Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2020
21 sierpnia 2020, 15:03 [cytuj]
Zostały 2 tygodnie okna.

- Napastnika jak nie było tak nie ma.
- Boki obrony równie biedne jak były.
- O zastępstwie za Jana nawet się nie mówi.

Kane nie zaczął pre-sezonu z drużyną, bo jest na kwarantannie.

Zapowiada się że kolejny sezon będzie nie mniej rozczarowujący niż ten..
Zostały 2 tygodnie okna. - Napastnika jak nie było tak nie ma. - Boki obrony równie biedne jak były. - O zastępstwie za Jana nawet się nie mówi. Kane nie zaczął pre-sezonu z drużyną, bo jest na kwarantannie. Zapowiada się że kolejny sezon będzie nie mniej rozczarowujący niż ten
21 sierpnia 2020, 20:43 [cytuj]
No cóż, tradycja to tradycja... Musimy poczekać do ostatniego dnia okienka. Najpierw posprzedajemy a potem zobaczymy na kogo nam wystarczy. :bezradny:
Choć co letnie okienko się łudzę, że może to będzie ten sezon gdzie najpierw się wzmocnimy (bez szaleństw i rewolucji ale choćby, żeby to były co roku dwa zakupy robiące różnice w pierwszym składzie na plus, nie zastępstwa na ławkę.), a potem będziemy sprzedawać. :F
No cóż, tradycja to tradycja... Musimy poczekać do ostatniego dnia okienka. Najpierw posprzedajemy a potem zobaczymy na kogo nam wystarczy. :bezradny: Choć co letnie okienko się łudzę, że może to będzie ten sezon gdzie najpierw się wzmocnimy (bez szaleństw i rewolucji ale choćby, żeby to były co roku dwa zakupy robiące różnice w pierwszym składzie na plus, nie zastępstwa na ławkę.), a potem będziemy sprzedawać. :F
22 sierpnia 2020, 17:40 [cytuj]
Drakiur powiedział/a:
Zostały 2 tygodnie okna.

- Boki obrony równie biedne jak były.

Foyth zagrał dziś na prawej obronie (całkiem nieźle sobie radził), może też tam występować Tanganga + Aurier (jeśli nie odejdzie). Wprawdzie to tylko Ipswich, ale jednak zawsze coś.
Lewa obrona już gorzej i tu masz całkowitą rację.
Foyth zagrał dziś na prawej obronie (całkiem nieźle sobie radził), może też tam występować Tanganga + Aurier (jeśli nie odejdzie). Wprawdzie to tylko Ipswich, ale jednak zawsze coś. Lewa obrona już gorzej i tu masz całkowitą rację
27 sierpnia 2020, 00:01 [cytuj]
Doherty ponoć już bardzo blisko, ten z Wolves, tak ten prawy obrońca:D
a Gedson zostaje?? wykupiliśmy go?? za ile??
na lewej niby Davies, Sessegnon, choć on raczej lepiej się czuje na skrzydle, Harvey White(mam nadzieję,iż dostanie szanse w LE) i Tanganga niby też już tam grał ,a Rose już odszedł oficjalnie??
okienko miało chyba w tym roku być przedłużone
Doherty ponoć już bardzo blisko, ten z Wolves, tak ten prawy obrońca:D a Gedson zostaje?? wykupiliśmy go?? za ile?? na lewej niby Davies, Sessegnon, choć on raczej lepiej się czuje na skrzydle, Harvey White(mam nadzieję,iż dostanie szanse w LE) i Tanganga niby też już tam grał ,a Rose już odszedł oficjalnie?? okienko miało chyba w tym roku być przedłużone
27 sierpnia 2020, 15:20 [cytuj]
Skąd masz Informacje że GEDSON niby na pewno zostanie ? pierwszy raz o tym słyszę. Dobrze że próbujemy pozyskać prawego obrońce. Lecz problem jest nadal w tym że nie mamy zmienika dla Harego. :( znów będziemy cieniować z SONEM I LUCASEM na ataku. Czy teraz dopiszą pozycje BERGWAJINOWI. Bo już nie ma innego wyjścia. Poza tym jestem jeden plus tych naszych transferów- Wszystkie na tą chwile są z Anglii. I to według mnie bardzo dobrze. Wiedzą jak wygląda liga i co ich czeka , nie muszą sie na nowo przyzwyczajając do gry , a to może trwać i sezon. PS- Chodzą słuchy że chcemy Callum Wilson-a ale Levy musi sie zastanowić czy chce zaorać KANE i ten w koncu straci cierpliwość i odejdzie czy chce walczyć na tych kilku frontach .
:P
Skąd masz Informacje że GEDSON niby na pewno zostanie ? pierwszy raz o tym słyszę. Dobrze że próbujemy pozyskać prawego obrońce. Lecz problem jest nadal w tym że nie mamy zmienika dla Harego. :( znów będziemy cieniować z SONEM I LUCASEM na ataku. Czy teraz dopiszą pozycje BERGWAJINOWI. Bo już nie ma innego wyjścia. Poza tym jestem jeden plus tych naszych transferów- Wszystkie na tą chwile są z Anglii. I to według mnie bardzo dobrze. Wiedzą jak wygląda liga i co ich czeka , nie muszą sie na nowo przyzwyczajając do gry , a to może trwać i sezon. PS- Chodzą słuchy że chcemy Callum Wilson-a ale Levy musi sie zastanowić czy chce zaorać KANE i ten w koncu straci cierpliwość i odejdzie czy chce walczyć na tych kilku frontach . :P
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
27 sierpnia 2020, 20:55 [cytuj]
Według transfermarkt, Rose wrócił do klubu, a Gedson'owi skonczyło się wypożyczenie, tam była podobno jakaś bardzo wysoka kwota wykupu (nie pamiętam juz jaka).
Jeśli przyszedł Höjbjerg, to oznacza ze raczej zrezygnowali z Gedson'a

