Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  5  6  7  8  9    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Transfery out...czyszczenie składu
31 stycznia 2020, 13:15 [cytuj]
https://transfery.info/aktualnosci/bale-opusci-real-madryt-nawet-dzisiaj/133135
https://transfery.info/aktualnosci/bale-opusci-real-madryt-nawet-dzisiaj/133135
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 lutego 2020, 15:02 [cytuj]
no to nie pykło ;p
no to nie pykło ;p
1 lutego 2020, 15:09 [cytuj]
Bentaleb wrócił do Premier league :)
Bentaleb wrócił do Premier league :)
7 lutego 2021, 20:43 [cytuj]
https://www.bbc.com/sport/av/football/55964495

ciekawe jak to się rozstrzygnie
https://www.bbc.com/sport/av/football/55964495 ciekawe jak to się rozstrzygnie
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
15 maja 2021, 20:33 [cytuj]
Leicester z pierwszym Pucharem Anglii. Ale jak się robi rozsądne transfery to można. My woleliśmy droższego Auriera od Pereiry, który potem był bodajże w 11stce sezonu całkowicie zasłużenie, teraz po tej poważnej kontuzji zniknął, ale to czysty pech. Przed tym sezonem wzięli Castagne`a minimalnie drożej od naszego Doherthy`ego, a Belg może grać na obu bokach i jest lepszy od Irlandczyka i obecnego Reguilona razem wziętych.My kupiliśmy Rodona ,a oni Fofanę, co prawda dwa razy drożej, ale ich to już w ogóle nie można porównywać. Maddisona, który miał być następcą Eriksena też wzięli. Choć mnie najbardziej boli ten Tielemans. (teraz Monaco by pewnie takiej głupoty nie zrobiło, ale wtedy tam panował niezły bałagan).Jeszcze mógłbym dorzucić Ndidiego, ale jego akurat wcześniej nie znałem. A my mamy się cieszyć z Hojbjerga, który tak naprawdę wygląda porządnie tylko na tle kompletnej mizerii.
Leicester z pierwszym Pucharem Anglii. Ale jak się robi rozsądne transfery to można. My woleliśmy droższego Auriera od Pereiry, który potem był bodajże w 11stce sezonu całkowicie zasłużenie, teraz po tej poważnej kontuzji zniknął, ale to czysty pech. Przed tym sezonem wzięli Castagne`a minimalnie drożej od naszego Doherthy`ego, a Belg może grać na obu bokach i jest lepszy od Irlandczyka i obecnego Reguilona razem wziętych.My kupiliśmy Rodona ,a oni Fofanę, co prawda dwa razy drożej, ale ich to już w ogóle nie można porównywać. Maddisona, który miał być następcą Eriksena też wzięli. Choć mnie najbardziej boli ten Tielemans. (teraz Monaco by pewnie takiej głupoty nie zrobiło, ale wtedy tam panował niezły bałagan).Jeszcze mógłbym dorzucić Ndidiego, ale jego akurat wcześniej nie znałem. A my mamy się cieszyć z Hojbjerga, który tak naprawdę wygląda porządnie tylko na tle kompletnej mizerii
16 maja 2021, 11:53 [cytuj]
Nasza polityka transferowa nie istnieje od kilku lat. Albo sciagamy zawodnikow po okazji, ktorych zupelnie nie potrzebuje trener, albo wybieramy same tansze alternatywy. Nie wspominajac o okresie w ktorym zupelnie nikogo nie sciagnelismy. Drugi sezon z rzedu wychodzi nam to bokiem. Jezeli w te wakacje nic nie zmienimy, to raczej na kilka najblizszych sezonow wypadniemy z gry o cokolwiek.
Nasza polityka transferowa nie istnieje od kilku lat. Albo sciagamy zawodnikow po okazji, ktorych zupelnie nie potrzebuje trener, albo wybieramy same tansze alternatywy. Nie wspominajac o okresie w ktorym zupelnie nikogo nie sciagnelismy. Drugi sezon z rzedu wychodzi nam to bokiem. Jezeli w te wakacje nic nie zmienimy, to raczej na kilka najblizszych sezonow wypadniemy z gry o cokolwiek
18 maja 2021, 22:47 [cytuj]
@Damian88
podobno będą pieniądze na transfery, ale drużyna wpadnie w jeszcze wieksze dno, bo te pieniądze mają byc za Kane
@Damian88 podobno będą pieniądze na transfery, ale drużyna wpadnie w jeszcze wieksze dno, bo te pieniądze mają byc za Kane
19 maja 2021, 18:20 [cytuj]
U nas zawsze transfery musza spinac sie na zero. Jezeli nie wystrzeli u nas ktos z mlodziezowki, to przed nami chude lata.
