Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transfery out...czyszczenie składu
17 maja 2019, 15:11 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
wzmocnienia oparte na znanych nazwiskach to must have.


Niekoniecznie.

Kiedyś już wspominałem o badaniach jakie w "Futbonomii" przytaczali Kuper i Szymański, a które dowodziły, że to nie transfery mają decydujący wpływ na wyniki.

Inna sprawa. Wyobraźcie sobie jaką mocą będziemy dysponować jeśli tylko uzupełnimy skład. Załatamy dziury, wymienimy najsłabsze ogniwa. Jeśli bez transferów dochodzimy do finału LM to ile możemy osiągnąć jeśli tylko nasi liderzy nie będą musieli ciągnąć na oparach.
Niekoniecznie. Kiedyś już wspominałem o badaniach jakie w "Futbonomii" przytaczali Kuper i Szymański, a które dowodziły, że to nie transfery mają decydujący wpływ na wyniki. Inna sprawa. Wyobraźcie sobie jaką mocą będziemy dysponować jeśli tylko uzupełnimy skład. Załatamy dziury, wymienimy najsłabsze ogniwa. Jeśli bez transferów dochodzimy do finału LM to ile możemy osiągnąć jeśli tylko nasi liderzy nie będą musieli ciągnąć na oparach
17 maja 2019, 17:52 [cytuj]
CP za Zahę ponoć 100M chce więc no ten... Wan-Bissaka. Grealish, Maddison, Sessegnon to moje typy. Przydała by się jakaś 9 w sumie ale to w razie czego Son czy Moura ogarną tą pozcję. A co do tej Klauzuli Damian, jak jest klauzula to wartość piłkarza ma mało do gadania. Toby ma 35M co jest w jego przypadku jak za darmo i jak nie przedłużymy z nim umowy no to będzie też problem na obronie bo za 35M United będzie go brało bez chwili zastanowienia.
CP za Zahę ponoć 100M chce więc no ten... Wan-Bissaka. Grealish, Maddison, Sessegnon to moje typy. Przydała by się jakaś 9 w sumie ale to w razie czego Son czy Moura ogarną tą pozcję. A co do tej Klauzuli Damian, jak jest klauzula to wartość piłkarza ma mało do gadania. Toby ma 35M co jest w jego przypadku jak za darmo i jak nie przedłużymy z nim umowy no to będzie też problem na obronie bo za 35M United będzie go brało bez chwili zastanowienia
18 maja 2019, 10:06 [cytuj]
https://anglia.goal.pl/384650-bale-gotowy-na-powrot-do-tottenhamu.html
https://anglia.goal.pl/384650-bale-gotowy-na-powrot-do-tottenhamu.html
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
19 maja 2019, 08:17 [cytuj]
No fajnie ale kto za niego zapłaci i kto będzie mu płacił? Ja bardzo popieram pomysł Balea w Totenhamie, na ławeczkę jako jokera albo by ktoś mógł odpocząć ale w ramach wypożyczenia z podziałem pensji 50:50, w innym przypadku tego klubu nie stać na tak drogiego zmiennika. Chyba że płacić mu 100% a real oddaje go za darmo co jest absolutnie nie możliwe :D
No fajnie ale kto za niego zapłaci i kto będzie mu płacił? Ja bardzo popieram pomysł Balea w Totenhamie, na ławeczkę jako jokera albo by ktoś mógł odpocząć ale w ramach wypożyczenia z podziałem pensji 50:50, w innym przypadku tego klubu nie stać na tak drogiego zmiennika. Chyba że płacić mu 100% a real oddaje go za darmo co jest absolutnie nie możliwe :D
19 maja 2019, 18:10 [cytuj]
Bale jest bardzo drogi w utrzymaniu a w Realu zrobili z niego szklankę. My za to nie mielibyśmy kogo się pozbyć z ofensywy żeby mu zrobić miejsce, bo wątpię żeby zadowolił się ławką i pucharami. Jak dla mnie transfer mało realny a do tego ryzykowny.
Bale jest bardzo drogi w utrzymaniu a w Realu zrobili z niego szklankę. My za to nie mielibyśmy kogo się pozbyć z ofensywy żeby mu zrobić miejsce, bo wątpię żeby zadowolił się ławką i pucharami. Jak dla mnie transfer mało realny a do tego ryzykowny
19 maja 2019, 18:56 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Bale jest bardzo drogi w utrzymaniu a w Realu zrobili z niego szklankę. My za to nie mielibyśmy kogo się pozbyć z ofensywy żeby mu zrobić miejsce, bo wątpię żeby zadowolił się ławką i pucharami. Jak dla mnie transfer mało realny a do tego ryzykowny


Tego się również obawiam.