jest przedłużone
Według transfermarkt, Rose wrócił do klubu, a Gedson'owi skonczyło się wypożyczenie, tam była podobno jakaś bardzo wysoka kwota wykupu (nie pamiętam juz jaka). Jeśli przyszedł Höjbjerg, to oznacza ze raczej zrezygnowali z Gedson'a jest przedłużone
28 sierpnia 2020, 15:50 [cytuj]
Wypożyczka Gedsona od początku była na dwa lata, więc jeszcze rok na pewno z nami będzie. Co z tego, że Doherty niby klepnięty, jak już czytam, że Auriera Milanowi wciskamy za 13 baniek. I znowu cały sezon z jednym prawym obrońcą. Nie mam sił na to co się tu dzieje. :bezradny: Ja bym brał Cavaniego swoją drogą. Chłop chce 8 baniek rocznie, ale co to jest. Kontrakt na dwa lata to 16 baniek. Nie kupimy za te pieniądze lepszego napastnika. I brałbym Umtitiego na wypożyczkę. Barca chce go wypchnąć za wszelką cenę, a wypożyczka to dla nas żadne ryzyko. Jak nie będzie łapał kontuzji to mamy stopera na lata.

Edit: I czemu zawsze trwa tyle u nas czekanie na oficjalkę? Doherty niby klepnięty od tygodnia i czekam i czekam i nic. Mam teorię, że łysy za każdym razem jak jest coś klepnięte to wycofuje oferte i składa kolejną o 100£ niższą i tak aż do utraty cierpliwości kontrahenta.
Edytowano dnia: 28 sierpnia 2020, 15:54
Wypożyczka Gedsona od początku była na dwa lata, więc jeszcze rok na pewno z nami będzie. Co z tego, że Doherty niby klepnięty, jak już czytam, że Auriera Milanowi wciskamy za 13 baniek. I znowu cały sezon z jednym prawym obrońcą. Nie mam sił na to co się tu dzieje. :bezradny: Ja bym brał Cavaniego swoją drogą. Chłop chce 8 baniek rocznie, ale co to jest. Kontrakt na dwa lata to 16 baniek. Nie kupimy za te pieniądze lepszego napastnika. I brałbym Umtitiego na wypożyczkę. Barca chce go wypchnąć za wszelką cenę, a wypożyczka to dla nas żadne ryzyko. Jak nie będzie łapał kontuzji to mamy stopera na lata. Edit: I czemu zawsze trwa tyle u nas czekanie na oficjalkę? Doherty niby klepnięty od tygodnia i czekam i czekam i nic. Mam teorię, że łysy za każdym razem jak jest coś klepnięte to wycofuje oferte i składa kolejną o 100£ niższą i tak aż do utraty cierpliwości kontrahenta
28 sierpnia 2020, 19:11 [cytuj]
Faktycznie mój błąd, nie dopatrzyłem się, koniec wypożyczenia jest, ale w 2021 :rotfl:

Cavani, dość ze trzeba płacić za kontrakt to jeszcze zawsze płaci się za podpis, to nie do końca kończy się na 16 mln za dwa lata. Nie wiem czy z PSG odchodził zeby siedzieć na ławce w innym klubie
Faktycznie mój błąd, nie dopatrzyłem się, koniec wypożyczenia jest, ale w 2021 :rotfl: Cavani, dość ze trzeba płacić za kontrakt to jeszcze zawsze płaci się za podpis, to nie do końca kończy się na 16 mln za dwa lata. Nie wiem czy z PSG odchodził zeby siedzieć na ławce w innym klubie
28 sierpnia 2020, 23:05 [cytuj]
A w napadzie dalej tylko Kane na kwarantannie :bezradny:
A w napadzie dalej tylko Kane na kwarantannie :bezradny:
30 sierpnia 2020, 16:04 [cytuj]
Jeszcze lewy obrońca, napastnik na ławę i w przypadku odejścia Auriera prawy/środkowy obrońca i jest znośnie. Kogo byście widzieli na lewej u nas? Alex Telles i Hernandez za wysokie progi raczej. Tagliafico albo Digne byliby super. Mówi się coś o Reguilionie. Nie pogardziłbym też Jonnym. Jest na rymku mega wybór LO, którzy grają w gorszych klubach niż nasz i by pewnie chętnie do nas przyszli. Wiadomo, że trzeba dać 30-40 baniek, ale mielibyśmy zawodnika na lata. Levy, proszę...

Edit: My już w ogóle chyba nie mamy miejsca na obcokrajowca w kadrze. Więc za Auriera mógłby wskoczyć jakiś lewy obrońca, a zastępstwo dla Kane'a najlepiej homegrown. To wyjaśnia plotki z Callumem Wilsonem.
Edytowano dnia: 30 sierpnia 2020, 16:17
Jeszcze lewy obrońca, napastnik na ławę i w przypadku odejścia Auriera prawy/środkowy obrońca i jest znośnie. Kogo byście widzieli na lewej u nas? Alex Telles i Hernandez za wysokie progi raczej. Tagliafico albo Digne byliby super. Mówi się coś o Reguilionie. Nie pogardziłbym też Jonnym. Jest na rymku mega wybór LO, którzy grają w gorszych klubach niż nasz i by pewnie chętnie do nas przyszli. Wiadomo, że trzeba dać 30-40 baniek, ale mielibyśmy zawodnika na lata. Levy, proszę... Edit: My już w ogóle chyba nie mamy miejsca na obcokrajowca w kadrze. Więc za Auriera mógłby wskoczyć jakiś lewy obrońca, a zastępstwo dla Kane'a najlepiej homegrown. To wyjaśnia plotki z Callumem Wilsonem
6 września 2020, 13:18 [cytuj]
Calum Wilson podobno do Newcastle za śmieszne pieniądze...