U nas zawsze transfery musza spinac sie na zero. Jezeli nie wystrzeli u nas ktos z mlodziezowki, to przed nami chude lata
19 maja 2021, 23:05 [cytuj]
Ja mam odczucie, że za Levy'ego nigdy nie mieliśmy spójnej wizji polityki transferowej poza jedną wytyczną - tak jak napisał Damian bilans powinien być w okolicach zera. Moim subiektywnym odczuciem, patrząc na te wszystkie lata gdy kibicuje temu klubowi zawsze lubiliśmy albo kupić tańszą "wersję", która okazywała się niewypałem albo był to zakup last minute niekoniecznie na tą pozycję na którą potrzebowaliśmy zawodnika. Tu rodzi się moje pytanie: czy mamy tak nędzny scauting czy politykę nastawioną tylko na zysk, a nie rozwój? Patrząc na jakość naszych zastępstw to wychodzi mi, że liczy się tylko zysk.
Jeżeli natomiast chodzi o odejście Kane'a to jeśli odejdzie on do klubu z PL to w moich oczach Levy straci prawie cały szacunek bo jego polityka sprawiła, że nie dość, że jakościowo stoczyliśmy się to jeszcze wzmocnimy naszych rywali wyśmienitym napastnikiem jak kiedyś Walkerem po którym do dziś nie załataliśmy dziury. Tym bardziej to boli bo gdy my regularnie graliśmy w LM to nie potrafiliśmy wyciągnąć nikogo sensownego z tych przeżywających kryzysy klubów.
Na koniec - taką ciekawą tabelkę znalazłem na jednym z naszych forów.

https://imgupload.pl/zdjecie/hc2CW
Ja mam odczucie, że za Levy'ego nigdy nie mieliśmy spójnej wizji polityki transferowej poza jedną wytyczną - tak jak napisał Damian bilans powinien być w okolicach zera. Moim subiektywnym odczuciem, patrząc na te wszystkie lata gdy kibicuje temu klubowi zawsze lubiliśmy albo kupić tańszą "wersję", która okazywała się niewypałem albo był to zakup last minute niekoniecznie na tą pozycję na którą potrzebowaliśmy zawodnika. Tu rodzi się moje pytanie: czy mamy tak nędzny scauting czy politykę nastawioną tylko na zysk, a nie rozwój? Patrząc na jakość naszych zastępstw to wychodzi mi, że liczy się tylko zysk. Jeżeli natomiast chodzi o odejście Kane'a to jeśli odejdzie on do klubu z PL to w moich oczach Levy straci prawie cały szacunek bo jego polityka sprawiła, że nie dość, że jakościowo stoczyliśmy się to jeszcze wzmocnimy naszych rywali wyśmienitym napastnikiem jak kiedyś Walkerem po którym do dziś nie załataliśmy dziury. Tym bardziej to boli bo gdy my regularnie graliśmy w LM to nie potrafiliśmy wyciągnąć nikogo sensownego z tych przeżywających kryzysy klubów. Na koniec - taką ciekawą tabelkę znalazłem na jednym z naszych forów. https://imgupload.pl/zdjecie/hc2CW
24 maja 2021, 22:07 [cytuj]
Tak naprawdę to na chwilę obecną dyskusja o transferach jest trochę bezprzedmiotowa, bo to wszystko zależy od nowego managera.
Tak naprawdę to na chwilę obecną dyskusja o transferach jest trochę bezprzedmiotowa, bo to wszystko zależy od nowego managera
COYS!
11 czerwca 2021, 17:40 [cytuj]
Foyth sprzedany za 15 mln oficjalnie
Foyth sprzedany za 15 mln oficjalnie
13 czerwca 2021, 09:57 [cytuj]
Moim zdaniem szkoda Foytha. Dobry grajek, gra wszystko od dawna w repce Argentyny, uniwersalny.