Chyba nie po to Bale chce odejść z Realu, a zwłaszcza do Tottenhamu, żeby się godzić z rolą inną niż pierwszoplanowa.

A nie wyobrażam sobie żeby mu Kane czy Son z miejsca ustąpili.
Tego się również obawiam. Chyba nie po to Bale chce odejść z Realu, a zwłaszcza do Tottenhamu, żeby się godzić z rolą inną niż pierwszoplanowa. A nie wyobrażam sobie żeby mu Kane czy Son z miejsca ustąpili
20 maja 2019, 14:14 [cytuj]
Bale przereklamowany. Ja chce Sessengiona. :*
Bale przereklamowany. Ja chce Sessengiona. :*
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
20 maja 2019, 17:52 [cytuj]
Parę źródeł pisze, że zabiegamy o Ndombele. To byłby świetny kozak do środka pola, bardzo liczę na ten transfer.

Myślę, że świetnym zawodnikiem na zmiennika Kane byłby Rondon. Mógłby pełnić rolę Llorente, który odchodzi po sezonie i myślę, że z lepszym skutkiem. Jest silny, potrafi przytrzymać piłkę, dobrze gra głową i chyba jest bardziej skuteczny od Hiszpana. Do wyciągnięcia za 15M z WestBrom.
Parę źródeł pisze, że zabiegamy o Ndombele. To byłby świetny kozak do środka pola, bardzo liczę na ten transfer. Myślę, że świetnym zawodnikiem na zmiennika Kane byłby Rondon. Mógłby pełnić rolę Llorente, który odchodzi po sezonie i myślę, że z lepszym skutkiem. Jest silny, potrafi przytrzymać piłkę, dobrze gra głową i chyba jest bardziej skuteczny od Hiszpana. Do wyciągnięcia za 15M z WestBrom
20 maja 2019, 20:04 [cytuj]
Podobno wręcz jesteśmy liderami w wyścigu o Ndombele. Wspaniale by było, ale na razie nie dowierzam szczerze mówiąc. Rondona też bym chętnie przyjął, solidny rezerwowy na 3 sezony.
Generalnie takie okienko +Wan Bissaka +Ndombele +Grealish +Sessegnon +Rondon przy pozostaniu Tobyego i Eriksena byłoby dla mnie całkiem satysfakcjonujące. I jest to całkiem realne, bo myślę, że przy takim zestawie zamknęlibyśmy się w 150 milionach, a mając pare dodatkowych groszy z odejścia Trippiera i Janssena, Levy musiałby wyłożyć 'tylko' nieco ponad stówkę. :D
Podobno wręcz jesteśmy liderami w wyścigu o Ndombele. Wspaniale by było, ale na razie nie dowierzam szczerze mówiąc. Rondona też bym chętnie przyjął, solidny rezerwowy na 3 sezony. Generalnie takie okienko +Wan Bissaka +Ndombele +Grealish +Sessegnon +Rondon przy pozostaniu Tobyego i Eriksena byłoby dla mnie całkiem satysfakcjonujące. I jest to całkiem realne, bo myślę, że przy takim zestawie zamknęlibyśmy się w 150 milionach, a mając pare dodatkowych groszy z odejścia Trippiera i Janssena, Levy musiałby wyłożyć 'tylko' nieco ponad stówkę. :D
21 maja 2019, 07:20 [cytuj]
Nie wiem skąd te 150 mln wziąłeś jak póki co to oczekują 60 mln za Wan Bissake i 80 mln za Ndombele. Tu chyba nawet Levy nie pomoże dużo zbić z ceny.
Nie wiem skąd te 150 mln wziąłeś jak póki co to oczekują 60 mln za Wan Bissake i 80 mln za Ndombele. Tu chyba nawet Levy nie pomoże dużo zbić z ceny
21 maja 2019, 17:25 [cytuj]
150M nie jest w ogóle realne. Jak napisał mefisto, 80 za Ndombele i 60 za Wan-Bissake to normalna realna cena jaką trzeba zapłącić. Grealisha też za mniej niż 30M nie oddadza pewnie. Sessegnon to samo. Rondon będzie na pewno tańszy ale to też nie będą groszowe sprawy. Nie wiem jaki mamy budżet ale ustawiłbym tutaj priorytety z tych wszystkich piłkarzy co wymieniliśmy że nam się podobają. Ustawiajcie ich w postach dodając może jakieś nowe propozycje.

