Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2020
13 września 2020, 19:43 [cytuj]
dlaczego nikt nie napisał,że zakontraktowaliśmy Alex Morgan , więc po co nam napastnik, wystarczy ją przesunąć do męskiego zespołu idealna na kontry pitołaja tzn kiedyś bardziej, bo już tak szybko nie biega jak kiedyś, wiadomo wiek, przerwa na ciążę, ale gorzej od naszych grać nie będzie. A tak na serio to ktoś ma namiary w necie na transmisje naszej damskiej drużyny , bo ja się chyba przerzucę , w ramach protestu przeciwko Pitołajowi.
Swoją drogą robimy takie spektakularne transfery ,kto by się spodziewał
dlaczego nikt nie napisał,że zakontraktowaliśmy Alex Morgan , więc po co nam napastnik, wystarczy ją przesunąć do męskiego zespołu idealna na kontry pitołaja tzn kiedyś bardziej, bo już tak szybko nie biega jak kiedyś, wiadomo wiek, przerwa na ciążę, ale gorzej od naszych grać nie będzie. A tak na serio to ktoś ma namiary w necie na transmisje naszej damskiej drużyny , bo ja się chyba przerzucę , w ramach protestu przeciwko Pitołajowi. Swoją drogą robimy takie spektakularne transfery ,kto by się spodziewał
14 września 2020, 23:20 [cytuj]
nie będę zakładał oddzielnego tematu,czy da się kupić jej koszulkę, bo nie widzę na stronie, czy tylko przez personalizację??

drugie pytanie co z Parrottem, jest już na tym wypożyczeniu w Millwall, bo go tam nawet na ławce nie ma jak grają ??
Edytowano dnia: 14 września 2020, 23:25
nie będę zakładał oddzielnego tematu,czy da się kupić jej koszulkę, bo nie widzę na stronie, czy tylko przez personalizację?? drugie pytanie co z Parrottem, jest już na tym wypożyczeniu w Millwall, bo go tam nawet na ławce nie ma jak grają ??
16 września 2020, 13:33 [cytuj]
podobno Reguilon u nas a nie w UTD, bo zgadzamy się na klauzulę późniejszego odsprzedania z powrotem. Więc lewy obrońca jest, choć on lepszy w ofensywie niż w obronie, z tego co widziałem. To pewnie teraz Lamela out jak ktoś się zgłosi i Aurier pewnie też,a do nas jakiś napastnik , Milik być może, to przynajmniej Canal plus będzie nas częsciej pokazywał.
podobno Reguilon u nas a nie w UTD, bo zgadzamy się na klauzulę późniejszego odsprzedania z powrotem. Więc lewy obrońca jest, choć on lepszy w ofensywie niż w obronie, z tego co widziałem. To pewnie teraz Lamela out jak ktoś się zgłosi i Aurier pewnie też,a do nas jakiś napastnik , Milik być może, to przynajmniej Canal plus będzie nas częsciej pokazywał
16 września 2020, 15:48 [cytuj]
Co tu taka cisza :D Internet od rana huczy, Reguilon dogadany (Romano potwierdził), no i Bale bardzo blisko ponoć.

Jak to wypali to huhu
Co tu taka cisza :D Internet od rana huczy, Reguilon dogadany (Romano potwierdził), no i Bale bardzo blisko ponoć. Jak to wypali to huhu
17 września 2020, 09:45 [cytuj]
https://www.youtube.com/watch?feature=emb_title&v=16JmcoeuU9Q&fbclid=IwAR33E4ocu31LohaTnW8glGn2knNjczxSKyoUb09roNSeR9B2ho0CqXunCxo&app=desktop#
https://www.youtube.com/watch?feature=emb_title&v=16JmcoeuU9Q&fbclid=IwAR33E4ocu31LohaTnW8glGn2knNjczxSKyoUb09roNSeR9B2ho0CqXunCxo&app=desktop#
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
17 września 2020, 23:24 [cytuj]
Zawszę sceptycznie podchodzę do transferów w których są jakieś zapiski o pierwokupie itd.
Niby mamy młodego gracza o dużym potencjale, ale jak wypali i będzie grał bardzo dobrze to zwyczajnie Real sobie go wykupi. Gdyby to jeszcze był jakiś Everton, czy tak Lipsk, ale to wielki Real a zawodnik to Hiszpan.