Moim zdaniem szkoda Foytha. Dobry grajek, gra wszystko od dawna w repce Argentyny, uniwersalny
16 czerwca 2021, 23:58 [cytuj]
Ale strasznie elektryczny często robi karne albo zalicza samobójcze asysty nawet w Villareal patrz mecz z Barcą. Ale sprzedaliśmy go przed zatrudnieniem nowego trenera, a nawet dyrektora sportowego, którzy powinni rozstrzygnąć o przydatności Argentyńczyka, ale wiadomo pewna kasa była nie do odrzucenia dla Levego. A w reprezentacji Argentyny już od dawna niestety albo i stety grają jeszcze \"większe\" asy i to nawet bardziej regularniej od niego, teraz na COPA także.
Żeby nie było ja bym go najchętniej, jeśli mmiał kilkuletni kontrakt, wypożyczył jeszcze raz na rok, jest młody i perspektywiczny zwłaszcza jak na obrońcę
Edytowano dnia: 17 czerwca 2021, 00:03
Ale strasznie elektryczny często robi karne albo zalicza samobójcze asysty nawet w Villareal patrz mecz z Barcą. Ale sprzedaliśmy go przed zatrudnieniem nowego trenera, a nawet dyrektora sportowego, którzy powinni rozstrzygnąć o przydatności Argentyńczyka, ale wiadomo pewna kasa była nie do odrzucenia dla Levego. A w reprezentacji Argentyny już od dawna niestety albo i stety grają jeszcze \"większe\" asy i to nawet bardziej regularniej od niego, teraz na COPA także. Żeby nie było ja bym go najchętniej, jeśli mmiał kilkuletni kontrakt, wypożyczył jeszcze raz na rok, jest młody i perspektywiczny zwłaszcza jak na obrońcę
30 czerwca 2021, 22:49 [cytuj]
Podobno Tomiyasu blisko nas. Bardzo ciekawy zawodnik, myślałem, że pójdzie do Milanu,ale się nie dogadali. To chyba Aurier w końcu out, bo nowy trener Doherthyego zna i pewnie zmieni taktykę na pięciu obrońców, gdzie na wahadle Irlandczyk się znacznie lepiej czuje. Ostatnio przynajmniej grywał na prawej, ale zaczynał jako stoper, więc może to na środek, ale mi się bardziej na boku podobał.

ci polscy dziennikarze przekręcili nazwisko
Edytowano dnia: 30 czerwca 2021, 22:57
Podobno Tomiyasu blisko nas. Bardzo ciekawy zawodnik, myślałem, że pójdzie do Milanu,ale się nie dogadali. To chyba Aurier w końcu out, bo nowy trener Doherthyego zna i pewnie zmieni taktykę na pięciu obrońców, gdzie na wahadle Irlandczyk się znacznie lepiej czuje. Ostatnio przynajmniej grywał na prawej, ale zaczynał jako stoper, więc może to na środek, ale mi się bardziej na boku podobał. ci polscy dziennikarze przekręcili nazwisko
19 lipca 2021, 20:18 [cytuj]
Czyżby Lloris nie chciał przedłużyć kontraktu, został mu rok(pewnie chciałby coś jeszcze na koniec kariery wygrać) ,a jego następcą miałby niby być Gollini z Atalanty, nim to akurat zachwycony nigdy nie byłem, a w Bergamo to ostatnio mało kto nie zachwyca. (Mojici nie liczę). Oni się wzmacniają Musso, a my bierzemy od nich odpad...kto by pomyślał jeszcze parę lat temu
Czyżby Lloris nie chciał przedłużyć kontraktu, został mu rok(pewnie chciałby coś jeszcze na koniec kariery wygrać) ,a jego następcą miałby niby być Gollini z Atalanty, nim to akurat zachwycony nigdy nie byłem, a w Bergamo to ostatnio mało kto nie zachwyca. (Mojici nie liczę). Oni się wzmacniają Musso, a my bierzemy od nich odpad...kto by pomyślał jeszcze parę lat temu
24 lipca 2021, 23:02 [cytuj]
Toby ma podobno iść do Kataru ,typowy transfer Levy`ego, za te 15mln w życiu nie znajdziemy gościa nawet na obecnym poziomie Belga, a dla mnie on gra nadal bardzo dobrze, wiadomo kiedyś grał jeszcze lepiej ,ale spokojnie jeszcze 2 lata mógłby u nas pograć. Teraz Romero jest absolutnie konieczny, już z sobie wyobrażałem ich duet albo tercet z Tangangą, ale spokojnie Dier na pewno zostanie.
