Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Transfery » Gerrard
12 maja 2010, 14:58 [cytuj]
Gerrard ma w czym wybierać . Chętnych do zatrudnienia go jest sporo ale najpoważniejszą ofertę składa City , szejkowie daja ponoć 40mln funtów .
Gerrard ma w czym wybierać . Chętnych do zatrudnienia go jest sporo ale najpoważniejszą ofertę składa City , szejkowie daja ponoć 40mln funtów
12 maja 2010, 14:59 [cytuj]
Jakby Gerrard do nas dołączył to by była dopiero bomba transferowa... ;o
Jakby Gerrard do nas dołączył to by była dopiero bomba transferowa... ;o
12 maja 2010, 15:10 [cytuj]
niezła plota :rotfl:
niezła plota :rotfl:
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
12 maja 2010, 15:12 [cytuj]
nie ma opcji. Wybierze pewnie Milan, Inter albo Real. Wiadomo, że byłby to świetny transfer, ale Gerrard mierzy w najwyższe cele, których mu niestety nie gwarantujemy.
nie ma opcji. Wybierze pewnie Milan, Inter albo Real. Wiadomo, że byłby to świetny transfer, ale Gerrard mierzy w najwyższe cele, których mu niestety nie gwarantujemy
Come on you Spurs!! // Wir sind der zwölfte Mann und steh'n zu dir - Bayer 04
12 maja 2010, 15:35 [cytuj]
no to już widzę, jak szejki z MC i Perez z Realu będą się licytować kto wypisze grubszy czek:rotfl::rotfl:
no to już widzę, jak szejki z MC i Perez z Realu będą się licytować kto wypisze grubszy czek:rotfl::rotfl:
Tottenham 'Til I Die
12 maja 2010, 15:43 [cytuj]
Gerrard do City nie przejdzie z tego względu, że nie grają nawet w el. LM, a my tak więc jeżeli chce zostać w Anglii to my jesteśmy faworytami w tym transferze, ale jak to zawsze bywa to zwykła plotka.
Gerrard do City nie przejdzie z tego względu, że nie grają nawet w el. LM, a my tak więc jeżeli chce zostać w Anglii to my jesteśmy faworytami w tym transferze, ale jak to zawsze bywa to zwykła plotka
12 maja 2010, 16:39 [cytuj]
Co z tego że nie grają, ale mogą mu dać 200 tyś tygodniówki, a my nie. Poza tym oni chcą walczyć o tytuł, więc znowu gotówka będzie płynęła
Co z tego że nie grają, ale mogą mu dać 200 tyś tygodniówki, a my nie. Poza tym oni chcą walczyć o tytuł, więc znowu gotówka będzie płynęła
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
12 maja 2010, 17:44 [cytuj]
zaczyna się

