyć kadrę co było największym problemem 2 sezony temu. W zbliżającym się sezonie największych braków na ten moment upatrywałbym w środku pomocy i to tam potrzebujemy kogoś na prawdę dobrego. Martial mi się marzy, ale uważam, ze nie powinie on być naszym pierwszym priorytetem bo to nie ta pozycja
12 lipca 2018, 08:09 [cytuj]
Martial nie powinien być priorytetem, bo nie ta pozycja?! Co to za bzdety. Sam Poch go chce, Son będzie grał w Azji, nie ma zamiennika dla Kane'a...

Oby się przynajmniej z Malcomem udało
Martial nie powinien być priorytetem, bo nie ta pozycja?! Co to za bzdety. Sam Poch go chce, Son będzie grał w Azji, nie ma zamiennika dla Kane'a... Oby się przynajmniej z Malcomem udało
12 lipca 2018, 11:10 [cytuj]
Na 4 ofensywne miejsca - Kane, Eriksen, Dele, Son, Lucas, Lamela i już praktycznie Grealish. Na ŚP mamy Diera, Wanyame i Winksa. Trzeba być mało rozgarniętym żeby nie widzieć co jest priorytetem
Na 4 ofensywne miejsca - Kane, Eriksen, Dele, Son, Lucas, Lamela i już praktycznie Grealish. Na ŚP mamy Diera, Wanyame i Winksa. Trzeba być mało rozgarniętym żeby nie widzieć co jest priorytetem
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
12 lipca 2018, 13:17 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
To oświeć mnie jasnie książę co źle zinterpretowałem.

I co, jest tam coś o Tottenhamie? Bo szczerze wątpie. A jak nie ma to mi latają statystyki innych klubów. Mówimy o Tottenhamie. O Tottenhamie który nie wzmacnia kadry od 3 lat


'1 Nigdzie nie napisałem, że Levy będzie wydawał pieniądze a, podobnie jak Drakiur, takie twierdzenia mi przypisujesz.

'2 :bezradny:
'1 Nigdzie nie napisałem, że Levy będzie wydawał pieniądze a, podobnie jak Drakiur, takie twierdzenia mi przypisujesz. '2 :bezradny:
12 lipca 2018, 13:51 [cytuj]
vebq powiedział/a:
Na 4 ofensywne miejsca - Kane, Eriksen, Dele, Son, Lucas, Lamela i już praktycznie Grealish. Na ŚP mamy Diera, Wanyame i Winksa. Trzeba być mało rozgarniętym żeby nie widzieć co jest priorytetem


W takim razie Poch jest nierozgarnięty skoro od początku naciska na transfer Martiala. Grealish w ataku? Son jedzie grać w Azji, Eriksen to nie ta pozycja, Dele na skrzydle? Lamela to nie ta jakość, a Lucas to niewiadoma.
W takim razie Poch jest nierozgarnięty skoro od początku naciska na transfer Martiala. Grealish w ataku? Son jedzie grać w Azji, Eriksen to nie ta pozycja, Dele na skrzydle? Lamela to nie ta jakość, a Lucas to niewiadoma
12 lipca 2018, 13:56 [cytuj]
Co nie znaczy, że w środku pola nie ma priorytetów. Póki co jest tylko gadanie a transferów nie ma. Zostaniemy z ręką w nocniku na kilka dni przed zamknięciem okna
Co nie znaczy, że w środku pola nie ma priorytetów. Póki co jest tylko gadanie a transferów nie ma. Zostaniemy z ręką w nocniku na kilka dni przed zamknięciem okna
12 lipca 2018, 14:49 [cytuj]
Son jedzie grac do Azji ?
Można jaśniej....
Son jedzie grac do Azji ? Można jaśniej
12 lipca 2018, 15:02 [cytuj]
@Kiriak
a co Eriksen i Alli to nie są ofensywni piłkarze? Napisałem że na 4 miejsca mamy tyłu piłkarzy a kto gdzie będzie grał to już inna sprawa, gdzie gra przy 4231 Dele? Nie na skrzydle (na papierze)? Nie mamy jakości w środku, w ofensywie mamy jej wystarczająco. I skąd ty możesz wiedzieć na co naciska Poch? Mailujesz z nim? Oczywiście że Matrial to jest jakośc która by się nam przydała, i która dawała by większe pole manewru, ale odchodzi Dembele, nasz najlepszy ŚP i bez transferów konkretnych transferów na te pozycje możemy zapomnieć o walce o majstra. Priorytetem powinien być zajebisty pomocnik potem można myśleć o Martialu. Jasne że chciałbym Martiala czy Zaha ale wolałbym np Rabiota jakbym miał wybierać jednego z 2
@Kiriak a co Eriksen i Alli to nie są ofensywni piłkarze? Napisałem że na 4 miejsca mamy tyłu piłkarzy a kto gdzie będzie grał to już inna sprawa, gdzie gra przy 4231 Dele? Nie na skrzydle (na papierze)? Nie mamy jakości w środku, w ofensywie mamy jej wystarczająco. I skąd ty możesz wiedzieć na co naciska Poch? Mailujesz z nim? Oczywiście że Matrial to jest jakośc która by się nam przydała, i która dawała by większe pole manewru, ale odchodzi Dembele, nasz najlepszy ŚP i bez transferów konkretnych transferów na te pozycje możemy zapomnieć o walce o majstra. Priorytetem powinien być zajebisty pomocnik potem można myśleć o Martialu. Jasne że chciałbym Martiala czy Zaha ale wolałbym np Rabiota jakbym miał wybierać jednego z 2
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
12 lipca 2018, 15:15 [cytuj]
vebq powiedział/a:
@Kiriak
a co Eriksen i Alli to nie są ofensywni piłkarze? Napisałem że na 4 miejsca mamy tyłu piłkarzy a kto gdzie będzie grał to już inna sprawa, gdzie gra przy 4231 Dele? Nie na skrzydle (na papierze)? Nie mamy jakości w środku, w ofensywie mamy jej wystarczająco. I skąd ty możesz wiedzieć na co naciska Poch? Mailujesz z nim? Oczywiście że Matrial to jest jakośc która by się nam przydała, i która dawała by większe pole manewru, ale odchodzi Dembele, nasz najlepszy ŚP i bez transferów konkretnych transferów na te pozycje możemy zapomnieć o walce o majstra. Priorytetem powinien być zajebisty pomocnik potem można myśleć o Martialu. Jasne że chciałbym Martiala czy Zaha ale wolałbym np Rabiota jakbym miał wybierać jednego z 2