Toby ma podobno iść do Kataru ,typowy transfer Levy`ego, za te 15mln w życiu nie znajdziemy gościa nawet na obecnym poziomie Belga, a dla mnie on gra nadal bardzo dobrze, wiadomo kiedyś grał jeszcze lepiej ,ale spokojnie jeszcze 2 lata mógłby u nas pograć. Teraz Romero jest absolutnie konieczny, już z sobie wyobrażałem ich duet albo tercet z Tangangą, ale spokojnie Dier na pewno zostanie
25 sierpnia 2021, 11:12 [cytuj]
Nie wiem jak wy ale ja bym widzial Adama Traore u nas i to bardzo! Gosc jest niewiarygodny jak jest w formie, dac mu na koniec jego rajdow Kane i garsc goli bedzie z tego.
Nie wiem jak wy ale ja bym widzial Adama Traore u nas i to bardzo! Gosc jest niewiarygodny jak jest w formie, dac mu na koniec jego rajdow Kane i garsc goli bedzie z tego
27 sierpnia 2021, 19:03 [cytuj]
Ja bym go nie widział. Skrzydła to nasza najmocniejsza pozycja. Potrzebujemy środkowego obrońcę, środkowego pomocnika i środkowego napastnika na zastępstwo Kane\'a. Na skrzydło mamy Sona, Lucasa, Bergwijna, Gila, Sessegnona, od biedy Delego i Lo Celso.
EDIT: od biedy to i Doherty na skrzydle zagra. Dla mnie Traore to strata kasy.
Edytowano dnia: 27 sierpnia 2021, 19:04
Ja bym go nie widział. Skrzydła to nasza najmocniejsza pozycja. Potrzebujemy środkowego obrońcę, środkowego pomocnika i środkowego napastnika na zastępstwo Kane\'a. Na skrzydło mamy Sona, Lucasa, Bergwijna, Gila, Sessegnona, od biedy Delego i Lo Celso. EDIT: od biedy to i Doherty na skrzydle zagra. Dla mnie Traore to strata kasy
28 sierpnia 2021, 21:03 [cytuj]
no przydałby się jeszcze środkowy pomocnik jest Sarr, ale to za rok najwcześniej, to co Ndombele zostaje?, ale i tak by się jeden przydał McKenzie dziś w pierwszym skladzie Juve, albo WardProwse skoro Święci wszystkich jak leci sprzedają ,ale bez niego to utrzymanie chyba by było dla nich już nierealne. W środkowego obrońcę już nie wierzę, trzeba wierzyć że Sanchez się odbuduje, tak wiem przyszedł Romero, transfer jak dla nas galaktyczny, ale od odejścia Janka zaległy, a w międzyczasie odszedł jeszcze Toby, Rodona za nikogo nie liczę, on wcale taki młody już nie jest, to on powinien odejść zamiast Belga. Z drugiej strony nie udało się jak na razie pozbyć nikogo z niechcianych, a zostały tylko trzy dni. Kane został ,ale tak w połowie to jednak te okienko zostało przespane, chyba że jakiś Herkules posprząta do końca tą stajnię Augiasza w trzy dni..
no przydałby się jeszcze środkowy pomocnik jest Sarr, ale to za rok najwcześniej, to co Ndombele zostaje?, ale i tak by się jeden przydał McKenzie dziś w pierwszym skladzie Juve, albo WardProwse skoro Święci wszystkich jak leci sprzedają ,ale bez niego to utrzymanie chyba by było dla nich już nierealne. W środkowego obrońcę już nie wierzę, trzeba wierzyć że Sanchez się odbuduje, tak wiem przyszedł Romero, transfer jak dla nas galaktyczny, ale od odejścia Janka zaległy, a w międzyczasie odszedł jeszcze Toby, Rodona za nikogo nie liczę, on wcale taki młody już nie jest, to on powinien odejść zamiast Belga. Z drugiej strony nie udało się jak na razie pozbyć nikogo z niechcianych, a zostały tylko trzy dni. Kane został ,ale tak w połowie to jednak te okienko zostało przespane, chyba że jakiś Herkules posprząta do końca tą stajnię Augiasza w trzy dni
29 sierpnia 2021, 13:34 [cytuj]
oczywiście chodziło o McKenniego, już mi się te wszystkie nazwiska plątają
oczywiście chodziło o McKenniego, już mi się te wszystkie nazwiska plątają
|<  <<  <  5  6  7  8  9    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 101 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się