Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Craig Bellamy
6 maja 2010, 20:00 [cytuj]
Ciekawe ile za niego zawołają?
Ciekawe ile za niego zawołają?
www.facebook.com/OgienOdSkaja
6 maja 2010, 20:13 [cytuj]
Jeśli rzeczywiście to było zrobione po meczu, to jeszcze takiej reakcji piłkarza nie widziałem. W sumie Bellamy bardzo lubi Redknappa (co widać na załączonym obrazku)i dołączył do City ze względu na Marka Hughes'a którego już tam nie ma. Był oburzony gdy Hughes został zwolniony, wtedy zapowiadał że chce odejść. Myślę że cała otoczka z mega kasą mu się nie podoba.
Jeśli rzeczywiście to było zrobione po meczu, to jeszcze takiej reakcji piłkarza nie widziałem. W sumie Bellamy bardzo lubi Redknappa (co widać na załączonym obrazku)i dołączył do City ze względu na Marka Hughes'a którego już tam nie ma. Był oburzony gdy Hughes został zwolniony, wtedy zapowiadał że chce odejść. Myślę że cała otoczka z mega kasą mu się nie podoba
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
6 maja 2010, 20:16 [cytuj]
Właśnie tez to mi wpadło wczoraj w oko. Uśmieszek zaraz po najważniejszym meczu w sezonie ( przegranym ) , na pewno bardzo przydatny zawodnik , mający całkiem dobry sezon, jednak tak jak powiedział Paweł tylko jeżeli odejdą Keane i Gud , którego bardzo polubiłem
Właśnie tez to mi wpadło wczoraj w oko. Uśmieszek zaraz po najważniejszym meczu w sezonie ( przegranym ) , na pewno bardzo przydatny zawodnik , mający całkiem dobry sezon, jednak tak jak powiedział Paweł tylko jeżeli odejdą Keane i Gud , którego bardzo polubiłem
Come On You Spurs !
6 maja 2010, 20:29 [cytuj]
Nie wiem Paweł czy w obliczu wczorajszych wydarzen można powiedzic że jest coraz madrzejszy bo gdyby sytuacja była odwrotna i w barwach Kogutów serwowałby usmieszki na lewo i prawo, sciskał sie z menadzerem przeciwnej drużyny to pewnie w laleczke Craig wbijalibysmy na spursmani szpilki. To chyba nie jest szczyt profesjonalizmu. Nawet jeśli ktos powie ze to tylko sport, to ja mu odpowiem że dla mnie aż sport i nie chciałbym zawodnika mojej druzyny w takich okolicznościach przyrody ogladać
Nie wiem Paweł czy w obliczu wczorajszych wydarzen można powiedzic że jest coraz madrzejszy bo gdyby sytuacja była odwrotna i w barwach Kogutów serwowałby usmieszki na lewo i prawo, sciskał sie z menadzerem przeciwnej drużyny to pewnie w laleczke Craig wbijalibysmy na spursmani szpilki. To chyba nie jest szczyt profesjonalizmu. Nawet jeśli ktos powie ze to tylko sport, to ja mu odpowiem że dla mnie aż sport i nie chciałbym zawodnika mojej druzyny w takich okolicznościach przyrody ogladać
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
6 maja 2010, 20:54 [cytuj]
Yossi ??? Uwazam że jeden z najbardziej niedocenianych zawodników w lidze !!! Para Benayoun - Kuyit super charakterni, waleczni i utalentowani gracze. Wole własnie takie charaktery niz bandytów na pokaz
Yossi ??? Uwazam że jeden z najbardziej niedocenianych zawodników w lidze !!! Para Benayoun - Kuyit super charakterni, waleczni i utalentowani gracze. Wole własnie takie charaktery niz bandytów na pokaz
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
6 maja 2010, 21:45 [cytuj]
Zdecydowanie chcialbym Benayouna u nas. A co do Bellamy'ego to totalna ostateczność, nie widzi mi sie ten typek. Z drugiej strony identycznie bylem nastawiony na comeback Kaboula i okazalo sie ze ten transfer był trafny. Latem by sie przydał jakis konkretny napastnik, bo Roman ma strasznie himeryczną formę moim zdaniem, a Defoe mam wrazenie to osiagnal juz szczyt mozliwosci i nie wiem czy to jest wystarczające na LM. Dobry napastnik bylby nie po to zeby ktoregos zastąpić ale żeby narobić konkurencji.
Zdecydowanie chcialbym Benayouna u nas. A co do Bellamy'ego to totalna ostateczność, nie widzi mi sie ten typek. Z drugiej strony identycznie bylem nastawiony na comeback Kaboula i okazalo sie ze ten transfer był trafny. Latem by sie przydał jakis konkretny napastnik, bo Roman ma strasznie himeryczną formę moim zdaniem, a Defoe mam wrazenie to osiagnal juz szczyt mozliwosci i nie wiem czy to jest wystarczające na LM. Dobry napastnik bylby nie po to zeby ktoregos zastąpić ale żeby narobić konkurencji
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
6 maja 2010, 22:33 [cytuj]
Dokładnie ja też na to zwróciłem uwagę ( choć trochę przeszkadzał mi gaizka który skakał mi przed oczami :P . Jeśli nie jest to zapowiedź transferu to znaczy, że Bellamy ma w D czy bedzie grał w LM czy nie bo to nie była mina kogoś kto stracił coś mega ważnego. Bellamy, Olic - to taki typ zawodnikow których my potrzebujemy - moze nie idealni technicznie ale za to walczą przez cały mecz. Dopóki nie będziemy grać bardziej technicznej piłki - jak afc czy cfc właśnie na takich zawodnikach powinniśmy sie skupiać
Dokładnie ja też na to zwróciłem uwagę ( choć trochę przeszkadzał mi gaizka który skakał mi przed oczami :P . Jeśli nie jest to zapowiedź transferu to znaczy, że Bellamy ma w D czy bedzie grał w LM czy nie bo to nie była mina kogoś kto stracił coś mega ważnego. Bellamy, Olic - to taki typ zawodnikow których my potrzebujemy - moze nie idealni technicznie ale za to walczą przez cały mecz. Dopóki nie będziemy grać bardziej technicznej piłki - jak afc czy cfc właśnie na takich zawodnikach powinniśmy sie skupiać
6 maja 2010, 22:40 [cytuj]
Moim zdaniem Craig nie jest nam potrzebny, w roli czwartego (trzeciego) napastnika chętniej widziałbym Keano ... aczkolwiek mam wrażenie, że coś jest na rzeczy i pewnego dnia na spursmanii przeczytamy newsa z nagłówkiem "Bellamy nowym Kogutem" albo coś w ten deseń ;) Cóż, nie obrażę się, jeśli tak się stanie.

