Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transfery out...czyszczenie składu
2 kwietnia 2019, 12:18 [cytuj]
Pid dużym znakiem zapytania stawialbym osobę Llorisa... Podobno interesujemy się Strakoshą z Lazio
Pid dużym znakiem zapytania stawialbym osobę Llorisa... Podobno interesujemy się Strakoshą z Lazio
4 maja 2019, 17:14 [cytuj]
Wanyama i Davies to oczywistości do odejścia? Wanyama to najlepszy defensywny pomocnik w naszej kadrze, a Davies to solidny zmiennik który może grać zarówno na lewej flance jak i na środku obrony. Obaj bardzo wartościowi i chyba nikt poza Tobą nie rozważa ich odejścia.
Ja bym się pożegnał z Vormem (0), Llorente (0), Nkoudou (0), Janssenem (5), KWP (5), Lamelą (20), Trippierem (40) i Dierem (40). W nawiasach kwota, którą możemy za nich dostać. Większości tłumaczyć raczej nie trzeba. Lamele bym oddał bo prześladują go kontuzje, niech sobie idzie do serie A albo już na emeryturę do Chin, KWP ma już 22 lata a poza obiecującym debiutem w każdym meczu był okropnie słaby, Dier i Trippier w formie są zadowalający, ale uważam, że moglibyśmy w ich miejsce mieć zdecydowanie lepszych zawodników.
Dobra, a więc to nam daje dodatkowe 110 baniek na transfery. Liczę, że drugie tyle wyłoży Levy. Tak, jestem optymistą. Zakładam też, że każdy z kluczowych zawodników zostanie, oczywiście w przypadku odejścia Eriksena czy Tobyego, dodatkowo trzeba sprowadzić kogoś na ich miejsce.
1.Trzeci bramkarz. Najlepiej podstarzały Anglik po kosztach idąc za przykładem Chelsea i United.
2.Wan-Bissaka (40) jako zbawienie naszej prawej flanki.
3.Sessegnon (40) jako uzupełnienie naszej lewej flanki.
Gdyby tak się stało mielibyśmy multum opcji, mianowicie na prawej obronie Wan-Bissaka, Aurier i Foyth, na lewej Rose, Sessegnon, Davies, Verts, na środku Toby, Verts, Sanchez, Foyth i Davies. Super, komfortowa sprawa na cały sezon, ale trochę droga. Mamy jeszcze CCV na wypożyczce, który świetnie sobie radzi i na środku obrony i na lewej, więc można zatrzymać jego jako alternatywę dla transferu Sessegnona. Wan-Bissaka to must have. Przy droższej wersji zostaje nam 140 baniek, przy tańszej 190.
4.Defensywny pomocnik do walki z Wanyamą o pierwszy skład. Nie mam jednego, konkretnego nazwiska. Brozovic, Ruben Neves, Ndidi, może Barca odda Vidala, może Kroos. Powiedzmy, że 50 baniek góra.
5.Środkowy/ofensywny pomocnik. Wartościowy zmiennik zarówno dla Eriksena jak i Winksa. Lo Celso, Gomes, może Isco albo i Modrić, o ile jeszcze mu się chce. Też załóżmy 50 baniek.
6.Skrzydłowy zmiennik, taki Lamela, ale mniej szklany. Sessegnon też może grać na skrzydle, ale mimo wszystko dobrze by było o jeszcze jednego grajka. Brak pomysłów personalnych.
7.Zmiennik Kane'a. Dla mnie idealny byłby Vardy. Ma swoje lata, więc nie będzie płakał, że na ogół zaczyna z ławki, a jednocześnie nadal jest dynamiczny i świetnie wykańcza akcje. To dla niego ostatnia okazja na liźnięcie większej piłki, a nie powinien wiele kosztować, dając jednocześnie z ławki dużo więcej niż Llorente. Alternatywą dla niego Dzeko. Liczmy 15 baniek.