Miód z benzynką

A przewodnik Katolicki to napisał, ze wymienimy Krałcza na Tottiego. Natomiast Wiadomosci Wedkraskie podały, ze za 1 tryliard jenów kupujemy Buffona oraz, ze stadion bedzie robiony nie na 60, ale na 160 tys. (w razie nadkompletu mają rozdawać stołki dla spóźnialskich)
zaczyna się Miód z benzynką A przewodnik Katolicki to napisał, ze wymienimy Krałcza na Tottiego. Natomiast Wiadomosci Wedkraskie podały, ze za 1 tryliard jenów kupujemy Buffona oraz, ze stadion bedzie robiony nie na 60, ale na 160 tys. (w razie nadkompletu mają rozdawać stołki dla spóźnialskich)
Kogucie życie!
12 maja 2010, 17:54 [cytuj]
i stadion zostanie oddany do użytku przed następnym sezonem:rotfl::rotfl::rotfl:
i stadion zostanie oddany do użytku przed następnym sezonem:rotfl::rotfl::rotfl:
12 maja 2010, 18:03 [cytuj]
Bzdura wierutna, szczerze mówiąc nawet się cieszę. Jakoś średnio widzą mi się piłkarze pokroju Gerrarda czy, oczywiście obecnie dużo gorszego, Raula. Wypalone gwiazdy, a nie wiem czy nasz Klub stać na kupowanie za wielkie pieniądze zawodników, którzy za dwa lata będą warci czapkę gruszek. I w ogóle czy ktoś sobie wyobraża Gerrarda w innej koszulce niż Liverpoolu? Szczególnie na angielskich boiskach??? Bardziej pasowały mi ploty dotyczące Dzeko czy Suareza - świetnych graczy, ale na dorobku.
Oczywiście nie mam nic przeciwko doświadczonym zawodnikom, żałuję że nie ściągnęliśmy na przykład Ruuda. Jak już pisałem Gattuso, Ambrosini czy Albelda (to jakiś czas temu choć wraca do formy) bardzo by się przydali, ale to jednak inna bajka. Nie stać nas na wydanie 40-50 baniek mając pewność, że nic z tego nie odzyskamy.
Oczywiście żeby nie było, uważam Stevena za fantastycznego gracza o wielkich umiejętnościach. MARCUS - dziwisz się? Łączono nas już dwa lata temu i z Ronaldinho, teraz czekam na Zlatana, Aguero, De Rossiego (Roma podobno odrzuciła 45 mln. od City) i Buffona. Chiellini już był:D:D:D Chociaż ten sezon pokazał nam wydatnie że "to dare is to do":mysli:
Bzdura wierutna, szczerze mówiąc nawet się cieszę. Jakoś średnio widzą mi się piłkarze pokroju Gerrarda czy, oczywiście obecnie dużo gorszego, Raula. Wypalone gwiazdy, a nie wiem czy nasz Klub stać na kupowanie za wielkie pieniądze zawodników, którzy za dwa lata będą warci czapkę gruszek. I w ogóle czy ktoś sobie wyobraża Gerrarda w innej koszulce niż Liverpoolu? Szczególnie na angielskich boiskach??? Bardziej pasowały mi ploty dotyczące Dzeko czy Suareza - świetnych graczy, ale na dorobku. Oczywiście nie mam nic przeciwko doświadczonym zawodnikom, żałuję że nie ściągnęliśmy na przykład Ruuda. Jak już pisałem Gattuso, Ambrosini czy Albelda (to jakiś czas temu choć wraca do formy) bardzo by się przydali, ale to jednak inna bajka. Nie stać nas na wydanie 40-50 baniek mając pewność, że nic z tego nie odzyskamy. Oczywiście żeby nie było, uważam Stevena za fantastycznego gracza o wielkich umiejętnościach. MARCUS - dziwisz się? Łączono nas już dwa lata temu i z Ronaldinho, teraz czekam na Zlatana, Aguero, De Rossiego (Roma podobno odrzuciła 45 mln. od City) i Buffona. Chiellini już był:D:D:D Chociaż ten sezon pokazał nam wydatnie że "to dare is to do":mysli:
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
12 maja 2010, 18:13 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
zaczyna się

Miód z benzynką

A przewodnik Katolicki to napisał, ze wymienimy Krałcza na Tottiego. Natomiast Wiadomosci Wedkraskie podały, ze za 1 tryliard jenów kupujemy Buffona oraz, ze stadion bedzie robiony nie na 60, ale na 160 tys. (w razie nadkompletu mają rozdawać stołki dla spóźnialskich)



Totti za słaby dla nas, poza tym on umie tylko kopać piłkarzy z drużyny narodowej po nogach. O Buffonie się nie wypowiadam bo to poziom Davida Jamesa. Stadion będziemy mieli większy niż Kup now
Totti za słaby dla nas, poza tym on umie tylko kopać piłkarzy z drużyny narodowej po nogach. O Buffonie się nie wypowiadam bo to poziom Davida Jamesa. Stadion będziemy mieli większy niż Kup now
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
12 maja 2010, 19:43 [cytuj]
Hmm jak się często zgadzam z Tobą varba, to z Buffonem trochę się zapędziłeś. Chyba.
Hmm jak się często zgadzam z Tobą varba, to z Buffonem trochę się zapędziłeś. Chyba
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
12 maja 2010, 21:36 [cytuj]
Buffon to dobry bramkarz. Pozyskanie go o ile interesowałaby go gra u nas byłoby bardzo ciężkie ale po co nam on skoro Gomes w tym sezonie nie zawodził a nawet pokazał że jest jednym z lepszych bramkarzy na świecie . Nam potrzeba zawodnika który w razie czegoś byłby w stanie godnie zastąpić Heurelho między słupkami naszej bramki.
Buffon to dobry bramkarz. Pozyskanie go o ile interesowałaby go gra u nas byłoby bardzo ciężkie ale po co nam on skoro Gomes w tym sezonie nie zawodził a nawet pokazał że jest jednym z lepszych bramkarzy na świecie . Nam potrzeba zawodnika który w razie czegoś byłby w stanie godnie zastąpić Heurelho między słupkami naszej bramki
13 maja 2010, 11:06 [cytuj]
varba powiedział/a:
Totti za słaby dla nas, poza tym on umie tylko kopać piłkarzy z drużyny narodowej po nogach. O Buffonie się nie wypowiadam bo to poziom Davida Jamesa. Stadion będziemy mieli większy niż Kup now