Byłbym zwolennikiem sprowadzenia jakiegoś konkretniejszego napastnika, takiego bezpośredniego konkurenta dla Croucha, Romana czy nawet Defoe ... nie chcę przytaczać konkretnych nazwisk, aczkolwiek mam kilku faworytów (jak każdy) ;)

Benayoun - klasowy zawodnik, kreatywny, wszechstronny ... ale czy ponownie zaakceptowałby rolę rezerwowego? Bo tak naprawdę to gdzie go wcisnąć? Ale jeśli zgodziłby się, to why not :)
Moim zdaniem Craig nie jest nam potrzebny, w roli czwartego (trzeciego) napastnika chętniej widziałbym Keano ... aczkolwiek mam wrażenie, że coś jest na rzeczy i pewnego dnia na spursmanii przeczytamy newsa z nagłówkiem "Bellamy nowym Kogutem" albo coś w ten deseń ;) Cóż, nie obrażę się, jeśli tak się stanie. Byłbym zwolennikiem sprowadzenia jakiegoś konkretniejszego napastnika, takiego bezpośredniego konkurenta dla Croucha, Romana czy nawet Defoe ... nie chcę przytaczać konkretnych nazwisk, aczkolwiek mam kilku faworytów (jak każdy) ;) Benayoun - klasowy zawodnik, kreatywny, wszechstronny ... ale czy ponownie zaakceptowałby rolę rezerwowego? Bo tak naprawdę to gdzie go wcisnąć? Ale jeśli zgodziłby się, to why not :)
7 maja 2010, 09:16 [cytuj]
Lepiej być rezerwowym w Lidze Mistrzów niż....w zadnych innych powaznych rozgrywkach:rotfl:
Lepiej być rezerwowym w Lidze Mistrzów niż....w zadnych innych powaznych rozgrywkach:rotfl:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
7 maja 2010, 11:15 [cytuj]
Bellamy to kawał sukinsyna...ale takich nam trzeba. Pożyjemy zobaczymy. Wzmocnienia będą potrzebne...
Bellamy to kawał sukinsyna...ale takich nam trzeba. Pożyjemy zobaczymy. Wzmocnienia będą potrzebne
7 maja 2010, 11:19 [cytuj]
klimasz123 powiedział/a:
Bellamy, Olic - to taki typ zawodnikow których my potrzebujemy - moze nie idealni technicznie ale za to walczą przez cały mecz. Dopóki nie będziemy grać bardziej technicznej piłki - jak afc czy cfc właśnie na takich zawodnikach powinniśmy sie skupiać

