Forum dyskusyjne

|<  <<  <  3  4  5  6  7  
Forum dyskusyjne » Transfery » Transfery out...czyszczenie składu
30 lipca 2019, 20:38 [cytuj]
z Bale`a zrobili kozła ofiarnego za zeszły sezon, Vinicius jak na razie pokazał tyle, że umie szybko biegać ,a kibice Realu robią z niego niewiadomo kogo, jednym słowem to dziwny(w negatywnym sensie tego słowa) klub, ale wystarczy sobie przypomnieć jak to było z Casillasem:blee:
Dani Alves jakkolwiek go nie lubię( zresztą trudno go lubić) to jednak kawał piłkarza, ale dopóki w grę wchodzą City, Barca, PSG czy nawet Inter to my jesteśmy ostatni w kolejce, bo on wcale nie byłby tani i raczej mu nie zaplacimy tyle ile by chciał
więc dla nas zostaje kto? Hysaj (srednio mi sie podoba) i Castagne, jak byśmy go kupili za podobna cene jak sprzedalismy Trippiera, to jakos bym jeszcze przezył tą kompletnie niezrozumiałą sprzedaż. Nasza najsłabsza pozycja to prawa obrona ,więc sprzedajmy naszego najlepszego prawego obronce, nie mając zastępstwa za niego ,przecież to bezsensu...
z Bale`a zrobili kozła ofiarnego za zeszły sezon, Vinicius jak na razie pokazał tyle, że umie szybko biegać ,a kibice Realu robią z niego niewiadomo kogo, jednym słowem to dziwny(w negatywnym sensie tego słowa) klub, ale wystarczy sobie przypomnieć jak to było z Casillasem:blee: Dani Alves jakkolwiek go nie lubię( zresztą trudno go lubić) to jednak kawał piłkarza, ale dopóki w grę wchodzą City, Barca, PSG czy nawet Inter to my jesteśmy ostatni w kolejce, bo on wcale nie byłby tani i raczej mu nie zaplacimy tyle ile by chciał więc dla nas zostaje kto? Hysaj (srednio mi sie podoba) i Castagne, jak byśmy go kupili za podobna cene jak sprzedalismy Trippiera, to jakos bym jeszcze przezył tą kompletnie niezrozumiałą sprzedaż. Nasza najsłabsza pozycja to prawa obrona ,więc sprzedajmy naszego najlepszego prawego obronce, nie mając zastępstwa za niego ,przecież to bezsensu
30 lipca 2019, 21:49 [cytuj]
Kamilos powiedział/a:

więc dla nas zostaje kto? Hysaj (srednio mi sie podoba) i Castagne

A Castagne to przypadkiem nie po lewej flance śmiga?
A Castagne to przypadkiem nie po lewej flance śmiga?
31 lipca 2019, 16:55 [cytuj]
z Bale jest też coś nie tak, a nie że Zidane go nie lubi, samo to jak z Atletico dostają w łeb bodajże 6-1 a on chodzi uśmiechnięty jak by tyle wygrywał, no i do niedawna nie nauczył się hiszpańskiego, czyli pewnie nadal tylko angielski

w zimowe okienko mówiono chyba o Thomas Meunier, jemu nie konczyła się umowa?
z Bale jest też coś nie tak, a nie że Zidane go nie lubi, samo to jak z Atletico dostają w łeb bodajże 6-1 a on chodzi uśmiechnięty jak by tyle wygrywał, no i do niedawna nie nauczył się hiszpańskiego, czyli pewnie nadal tylko angielski w zimowe okienko mówiono chyba o Thomas Meunier, jemu nie konczyła się umowa?
|<  <<  <  3  4  5  6  7  

forum dyskusyjne

tabela ligowa

następny mecz poprzedni mecz

kontuzje / pauza

ankieta

zdjęcie tygodia

statystyki

reklama

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się