Mam wrażenie, ze to takie długoterminowe wypozyczenie, a sam Perez dobrze wie co robi wysyłając zqwodnika by się ograł.
Niby fajnie bo na teraz mamy fajne wzmocnienie, ale jakiś niedosyt jest i zawsze będzie z Nim związany.

Jeżeli Bale wypali to będę bardzo zadowolony, skrzydła Son i Bale, idealne chyba pod taktykę Murarza.
Problemem niestety był i będzie dalej srodek pola. Dopóki nie wzmocnimy srodka pola, to bedziemy grać lagą, bo Winks i Hojbjerg razem wzięci to może 30 % potencjału Modrica który kiedys dla Nas biegał. Nie ma zawodników kreatywnych, chyba też nikt nie liczy na to, że 31 letni Sissoko będzie rozgrywał i grał na 120 %, chłop najlepsze chwile ma już ewidentnie za sobą. Jedyna nadzieja to Ndombele.
Zawszę sceptycznie podchodzę do transferów w których są jakieś zapiski o pierwokupie itd. Niby mamy młodego gracza o dużym potencjale, ale jak wypali i będzie grał bardzo dobrze to zwyczajnie Real sobie go wykupi. Gdyby to jeszcze był jakiś Everton, czy tak Lipsk, ale to wielki Real a zawodnik to Hiszpan. Mam wrażenie, ze to takie długoterminowe wypozyczenie, a sam Perez dobrze wie co robi wysyłając zqwodnika by się ograł. Niby fajnie bo na teraz mamy fajne wzmocnienie, ale jakiś niedosyt jest i zawsze będzie z Nim związany. Jeżeli Bale wypali to będę bardzo zadowolony, skrzydła Son i Bale, idealne chyba pod taktykę Murarza. Problemem niestety był i będzie dalej srodek pola. Dopóki nie wzmocnimy srodka pola, to bedziemy grać lagą, bo Winks i Hojbjerg razem wzięci to może 30 % potencjału Modrica który kiedys dla Nas biegał. Nie ma zawodników kreatywnych, chyba też nikt nie liczy na to, że 31 letni Sissoko będzie rozgrywał i grał na 120 %, chłop najlepsze chwile ma już ewidentnie za sobą. Jedyna nadzieja to Ndombele.
20 września 2020, 00:33 [cytuj]
VeniVidiVici powiedział/a:
Zawszę sceptycznie podchodzę do transferów w których są jakieś zapiski o pierwokupie itd.
Niby mamy młodego gracza o dużym potencjale, ale jak wypali i będzie grał bardzo dobrze to zwyczajnie Real sobie go wykupi. Gdyby to jeszcze był jakiś Everton, czy tak Lipsk, ale to wielki Real a zawodnik to Hiszpan.
Mam wrażenie, ze to takie długoterminowe wypozyczenie, a sam Perez dobrze wie co robi wysyłając zqwodnika by się ograł.
Niby fajnie bo na teraz mamy fajne wzmocnienie, ale jakiś niedosyt jest i zawsze będzie z Nim związany.

Jeżeli Bale wypali to będę bardzo zadowolony, skrzydła Son i Bale, idealne chyba pod taktykę Murarza.
Problemem niestety był i będzie dalej srodek pola. Dopóki nie wzmocnimy srodka pola, to bedziemy grać lagą, bo Winks i Hojbjerg razem wzięci to może 30 % potencjału Modrica który kiedys dla Nas biegał. Nie ma zawodników kreatywnych, chyba też nikt nie liczy na to, że 31 letni Sissoko będzie rozgrywał i grał na 120 %, chłop najlepsze chwile ma już ewidentnie za sobą. Jedyna nadzieja to Ndombele.

Zapomniałeś o Lo Celso
Zapomniałeś o Lo Celso
TO DARE IS TO DO
20 września 2020, 11:56 [cytuj]
Z całym szacunkiem do naszych środkowych pomocników ale uważam podobnie, że my w tej chwili nie mamy najważniejszej dla nas postaci - rozgrywającego na tu i teraz. Mózgu tej drużyny. Kogoś kim był Dembele czy w swoim najlepszym czasie Eriksen. O Hojbjergu na razie ciężko mi coś napisać, Winks jest dla mnie nieporozumieniem (w tamtym sezonie nie miał ani jednego gola czy asysty grając w 41 meczach) w dodatku drażni mnie nabijaniem statystyki celnych podań grając do boku lub tyłu. Co do Ndombele i Lo Celso to nadal zawodnicy z potencjałem ale i nierówną grą.