1. Wan-Bissaka
2. Grealish
3. Sessegnon
4. Ndombele ( na 4 miejscu tylko dlatego że drogi )
5. Maddison ( na 5 miejscu bo ciężki do wyjęcia )
6. Zyech
7. Rondon ( na 7 miejscu bo zmiennik)

A może jeszcze taka wolna propozycja, Felipe Anderson z West Hamu? Może miałby ochotę przejść do klubu, który da mu chociaż szanse na trofea?
Edytowano dnia: 21 maja 2019, 17:30
150M nie jest w ogóle realne. Jak napisał mefisto, 80 za Ndombele i 60 za Wan-Bissake to normalna realna cena jaką trzeba zapłącić. Grealisha też za mniej niż 30M nie oddadza pewnie. Sessegnon to samo. Rondon będzie na pewno tańszy ale to też nie będą groszowe sprawy. Nie wiem jaki mamy budżet ale ustawiłbym tutaj priorytety z tych wszystkich piłkarzy co wymieniliśmy że nam się podobają. Ustawiajcie ich w postach dodając może jakieś nowe propozycje. 1. Wan-Bissaka 2. Grealish 3. Sessegnon 4. Ndombele ( na 4 miejscu tylko dlatego że drogi ) 5. Maddison ( na 5 miejscu bo ciężki do wyjęcia ) 6. Zyech 7. Rondon ( na 7 miejscu bo zmiennik) A może jeszcze taka wolna propozycja, Felipe Anderson z West Hamu? Może miałby ochotę przejść do klubu, który da mu chociaż szanse na trofea?
21 maja 2019, 19:05 [cytuj]
Sessegnon ma kontrakt do 2020. Jak go nie oddadzą za 20 to za rok odejdzie za darmo. Cena Wan-Bissaki jest raczej mocno do zbicia, myśle ze 45-50 i byłby nasz. Ale może faktycznie zgubiłem ze 30 baniek, za Ndombele liczyłem 65. :rotfl:
Swoją drogą Brandt nieoficjalnie w BVB, a my dajemy Llorente kontrakt na kolejny rok.
Anderson nie do wyjęcia przecież. Czemu WHU miałoby go nam oddawać.
Edytowano dnia: 21 maja 2019, 19:06
Sessegnon ma kontrakt do 2020. Jak go nie oddadzą za 20 to za rok odejdzie za darmo. Cena Wan-Bissaki jest raczej mocno do zbicia, myśle ze 45-50 i byłby nasz. Ale może faktycznie zgubiłem ze 30 baniek, za Ndombele liczyłem 65. :rotfl: Swoją drogą Brandt nieoficjalnie w BVB, a my dajemy Llorente kontrakt na kolejny rok. Anderson nie do wyjęcia przecież. Czemu WHU miałoby go nam oddawać
21 maja 2019, 20:07 [cytuj]
Podobno Nicolo Zaniolo. Jeśli nie udałoby się zatrzymać Eriksena to trudno mi sobie wyobrazić lepszego następcę.

Poza tym marzą mi się dwa nazwiska: Aleksandar Mitrović i Allan.
Podobno Nicolo Zaniolo. Jeśli nie udałoby się zatrzymać Eriksena to trudno mi sobie wyobrazić lepszego następcę. Poza tym marzą mi się dwa nazwiska: Aleksandar Mitrović i Allan
21 maja 2019, 21:06 [cytuj]
Co innego jeśli prawdą jest, że oprócz określonej puli na transfery dostajemy jeszcze pieniądze z transferów z klubu. Sprzedając Eriksena za ponad 100 mln moglibyśmy uzupełnić skład wszędzie gdzie są braki.
Co innego jeśli prawdą jest, że oprócz określonej puli na transfery dostajemy jeszcze pieniądze z transferów z klubu. Sprzedając Eriksena za ponad 100 mln moglibyśmy uzupełnić skład wszędzie gdzie są braki
21 maja 2019, 21:17 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Podobno Nicolo Zaniolo. Jeśli nie udałoby się zatrzymać Eriksena to trudno mi sobie wyobrazić lepszego następcę.

