Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Craig Bellamy
7 maja 2010, 15:15 [cytuj]
Bellamy byłby świetnym rozwiązaniem gdyby odeszli Keano i Eidur. W innym wypadku nie jest nam potrzebny:nie:
Bellamy byłby świetnym rozwiązaniem gdyby odeszli Keano i Eidur. W innym wypadku nie jest nam potrzebny:nie:
7 maja 2010, 17:01 [cytuj]
Stop Emerytom i Rencistom na WHL!
Stop Emerytom i Rencistom na WHL!
7 maja 2010, 17:54 [cytuj]
Paweł policz średnią wieku naszych napastników :p
Paweł policz średnią wieku naszych napastników :p
7 maja 2010, 18:03 [cytuj]
tez jestem przeciwko Bellamiemu. do napadu potrzeba nam ambitnego niedoswiadczonego mlodzika, a ten caly uscisk dloni to nic nie znaczacy gest w kontekscie transferu.
tez jestem przeciwko Bellamiemu. do napadu potrzeba nam ambitnego niedoswiadczonego mlodzika, a ten caly uscisk dloni to nic nie znaczacy gest w kontekscie transferu
http://wilczki.tumblr.com/
7 maja 2010, 22:23 [cytuj]
Ja bym w sumie zostawił Eidura i wziął Bellamy'ego. Eidur ma u nas role raczej osoby uspokajającej grę, a Bellamy miałby zupełnie inną rolę - dzida do przodu i heja! Ale zgadzam się też z xBulix'em. Średnia wieku napastników wynosi niecałe 30 lat! Jest jakiś młody obiecujący napastnik o stylu i charakterze Craiga? :D
Ja bym w sumie zostawił Eidura i wziął Bellamy'ego. Eidur ma u nas role raczej osoby uspokajającej grę, a Bellamy miałby zupełnie inną rolę - dzida do przodu i heja! Ale zgadzam się też z xBulix'em. Średnia wieku napastników wynosi niecałe 30 lat! Jest jakiś młody obiecujący napastnik o stylu i charakterze Craiga? :D
8 maja 2010, 14:41 [cytuj]
Nie widzę tego transferu. Gramy w LM, tak? Myślę, że celem minimum powinno być wyjście z grupy. Rozejrzyjmy się więc za graczami, którzy wzmocnią pierwszą jedenastkę, a nie będą zapchajdziurami. Czy uważacie, że Bellamy jest lepszy od JD, Pawa i Petera? Nie, może co najwyżej tak samo dobry, ale i to chyba nie. Mamy kupować rezerwowego, zostawmy już lepiej Eidura lub Robbiego, przynajmniej są zgrani z zespołem. Gramy w LM, naprawdę jesteśmy za słabi żeby się rozejrzeć np. za Dzeko z Wolfsburga, który nie wejdzie do pucharów? W ogóle mnie to zastanawia - rok temu była dyskusja o Huntelaarze, który w REALU strzelił 8 bramek w 20 meczach i generalnie grał dobrze (jedyną jego, jak i Sneijdera czy Robbena, winą było to, że nie galaktycznie:D:D:D). Ale nie, wszyscy go tu zjechali, że za słaby. W Milanie miał trudne wejście, ale znów daje radę. Z kolei Bellamy w 50 meczach 16 bramek, średnia więc gorsza. Szału po sobie nie zostawia. A gra w City 1,5 roku, miał więc czas żeby się zgrać. Hunter w Realu tylko pół sezonu, wejście do zespołu z miejsca w środku rozgrywek, a i tak grał lepiej. Mimo to wtedy prawie wszyscy (z wyjątkami) byli przeciwko "temu drwalowi", a teraz większość jest za "cudownym" Bellamym. Mam nadzieję, że tak jak Redknapp wychodzi z zaścianka taktycznego, tak i wychodzi z zaścianka angielskiego podwórka jeśli chodzi o transfery...
Nie widzę tego transferu. Gramy w LM, tak? Myślę, że celem minimum powinno być wyjście z grupy. Rozejrzyjmy się więc za graczami, którzy wzmocnią pierwszą jedenastkę, a nie będą zapchajdziurami. Czy uważacie, że Bellamy jest lepszy od JD, Pawa i Petera? Nie, może co najwyżej tak samo dobry, ale i to chyba nie. Mamy kupować rezerwowego, zostawmy już lepiej Eidura lub Robbiego, przynajmniej są zgrani z zespołem. Gramy w LM, naprawdę jesteśmy za słabi żeby się rozejrzeć np. za Dzeko z Wolfsburga, który nie wejdzie do pucharów? W ogóle mnie to zastanawia - rok temu była dyskusja o Huntelaarze, który w REALU strzelił 8 bramek w 20 meczach i generalnie grał dobrze (jedyną jego, jak i Sneijdera czy Robbena, winą było to, że nie galaktycznie:D:D:D). Ale nie, wszyscy go tu zjechali, że za słaby. W Milanie miał trudne wejście, ale znów daje radę. Z kolei Bellamy w 50 meczach 16 bramek, średnia więc gorsza. Szału po sobie nie zostawia. A gra w City 1,5 roku, miał więc czas żeby się zgrać. Hunter w Realu tylko pół sezonu, wejście do zespołu z miejsca w środku rozgrywek, a i tak grał lepiej. Mimo to wtedy prawie wszyscy (z wyjątkami) byli przeciwko "temu drwalowi", a teraz większość jest za "cudownym" Bellamym. Mam nadzieję, że tak jak Redknapp wychodzi z zaścianka taktycznego, tak i wychodzi z zaścianka angielskiego podwórka jeśli chodzi o transfery
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
8 maja 2010, 15:47 [cytuj]
A czy ktoś się nie sprawdził z "angielskiego podwórka" w tym sezonie ? Crouch - dobry transfer, to samo Palacios czy Kaboul.