Czemu nie mogliśmy tego wyrównać? :bezradny:
Calum Wilson podobno do Newcastle za śmieszne pieniądze... Czemu nie mogliśmy tego wyrównać? :bezradny:
7 września 2020, 05:48 [cytuj]
Może sam Wilson nie był przekonany, czy chce być przyspawany do ławki. Kto by nie przyszedł, Kane ma pewny skład, a Levy nie płaci rezerwowym tyle co PSG, żeby się na to zgodził. Co nie zmienia faktu, że szkoda. Może by teraz celować np. w Deeneya? :bezradny:
Może sam Wilson nie był przekonany, czy chce być przyspawany do ławki. Kto by nie przyszedł, Kane ma pewny skład, a Levy nie płaci rezerwowym tyle co PSG, żeby się na to zgodził. Co nie zmienia faktu, że szkoda. Może by teraz celować np. w Deeneya? :bezradny:
7 września 2020, 21:13 [cytuj]
Z jednej strony Eidur ma rację Kane ma u nas status bezdyskusyjnego numeru jeden. Z drugiej gramy co sezon na razie ponad 60-65 meczów. Czy wszystko musi rozegrać Harry? I druga sprawa, czemu tak chętnie zamykamy się na grę czasem dwoma "wysoko" ustawionymi napastnikami. Czy jest to już aż tak archaiczne ustawienie?
Z jednej strony Eidur ma rację Kane ma u nas status bezdyskusyjnego numeru jeden. Z drugiej gramy co sezon na razie ponad 60-65 meczów. Czy wszystko musi rozegrać Harry? I druga sprawa, czemu tak chętnie zamykamy się na grę czasem dwoma "wysoko" ustawionymi napastnikami. Czy jest to już aż tak archaiczne ustawienie?
7 września 2020, 22:50 [cytuj]
Mam czasami wrazenie, ze ludzie probuja na sile usprawiedliwiac skapstwo Levego do sypniecia groszem na dodatkowego napastnika tym, ze nikt do nas nie przyjdzie ze wzgledu na Harrego. Wystarczy zobaczyc ile topowych klubow ma w swojej kadrze zmiennikow na tej pozycji. Gdzieniegdzie sa to po 2-3 mocne nazwiska na jedno miejsce i jakos to funkcjonuje. Dlaczego u nas mialoby byc inaczej? Minut do gry u nas rowniez nie brakuje. Imo to po prostu kwestia chciwosci i slepej wiary w to, ze w raziw W dziure po Harrym zalatamy Sonem czy innym Lucasem. A ze to od kilku lat nie funkcjonuje, coz, Levy jest specjalista od polsrodkow. Mam nadzieje, ze Mou wywrze troche presji, bo Poch mialem wrazenie, ze nie mial w tej kwestii przebicia i od niechcecia rzucal na tych konferencjach, ze brakuje zawodnikow o odpowiednim profilu i to nie takie latwe.

Jezeli chodzi o konkretne nazwiska, powinnismy pojechac po bandzie i podpisac... Cavaniego. To bylby transfer ala Mourinho. Wiekowy, o odpowiedniej jakosci, z duzym doswiadczeniem, potrafiacy wziac odpowiedzialnosc na wlasne barki. Zawodnik na juz.
Mam czasami wrazenie, ze ludzie probuja na sile usprawiedliwiac skapstwo Levego do sypniecia groszem na dodatkowego napastnika tym, ze nikt do nas nie przyjdzie ze wzgledu na Harrego. Wystarczy zobaczyc ile topowych klubow ma w swojej kadrze zmiennikow na tej pozycji. Gdzieniegdzie sa to po 2-3 mocne nazwiska na jedno miejsce i jakos to funkcjonuje. Dlaczego u nas mialoby byc inaczej? Minut do gry u nas rowniez nie brakuje. Imo to po prostu kwestia chciwosci i slepej wiary w to, ze w raziw W dziure po Harrym zalatamy Sonem czy innym Lucasem. A ze to od kilku lat nie funkcjonuje, coz, Levy jest specjalista od polsrodkow. Mam nadzieje, ze Mou wywrze troche presji, bo Poch mialem wrazenie, ze nie mial w tej kwestii przebicia i od niechcecia rzucal na tych konferencjach, ze brakuje zawodnikow o odpowiednim profilu i to nie takie latwe. Jezeli chodzi o konkretne nazwiska, powinnismy pojechac po bandzie i podpisac... Cavaniego. To bylby transfer ala Mourinho. Wiekowy, o odpowiedniej jakosci, z duzym doswiadczeniem, potrafiacy wziac odpowiedzialnosc na wlasne barki. Zawodnik na juz
8 września 2020, 18:47 [cytuj]
"Jezeli chodzi o konkretne nazwiska, powinnismy pojechac po bandzie i podpisac... Cavaniego. To bylby transfer ala Mourinho. Wiekowy, o odpowiedniej jakosci, z duzym doswiadczeniem, potrafiacy wziac odpowiedzialnosc na wlasne barki. Zawodnik na juz.”