Poza tym marzą mi się dwa nazwiska: Aleksandar Mitrović i Allan

Mitrovic i mnie się marzy, ale z tym zastrzeżeniem, że jednak dostaje coś więcej, a niżeli 10 minut pod koniec spotkania. Trudno jest go sobie wyobrazić jako wiecznego rezerwowego.
Wątpię, abyśmy za Eriksena otrzymali więcej niż 65-70 mln funtów. Wolałbym żeby pozostał na WHL.
Mitrovic i mnie się marzy, ale z tym zastrzeżeniem, że jednak dostaje coś więcej, a niżeli 10 minut pod koniec spotkania. Trudno jest go sobie wyobrazić jako wiecznego rezerwowego. Wątpię, abyśmy za Eriksena otrzymali więcej niż 65-70 mln funtów. Wolałbym żeby pozostał na WHL
22 maja 2019, 08:01 [cytuj]
tomasz87 powiedział/a:
Wątpię, abyśmy za Eriksena otrzymali więcej niż 65-70 mln funtów. Wolałbym żeby pozostał na WHL


No funtów to zakładam jakieś 80-90 :D to będzie jakieś 100M €. ale jak Eriksen odejdzie to będziemy mieli mega kłopot bo Ndombele ok, Meddison, super, Grealish, fajno. Ale żaden z nich nie jest Eriksenem i jeśli wymienimy Eriksena za Ndombele i Meddisona to ok, ale jeśli trzeba będzie dołożyć do takiej zamiany to będzie kiepsko.
No funtów to zakładam jakieś 80-90 :D to będzie jakieś 100M €. ale jak Eriksen odejdzie to będziemy mieli mega kłopot bo Ndombele ok, Meddison, super, Grealish, fajno. Ale żaden z nich nie jest Eriksenem i jeśli wymienimy Eriksena za Ndombele i Meddisona to ok, ale jeśli trzeba będzie dołożyć do takiej zamiany to będzie kiepsko
22 maja 2019, 19:06 [cytuj]
25 mln za Trippiera (z tego co teraz czytam). Szczerze?
Przyjąłbym ten hajsik.
25 mln za Trippiera (z tego co teraz czytam). Szczerze? Przyjąłbym ten hajsik
22 maja 2019, 19:31 [cytuj]
tomasz87 powiedział/a:
Mitrovic i mnie się marzy, ale z tym zastrzeżeniem, że jednak dostaje coś więcej, a niżeli 10 minut pod koniec spotkania. Trudno jest go sobie wyobrazić jako wiecznego rezerwowego.


No wiadomo, że to piłkarz na coś więcej. Myślę, że przy Sonie czy Lucasie u boku mógłby spokojnie grać pełne mecze. Kane w tym czasie odpoczywał by (biorąc pod uwagę właśnie mijający sezon- należy mu się). Jeżeli chcemy grać o poważne cele na dwóch, trzech frontach Kane musi mieć zmiennika co najmniej tej klasy.
No wiadomo, że to piłkarz na coś więcej. Myślę, że przy Sonie czy Lucasie u boku mógłby spokojnie grać pełne mecze. Kane w tym czasie odpoczywał by (biorąc pod uwagę właśnie mijający sezon- należy mu się). Jeżeli chcemy grać o poważne cele na dwóch, trzech frontach Kane musi mieć zmiennika co najmniej tej klasy
23 maja 2019, 00:47 [cytuj]
Trippiera sprzedałbym tylko mając już kupionego Wan-Bissake. Nie ma na rynku innego prawego obroncy, lepszego od Trippsa na którego nas stać, a jak CP się nie ugnie i zostaniemy z samym Aurierem, Foythem i KWP to trochę kibel.
Trippiera sprzedałbym tylko mając już kupionego Wan-Bissake. Nie ma na rynku innego prawego obroncy, lepszego od Trippsa na którego nas stać, a jak CP się nie ugnie i zostaniemy z samym Aurierem, Foythem i KWP to trochę kibel
23 maja 2019, 08:02 [cytuj]
No to ma sens, bo Trippier jaki jest, taki jest ale jest. Tylko Wan-Bissaka+Ndombele to pewnie bez sprzedawania nasz max. z Jennsena kokosów nie będzie a Trippier dopiero da kaskę jak już podpisze się Wan-Bissakę co mocno ogranicza możliwości negocjacyjne.
No to ma sens, bo Trippier jaki jest, taki jest ale jest. Tylko Wan-Bissaka+Ndombele to pewnie bez sprzedawania nasz max. z Jennsena kokosów nie będzie a Trippier dopiero da kaskę jak już podpisze się Wan-Bissakę co mocno ogranicza możliwości negocjacyjne
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 99 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się