Takie 7 transferów IN i mamy kompletny skład w walce o najwyższe trofea. Popłynąłem? : D
Wanyama i Davies to oczywistości do odejścia? Wanyama to najlepszy defensywny pomocnik w naszej kadrze, a Davies to solidny zmiennik który może grać zarówno na lewej flance jak i na środku obrony. Obaj bardzo wartościowi i chyba nikt poza Tobą nie rozważa ich odejścia. Ja bym się pożegnał z Vormem (0), Llorente (0), Nkoudou (0), Janssenem (5), KWP (5), Lamelą (20), Trippierem (40) i Dierem (40). W nawiasach kwota, którą możemy za nich dostać. Większości tłumaczyć raczej nie trzeba. Lamele bym oddał bo prześladują go kontuzje, niech sobie idzie do serie A albo już na emeryturę do Chin, KWP ma już 22 lata a poza obiecującym debiutem w każdym meczu był okropnie słaby, Dier i Trippier w formie są zadowalający, ale uważam, że moglibyśmy w ich miejsce mieć zdecydowanie lepszych zawodników. Dobra, a więc to nam daje dodatkowe 110 baniek na transfery. Liczę, że drugie tyle wyłoży Levy. Tak, jestem optymistą. Zakładam też, że każdy z kluczowych zawodników zostanie, oczywiście w przypadku odejścia Eriksena czy Tobyego, dodatkowo trzeba sprowadzić kogoś na ich miejsce. 1.Trzeci bramkarz. Najlepiej podstarzały Anglik po kosztach idąc za przykładem Chelsea i United. 2.Wan-Bissaka (40) jako zbawienie naszej prawej flanki. 3.Sessegnon (40) jako uzupełnienie naszej lewej flanki. Gdyby tak się stało mielibyśmy multum opcji, mianowicie na prawej obronie Wan-Bissaka, Aurier i Foyth, na lewej Rose, Sessegnon, Davies, Verts, na środku Toby, Verts, Sanchez, Foyth i Davies. Super, komfortowa sprawa na cały sezon, ale trochę droga. Mamy jeszcze CCV na wypożyczce, który świetnie sobie radzi i na środku obrony i na lewej, więc można zatrzymać jego jako alternatywę dla transferu Sessegnona. Wan-Bissaka to must have. Przy droższej wersji zostaje nam 140 baniek, przy tańszej 190. 4.Defensywny pomocnik do walki z Wanyamą o pierwszy skład. Nie mam jednego, konkretnego nazwiska. Brozovic, Ruben Neves, Ndidi, może Barca odda Vidala, może Kroos. Powiedzmy, że 50 baniek góra. 5.Środkowy/ofensywny pomocnik. Wartościowy zmiennik zarówno dla Eriksena jak i Winksa. Lo Celso, Gomes, może Isco albo i Modrić, o ile jeszcze mu się chce. Też załóżmy 50 baniek. 6.Skrzydłowy zmiennik, taki Lamela, ale mniej szklany. Sessegnon też może grać na skrzydle, ale mimo wszystko dobrze by było o jeszcze jednego grajka. Brak pomysłów personalnych. 7.Zmiennik Kane'a. Dla mnie idealny byłby Vardy. Ma swoje lata, więc nie będzie płakał, że na ogół zaczyna z ławki, a jednocześnie nadal jest dynamiczny i świetnie wykańcza akcje. To dla niego ostatnia okazja na liźnięcie większej piłki, a nie powinien wiele kosztować, dając jednocześnie z ławki dużo więcej niż Llorente. Alternatywą dla niego Dzeko. Liczmy 15 baniek. Takie 7 transferów IN i mamy kompletny skład w walce o najwyższe trofea. Popłynąłem? : D
4 maja 2019, 17:51 [cytuj]
Jak dostaniemy za Trippiera 20 mln funtów, to będzie cud Levyego
Jak dostaniemy za Trippiera 20 mln funtów, to będzie cud Levyego
4 maja 2019, 18:16 [cytuj]
Bez przesady. Poprzednie dwa sezony i mundiał miał bardzo dobre. Przy obecnych cenach jest warty te 35/40 baniek i dla Evertonu, West Hamu, Watford czy Newcastle byłby gigantycznym wzmocnieniem.
