Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transfery out...czyszczenie składu
22 lipca 2019, 12:00 [cytuj]
Ja nie mogłem patrzeć na Trippiera w tym sezonie, dramatyczne błędy. Ale fakt jest taki że zostaniemy na sezon z Aurierem jako 1 albo... Foyth zostanie przebranżowiony w pełni na tą pozycję. KWP fajny jako 3 wybór :D Ja to bym nawet rozważał kupno/wypożyczenie jakiegoś starszego, doświadczonego grajka na tą pozycję. Kogoś kto będzie robił mega różnicę grając co drugi albo co trzeci mecz.
Ja nie mogłem patrzeć na Trippiera w tym sezonie, dramatyczne błędy. Ale fakt jest taki że zostaniemy na sezon z Aurierem jako 1 albo... Foyth zostanie przebranżowiony w pełni na tą pozycję. KWP fajny jako 3 wybór :D Ja to bym nawet rozważał kupno/wypożyczenie jakiegoś starszego, doświadczonego grajka na tą pozycję. Kogoś kto będzie robił mega różnicę grając co drugi albo co trzeci mecz
22 lipca 2019, 12:06 [cytuj]
Sam pomysł aby sprzedać Danny\'ego Rosa uważam za hańbę.
Jestem wściekły i mam nadzieje, że Levy pójdzie po rozum do głowy. :zly:
Edytowano dnia: 22 lipca 2019, 12:07
Sam pomysł aby sprzedać Danny\'ego Rosa uważam za hańbę. Jestem wściekły i mam nadzieje, że Levy pójdzie po rozum do głowy. :zly:
TO DARE IS TO DO
23 lipca 2019, 11:15 [cytuj]
Też lubię Rose'a mimo niewiadomej niechęci wszystkich do niego. Dobra, haniebny mecz z Burnley zawalił ale według mnie i tak jest dobry. Trafiłem na którąś już z kolei przebitkę że jednak Ryan ma do nas przejść za 20M+dodatki.
Też lubię Rose'a mimo niewiadomej niechęci wszystkich do niego. Dobra, haniebny mecz z Burnley zawalił ale według mnie i tak jest dobry. Trafiłem na którąś już z kolei przebitkę że jednak Ryan ma do nas przejść za 20M+dodatki
24 lipca 2019, 15:58 [cytuj]
Janssen w CF Monterrey (Meksyk)
Janssen w CF Monterrey (Meksyk)
24 lipca 2019, 20:07 [cytuj]
Czyli zostajemy z Harrym jako jedynym nominalnym napastnikiem, chyba że Pochettino planuje już na stałe wystawiać Mourę na szpicy. Jednak to nadal za mało moim zdaniem.
Czyli zostajemy z Harrym jako jedynym nominalnym napastnikiem, chyba że Pochettino planuje już na stałe wystawiać Mourę na szpicy. Jednak to nadal za mało moim zdaniem
24 lipca 2019, 22:07 [cytuj]
Kiedy sprzedaliśmy Llorente?
Kiedy sprzedaliśmy Llorente?
24 lipca 2019, 22:27 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
Kiedy sprzedaliśmy Llorente?

koniec kontraktu, dopiero to wyłapałem jak Eidur napisał ze był tylko Janssen i sobie sprawdziłem co to stało się
koniec kontraktu, dopiero to wyłapałem jak Eidur napisał ze był tylko Janssen i sobie sprawdziłem co to stało się
25 lipca 2019, 09:11 [cytuj]
Robert powiedział/a:
koniec kontraktu, dopiero to wyłapałem jak Eidur napisał ze był tylko Janssen i sobie sprawdziłem co to stało się

Aha, dzięki za odpowiedź.
Aha, dzięki za odpowiedź
25 lipca 2019, 09:16 [cytuj]
Trochę szkoda. Czasem umiał strzelić bramkę w ważnych meczach (Chelsea, Man City). W meczu z Ajaxem prawie wszystkie górne piłki były przez niego przechwytywane. Chyba najlepszy z naszych rezerwowych. Powinni dać mu zagrać w jakimś meczu w ramach pożegnania, bo dołożył bardzo dużo do naszego występu w finale Ligi Mistrzów.
Trochę szkoda. Czasem umiał strzelić bramkę w ważnych meczach (Chelsea, Man City). W meczu z Ajaxem prawie wszystkie górne piłki były przez niego przechwytywane. Chyba najlepszy z naszych rezerwowych. Powinni dać mu zagrać w jakimś meczu w ramach pożegnania, bo dołożył bardzo dużo do naszego występu w finale Ligi Mistrzów
25 lipca 2019, 13:18 [cytuj]
z tego co słyszałem to Llorente z nikim się jeszcze nie związał ,a my mu zaproponowaliśmy przedłużenie kontraktu o rok, więc może jeszcze u nas pogra
z tego co słyszałem to Llorente z nikim się jeszcze nie związał ,a my mu zaproponowaliśmy przedłużenie kontraktu o rok, więc może jeszcze u nas pogra
25 lipca 2019, 18:55 [cytuj]
Dla mnie BOMBA.
Tottenham się kontaktował w kwestii Paulo Dybali.
Juve wycenia go na 70 mln €.
Chcielibyście go?
Edytowano dnia: 25 lipca 2019, 18:57
Dla mnie BOMBA. Tottenham się kontaktował w kwestii Paulo Dybali. Juve wycenia go na 70 mln €. Chcielibyście go?
25 lipca 2019, 19:07 [cytuj]
Viktor96 powiedział/a:
Dla mnie BOMBA.
Tottenham się kontaktował w kwestii Paulo Dybali.
Juve wycenia go na 70 mln €.
Chcielibyście go?