Który ma takie oczekiwania co do pensji, że hej.

Poza tym pewnie średnio mu się widzi końcówkę kariery przesiedzieć na ławce, w ponurym Londynie, pod wodzą upierdliwego trenera.
"Jezeli chodzi o konkretne nazwiska, powinnismy pojechac po bandzie i podpisac... Cavaniego. To bylby transfer ala Mourinho. Wiekowy, o odpowiedniej jakosci, z duzym doswiadczeniem, potrafiacy wziac odpowiedzialnosc na wlasne barki. Zawodnik na juz.” Który ma takie oczekiwania co do pensji, że hej. Poza tym pewnie średnio mu się widzi końcówkę kariery przesiedzieć na ławce, w ponurym Londynie, pod wodzą upierdliwego trenera
8 września 2020, 20:37 [cytuj]
Mam swiadomosc, ze taki transfer to tylko pobozne zyczenie, ale chcialbym abysmy celowali wlasnie w kogos takiego. Po co nam kolejny zawodnik, ktorego bedziemy ogrywac co najmniej przez sezon jak nie dwa skoro potrzebny jest ktos na juz i teraz. Dlaczego?
1. Projekt Mourinho to jest wlasnie cos na juz i teraz, a nie na dlugie lata.
2. Czesc naszej kadry starzeje sie co jest widoczne juz od dwoch sezonow i dla wielu zawodnikow, to jeden z ostatnich momentow, aby cos tutaj ugrac.

Reasumujac, jestesmy na takim etapie, ze trzeba pokusic sie o konkretne rozwiazania, ktore przyniosa rezultat w relatywnie krotkim czasie. Kolejny slaby sezon, brak trofeow moze dac bodziec do odejscia naszych najwiekszych gwiazd, co spowoduje jeszcze wiekszy kryzys od tego, ktory widzielismy w sezonie 19/20.

Cavani ma oczekiwania co do pensji? Jest dostepny za free, w kontekscie klubow, ktore wymienia sie jako zainteresowane, mysle ze spokojnie nas stac. W perspektywie 2 sezonow wyszedlby nas taniej, niz niejeden sredniak za ktorego trzeba byloby zaplacic ze 20 m + wyrzucic 50% tygodniowki Edinsona.

Zaznaczam jednak, ze to tylko moja wizja, mam swiadomosc, ze do takiego ruchu nie dojdzie i znajac zycie albo kupimy jakiegos napastnika z dolu tabeli, albo wcale.
Mam swiadomosc, ze taki transfer to tylko pobozne zyczenie, ale chcialbym abysmy celowali wlasnie w kogos takiego. Po co nam kolejny zawodnik, ktorego bedziemy ogrywac co najmniej przez sezon jak nie dwa skoro potrzebny jest ktos na juz i teraz. Dlaczego? 1. Projekt Mourinho to jest wlasnie cos na juz i teraz, a nie na dlugie lata. 2. Czesc naszej kadry starzeje sie co jest widoczne juz od dwoch sezonow i dla wielu zawodnikow, to jeden z ostatnich momentow, aby cos tutaj ugrac. Reasumujac, jestesmy na takim etapie, ze trzeba pokusic sie o konkretne rozwiazania, ktore przyniosa rezultat w relatywnie krotkim czasie. Kolejny slaby sezon, brak trofeow moze dac bodziec do odejscia naszych najwiekszych gwiazd, co spowoduje jeszcze wiekszy kryzys od tego, ktory widzielismy w sezonie 19/20. Cavani ma oczekiwania co do pensji? Jest dostepny za free, w kontekscie klubow, ktore wymienia sie jako zainteresowane, mysle ze spokojnie nas stac. W perspektywie 2 sezonow wyszedlby nas taniej, niz niejeden sredniak za ktorego trzeba byloby zaplacic ze 20 m + wyrzucic 50% tygodniowki Edinsona. Zaznaczam jednak, ze to tylko moja wizja, mam swiadomosc, ze do takiego ruchu nie dojdzie i znajac zycie albo kupimy jakiegos napastnika z dolu tabeli, albo wcale
8 września 2020, 21:39 [cytuj]
No Cavani był łączony m.in. z Benfiką i na tym łączeniu się skończyło.

