Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2020
13 września 2020, 19:43 [cytuj]
dlaczego nikt nie napisał,że zakontraktowaliśmy Alex Morgan , więc po co nam napastnik, wystarczy ją przesunąć do męskiego zespołu idealna na kontry pitołaja tzn kiedyś bardziej, bo już tak szybko nie biega jak kiedyś, wiadomo wiek, przerwa na ciążę, ale gorzej od naszych grać nie będzie. A tak na serio to ktoś ma namiary w necie na transmisje naszej damskiej drużyny , bo ja się chyba przerzucę , w ramach protestu przeciwko Pitołajowi.
Swoją drogą robimy takie spektakularne transfery ,kto by się spodziewał
dlaczego nikt nie napisał,że zakontraktowaliśmy Alex Morgan , więc po co nam napastnik, wystarczy ją przesunąć do męskiego zespołu idealna na kontry pitołaja tzn kiedyś bardziej, bo już tak szybko nie biega jak kiedyś, wiadomo wiek, przerwa na ciążę, ale gorzej od naszych grać nie będzie. A tak na serio to ktoś ma namiary w necie na transmisje naszej damskiej drużyny , bo ja się chyba przerzucę , w ramach protestu przeciwko Pitołajowi. Swoją drogą robimy takie spektakularne transfery ,kto by się spodziewał
14 września 2020, 23:20 [cytuj]
nie będę zakładał oddzielnego tematu,czy da się kupić jej koszulkę, bo nie widzę na stronie, czy tylko przez personalizację??

drugie pytanie co z Parrottem, jest już na tym wypożyczeniu w Millwall, bo go tam nawet na ławce nie ma jak grają ??
Edytowano dnia: 14 września 2020, 23:25
nie będę zakładał oddzielnego tematu,czy da się kupić jej koszulkę, bo nie widzę na stronie, czy tylko przez personalizację?? drugie pytanie co z Parrottem, jest już na tym wypożyczeniu w Millwall, bo go tam nawet na ławce nie ma jak grają ??
16 września 2020, 13:33 [cytuj]
podobno Reguilon u nas a nie w UTD, bo zgadzamy się na klauzulę późniejszego odsprzedania z powrotem. Więc lewy obrońca jest, choć on lepszy w ofensywie niż w obronie, z tego co widziałem. To pewnie teraz Lamela out jak ktoś się zgłosi i Aurier pewnie też,a do nas jakiś napastnik , Milik być może, to przynajmniej Canal plus będzie nas częsciej pokazywał.
podobno Reguilon u nas a nie w UTD, bo zgadzamy się na klauzulę późniejszego odsprzedania z powrotem. Więc lewy obrońca jest, choć on lepszy w ofensywie niż w obronie, z tego co widziałem. To pewnie teraz Lamela out jak ktoś się zgłosi i Aurier pewnie też,a do nas jakiś napastnik , Milik być może, to przynajmniej Canal plus będzie nas częsciej pokazywał
16 września 2020, 15:48 [cytuj]
Co tu taka cisza :D Internet od rana huczy, Reguilon dogadany (Romano potwierdził), no i Bale bardzo blisko ponoć.

Jak to wypali to huhu
Co tu taka cisza :D Internet od rana huczy, Reguilon dogadany (Romano potwierdził), no i Bale bardzo blisko ponoć. Jak to wypali to huhu
17 września 2020, 09:45 [cytuj]
https://www.youtube.com/watch?feature=emb_title&v=16JmcoeuU9Q&fbclid=IwAR33E4ocu31LohaTnW8glGn2knNjczxSKyoUb09roNSeR9B2ho0CqXunCxo&app=desktop#
https://www.youtube.com/watch?feature=emb_title&v=16JmcoeuU9Q&fbclid=IwAR33E4ocu31LohaTnW8glGn2knNjczxSKyoUb09roNSeR9B2ho0CqXunCxo&app=desktop#
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
17 września 2020, 23:24 [cytuj]
Zawszę sceptycznie podchodzę do transferów w których są jakieś zapiski o pierwokupie itd.
Niby mamy młodego gracza o dużym potencjale, ale jak wypali i będzie grał bardzo dobrze to zwyczajnie Real sobie go wykupi. Gdyby to jeszcze był jakiś Everton, czy tak Lipsk, ale to wielki Real a zawodnik to Hiszpan.
Mam wrażenie, ze to takie długoterminowe wypozyczenie, a sam Perez dobrze wie co robi wysyłając zqwodnika by się ograł.
Niby fajnie bo na teraz mamy fajne wzmocnienie, ale jakiś niedosyt jest i zawsze będzie z Nim związany.

