Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  3  4  5  6  7    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transfery out...czyszczenie składu
12 czerwca 2019, 23:40 [cytuj]
Coz, moze faktycznie jest cos na rzeczy z tym, ze Real nie jest zainteresowany Eriksenem i uda nam sie przedluzyc kontrakt. To by tlumaczylo odpuszczenie sobie Le Celso. Brak kasy z Eriksena = brak kasy na transfery za 60-80 baniek.

Sakai to polka nizej od Auriera i Trippiera. W dodatku ma 29 lat. Jakos nie chce mi sie wierzyc w taki ruch. W zasadzie brakuje racjonalnego wytlumacznia dlaczego mielibysmy sie nim interesowac. Ani nie jest mlody, ani nie wnioslby odpowiedniej jakosci.
Edytowano dnia: 12 czerwca 2019, 23:42
Coz, moze faktycznie jest cos na rzeczy z tym, ze Real nie jest zainteresowany Eriksenem i uda nam sie przedluzyc kontrakt. To by tlumaczylo odpuszczenie sobie Le Celso. Brak kasy z Eriksena = brak kasy na transfery za 60-80 baniek. Sakai to polka nizej od Auriera i Trippiera. W dodatku ma 29 lat. Jakos nie chce mi sie wierzyc w taki ruch. W zasadzie brakuje racjonalnego wytlumacznia dlaczego mielibysmy sie nim interesowac. Ani nie jest mlody, ani nie wnioslby odpowiedniej jakosci
13 czerwca 2019, 09:27 [cytuj]
Niby odpuszczony a newsy się pojawiają. Taka jest obecna lista celów transferowych na podstawie ploteczek :D Tak sobie myślę, że pewnie podpiszemy 2 z nich.

Ndombele
Lo Celso
Bruno Fernandes
van de Beek
Sessegnon
Pellegrini
Nathan Ake ( fani raczej domagają się kontraktu dla Tobiego niż oddanie go i kupienie Ake)
Niby odpuszczony a newsy się pojawiają. Taka jest obecna lista celów transferowych na podstawie ploteczek :D Tak sobie myślę, że pewnie podpiszemy 2 z nich. Ndombele Lo Celso Bruno Fernandes van de Beek Sessegnon Pellegrini Nathan Ake ( fani raczej domagają się kontraktu dla Tobiego niż oddanie go i kupienie Ake)
17 lipca 2019, 11:20 [cytuj]
Udało się, Trippier za 21.7 mln funtów w Atletico
Udało się, Trippier za 21.7 mln funtów w Atletico
17 lipca 2019, 11:22 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
Jak dostaniemy za Trippiera 20 mln funtów, to będzie cud Levyego


Tom napisał 4 maja, dzięki Levy!
Tom napisał 4 maja, dzięki Levy!
17 lipca 2019, 12:01 [cytuj]
a dla mnie to grecka tragedia. Mamy problem z homegrown players ,za byle jakiego takiego teraz chcą więcej niż 20 mln ,a my za tyle sprzedajemy podstawowego reprezentanta Anglii w kwiecie wieku, najlepiej dośrodkowującego w naszym zespole (tak ,miał gorszy sezon) ,ale to już trzeba bylo im wcisnac Auriera- zawsze tykającą bombę lub wiecznie kontuzjowanego lub czasem nawet gorzej...:krzyk:
a dla mnie to grecka tragedia. Mamy problem z homegrown players ,za byle jakiego takiego teraz chcą więcej niż 20 mln ,a my za tyle sprzedajemy podstawowego reprezentanta Anglii w kwiecie wieku, najlepiej dośrodkowującego w naszym zespole (tak ,miał gorszy sezon) ,ale to już trzeba bylo im wcisnac Auriera- zawsze tykającą bombę lub wiecznie kontuzjowanego lub czasem nawet gorzej...:krzyk:
17 lipca 2019, 12:29 [cytuj]
Jaki homegrown? On tylko Anglik... To fakt i przewaga nad Aurierem
Jaki homegrown? On tylko Anglik... To fakt i przewaga nad Aurierem
17 lipca 2019, 13:27 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
Udało się, Trippier za 21.7 mln funtów w Atletico