tak samo z nim mejluje jak Ty wolisz Rabiota. to jest forum i moje "widzi mi się" więc zakładam, że się mogę mylić i napisałem wyżej, że środkowy pomocnik to również PRIORYTET, tylko że kolega wyżej pisał, że Martial nie powinien być priorytetem. nam jest potrzeba kilku PRIORYTETÓW. A o środkowych pomocnikach to już cała litania była...Rabiot, Kovacic, Gomes, Ndombele, niejaki Barrios, Nzonzi...i na plotach się kończy. Łysy słyszy powyżej 40 mln...i cisza się robi

_jaroszy powiedział/a:
Son jedzie grac do Azji ?
Można jaśniej


nie sierpień, ale początek przyszłego roku mu odpada, walczy o oddalenie woja w Pucharze Azji, w styczniu w Emiratach


tak samo z nim mejluje jak Ty wolisz Rabiota. to jest forum i moje "widzi mi się" więc zakładam, że się mogę mylić i napisałem wyżej, że środkowy pomocnik to również PRIORYTET, tylko że kolega wyżej pisał, że Martial nie powinien być priorytetem. nam jest potrzeba kilku PRIORYTETÓW. A o środkowych pomocnikach to już cała litania była...Rabiot, Kovacic, Gomes, Ndombele, niejaki Barrios, Nzonzi...i na plotach się kończy. Łysy słyszy powyżej 40 mln...i cisza się robi [quote=_jaroszy]Son jedzie grac do Azji ? Można jaśniej
12 lipca 2018, 16:13 [cytuj]
i jak sprzedamy Tobyego do United bez wymiany na Martiala z dopłatą, to będziemy frajerami, a plotki znów się pojawiają, że za ok 60 mln funtów:

https://metro.co.uk/2018/07/12/toby-alderweireld-intent-joining-manchester-united-tottenham-demand-60m-7708192/

Tottenham Hotspur are open to the prospect of selling Toby Alderweireld to Manchester United should they submit a suitable offer. #THFC

i jak sprzedamy Tobyego do United bez wymiany na Martiala z dopłatą, to będziemy frajerami, a plotki znów się pojawiają, że za ok 60 mln funtów: https://metro.co.uk/2018/07/12/toby-alderweireld-intent-joining-manchester-united-tottenham-demand-60m-7708192/ Tottenham Hotspur are open to the prospect of selling Toby Alderweireld to Manchester United should they submit a suitable offer. #THFC
13 lipca 2018, 00:21 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
tak samo z nim mejluje jak Ty wolisz Rabiota. to jest forum i moje "widzi mi się" więc zakładam, że się mogę mylić i napisałem wyżej, że środkowy pomocnik to również PRIORYTET, tylko że kolega wyżej pisał, że Martial nie powinien być priorytetem. nam jest potrzeba kilku PRIORYTETÓW. A o środkowych pomocnikach to już cała litania była...Rabiot, Kovacic, Gomes, Ndombele, niejaki Barrios, Nzonzi...i na plotach się kończy. Łysy słyszy powyżej 40 mln...i cisza się robi