Bez przesady. Poprzednie dwa sezony i mundiał miał bardzo dobre. Przy obecnych cenach jest warty te 35/40 baniek i dla Evertonu, West Hamu, Watford czy Newcastle byłby gigantycznym wzmocnieniem
4 maja 2019, 21:44 [cytuj]
Vardy już w zasadzie liznął większej piłki. Zdobył mistrzostwo Anglii będąc kluczową postacią swojego zespołu, grał w LM i to też z dobrymi rezultatami. Myślę, że będzie jednak chciał dograć swoją karierę w Lester, gdzie jest piłkarzem uwielbianym a do tego kluczowym, któremu ławka nie grozi. Ale np. taki Charlie Austin albo inny piłkarz jego pokroju już byłby bardziej realną alternatywą.
Vardy już w zasadzie liznął większej piłki. Zdobył mistrzostwo Anglii będąc kluczową postacią swojego zespołu, grał w LM i to też z dobrymi rezultatami. Myślę, że będzie jednak chciał dograć swoją karierę w Lester, gdzie jest piłkarzem uwielbianym a do tego kluczowym, któremu ławka nie grozi. Ale np. taki Charlie Austin albo inny piłkarz jego pokroju już byłby bardziej realną alternatywą
5 maja 2019, 10:43 [cytuj]
Właśnie CCV w meczu z Derby miał 2 najlepszą ocenę według Sofascore. Lepszy był tylko strzelec jedynego gola. Jak wróci przydałoby się go sprawdzić.
Przede wszystkim, jeśli zrobić jakieś transfery to przed ICC. Na ICC najbezpieczniej będzie sprawdzić zawodników, zgrać ich z obecnymi piłkarzami, trenerem itp.
Właśnie CCV w meczu z Derby miał 2 najlepszą ocenę według Sofascore. Lepszy był tylko strzelec jedynego gola. Jak wróci przydałoby się go sprawdzić. Przede wszystkim, jeśli zrobić jakieś transfery to przed ICC. Na ICC najbezpieczniej będzie sprawdzić zawodników, zgrać ich z obecnymi piłkarzami, trenerem itp
5 maja 2019, 20:31 [cytuj]
Austin, Vardy, Dzeko... Może jeszcze Leandro Damiao? :F

Szukajmy wzmocnień a nie szrotu na ławkę. Kane także potrzebuje konkurenta do walki o pozycję bo jak wiemy też nie jest niezniszczalny.
O to okienko jestem spokojny - Levy wie że kibice i MP są głodni głośnych transferów.
Edytowano dnia: 5 maja 2019, 20:32
Austin, Vardy, Dzeko... Może jeszcze Leandro Damiao? :F Szukajmy wzmocnień a nie szrotu na ławkę. Kane także potrzebuje konkurenta do walki o pozycję bo jak wiemy też nie jest niezniszczalny. O to okienko jestem spokojny - Levy wie że kibice i MP są głodni głośnych transferów
www.facebook.com/OgienOdSkaja
5 maja 2019, 22:09 [cytuj]
Przecież zdrowy Kane będzie grał 90% meczów, a jest najlepszą 9tką świata. Szkoda marnować karierę jakiemuś młodemu grajkowi, zresztą jak jest ogarnięty to nie przyjdzie do klubu w którym musiałby walczyć o skład z Kane'm.
