Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  5  6  7  8  9    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Transfery out...czyszczenie składu
30 lipca 2019, 20:38 [cytuj]
z Bale`a zrobili kozła ofiarnego za zeszły sezon, Vinicius jak na razie pokazał tyle, że umie szybko biegać ,a kibice Realu robią z niego niewiadomo kogo, jednym słowem to dziwny(w negatywnym sensie tego słowa) klub, ale wystarczy sobie przypomnieć jak to było z Casillasem:blee:
Dani Alves jakkolwiek go nie lubię( zresztą trudno go lubić) to jednak kawał piłkarza, ale dopóki w grę wchodzą City, Barca, PSG czy nawet Inter to my jesteśmy ostatni w kolejce, bo on wcale nie byłby tani i raczej mu nie zaplacimy tyle ile by chciał
więc dla nas zostaje kto? Hysaj (srednio mi sie podoba) i Castagne, jak byśmy go kupili za podobna cene jak sprzedalismy Trippiera, to jakos bym jeszcze przezył tą kompletnie niezrozumiałą sprzedaż. Nasza najsłabsza pozycja to prawa obrona ,więc sprzedajmy naszego najlepszego prawego obronce, nie mając zastępstwa za niego ,przecież to bezsensu...
z Bale`a zrobili kozła ofiarnego za zeszły sezon, Vinicius jak na razie pokazał tyle, że umie szybko biegać ,a kibice Realu robią z niego niewiadomo kogo, jednym słowem to dziwny(w negatywnym sensie tego słowa) klub, ale wystarczy sobie przypomnieć jak to było z Casillasem:blee: Dani Alves jakkolwiek go nie lubię( zresztą trudno go lubić) to jednak kawał piłkarza, ale dopóki w grę wchodzą City, Barca, PSG czy nawet Inter to my jesteśmy ostatni w kolejce, bo on wcale nie byłby tani i raczej mu nie zaplacimy tyle ile by chciał więc dla nas zostaje kto? Hysaj (srednio mi sie podoba) i Castagne, jak byśmy go kupili za podobna cene jak sprzedalismy Trippiera, to jakos bym jeszcze przezył tą kompletnie niezrozumiałą sprzedaż. Nasza najsłabsza pozycja to prawa obrona ,więc sprzedajmy naszego najlepszego prawego obronce, nie mając zastępstwa za niego ,przecież to bezsensu
30 lipca 2019, 21:49 [cytuj]
Kamilos powiedział/a:

więc dla nas zostaje kto? Hysaj (srednio mi sie podoba) i Castagne


A Castagne to przypadkiem nie po lewej flance śmiga?
A Castagne to przypadkiem nie po lewej flance śmiga?
31 lipca 2019, 16:55 [cytuj]
z Bale jest też coś nie tak, a nie że Zidane go nie lubi, samo to jak z Atletico dostają w łeb bodajże 6-1 a on chodzi uśmiechnięty jak by tyle wygrywał, no i do niedawna nie nauczył się hiszpańskiego, czyli pewnie nadal tylko angielski

w zimowe okienko mówiono chyba o Thomas Meunier, jemu nie konczyła się umowa?
z Bale jest też coś nie tak, a nie że Zidane go nie lubi, samo to jak z Atletico dostają w łeb bodajże 6-1 a on chodzi uśmiechnięty jak by tyle wygrywał, no i do niedawna nie nauczył się hiszpańskiego, czyli pewnie nadal tylko angielski w zimowe okienko mówiono chyba o Thomas Meunier, jemu nie konczyła się umowa?
15 listopada 2019, 23:46 [cytuj]
Trzeba było pożegnać i to siła Eriksena Rose Tobyego i innych a tak to poodchodzą za darmo :) no ale pamietam te kampanie dont sell Danny Rose XD Eriksen za 100m albo za darmo XD macie co chcieliście
Edytowano dnia: 15 listopada 2019, 23:47
Trzeba było pożegnać i to siła Eriksena Rose Tobyego i innych a tak to poodchodzą za darmo :) no ale pamietam te kampanie dont sell Danny Rose XD Eriksen za 100m albo za darmo XD macie co chcieliście
16 listopada 2019, 10:36 [cytuj]
co do takiej wyprzedaży, powiem krótko, zobacz co teraz dzieje się na prawej obronie jak nie ma Trippiera