pooglądasz sobie Auriera nazmiane z KWP, to pewnie zatęsknisz, jeszcze za taką kase
pooglądasz sobie Auriera nazmiane z KWP, to pewnie zatęsknisz, jeszcze za taką kase
17 lipca 2019, 17:07 [cytuj]
Kiriak zespoły z PL muszą mieć w kadrze bodajże 8 tzw homegrown players, niekoniecznie Anglików ,bo Dier się np nie łapie. Już w zeszłym sezonie mieliśmy o jednego piłkarza mniej w kadrze niż mogliśmy, a teraz chcemy praktycznie za darmo, przy obecnych cenach, sprzedać Rose`a i Trippiera i to bez odpowiedniego zastępstwa.... dla mnie to nieśmieszny żart:bezradny:
Kiriak zespoły z PL muszą mieć w kadrze bodajże 8 tzw homegrown players, niekoniecznie Anglików ,bo Dier się np nie łapie. Już w zeszłym sezonie mieliśmy o jednego piłkarza mniej w kadrze niż mogliśmy, a teraz chcemy praktycznie za darmo, przy obecnych cenach, sprzedać Rose`a i Trippiera i to bez odpowiedniego zastępstwa.... dla mnie to nieśmieszny żart:bezradny:
17 lipca 2019, 17:59 [cytuj]
Rose jest hg, ale Trippier? Róży mi szkoda.
Rose jest hg, ale Trippier? Róży mi szkoda
17 lipca 2019, 18:00 [cytuj]
Robert powiedział/a:
pooglądasz sobie Auriera nazmiane z KWP, to pewnie zatęsknisz, jeszcze za taką kase


Jest jeszcze Foyth, wierzę w Pocha
Jest jeszcze Foyth, wierzę w Pocha
18 lipca 2019, 02:19 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
Jest jeszcze Foyth, wierzę w Pocha


Tak :X Pochettino znów sprzedaliśmy ci piłkarzy, ale wierzymy w ciebie, to znaczy kombinuj, żeby było dobrze :bezradny::mysli::mysli:
Tak :X Pochettino znów sprzedaliśmy ci piłkarzy, ale wierzymy w ciebie, to znaczy kombinuj, żeby było dobrze :bezradny::mysli::mysli:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 lipca 2019, 07:49 [cytuj]
Czytałem gdzieś że Tottenham się zgłosił po Bale'a. 60M € i połowa jego pensji . Fajnie, fajnie ale kurczę za tą kasę można mieć Zaniolo, Pellegriniego czy Caballosa. Też nie wiem gdzie o tym czytałem ale ponoć Toby dostanie kontrakt na pewno. Mógłby ktoś potwierdzić?
Czytałem gdzieś że Tottenham się zgłosił po Bale'a. 60M € i połowa jego pensji . Fajnie, fajnie ale kurczę za tą kasę można mieć Zaniolo, Pellegriniego czy Caballosa. Też nie wiem gdzie o tym czytałem ale ponoć Toby dostanie kontrakt na pewno. Mógłby ktoś potwierdzić?
18 lipca 2019, 08:10 [cytuj]
Jesteśmy zainteresowani Hysaj z Napoli
Jesteśmy zainteresowani Hysaj z Napoli
18 lipca 2019, 08:10 [cytuj]
Malakir powiedział/a:
Czytałem gdzieś że Tottenham się zgłosił po Bale'a. 60M € i połowa jego pensji . Fajnie, fajnie ale kurczę za tą kasę można mieć Zaniolo, Pellegriniego czy Caballosa. Też nie wiem gdzie o tym czytałem ale ponoć Toby dostanie kontrakt na pewno. Mógłby ktoś potwierdzić?


To jest kaczka, szkoda strzepic klawiaturę
To jest kaczka, szkoda strzepic klawiaturę
18 lipca 2019, 13:24 [cytuj]
varba powiedział/a:
Tak :X Pochettino znów sprzedaliśmy ci piłkarzy, ale wierzymy w ciebie, to znaczy kombinuj, żeby było dobrze :bezradny::mysli::mysli:

ciekawe jak długo on będzie wierzył w to jak mu zabieraja ludzi do grania
ciekawe jak długo on będzie wierzył w to jak mu zabieraja ludzi do grania
18 lipca 2019, 13:36 [cytuj]
Hysaj z Napoli, chłop w 306 meczach w karierze zanotował 8 asyst, dla porównania Trippier w 354 meczach 67 asyst. Jak łączono Trippiera z Napoli i wchodziłem na ich forum poczytać co piszą, to w zasadzie każdy komentarz wyglądał "DAWAĆ GO, KAŻDY LEPSZY NIŻ HYSAJ". Chłop musi być tragiczny. Zrzygam się jak do nas przyjdzie. Już wole cały sezon z Foythem, Aurierem i KWP. Większy problem i tak z drugą flanką na której zostaje nam prawdopodobnie sam Davies. Za Rose'a na całym rynku transferowym z realnych transferow w zasadzie tylko Digne, którego może Everton odda za 40-50 baniek. Jest jeszcze Tagliafico, ale chłop ma 27 lat i w zasadzie jeden dobry sezon za sobą. Tierney to chyba żart, chłopak ma potencjał, ale przeskok z kopania się po głowach ze Szkotami do walki o mistrza anglii i LM? Słabo to widzę.
Hysaj z Napoli, chłop w 306 meczach w karierze zanotował 8 asyst, dla porównania Trippier w 354 meczach 67 asyst. Jak łączono Trippiera z Napoli i wchodziłem na ich forum poczytać co piszą, to w zasadzie każdy komentarz wyglądał "DAWAĆ GO, KAŻDY LEPSZY NIŻ HYSAJ". Chłop musi być tragiczny. Zrzygam się jak do nas przyjdzie. Już wole cały sezon z Foythem, Aurierem i KWP. Większy problem i tak z drugą flanką na której zostaje nam prawdopodobnie sam Davies. Za Rose'a na całym rynku transferowym z realnych transferow w zasadzie tylko Digne, którego może Everton odda za 40-50 baniek. Jest jeszcze Tagliafico, ale chłop ma 27 lat i w zasadzie jeden dobry sezon za sobą. Tierney to chyba żart, chłopak ma potencjał, ale przeskok z kopania się po głowach ze Szkotami do walki o mistrza anglii i LM? Słabo to widzę
18 lipca 2019, 15:05 [cytuj]
A może Ben Chilwell..LO/LP za Daviesa bo prawa strona to mnie jakoś nie martwi . I tak wolałbym Sessegniona :)
:*
A może Ben Chilwell..LO/LP za Daviesa bo prawa strona to mnie jakoś nie martwi . I tak wolałbym Sessegniona :) :*
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
18 lipca 2019, 15:44 [cytuj]
DaddyCool powiedział/a:
Hysaj z Napoli, chłop w 306 meczach w karierze zanotował 8 asyst, dla porównania Trippier w 354 meczach 67 asyst. Jak łączono Trippiera z Napoli i wchodziłem na ich forum poczytać co piszą, to w zasadzie każdy komentarz wyglądał "DAWAĆ GO, KAŻDY LEPSZY NIŻ HYSAJ". Chłop musi być tragiczny. Zrzygam się jak do nas przyjdzie. Już wole cały sezon z Foythem, Aurierem i KWP. Większy problem i tak z drugą flanką na której zostaje nam prawdopodobnie sam Davies. Za Rose'a na całym rynku transferowym z realnych transferow w zasadzie tylko Digne, którego może Everton odda za 40-50 baniek. Jest jeszcze Tagliafico, ale chłop ma 27 lat i w zasadzie jeden dobry sezon za sobą. Tierney to chyba żart, chłopak ma potencjał, ale przeskok z kopania się po głowach ze Szkotami do walki o mistrza anglii i LM? Słabo to widzę


Bez przesady. Od dwóch lat oglądam prawie wszystkie mecze Napoli. Poprzedni sezon faktycznie Hysaj miał słabszy ale wcześniej dawał radę. O ile dobrze pamiętam to mocno o niego zabiegała CFC. I wcale mnie to nie dziwiło.
Bez przesady. Od dwóch lat oglądam prawie wszystkie mecze Napoli. Poprzedni sezon faktycznie Hysaj miał słabszy ale wcześniej dawał radę. O ile dobrze pamiętam to mocno o niego zabiegała CFC. I wcale mnie to nie dziwiło
18 lipca 2019, 15:57 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Bez przesady. Od dwóch lat oglądam prawie wszystkie mecze Napoli. Poprzedni sezon faktycznie Hysaj miał słabszy ale wcześniej dawał radę. O ile dobrze pamiętam to mocno o niego zabiegała CFC. I wcale mnie to nie dziwiło

trippier też tylko ostatni sezon miał słabszy :D
trippier też tylko ostatni sezon miał słabszy :D
18 lipca 2019, 16:10 [cytuj]
Robert powiedział/a:
trippier też tylko ostatni sezon miał słabszy :D


I może po zmianie otoczenia wróci na właściwe tory.

Podobnie jak Hysaj.
I może po zmianie otoczenia wróci na właściwe tory. Podobnie jak Hysaj
|<  <  3  4  5  6  7    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 102 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się