A czy ktoś się nie sprawdził z "angielskiego podwórka" w tym sezonie ? Crouch - dobry transfer, to samo Palacios czy Kaboul
8 maja 2010, 18:38 [cytuj]
Zgadzam się z Ginolą, Bellamy to dobry piłkarz ale nie wniesie nic do naszej gry, podoba mi się podejście Redknappa który chce zrobić jeden transfer, ale taki że koparki opadną:brawo:
Zgadzam się z Ginolą, Bellamy to dobry piłkarz ale nie wniesie nic do naszej gry, podoba mi się podejście Redknappa który chce zrobić jeden transfer, ale taki że koparki opadną:brawo:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
8 maja 2010, 19:20 [cytuj]
Dawać Suareza :)
Dawać Suareza :)
www.facebook.com/OgienOdSkaja
8 maja 2010, 20:33 [cytuj]
Ronaldinho albo Beckham:)
Ronaldinho albo Beckham:)
You'll Never Walk Alone
8 maja 2010, 20:38 [cytuj]
varba powiedział/a:
Zgadzam się z Ginolą, Bellamy to dobry piłkarz ale nie wniesie nic do naszej gry, podoba mi się podejście Redknappa który chce zrobić jeden transfer, ale taki że koparki opadną:brawo:


Oby nam kopary nie poopadały jak Harry nam odkupi Benta za 30 mln:D
Oby nam kopary nie poopadały jak Harry nam odkupi Benta za 30 mln:D
8 maja 2010, 20:49 [cytuj]
Ja również się przyłącze do typowania i powiem: Gregor Rasiak ! Wielki powrót
Ja również się przyłącze do typowania i powiem: Gregor Rasiak ! Wielki powrót
Come On You Spurs !
8 maja 2010, 20:59 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Oby nam kopary nie poopadały jak Harry nam odkupi Benta za 30 mln:D


Marcin, proszę, cofnij to, bo jeszcze Harry przeczyta i będzie klops ;)
Marcin, proszę, cofnij to, bo jeszcze Harry przeczyta i będzie klops ;)
8 maja 2010, 21:36 [cytuj]
Moim zdaniem jeżeli mamy już wzmocnić kadre jednym klasowym zawodnikiem to nie mówmy tu o Bellamym bo on prochu nie wymyslił i w naszej grze nic też nie wymyśli.
Moim zdaniem jeżeli mamy już wzmocnić kadre jednym klasowym zawodnikiem to nie mówmy tu o Bellamym bo on prochu nie wymyslił i w naszej grze nic też nie wymyśli
8 maja 2010, 21:44 [cytuj]
Ja go lubię, ale tak samo się boję, że będzie smród. Jak mu nie wyjdzie to od połowy sezonu mamy wrzoda i to starego. Może być kłopot go gdzieś opchnąć. Niestety takie zagrożenie jest w każdej chwili. Może wypozyczenie??
Ja go lubię, ale tak samo się boję, że będzie smród. Jak mu nie wyjdzie to od połowy sezonu mamy wrzoda i to starego. Może być kłopot go gdzieś opchnąć. Niestety takie zagrożenie jest w każdej chwili. Może wypozyczenie??
Kogucie życie!
9 maja 2010, 07:28 [cytuj]
W Man City teraz nas nie lubią i raczej nie będą wzmacniać rywala do top4, więc o wypożyczeniu można zapomnieć
W Man City teraz nas nie lubią i raczej nie będą wzmacniać rywala do top4, więc o wypożyczeniu można zapomnieć
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
9 maja 2010, 12:17 [cytuj]
Żeby tylko nie chciał któremuś z kija golfowego wy***ać ;) tak jak wtedy gdy grał w LFC. Jeśli nie odbije mu szajba to jestem za, świetny zawodnik.
Żeby tylko nie chciał któremuś z kija golfowego wy***ać ;) tak jak wtedy gdy grał w LFC. Jeśli nie odbije mu szajba to jestem za, świetny zawodnik
9 maja 2010, 17:30 [cytuj]
Thierry Henry,to bylby hit!
Thierry Henry,to bylby hit!
You'll Never Walk Alone
<  1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 140 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się