Przecież zdrowy Kane będzie grał 90% meczów, a jest najlepszą 9tką świata. Szkoda marnować karierę jakiemuś młodemu grajkowi, zresztą jak jest ogarnięty to nie przyjdzie do klubu w którym musiałby walczyć o skład z Kane'm
8 maja 2019, 09:04 [cytuj]
Szkoda byłoby się pozbyć Diera biorąc pod uwagę tylko ten sezon, w którym się głównie leczył. To co wyrabiał ostatnio w tych paru meczach po powrocie to dramat, ale przez 4 sezony był bardzo solidny. Wolę Diera w formie niż Sissoko. W najgorszym wypadku będzie świetnym rezerwowym do wykorzystania na 3 pozycjach
Szkoda byłoby się pozbyć Diera biorąc pod uwagę tylko ten sezon, w którym się głównie leczył. To co wyrabiał ostatnio w tych paru meczach po powrocie to dramat, ale przez 4 sezony był bardzo solidny. Wolę Diera w formie niż Sissoko. W najgorszym wypadku będzie świetnym rezerwowym do wykorzystania na 3 pozycjach
8 maja 2019, 12:01 [cytuj]
Też na jego obrone może posłużyć fakt, że miał mało odpoczynku ze względu na mundial. Wyżej cenię Wanyamę i Sissoko, ale faktycznie, Dier może sie przydać.
Też na jego obrone może posłużyć fakt, że miał mało odpoczynku ze względu na mundial. Wyżej cenię Wanyamę i Sissoko, ale faktycznie, Dier może sie przydać
8 maja 2019, 15:52 [cytuj]
Jak się znajdzie ktoś kto da za Diera 40-50 mln, to niech odejdzie. To nawet nie jest homegrown player. Za nim przemawia to, że może grać na kilku pozycjach
Jak się znajdzie ktoś kto da za Diera 40-50 mln, to niech odejdzie. To nawet nie jest homegrown player. Za nim przemawia to, że może grać na kilku pozycjach
8 maja 2019, 19:32 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
Jak się znajdzie ktoś kto da za Diera 40-50 mln, to niech odejdzie. To nawet nie jest homegrown player. Za nim przemawia to, że może grać na kilku pozycjach


A później co? Wystawisz w środku pola worek z hajsem?
A później co? Wystawisz w środku pola worek z hajsem?
8 maja 2019, 20:00 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
A później co? Wystawisz w środku pola worek z hajsem?

później będą gadać ze nie mamy ławki, tak jak teraz, sprzedali Dembele, a na pewno by swoje pograł jeszcze w tej rundzie
później będą gadać ze nie mamy ławki, tak jak teraz, sprzedali Dembele, a na pewno by swoje pograł jeszcze w tej rundzie
8 maja 2019, 20:27 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
A później co? Wystawisz w środku pola worek z hajsem?



nie, kupię zawodnika
nie, kupię zawodnika
8 maja 2019, 22:04 [cytuj]
to ile za Trippiera dostaniemy:D?
to ile za Trippiera dostaniemy:D?
10 maja 2019, 11:29 [cytuj]
30Milonów to chyba jak za niego to maxx. Ale znając Daniela to 35 wyciągnie. :F A Napoli by go chętnie przyjęło.
30Milonów to chyba jak za niego to maxx. Ale znając Daniela to 35 wyciągnie. :F A Napoli by go chętnie przyjęło
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
15 maja 2019, 10:34 [cytuj]
Zgadzam się z odejściami pana DaddyCool jednak co do wzmocnień nie jestem przekonany do końca, Kroos, Modrić to trochę z całym szacunkiem dla nich, przeżytki.
Dla mnie na pewno Wann-Bissaka to jest musik, żeby o niego powalczyć. Dalej przydałoby się wyrwać jednego z panów Grealish/Madison, tym bardziej, jeśli Aston Villa by nie przeszła Leeds i by została w Championship to Grealish powinien być do wyjęcia bez problemu. Lo Celso za dobą cenę to bym brał w ciemno. Ciężko mi też szacować ile będzie kaski na transfery ale moim totalnie subiektywnym celem byłby Zaha. Pewnie kosztował będzie majątek ale to jest zawodnik, który może grać wszędzie w napadzie. Skrzydła? Nie ma problemu. Szpica, żeby Kane odpoczął? Proszę bardzo. Na defensywnego pomocnika/rozgrywającego jeszcze niedawno marzył mi się Rabiot, który zmyka z PSG za "darmo" ale to chyba nie jest możliwe. Nie mam za to pomysłu co do Defensora bo zdaję mi się, że nie tyle Toby zostanie sprzedany, co zostanie kupiony i nie będziemy mieli nic do gadania, klauzula 35M to dla United czy Arsenalu wymarzony obrońca.