Właśnie to! Z ust mi to byś wyjął:D
mosaj powiedział/a:
Benayoun - klasowy zawodnik, kreatywny, wszechstronny ... ale czy ponownie zaakceptowałby rolę rezerwowego? Bo tak naprawdę to gdzie go wcisnąć? Ale jeśli zgodziłby się, to why not :)

Właśnie, why not? ;)
Właśnie to! Z ust mi to byś wyjął:D [quote=mosaj]Benayoun - klasowy zawodnik, kreatywny, wszechstronny ... ale czy ponownie zaakceptowałby rolę rezerwowego? Bo tak naprawdę to gdzie go wcisnąć? Ale jeśli zgodziłby się, to why not :)
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
7 maja 2010, 11:36 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
Wolalbym szczerze takiego Benayouna np, ale czas pokaże.
a będzie do wyrwania po sezonie z LFC? chyba ma ważny kontrakt jeszcze ;)
a będzie do wyrwania po sezonie z LFC? chyba ma ważny kontrakt jeszcze ;)
Tottenham 'Til I Die
7 maja 2010, 12:02 [cytuj]
Usmiech zawodnika po przegranym meczu kiedy podchodzi do kolegi z przeciwnej druzyny to dla was jakas nowosc?Wy ogladacie mecze w ogole?Chcialbym zawodnika o umiejetnosciach Bellamyego ale nie wiem czy jego charakter nie byl by destrukcyjny dla naszej dobrze sie majacej druzyny.
Usmiech zawodnika po przegranym meczu kiedy podchodzi do kolegi z przeciwnej druzyny to dla was jakas nowosc?Wy ogladacie mecze w ogole?Chcialbym zawodnika o umiejetnosciach Bellamyego ale nie wiem czy jego charakter nie byl by destrukcyjny dla naszej dobrze sie majacej druzyny
You'll Never Walk Alone
7 maja 2010, 12:19 [cytuj]
Na pewno Bellamy jest lepszy od Eidura i w takiej roli(tzn wejście z ławki) go w Spurs widzę. Natomiast LM jest poprzeczką dla pozostałej trójki napastników ciut za wysoką i jeśli radykalnie nie poprawią skuteczności, to któryś (może nawet dwóch) będzie musiał odejść bez względu na zasługi i sympatię.
Na pewno Bellamy jest lepszy od Eidura i w takiej roli(tzn wejście z ławki) go w Spurs widzę. Natomiast LM jest poprzeczką dla pozostałej trójki napastników ciut za wysoką i jeśli radykalnie nie poprawią skuteczności, to któryś (może nawet dwóch) będzie musiał odejść bez względu na zasługi i sympatię
7 maja 2010, 12:37 [cytuj]
czemu idealnie?

Smiac sie i usmiechnac do znajomego to roznica,ale moze rzeczywiscie on nie widzi swojej przyszlosci w mc dla tego nie ugodzila go ta porazka.W kazdym razie Bellamy mnie denerwuje,przypomina mi jakiegos wyjatkowo zarozumialego boksera,jesli taki jest to nie chcial bym go w swojej druzynie.
czemu idealnie? Smiac sie i usmiechnac do znajomego to roznica,ale moze rzeczywiscie on nie widzi swojej przyszlosci w mc dla tego nie ugodzila go ta porazka.W kazdym razie Bellamy mnie denerwuje,przypomina mi jakiegos wyjatkowo zarozumialego boksera,jesli taki jest to nie chcial bym go w swojej druzynie
You'll Never Walk Alone
7 maja 2010, 13:01 [cytuj]
Akurat potrzeba nam twardzieli a na takiego Bellamy wygląda, chetniej bym go widział niż Keane.
Akurat potrzeba nam twardzieli a na takiego Bellamy wygląda, chetniej bym go widział niż Keane
7 maja 2010, 14:43 [cytuj]
Ej mamy cala druzyne twardzieli,co nam dobitnie udowodnili.Mi wyglada sie powtorze na zarozumialego szukajacego zaczepki ze wszystkim co sie rusza boksera.Benayouna lepiej jak koledzy mowia.
Ej mamy cala druzyne twardzieli,co nam dobitnie udowodnili.Mi wyglada sie powtorze na zarozumialego szukajacego zaczepki ze wszystkim co sie rusza boksera.Benayouna lepiej jak koledzy mowia
You'll Never Walk Alone
1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 171 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się