No i drugi napastnik o którym od lat cały czas mówimy, a na końcu mamy zawsze tylko Harrego.
Co do Garetha - fajny ruch, zawodnik grający już na najwyższym poziomie, z doświadczeniem, typ transferu do nas jakiego byłem zwolennikiem od dłuższego czasu. Teraz tylko niech pokaże, że nadal chce mu się grać i będę bardzo zadowolony z tego transferu.
Z całym szacunkiem do naszych środkowych pomocników ale uważam podobnie, że my w tej chwili nie mamy najważniejszej dla nas postaci - rozgrywającego na tu i teraz. Mózgu tej drużyny. Kogoś kim był Dembele czy w swoim najlepszym czasie Eriksen. O Hojbjergu na razie ciężko mi coś napisać, Winks jest dla mnie nieporozumieniem (w tamtym sezonie nie miał ani jednego gola czy asysty grając w 41 meczach) w dodatku drażni mnie nabijaniem statystyki celnych podań grając do boku lub tyłu. Co do Ndombele i Lo Celso to nadal zawodnicy z potencjałem ale i nierówną grą. No i drugi napastnik o którym od lat cały czas mówimy, a na końcu mamy zawsze tylko Harrego. Co do Garetha - fajny ruch, zawodnik grający już na najwyższym poziomie, z doświadczeniem, typ transferu do nas jakiego byłem zwolennikiem od dłuższego czasu. Teraz tylko niech pokaże, że nadal chce mu się grać i będę bardzo zadowolony z tego transferu
2 października 2020, 13:57 [cytuj]
Vinicius z Benfiki u nas, wypożyczenie z opcją wykupu,tak to napastnik. O Skrinniarze niestety możemy zapomnieć, bo chyba nawet Conte przejrzał na oczy
Vinicius z Benfiki u nas, wypożyczenie z opcją wykupu,tak to napastnik. O Skrinniarze niestety możemy zapomnieć, bo chyba nawet Conte przejrzał na oczy
2 października 2020, 15:57 [cytuj]
Kamilos powiedział/a:
Vinicius z Benfiki u nas, wypożyczenie z opcją wykupu,tak to napastnik. O Skrinniarze niestety możemy zapomnieć, bo chyba nawet Conte przejrzał na oczy


To raczej zarząd Interu się upiera. Conte Škriniar podpadł bo słabiej gra w trójce obrońców. Z tego powodu poleciał już Godin. No i nie chcą oddać dwóch obrońców w jednym okienku a Conte jak to on. Oddajcie i kupcie mi nowego.
To raczej zarząd Interu się upiera. Conte Škriniar podpadł bo słabiej gra w trójce obrońców. Z tego powodu poleciał już Godin. No i nie chcą oddać dwóch obrońców w jednym okienku a Conte jak to on. Oddajcie i kupcie mi nowego
2 października 2020, 18:24 [cytuj]
no ja akurat oglądam mecze Interu, jak ktoś woli nawet obecnego Kolarova niż Skrinniara(ja wiem nie ta pozycja, ale ten zagrał w obu meczach i zawalał wszystko w obronie jak leci, a jedno super podanie do przodu to za mało, drugi zaś wyszedł dopiero w drugim, bo w pierwszym była kompromitacja w obronie) to ciężko z takim kolesiem w ogóle dyskutować ,ale po tym starcie serie a to nawet Conte nie może tego dalej bronić(chociaż Mancini bronił Melo cały czas), ja sobie nie wyobrażam, aby Serb wyszedł na Lazio ,chyba że kogoś jeszcze sobie kupi. Ale zarząd mu nie pozwoli na taką głupotę, chyba, bo w przeszłości w Interze potrafiono podejmować najdziwniejsze decyzje. Ale teraz to raczej Conte jest bliżej wylotu niż Słowak i całe szczęscie dla klubu.