Woleli pobić rekord transferowy na nowego napastnika niż płacić Urugwajczykowi. Nie byłbym więc taki pewien czy angaż Cavaniego wyszedłby taniej. (Mając kartę w kieszeni na pewno wykorzystałby to przy negocjacjach- no, hej, chyba możecie mi dać te X funtów więcej, przecież nie musicie za mnie płacić odstępnego).

Też bym go chciał cholernie ale raz, że szkoda się łudzić. Dwa, wyciągać zbyt pochopnych wniosków.

Co do reszty generalnie zgoda.

Napastnik potrzebny koniecznie. Mitrović albo Dolberg ( właśnie oglądam Danię z Anglią i się utwierdzam w tym).
No Cavani był łączony m.in. z Benfiką i na tym łączeniu się skończyło. Woleli pobić rekord transferowy na nowego napastnika niż płacić Urugwajczykowi. Nie byłbym więc taki pewien czy angaż Cavaniego wyszedłby taniej. (Mając kartę w kieszeni na pewno wykorzystałby to przy negocjacjach- no, hej, chyba możecie mi dać te X funtów więcej, przecież nie musicie za mnie płacić odstępnego). Też bym go chciał cholernie ale raz, że szkoda się łudzić. Dwa, wyciągać zbyt pochopnych wniosków. Co do reszty generalnie zgoda. Napastnik potrzebny koniecznie. Mitrović albo Dolberg ( właśnie oglądam Danię z Anglią i się utwierdzam w tym)
11 września 2020, 17:23 [cytuj]
Jezu chyba serio nikogo juz nie kupimy. Nie przeraża was nasza lewa obrona?
Jezu chyba serio nikogo juz nie kupimy. Nie przeraża was nasza lewa obrona?
11 września 2020, 17:56 [cytuj]
okienko jest do piątego października, więc jak dla nas jest kupa czasu..
dwa jak odpadniemy w kwalifikacjach do LE to naturalne, iż Levy jeszcze obkroi kadrę
okienko jest do piątego października, więc jak dla nas jest kupa czasu.. dwa jak odpadniemy w kwalifikacjach do LE to naturalne, iż Levy jeszcze obkroi kadrę
13 września 2020, 19:43 [cytuj]
dlaczego nikt nie napisał,że zakontraktowaliśmy Alex Morgan , więc po co nam napastnik, wystarczy ją przesunąć do męskiego zespołu idealna na kontry pitołaja tzn kiedyś bardziej, bo już tak szybko nie biega jak kiedyś, wiadomo wiek, przerwa na ciążę, ale gorzej od naszych grać nie będzie. A tak na serio to ktoś ma namiary w necie na transmisje naszej damskiej drużyny , bo ja się chyba przerzucę , w ramach protestu przeciwko Pitołajowi.
Swoją drogą robimy takie spektakularne transfery ,kto by się spodziewał
dlaczego nikt nie napisał,że zakontraktowaliśmy Alex Morgan , więc po co nam napastnik, wystarczy ją przesunąć do męskiego zespołu idealna na kontry pitołaja tzn kiedyś bardziej, bo już tak szybko nie biega jak kiedyś, wiadomo wiek, przerwa na ciążę, ale gorzej od naszych grać nie będzie. A tak na serio to ktoś ma namiary w necie na transmisje naszej damskiej drużyny , bo ja się chyba przerzucę , w ramach protestu przeciwko Pitołajowi. Swoją drogą robimy takie spektakularne transfery ,kto by się spodziewał
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 136 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się