Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  2  3  4  5  6    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transfery out...czyszczenie składu
23 maja 2019, 08:27 [cytuj]
Mitrović ma pomieszane pod kopułą. Może jest niezły jak wszystkie okoliczności mu sprzyjają, ale w innym wypadku będzie się obrażał i tracił formę, a w dodatku na meczach też zachowuje się często jak śmieć
Mitrović ma pomieszane pod kopułą. Może jest niezły jak wszystkie okoliczności mu sprzyjają, ale w innym wypadku będzie się obrażał i tracił formę, a w dodatku na meczach też zachowuje się często jak śmieć
23 maja 2019, 09:30 [cytuj]
'Typowy Jugol'. :X Umiejętności mu nie odmowie ale wg mnie też zbyt duże ryzyko.
'Typowy Jugol'. :X Umiejętności mu nie odmowie ale wg mnie też zbyt duże ryzyko
23 maja 2019, 13:15 [cytuj]
A poczytałem sobie trochę różne ploteczki, newsy i inne wymysły portali sportowych z wysp, polszy i innych krajów i:
1. Chcemy Jacka Clarka z Leeds i ma on wyjść około 10M
2. Jesteśmy liderami w wyścigu po Ndombele ale ponoć OL chce za niego 100M
3. Za Grealisha chcę fortuny a my chcemy dać 25M
4. Pocio chce Corneta w pakiecie z Ndombele.
5. Trippiera chcą Atletico Madryt i Napoli, i ten drugi ma dać za niego nawet 50M
A poczytałem sobie trochę różne ploteczki, newsy i inne wymysły portali sportowych z wysp, polszy i innych krajów i: 1. Chcemy Jacka Clarka z Leeds i ma on wyjść około 10M 2. Jesteśmy liderami w wyścigu po Ndombele ale ponoć OL chce za niego 100M 3. Za Grealisha chcę fortuny a my chcemy dać 25M 4. Pocio chce Corneta w pakiecie z Ndombele. 5. Trippiera chcą Atletico Madryt i Napoli, i ten drugi ma dać za niego nawet 50M
24 maja 2019, 17:29 [cytuj]
donatz powiedział/a:
Mitrović ma pomieszane pod kopułą. Może jest niezły jak wszystkie okoliczności mu sprzyjają, ale w innym wypadku będzie się obrażał i tracił formę, a w dodatku na meczach też zachowuje się często jak śmieć
DaddyCool powiedział/a:
'Typowy Jugol'. :X Umiejętności mu nie odmowie ale wg mnie też zbyt duże ryzyko


Pisałem to gdy przychodził Aurier napiszę i teraz: kto za młodu nie był głupi ten na starość nie zmądrzeje.
[quote=DaddyCool]'Typowy Jugol'. :X Umiejętności mu nie odmowie ale wg mnie też zbyt duże ryzyko
24 maja 2019, 18:18 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Pisałem to gdy przychodził Aurier napiszę i teraz: kto za młodu nie był głupi ten na starość nie zmądrzeje.

Mandżukic ma juz 33 i nie wydaje mi się żeby zmądrzał :P
Edytowano dnia: 24 maja 2019, 18:18
Mandżukic ma juz 33 i nie wydaje mi się żeby zmądrzał :P
24 maja 2019, 18:33 [cytuj]
Robert powiedział/a:
Mandżukic ma juz 33 i nie wydaje mi się żeby zmądrzał :P


A mimo to oddałbym nerkę żeby do nas trafił:D
A mimo to oddałbym nerkę żeby do nas trafił:D
25 maja 2019, 14:33 [cytuj]
Giovaniego Lo Celso - podobno interesujemy się tym panem. Hmm ciekawe rozwiązanie .
Giovaniego Lo Celso - podobno interesujemy się tym panem. Hmm ciekawe rozwiązanie
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
25 maja 2019, 17:14 [cytuj]
Efendi6 powiedział/a:
Giovaniego Lo Celso - podobno interesujemy się tym panem. Hmm ciekawe rozwiązanie