Walker-Peters, przepadł
Foyth, jak ma robi takie rzeczy jak przy wczorajszym meczu z brazylią, to podziękuje, bo karny to jego wina
Aurier, z tej trójki chyba wygląda najpoważniej, a każdy wie jak potrafi grać jak mu odcina głowe
co do takiej wyprzedaży, powiem krótko, zobacz co teraz dzieje się na prawej obronie jak nie ma Trippiera Walker-Peters, przepadł Foyth, jak ma robi takie rzeczy jak przy wczorajszym meczu z brazylią, to podziękuje, bo karny to jego wina Aurier, z tej trójki chyba wygląda najpoważniej, a każdy wie jak potrafi grać jak mu odcina głowe
16 listopada 2019, 11:34 [cytuj]
Ale Wy histerycznie reagujecie. Trippier grał słabo i grałby słabo teraz. Oglądacie go w Madrycie? Czasem zaliczy asyste ale nie gra nic wielkiego. Z tylu nadal byłby dziurawy. Sprzedaż go była dobra decyzja ale brak zastępstwa to kryminał. Dodatkowo gra u Simeone gdzie w defensywie cała drużyna pracuje systemem od kilku lat. To nie jest żadne rozwiązanie problemów. Byłoby jak z Janem Dierem Rose, Eriksenem czy innymi. Brak kasy z sprzedaży i słaba gra.
Tutaj trzeba na już lewego obrońcy, prawego obroncy i obroncy do środka. A jak chcecie poprawę i jakość to za takich trzech grajków trzeba dać ponad 100m czy ponad 150m. No chyba ze ten zdolny Sessegnon ogarnie lewa obronę w co wątpię.
Ale Wy histerycznie reagujecie. Trippier grał słabo i grałby słabo teraz. Oglądacie go w Madrycie? Czasem zaliczy asyste ale nie gra nic wielkiego. Z tylu nadal byłby dziurawy. Sprzedaż go była dobra decyzja ale brak zastępstwa to kryminał. Dodatkowo gra u Simeone gdzie w defensywie cała drużyna pracuje systemem od kilku lat. To nie jest żadne rozwiązanie problemów. Byłoby jak z Janem Dierem Rose, Eriksenem czy innymi. Brak kasy z sprzedaży i słaba gra. Tutaj trzeba na już lewego obrońcy, prawego obroncy i obroncy do środka. A jak chcecie poprawę i jakość to za takich trzech grajków trzeba dać ponad 100m czy ponad 150m. No chyba ze ten zdolny Sessegnon ogarnie lewa obronę w co wątpię
24 listopada 2019, 09:31 [cytuj]
https://www.youtube.com/watch?v=AKFprgFZzY8



spadający liść idzie mu jak CR7 ;-]
https://www.youtube.com/watch?v=AKFprgFZzY8 spadający liść idzie mu jak CR7 ;-]
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
22 grudnia 2019, 20:20 [cytuj]
Jak zbawić nasz zespół:
Out - Rose, Wanyama, Aurier (z 30 baniek łącznie)
In - Onana, Digne, Pereira, Ruben Neves/Ndidi (z 230 baniek łącznie XD)
Jak ktoś ma 200 baniek to niech przeleje na konto klubu to może kiedyś coś wygramy.
Jak zbawić nasz zespół: Out - Rose, Wanyama, Aurier (z 30 baniek łącznie) In - Onana, Digne, Pereira, Ruben Neves/Ndidi (z 230 baniek łącznie XD) Jak ktoś ma 200 baniek to niech przeleje na konto klubu to może kiedyś coś wygramy
23 grudnia 2019, 11:18 [cytuj]
DaddyCool powiedział/a:
Jak zbawić nasz zespół:
Out - Rose, Wanyama, Aurier (z 30 baniek łącznie)
In - Onana, Digne, Pereira, Ruben Neves/Ndidi (z 230 baniek łącznie XD)
Jak ktoś ma 200 baniek to niech przeleje na konto klubu to może kiedyś coś wygramy


po wczorajszym meczu Levy na pewno mu da wydawać po 200 baniek , już to wiedzę ;-]
po wczorajszym meczu Levy na pewno mu da wydawać po 200 baniek , już to wiedzę ;-]
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 grudnia 2019, 22:52 [cytuj]
Adama Traore - in ! najlepiej w styczniu
Adama Traore - in ! najlepiej w styczniu
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
20 stycznia 2020, 17:45 [cytuj]
https://www.telegraph.co.uk/football/2020/01/19/mike-mcgraths-transfer-notebook-islam-slimani-loan-monaco-leicester/
https://www.telegraph.co.uk/football/2020/01/19/mike-mcgraths-transfer-notebook-islam-slimani-loan-monaco-leicester/
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
21 stycznia 2020, 14:10 [cytuj]
Kto kolwiek do przodu byle by był bramkostrzelny :#
Kto kolwiek do przodu byle by był bramkostrzelny :#
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
22 stycznia 2020, 12:59 [cytuj]
https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-7911299/Gareth-Bale-odds-make-shock-Tottenham-return.html
https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-7911299/Gareth-Bale-odds-make-shock-Tottenham-return.html
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
22 stycznia 2020, 18:03 [cytuj]
Szczerze powiedziawszy to jestem bardzo sceptycznie nastawiony do ewentualnego powrotu Garetha w tej chwili do nas.
Jeżeli chodzi o napastnika to pokazuje o nas i naszej polityce dużo - klub aspirujący do Top4 nie ma porządnego klasycznego zmiennika...