Gdyby Dier był starszy, to byśmy mogli się wymienić:D ,
chociaż tu by było w drugą stronę Pitołaj ,by nie chciał , ci trenerzy...
no ja akurat oglądam mecze Interu, jak ktoś woli nawet obecnego Kolarova niż Skrinniara(ja wiem nie ta pozycja, ale ten zagrał w obu meczach i zawalał wszystko w obronie jak leci, a jedno super podanie do przodu to za mało, drugi zaś wyszedł dopiero w drugim, bo w pierwszym była kompromitacja w obronie) to ciężko z takim kolesiem w ogóle dyskutować ,ale po tym starcie serie a to nawet Conte nie może tego dalej bronić(chociaż Mancini bronił Melo cały czas), ja sobie nie wyobrażam, aby Serb wyszedł na Lazio ,chyba że kogoś jeszcze sobie kupi. Ale zarząd mu nie pozwoli na taką głupotę, chyba, bo w przeszłości w Interze potrafiono podejmować najdziwniejsze decyzje. Ale teraz to raczej Conte jest bliżej wylotu niż Słowak i całe szczęscie dla klubu. Gdyby Dier był starszy, to byśmy mogli się wymienić:D , chociaż tu by było w drugą stronę Pitołaj ,by nie chciał , ci trenerzy
2 października 2020, 20:20 [cytuj]
Również oglądam mecze Interu (Serie A to moja ulubiona liga). Ja tam decyzji Conte nie bronię, raczej mnie jego dziwactwa cieszą, gdyby nie one to Škriniara moglibyśmy sobie na obrazku pooglądać bo grał by Słowak od deski do deski i był gwiazdą ligi.
Również oglądam mecze Interu (Serie A to moja ulubiona liga). Ja tam decyzji Conte nie bronię, raczej mnie jego dziwactwa cieszą, gdyby nie one to Škriniara moglibyśmy sobie na obrazku pooglądać bo grał by Słowak od deski do deski i był gwiazdą ligi
5 października 2020, 14:00 [cytuj]
Foyth wypożyczony do Villareal, podobno proponowaliśmy go Barcelonie, ale nie wiedzieć czemu nie chcieli. Sessegnon natomiast do Lipska. Bardzo dobrze, niech się ogrywają, szkoda może tylko, że inne ligi. A Parrott w tym Millwall ani razu nie był jak dotąd nawet na ławce?/
Jedno Pitołajowi trzeba przyznać ,wymógł na Levym transfery. Praktycznie prawie na każdą pozycję mamy teraz przynajmniej dwóch zawodników na jakimś poziomie. Tylko ten środek obrony elektryczni Dier i Sanchez, starzejący się Toby i młodziutki Tanganga.
Skrinniar by się przydał, Conte go zdjął w trakcie meczu z Lazio, niby na ofensywniejszego Ambrossio, ale jakby miał więcej czasu to pewnie by go zamienił nawet na Smallinga. Kolarova nie było, ale Interu Conte i tak nie da się oglądać,( oprócz paru meczów wyjątków, gdy zabiegali przeciwników), jeśli na boisku nie ma Sancheza w formie. Niby od dziecka im kibicuję ,ale z całego serca scudetta życzę Atalancie.
Foyth wypożyczony do Villareal, podobno proponowaliśmy go Barcelonie, ale nie wiedzieć czemu nie chcieli. Sessegnon natomiast do Lipska. Bardzo dobrze, niech się ogrywają, szkoda może tylko, że inne ligi. A Parrott w tym Millwall ani razu nie był jak dotąd nawet na ławce?/ Jedno Pitołajowi trzeba przyznać ,wymógł na Levym transfery. Praktycznie prawie na każdą pozycję mamy teraz przynajmniej dwóch zawodników na jakimś poziomie. Tylko ten środek obrony elektryczni Dier i Sanchez, starzejący się Toby i młodziutki Tanganga. Skrinniar by się przydał, Conte go zdjął w trakcie meczu z Lazio, niby na ofensywniejszego Ambrossio, ale jakby miał więcej czasu to pewnie by go zamienił nawet na Smallinga. Kolarova nie było, ale Interu Conte i tak nie da się oglądać,( oprócz paru meczów wyjątków, gdy zabiegali przeciwników), jeśli na boisku nie ma Sancheza w formie. Niby od dziecka im kibicuję ,ale z całego serca scudetta życzę Atalancie
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 107 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się