Sport Witness i kilka innych portali sporo o nim piszą i sądzę, że to może wyjść. Nikt ostatnio nie pisze o Maddisonie więc pewnie odpadł. Callum Wilson według Daily Star jest na liście. Gdzieś jeszcze czytałem, z tych bardziej wiarygodnych, że jakby nie udało się z Ndombele to zaraz pod nim jest Tielemans. Szansa na Mandżukicia pewnie jest bliska 0% i dobry transfer to by raczej nie był.
Sport Witness i kilka innych portali sporo o nim piszą i sądzę, że to może wyjść. Nikt ostatnio nie pisze o Maddisonie więc pewnie odpadł. Callum Wilson według Daily Star jest na liście. Gdzieś jeszcze czytałem, z tych bardziej wiarygodnych, że jakby nie udało się z Ndombele to zaraz pod nim jest Tielemans. Szansa na Mandżukicia pewnie jest bliska 0% i dobry transfer to by raczej nie był
2 czerwca 2019, 13:40 [cytuj]
wczorajszy mecz pokazał, że to był ostatni mecz Trippiera u nas...oby i oby Levy coś wyciągnął za niego sensownego
wczorajszy mecz pokazał, że to był ostatni mecz Trippiera u nas...oby i oby Levy coś wyciągnął za niego sensownego
3 czerwca 2019, 08:00 [cytuj]
Atletico i Napoli się o niego tłuką więc pójdzie i to za nie małe pieniądze. Biorąc pod uwagę ilość artykułów Lo Celso zagra u nas prawie na pewno.
Atletico i Napoli się o niego tłuką więc pójdzie i to za nie małe pieniądze. Biorąc pod uwagę ilość artykułów Lo Celso zagra u nas prawie na pewno
4 czerwca 2019, 09:30 [cytuj]
Jakby ilość artykułów miała znaczenie to grali by u nas Leandro Damiao I Jao Moutinho :D
Jakby ilość artykułów miała znaczenie to grali by u nas Leandro Damiao I Jao Moutinho :D
5 czerwca 2019, 16:38 [cytuj]
No to juz chyba wszedzie lata info, ze Eriksen zglosil chec opuszczenia zespolu. Real ponoc jeszcze nie kontaktowal sie z Tottenhamem w sprawie transferu i patrzac na ich ruchy/rzekome zainteresowania zawodnikami, to wcale sie nie zdziwie jezeli dunczyk obierze kurs ktoregos z innych czolowych zespolow Premier League.
No to juz chyba wszedzie lata info, ze Eriksen zglosil chec opuszczenia zespolu. Real ponoc jeszcze nie kontaktowal sie z Tottenhamem w sprawie transferu i patrzac na ich ruchy/rzekome zainteresowania zawodnikami, to wcale sie nie zdziwie jezeli dunczyk obierze kurs ktoregos z innych czolowych zespolow Premier League
5 czerwca 2019, 16:53 [cytuj]
https://transfery.info/k,108,tottenham-hotspur-fc Dawać go , tylko jesli to prawda że Betis chce za niego około 79mil. No to sorry ale przesada.! mimo wszystko. Czekam na jakis głosny transfer bo to my powinniśmy teraz dużo działać na rynku a nie cholera wie na co czekać.
https://transfery.info/k,108,tottenham-hotspur-fc Dawać go , tylko jesli to prawda że Betis chce za niego około 79mil. No to sorry ale przesada.! mimo wszystko. Czekam na jakis głosny transfer bo to my powinniśmy teraz dużo działać na rynku a nie cholera wie na co czekać
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
5 czerwca 2019, 18:07 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
No to juz chyba wszedzie lata info, ze Eriksen zglosil chec opuszczenia zespolu. Real ponoc jeszcze nie kontaktowal sie z Tottenhamem w sprawie transferu i patrzac na ich ruchy/rzekome zainteresowania zawodnikami, to wcale sie nie zdziwie jezeli dunczyk obierze kurs ktoregos z innych czolowych zespolow Premier League


Podobno Zidane woli Pogbę. Podobno też w Londynie był w sprawie Eriksena Pietro Ausillio z Interu. No ale bądźmy poważni:rotfl: Tak czy siak, Eriksen raczej nie będzie miał problemów ze znalezieniem nowego klubu.

Efendi6 powiedział/a:
https://transfery.info/k,108,tottenham-hotspur-fc Dawać go , tylko jesli to prawda że Betis chce za niego około 79mil. No to sorry ale przesada.! mimo wszystko. Czekam na jakis głosny transfer bo to my powinniśmy teraz dużo działać na rynku a nie cholera wie na co czekać