Jeżeli chodzi o plotki słyszałem, że naszym zawodnikom zaczyna się nie podobać styl gry, taktyka i trening pod wodzą nowego menadżera oraz, że Rose i Ndombele podpali Mou.
Szczerze powiedziawszy to jestem bardzo sceptycznie nastawiony do ewentualnego powrotu Garetha w tej chwili do nas. Jeżeli chodzi o napastnika to pokazuje o nas i naszej polityce dużo - klub aspirujący do Top4 nie ma porządnego klasycznego zmiennika... Jeżeli chodzi o plotki słyszałem, że naszym zawodnikom zaczyna się nie podobać styl gry, taktyka i trening pod wodzą nowego menadżera oraz, że Rose i Ndombele podpali Mou
24 stycznia 2020, 11:16 [cytuj]
Eriksen ponoc klepniety i czekaja go testy medyczne po weekendzie. 18m+2 w bonusach.
Eriksen ponoc klepniety i czekaja go testy medyczne po weekendzie. 18m+2 w bonusach
26 stycznia 2020, 18:00 [cytuj]
Willian -a Jose nie ma w skaldzie na dzisiejszy mecz ligowy ... coś jest na rzeczy
Willian -a Jose nie ma w skaldzie na dzisiejszy mecz ligowy ... coś jest na rzeczy
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 stycznia 2020, 16:14 [cytuj]
Szkoda tego Eriksena i to jeszcze dla interu
Szkoda tego Eriksena i to jeszcze dla interu
29 stycznia 2020, 07:27 [cytuj]
Mi w tym sezonie go nie szkoda. Z reguły grał na pół gwizdka. Co innego w poprzednich, gdy był jednym z naszych czołowych piłkarzy, strzelał, asystował, stwarzał akcje. Jestem ciekaw czy sprawdzi się w Interze, bo z tym też może być różnie.

Swoją drogą 20 baniek za piłkarza ktoremu za pół roku kończy się umowa i ktory przez pół sezonu grał jakby miał w dupie jak gra to bardzo dobra kwota. My mamy sporo pomocników więc jakoś sobie damy radę.
Mi w tym sezonie go nie szkoda. Z reguły grał na pół gwizdka. Co innego w poprzednich, gdy był jednym z naszych czołowych piłkarzy, strzelał, asystował, stwarzał akcje. Jestem ciekaw czy sprawdzi się w Interze, bo z tym też może być różnie. Swoją drogą 20 baniek za piłkarza ktoremu za pół roku kończy się umowa i ktory przez pół sezonu grał jakby miał w dupie jak gra to bardzo dobra kwota. My mamy sporo pomocników więc jakoś sobie damy radę
30 stycznia 2020, 13:00 [cytuj]
Rose wypożyczony do Newcastle, dla mnie osobiście ogromna szkoda, bo już pewnie nie wróci, chyba że Pitołaj aż tak się postara, by wylecieć pierwszy, ostatni ze starej gwardii i uważam, iż mógłby jeszcze się pozbierać i dać nam sporo, ale po tej kontuzji z Watfordem niestety tylko wracał momentami na swój najwyższy poziom, częściej podpadając trenerom. Myślę że jego bramkę z Arsenalem w debiucie w wyjściowym składzie każdy będzie pamiętał do końca swego życia, żegnaj i dzięki za wszystko Rose:lezkawoku:
Rose wypożyczony do Newcastle, dla mnie osobiście ogromna szkoda, bo już pewnie nie wróci, chyba że Pitołaj aż tak się postara, by wylecieć pierwszy, ostatni ze starej gwardii i uważam, iż mógłby jeszcze się pozbierać i dać nam sporo, ale po tej kontuzji z Watfordem niestety tylko wracał momentami na swój najwyższy poziom, częściej podpadając trenerom. Myślę że jego bramkę z Arsenalem w debiucie w wyjściowym składzie każdy będzie pamiętał do końca swego życia, żegnaj i dzięki za wszystko Rose:lezkawoku:
30 stycznia 2020, 16:41 [cytuj]
czytam właśnie ,że MUtd został zaoferowany Ighalo (tak ten który kiedyś błyszczał w Watfordzie) ,bo podobno chce uciec z Chin z powodu tego koronawirusa. Wartość rynkowa trzydziestolatka szacowana jest na 6,5 mln euro ,a nam podobno zostało 10, ktoś w sam raz dla nas:cwaniak:
czytam właśnie ,że MUtd został zaoferowany Ighalo (tak ten który kiedyś błyszczał w Watfordzie) ,bo podobno chce uciec z Chin z powodu tego koronawirusa. Wartość rynkowa trzydziestolatka szacowana jest na 6,5 mln euro ,a nam podobno zostało 10, ktoś w sam raz dla nas:cwaniak:
|<  <<  <  5  6  7  8  9    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 7 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się