[quote=_jaroszy]Son jedzie grac do Azji ?
Można jaśniej


Priorytet - sprawa szczególnie ważna, która musi być załatwiona w pierwszej kolejności :D
Priorytet - sprawa szczególnie ważna, która musi być załatwiona w pierwszej kolejności :D
13 lipca 2018, 11:32 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
i jak sprzedamy Tobyego do United bez wymiany na Martiala z dopłatą, to będziemy frajerami, a plotki znów się pojawiają, że za ok 60 mln funtów:

https://metro.co.uk/2018/07/12/toby-alderweireld-intent-joining-manchester-united-tottenham-demand-60m-7708192/

Tottenham Hotspur are open to the prospect of selling Toby Alderweireld to Manchester United should they submit a suitable offer. #THFC


Wydaje się że lepszą opcją dla United jest Maguire ,który jest młodszy i będzie do wzięcia za mniejsze pieniądze .
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-5948111/Manchester-United-ready-pay-50m-Harry-Maguire.html
Wydaje się że lepszą opcją dla United jest Maguire ,który jest młodszy i będzie do wzięcia za mniejsze pieniądze . http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-5948111/Manchester-United-ready-pay-50m-Harry-Maguire.html
13 lipca 2018, 12:10 [cytuj]
maguire to zupelnie inny typ obroncy niz toby :bezradny:
maguire to zupelnie inny typ obroncy niz toby :bezradny:
13 lipca 2018, 12:30 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
maguire to zupelnie inny typ obroncy niz toby :bezradny:

Dlaczego inny?
Zarówno Toby jak i on dobrze spisują się bloku obronnym złożonym z dwóch , lub trzech środkowych obrońców. Różnica może jest tylko w tym że Toby lepiej wprowadza piłkę do gry , ale skoro interesuje się nim United to znaczy się że nie jest to dla nich przeszkodą .
Dlaczego inny? Zarówno Toby jak i on dobrze spisują się bloku obronnym złożonym z dwóch , lub trzech środkowych obrońców. Różnica może jest tylko w tym że Toby lepiej wprowadza piłkę do gry , ale skoro interesuje się nim United to znaczy się że nie jest to dla nich przeszkodą
13 lipca 2018, 14:34 [cytuj]
#thfc target Anthony Martial is set to be pushed closer to a Manchester United exit with the club in advanced talks to sign Ivan Perisic. [Paris United]

July 13th will be a decisive day in #thfc midfielder Mousa Dembele's future with the Chinese Super League transfer window closing today. [Gazzetta dello Sport]

Shaqiri w Liverpoolu, Plea w Gladbach...a do nas najbliżej Barriosowi, wow!

#thfc are increasingly likely to sign Jack Grealish in the coming week. [Birmingham Live]

i Grealishowi...

Turcy po szrot w pakiecie:

Fenerbahçe director Damien Comolli is currently in London holding talks with #thfc over three season-long loan deals for Moussa Sissoko, Georges-Kévin N'Koudou and Vincent Janssen. [Hurriyet]
#thfc target Anthony Martial is set to be pushed closer to a Manchester United exit with the club in advanced talks to sign Ivan Perisic. [Paris United] July 13th will be a decisive day in #thfc midfielder Mousa Dembele's future with the Chinese Super League transfer window closing today. [Gazzetta dello Sport] Shaqiri w Liverpoolu, Plea w Gladbach...a do nas najbliżej Barriosowi, wow! #thfc are increasingly likely to sign Jack Grealish in the coming week. [Birmingham Live] i Grealishowi... Turcy po szrot w pakiecie: Fenerbahçe director Damien Comolli is currently in London holding talks with #thfc over three season-long loan deals for Moussa Sissoko, Georges-Kévin N'Koudou and Vincent Janssen. [Hurriyet]
13 lipca 2018, 14:35 [cytuj]
a tutaj Rabiot:

#thfc have withdrawn their interest in signing PSG midfielder Adrien Rabiot as they now expect him to join Barcelona in a £35M deal. [Sport]
a tutaj Rabiot: #thfc have withdrawn their interest in signing PSG midfielder Adrien Rabiot as they now expect him to join Barcelona in a £35M deal. [Sport]
15 lipca 2018, 12:10 [cytuj]
jeśli plotki o Barriosie w Chelsea i podebraniu Grealisha przez Chelsea:
http://theboyhotspur.com/grealish-deal-to-be-hijacked/

okażą się prawdą, to jesteśmy w punkcie "0" z transferami...z różnicą, że straciliśmy miesiąc
jeśli plotki o Barriosie w Chelsea i podebraniu Grealisha przez Chelsea: http://theboyhotspur.com/grealish-deal-to-be-hijacked/ okażą się prawdą, to jesteśmy w punkcie "0" z transferami...z różnicą, że straciliśmy miesiąc
15 lipca 2018, 12:26 [cytuj]
Pavard mógłby być zastępcą Tobyego...wg Daily Mirror.

szczerze w to wątpię, szczególnie, że Bayern się nim mocno interesuje
Pavard mógłby być zastępcą Tobyego...wg Daily Mirror. szczerze w to wątpię, szczególnie, że Bayern się nim mocno interesuje
|<  <<  <  6  7  8  9  10    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 102 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się