PS. Co myślicie, żeby spróbować wypożyczyć Bale'a? Mógłby dodać coś do Tottenhamu?
Zgadzam się z odejściami pana DaddyCool jednak co do wzmocnień nie jestem przekonany do końca, Kroos, Modrić to trochę z całym szacunkiem dla nich, przeżytki. Dla mnie na pewno Wann-Bissaka to jest musik, żeby o niego powalczyć. Dalej przydałoby się wyrwać jednego z panów Grealish/Madison, tym bardziej, jeśli Aston Villa by nie przeszła Leeds i by została w Championship to Grealish powinien być do wyjęcia bez problemu. Lo Celso za dobą cenę to bym brał w ciemno. Ciężko mi też szacować ile będzie kaski na transfery ale moim totalnie subiektywnym celem byłby Zaha. Pewnie kosztował będzie majątek ale to jest zawodnik, który może grać wszędzie w napadzie. Skrzydła? Nie ma problemu. Szpica, żeby Kane odpoczął? Proszę bardzo. Na defensywnego pomocnika/rozgrywającego jeszcze niedawno marzył mi się Rabiot, który zmyka z PSG za "darmo" ale to chyba nie jest możliwe. Nie mam za to pomysłu co do Defensora bo zdaję mi się, że nie tyle Toby zostanie sprzedany, co zostanie kupiony i nie będziemy mieli nic do gadania, klauzula 35M to dla United czy Arsenalu wymarzony obrońca. PS. Co myślicie, żeby spróbować wypożyczyć Bale'a? Mógłby dodać coś do Tottenhamu?
15 maja 2019, 19:28 [cytuj]
Od czasu tamtego posta pare spraw przemyślałem, Diera i Lamele bym zostawił i generalnie też nie przyjmowałbym żadnego sytego rejecta z Realu/Barcy tj. żadnego Kroosa, Modricia, Rakiticia, Isco. Jamesa też nie.
Na Bale'a nas w moim odczuciu nie stać. Bale ma w Realu tygodniówkę większą niż Kane, Eriksen, Son i Dele razem wzięci. Nawet jeśli Real pokryłby część jego pensji, to tak naprawdę co nam to da? Wolę kupić kogoś na stałe niż mieć na wypożyczce Bale'a przez rok czy dwa. Czysto piłkarsko Bale mógłby nam coś dać, ale to niewiadoma - wahania formy i wieczne kontuzje, dla mnie zbyt duże ryzyko.
Wydaje mi się że na Zahe nas nie stać. Maddison? Zdecydowanie tak! Powinniśmy o niego ostro powalczyć, tak samo jak o Van De Beeka. Od Grealisha wolałbym też chyba Tielemansa albo Grillitscha z Hoffenheim.
Wyczytałem też ostatnio z niepewnego źródła, że Ziyech ma jakąś bardzo niską klauzulę odejscia, poniżej 30 milionów. Też byłby fajnym uzupełnieniem składu na skrzydełko.