Ej, no! Albo jedno albo drugie:P

Albo chcemy wielkich transferów albo 80 milionów za zawodnika na topie to dużo.
Podobno Zidane woli Pogbę. Podobno też w Londynie był w sprawie Eriksena Pietro Ausillio z Interu. No ale bądźmy poważni:rotfl: Tak czy siak, Eriksen raczej nie będzie miał problemów ze znalezieniem nowego klubu. [quote=Efendi6]https://transfery.info/k,108,tottenham-hotspur-fc Dawać go , tylko jesli to prawda że Betis chce za niego około 79mil. No to sorry ale przesada.! mimo wszystko. Czekam na jakis głosny transfer bo to my powinniśmy teraz dużo działać na rynku a nie cholera wie na co czekać
6 czerwca 2019, 10:57 [cytuj]
Nie wiem o co chodzi z Lo Celso, 80M wydaje się ok za niego biorąc pod uwagę co się stało z całym rynkiem. Ndombele też za mniej nie pójdzie pewnie. Jak za Grealisha AV chcieli 45M xd... jak Eriksen wypadnie no to bez problemu sobie zakontraktujemy i Lo Celso i Ndombele a na razie Lo Celso jest bardziej prawdopodobny z 1 powodu. mniej klubów się o niego bije. Coś też czytałem o Zaniolo ale wygląda to jak opcja gdyby Lo Celso się nie udało zakontraktować. Są też rozmowu z fulhamem o braciszków i Ryan na skrzydło czy na bok obrony to złoto no to jest braciszek w zestawie, który na razie jest totalnie zbędny.

PS. dobra kasa za eriksena i Zahe dało by się kupić :D Ndombele, Lo Celso, Zaha... to by była bajka...
Nie wiem o co chodzi z Lo Celso, 80M wydaje się ok za niego biorąc pod uwagę co się stało z całym rynkiem. Ndombele też za mniej nie pójdzie pewnie. Jak za Grealisha AV chcieli 45M xd... jak Eriksen wypadnie no to bez problemu sobie zakontraktujemy i Lo Celso i Ndombele a na razie Lo Celso jest bardziej prawdopodobny z 1 powodu. mniej klubów się o niego bije. Coś też czytałem o Zaniolo ale wygląda to jak opcja gdyby Lo Celso się nie udało zakontraktować. Są też rozmowu z fulhamem o braciszków i Ryan na skrzydło czy na bok obrony to złoto no to jest braciszek w zestawie, który na razie jest totalnie zbędny. PS. dobra kasa za eriksena i Zahe dało by się kupić :D Ndombele, Lo Celso, Zaha... to by była bajka
7 czerwca 2019, 18:00 [cytuj]
tylko Lo Celso i Tielemansa mogliśmy mieć rok temu za normalne pieniądze, teraz będzie trzeba ostro przepłacić. Po za tym już przed tym sezonem mieliśmy problem z homegrown players i braklo nam jednego, jak teraz sprzedamy Trippiera( ja bym wolal sprzedać mimo wszystko Auriera, w ogole po co go bralismy) to będzie braklo dwoch, wiec chyba naszym celem nr1 bedzie Sessegnon, oby tylko sie dogadali z Rosem, jaki pech, że obaj są lewi ,a nie jeden prawy
tylko Lo Celso i Tielemansa mogliśmy mieć rok temu za normalne pieniądze, teraz będzie trzeba ostro przepłacić. Po za tym już przed tym sezonem mieliśmy problem z homegrown players i braklo nam jednego, jak teraz sprzedamy Trippiera( ja bym wolal sprzedać mimo wszystko Auriera, w ogole po co go bralismy) to będzie braklo dwoch, wiec chyba naszym celem nr1 bedzie Sessegnon, oby tylko sie dogadali z Rosem, jaki pech, że obaj są lewi ,a nie jeden prawy
8 czerwca 2019, 17:20 [cytuj]
Pozbądźmy się Trippiera! -byłaby to wręcz ulga. Szkoda, że nie interesujemy się Valery'ym z Saints.
Pozbądźmy się Trippiera! -byłaby to wręcz ulga. Szkoda, że nie interesujemy się Valery'ym z Saints
10 czerwca 2019, 13:10 [cytuj]
Interesujemy się ponoć Hiroki Sakai z Marsylii. Ktoś obeznany z Ligue 1 jest w stanie coś o nim więcej powiedzieć? Szczerze mówiąc nie znam gościa :bezradny:
Interesujemy się ponoć Hiroki Sakai z Marsylii. Ktoś obeznany z Ligue 1 jest w stanie coś o nim więcej powiedzieć? Szczerze mówiąc nie znam gościa :bezradny:
11 czerwca 2019, 20:58 [cytuj]
Widziałem go może w dwóch meczach. Wątpie żeby był lepszy niż Trippier lub Aurier.
Widziałem go może w dwóch meczach. Wątpie żeby był lepszy niż Trippier lub Aurier
12 czerwca 2019, 22:20 [cytuj]
Lo Celso odpuszczony bo za drogi, Pellegrini teraz jest na czasie :D
Lo Celso odpuszczony bo za drogi, Pellegrini teraz jest na czasie :D
|<  <  2  3  4  5  6    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 79 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się