No ba! Chłopak ostatnio nie błyszczał ale to kwestia problemów sercowych. No i trochę CR7.

Wierzę, że gdyby zmienił otoczenie i gdyby trafił pod skrzydła Pochettino to zacząłby wreszcie grać na miarę talentu.
No ba! Chłopak ostatnio nie błyszczał ale to kwestia problemów sercowych. No i trochę CR7. Wierzę, że gdyby zmienił otoczenie i gdyby trafił pod skrzydła Pochettino to zacząłby wreszcie grać na miarę talentu
25 lipca 2019, 21:12 [cytuj]
Polskie media łączą Glika z tottenhamem bo ktoś dał jakiegoś tweeta w 2014 roku XD Polska...

Z innej beczki Ryan ma do nas przyjść i z niego bym najbardziej się cieszył. Dybala to by był szał ale pewnie Levy nie wywali tyle kasy. Lo Celso po przyjściu Fekira jest bardziej prawdopodobny. Napadziora średnio potrzebujemy. Parott błyszczy, może nawet pogra w 1 składzie. Ja to najchętniej w ogóle to bym zobaczył kontrakty Tobyego i Janka...
Polskie media łączą Glika z tottenhamem bo ktoś dał jakiegoś tweeta w 2014 roku XD Polska... Z innej beczki Ryan ma do nas przyjść i z niego bym najbardziej się cieszył. Dybala to by był szał ale pewnie Levy nie wywali tyle kasy. Lo Celso po przyjściu Fekira jest bardziej prawdopodobny. Napadziora średnio potrzebujemy. Parott błyszczy, może nawet pogra w 1 składzie. Ja to najchętniej w ogóle to bym zobaczył kontrakty Tobyego i Janka
26 lipca 2019, 12:02 [cytuj]
Totalnie nie widzę Dybali w naszym składzie.
Totalnie nie widzę Dybali w naszym składzie
29 lipca 2019, 15:53 [cytuj]
Ja widzę go wszędzie ale to bardziej ruch w stylu "fify". Dalej jestem zdania że fajno by było mieć Bale'a u siebie, lubię tego piłkarza i wbrew wszelkim faktom dalej bym go chciał w zespole. Apropo prawej obrony, Dani Alves szuka roboty :D Solidny zmiennik z balkonikiem?
Ja widzę go wszędzie ale to bardziej ruch w stylu "fify". Dalej jestem zdania że fajno by było mieć Bale'a u siebie, lubię tego piłkarza i wbrew wszelkim faktom dalej bym go chciał w zespole. Apropo prawej obrony, Dani Alves szuka roboty :D Solidny zmiennik z balkonikiem?
29 lipca 2019, 23:44 [cytuj]
Teraz Bale musi kombinować bo ten klub co go chciał ściągnął innego i już ma wypełniony limit obcokrajowców

Alves to teraz by był pierwszym obroncą :D
Teraz Bale musi kombinować bo ten klub co go chciał ściągnął innego i już ma wypełniony limit obcokrajowców Alves to teraz by był pierwszym obroncą :D
30 lipca 2019, 07:32 [cytuj]
No on jest na wolnym transferze chyba więc za dużo by jego podpis nie kosztował a mógłby pouczyć naszych młodych boczniaków + pograł by trochę.
No on jest na wolnym transferze chyba więc za dużo by jego podpis nie kosztował a mógłby pouczyć naszych młodych boczniaków + pograł by trochę
30 lipca 2019, 16:24 [cytuj]
Oficjalnie: Danny Rose wrócił do treningów z resztą :D
Oficjalnie: Danny Rose wrócił do treningów z resztą :D
30 lipca 2019, 17:08 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
Oficjalnie: Danny Rose wrócił do treningów z resztą :D


może uznali ze jednak lepiej go zostawić, jak zobaczyli jak sobie prawa strona obrony radzi i nie chcieli tego na lewej, chociaż ostatnio boki obrony to były mega słabe
może uznali ze jednak lepiej go zostawić, jak zobaczyli jak sobie prawa strona obrony radzi i nie chcieli tego na lewej, chociaż ostatnio boki obrony to były mega słabe
30 lipca 2019, 20:02 [cytuj]
Robert powiedział/a:
Teraz Bale musi kombinować bo ten klub co go chciał ściągnął innego i już ma wypełniony limit obcokrajowców

Alves to teraz by był pierwszym obroncą :D


Teraz to Real musi kombinować, bo to im zależy bardziej na pozbyciu się Bale'a niż jemu samemu na opuszczeniu klubu. To nadal jeden z czołowych piłkarzy Realu, tylko to Zidane z jakiegoś powodu nie chce go widzieć. Może dlatego, że w Madrycie zrobili z niego szklankę?

Apropo prawej obrony to martwi mnie brak choćby plotek jak chodzi o obsadę tej pozycji u nas. Tym bardziej, że u nas przez kretyńskie przepisy okienko zamyka się sporo wcześniej :szok:
Teraz to Real musi kombinować, bo to im zależy bardziej na pozbyciu się Bale'a niż jemu samemu na opuszczeniu klubu. To nadal jeden z czołowych piłkarzy Realu, tylko to Zidane z jakiegoś powodu nie chce go widzieć. Może dlatego, że w Madrycie zrobili z niego szklankę? Apropo prawej obrony to martwi mnie brak choćby plotek jak chodzi o obsadę tej pozycji u nas. Tym bardziej, że u nas przez kretyńskie przepisy okienko zamyka się sporo wcześniej :szok:
|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 101 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się