Od czasu tamtego posta pare spraw przemyślałem, Diera i Lamele bym zostawił i generalnie też nie przyjmowałbym żadnego sytego rejecta z Realu/Barcy tj. żadnego Kroosa, Modricia, Rakiticia, Isco. Jamesa też nie. Na Bale'a nas w moim odczuciu nie stać. Bale ma w Realu tygodniówkę większą niż Kane, Eriksen, Son i Dele razem wzięci. Nawet jeśli Real pokryłby część jego pensji, to tak naprawdę co nam to da? Wolę kupić kogoś na stałe niż mieć na wypożyczce Bale'a przez rok czy dwa. Czysto piłkarsko Bale mógłby nam coś dać, ale to niewiadoma - wahania formy i wieczne kontuzje, dla mnie zbyt duże ryzyko. Wydaje mi się że na Zahe nas nie stać. Maddison? Zdecydowanie tak! Powinniśmy o niego ostro powalczyć, tak samo jak o Van De Beeka. Od Grealisha wolałbym też chyba Tielemansa albo Grillitscha z Hoffenheim. Wyczytałem też ostatnio z niepewnego źródła, że Ziyech ma jakąś bardzo niską klauzulę odejscia, poniżej 30 milionów. Też byłby fajnym uzupełnieniem składu na skrzydełko
16 maja 2019, 22:40 [cytuj]
Van De Beek nie ma klauzuli a na fali Ajaxowego szaleństwa będzie kosztował pewnie nie wiele mniej niż Zaha :D Maddison byłby idealny ale to transfer który można zabawnie określić " Słusznie przepłaconym " , cena za niego będzie zaporowa i on w nie jest tyle warty ale sprowadzenie go będzie dobrą decyzją. Z Tielemansem się zgodzę, fajnie by było ale 2 zawodników Lisy nie puszczą więc lepiej Maddi. Zdecydowanie wolę Grealisha od Grillitscha. Niby za dużo to nie znaczy ale co anglik w angielskim zespole to anglik :D Ziyech za 30M to by było coś...

Gdzieś słyszałem, że przymierzany do Tottenhamu jest Hazard. Hazard T. oczywiście :)
Van De Beek nie ma klauzuli a na fali Ajaxowego szaleństwa będzie kosztował pewnie nie wiele mniej niż Zaha :D Maddison byłby idealny ale to transfer który można zabawnie określić " Słusznie przepłaconym " , cena za niego będzie zaporowa i on w nie jest tyle warty ale sprowadzenie go będzie dobrą decyzją. Z Tielemansem się zgodzę, fajnie by było ale 2 zawodników Lisy nie puszczą więc lepiej Maddi. Zdecydowanie wolę Grealisha od Grillitscha. Niby za dużo to nie znaczy ale co anglik w angielskim zespole to anglik :D Ziyech za 30M to by było coś... Gdzieś słyszałem, że przymierzany do Tottenhamu jest Hazard. Hazard T. oczywiście :)
16 maja 2019, 23:16 [cytuj]
Ziyech i 30m? Tam wiekszosc topowych zawodnikow pojdzie za co najmniej 50. Takie sa realia rynku.

Nawiazujac juz do tych realiow, to fakty sa takie, ze jezeli chcemy realnie wzmocnic zespol, to niestety bedziemy musieli siegnac do kieszeni i zaczac bic nasz rekord transferowy. Oczywiscie zawsze jakas opcja sa mlode talenty za mniejsza kase, ale to zawsze jedna wielka niewiadoma, a przy obecnej pozycji (finał LM, top4) i apetytach, wzmocnienia oparte na znanych nazwiskach to must have. W przeciwnym wypadku czeka nas regres, czego nastepstwem beda coraz nizsze lokaty z sezonu na sezon. Chlopakom lata leca, z czescia trzeba sie pozegnac, jeszcze inna sama odejdzie. Musimy liczyc sie z przewietrzeniem szatni. Pytanie w ktora strone pojdziemy.
Ziyech i 30m? Tam wiekszosc topowych zawodnikow pojdzie za co najmniej 50. Takie sa realia rynku. Nawiazujac juz do tych realiow, to fakty sa takie, ze jezeli chcemy realnie wzmocnic zespol, to niestety bedziemy musieli siegnac do kieszeni i zaczac bic nasz rekord transferowy. Oczywiscie zawsze jakas opcja sa mlode talenty za mniejsza kase, ale to zawsze jedna wielka niewiadoma, a przy obecnej pozycji (finał LM, top4) i apetytach, wzmocnienia oparte na znanych nazwiskach to must have. W przeciwnym wypadku czeka nas regres, czego nastepstwem beda coraz nizsze lokaty z sezonu na sezon. Chlopakom lata leca, z czescia trzeba sie pozegnac, jeszcze inna sama odejdzie. Musimy liczyc sie z przewietrzeniem szatni. Pytanie w ktora strone pojdziemy
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 173 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się