Jeżeli Bale wypali to będę bardzo zadowolony, skrzydła Son i Bale, idealne chyba pod taktykę Murarza.
Problemem niestety był i będzie dalej srodek pola. Dopóki nie wzmocnimy srodka pola, to bedziemy grać lagą, bo Winks i Hojbjerg razem wzięci to może 30 % potencjału Modrica który kiedys dla Nas biegał. Nie ma zawodników kreatywnych, chyba też nikt nie liczy na to, że 31 letni Sissoko będzie rozgrywał i grał na 120 %, chłop najlepsze chwile ma już ewidentnie za sobą. Jedyna nadzieja to Ndombele.
Zawszę sceptycznie podchodzę do transferów w których są jakieś zapiski o pierwokupie itd. Niby mamy młodego gracza o dużym potencjale, ale jak wypali i będzie grał bardzo dobrze to zwyczajnie Real sobie go wykupi. Gdyby to jeszcze był jakiś Everton, czy tak Lipsk, ale to wielki Real a zawodnik to Hiszpan. Mam wrażenie, ze to takie długoterminowe wypozyczenie, a sam Perez dobrze wie co robi wysyłając zqwodnika by się ograł. Niby fajnie bo na teraz mamy fajne wzmocnienie, ale jakiś niedosyt jest i zawsze będzie z Nim związany. Jeżeli Bale wypali to będę bardzo zadowolony, skrzydła Son i Bale, idealne chyba pod taktykę Murarza. Problemem niestety był i będzie dalej srodek pola. Dopóki nie wzmocnimy srodka pola, to bedziemy grać lagą, bo Winks i Hojbjerg razem wzięci to może 30 % potencjału Modrica który kiedys dla Nas biegał. Nie ma zawodników kreatywnych, chyba też nikt nie liczy na to, że 31 letni Sissoko będzie rozgrywał i grał na 120 %, chłop najlepsze chwile ma już ewidentnie za sobą. Jedyna nadzieja to Ndombele.
20 września 2020, 00:33 [cytuj]
VeniVidiVici powiedział/a:
Zawszę sceptycznie podchodzę do transferów w których są jakieś zapiski o pierwokupie itd.
Niby mamy młodego gracza o dużym potencjale, ale jak wypali i będzie grał bardzo dobrze to zwyczajnie Real sobie go wykupi. Gdyby to jeszcze był jakiś Everton, czy tak Lipsk, ale to wielki Real a zawodnik to Hiszpan.
Mam wrażenie, ze to takie długoterminowe wypozyczenie, a sam Perez dobrze wie co robi wysyłając zqwodnika by się ograł.
Niby fajnie bo na teraz mamy fajne wzmocnienie, ale jakiś niedosyt jest i zawsze będzie z Nim związany.

Jeżeli Bale wypali to będę bardzo zadowolony, skrzydła Son i Bale, idealne chyba pod taktykę Murarza.
Problemem niestety był i będzie dalej srodek pola. Dopóki nie wzmocnimy srodka pola, to bedziemy grać lagą, bo Winks i Hojbjerg razem wzięci to może 30 % potencjału Modrica który kiedys dla Nas biegał. Nie ma zawodników kreatywnych, chyba też nikt nie liczy na to, że 31 letni Sissoko będzie rozgrywał i grał na 120 %, chłop najlepsze chwile ma już ewidentnie za sobą. Jedyna nadzieja to Ndombele.

Zapomniałeś o Lo Celso
Zapomniałeś o Lo Celso
TO DARE IS TO DO
20 września 2020, 11:56 [cytuj]
Z całym szacunkiem do naszych środkowych pomocników ale uważam podobnie, że my w tej chwili nie mamy najważniejszej dla nas postaci - rozgrywającego na tu i teraz. Mózgu tej drużyny. Kogoś kim był Dembele czy w swoim najlepszym czasie Eriksen. O Hojbjergu na razie ciężko mi coś napisać, Winks jest dla mnie nieporozumieniem (w tamtym sezonie nie miał ani jednego gola czy asysty grając w 41 meczach) w dodatku drażni mnie nabijaniem statystyki celnych podań grając do boku lub tyłu. Co do Ndombele i Lo Celso to nadal zawodnicy z potencjałem ale i nierówną grą.
No i drugi napastnik o którym od lat cały czas mówimy, a na końcu mamy zawsze tylko Harrego.
Co do Garetha - fajny ruch, zawodnik grający już na najwyższym poziomie, z doświadczeniem, typ transferu do nas jakiego byłem zwolennikiem od dłuższego czasu. Teraz tylko niech pokaże, że nadal chce mu się grać i będę bardzo zadowolony z tego transferu.
Z całym szacunkiem do naszych środkowych pomocników ale uważam podobnie, że my w tej chwili nie mamy najważniejszej dla nas postaci - rozgrywającego na tu i teraz. Mózgu tej drużyny. Kogoś kim był Dembele czy w swoim najlepszym czasie Eriksen. O Hojbjergu na razie ciężko mi coś napisać, Winks jest dla mnie nieporozumieniem (w tamtym sezonie nie miał ani jednego gola czy asysty grając w 41 meczach) w dodatku drażni mnie nabijaniem statystyki celnych podań grając do boku lub tyłu. Co do Ndombele i Lo Celso to nadal zawodnicy z potencjałem ale i nierówną grą. No i drugi napastnik o którym od lat cały czas mówimy, a na końcu mamy zawsze tylko Harrego. Co do Garetha - fajny ruch, zawodnik grający już na najwyższym poziomie, z doświadczeniem, typ transferu do nas jakiego byłem zwolennikiem od dłuższego czasu. Teraz tylko niech pokaże, że nadal chce mu się grać i będę bardzo zadowolony z tego transferu
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. AFC Bournemouth 0 0 0 0 0
2. Arsenal FC 0 0 0 0 0
3. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli drużyna Tottenhamu zakończy rozgrywki Premier League w sezonie 2020/2021?
1 0%
2-3 40%
4-6 20%
7-10 30%
11-20 10%
10 oddanych głosów
archiwum ankiet
Użytkownicy online: Gości online: 9 Zarejestrowanych użytkowników: 4915 Ostatnio zarejestrowany: dr9im

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się