Ty Varba nie rozumiesz, nic a nic. To nie my chcem Totiego to Roma Krałcza.
pedrosa powiedział/a:
i stadion zostanie oddany do użytku przed następnym sezonem:rotfl::rotfl::rotfl:

Dokładnie na Barbórkę mają oddać. Podobno jeszcze do lutego trzeba będzie lać do ToiToi'a, bo kafelkarz jedzie na wakacje do Swornychgaci. Dokładnie na cały lipiec, bo ma działeczkę i rybkę złowi, i gnojownik naprawi. Termin zaklepany więc trzeba się wstrzyamać.
Ty Varba nie rozumiesz, nic a nic. To nie my chcem Totiego to Roma Krałcza. [quote=pedrosa]i stadion zostanie oddany do użytku przed następnym sezonem:rotfl::rotfl::rotfl:
Kogucie życie!
13 maja 2010, 11:11 [cytuj]
ginola powiedział/a:
MARCUS - dziwisz się? Łączono nas już dwa lata temu i z Ronaldinho, teraz czekam na Zlatana, Aguero, De Rossiego (Roma podobno odrzuciła 45 mln. od City) i Buffona. Chiellini już był:D:D:D Chociaż ten sezon pokazał nam wydatnie że "to dare is to do":mysli:


No ja myślę, że oni z wrażenia zaczeli moczyc się w nocy. Na samą myśl, ze zamiast 100 tys dostaną 50. Ja bym jednak w takiej atmosferze nie nabywał zawodników. Skoro oni tak bardzo chcą, to może to się zakończyc wielką sraczką. A wiadomo, ze wtedy i odwodnieniem, co równa się brak formy. A na takie zachowanie to my sobie nie możemy pozwolić, oj co to to nie:zly:
Generalnie szukał bym wzmocnień w Burnley, Hull. Łatwiej będzie wyciągnac doświadczonego, ogranego, znającego realia, potrafiącego jebnac ze łba, urwać nogę, złamać żebra. :brawo: Z Portsmouth juz, nie bo tam juz wszystkich kupilismy. Jednak nie zdziwię się, jak ktoś napisze, ze nabędziemy Jamesa za 4 melony.
No ja myślę, że oni z wrażenia zaczeli moczyc się w nocy. Na samą myśl, ze zamiast 100 tys dostaną 50. Ja bym jednak w takiej atmosferze nie nabywał zawodników. Skoro oni tak bardzo chcą, to może to się zakończyc wielką sraczką. A wiadomo, ze wtedy i odwodnieniem, co równa się brak formy. A na takie zachowanie to my sobie nie możemy pozwolić, oj co to to nie:zly: Generalnie szukał bym wzmocnień w Burnley, Hull. Łatwiej będzie wyciągnac doświadczonego, ogranego, znającego realia, potrafiącego jebnac ze łba, urwać nogę, złamać żebra. :brawo: Z Portsmouth juz, nie bo tam juz wszystkich kupilismy. Jednak nie zdziwię się, jak ktoś napisze, ze nabędziemy Jamesa za 4 melony
Kogucie życie!
13 maja 2010, 12:29 [cytuj]
Lubi nas ta prasa czy ogólnie rzecz biorąc media. Teraz jak jest LM to będą nas łączyć z każdym piłkarzem świata (Downing gdzie jesteś:D?).
Te wszystkie bełkoty wkurzają mnie straszliwie ale już sięz tym pogodziłem. Musi być szum medialny, media musza zarabiać itd itd.
A tak a'propo Stevena. Wolę żeby nas łączyli z nim niż z ww Downingiem:blee:. To tez o czymś świadczy :]
A we wrześniu sporządzimy sobie jedną albo dwie jedenastki pod nazwą "Coming to SPURS":rotfl:
Lubi nas ta prasa czy ogólnie rzecz biorąc media. Teraz jak jest LM to będą nas łączyć z każdym piłkarzem świata (Downing gdzie jesteś:D?). Te wszystkie bełkoty wkurzają mnie straszliwie ale już sięz tym pogodziłem. Musi być szum medialny, media musza zarabiać itd itd. A tak a'propo Stevena. Wolę żeby nas łączyli z nim niż z ww Downingiem:blee:. To tez o czymś świadczy :] A we wrześniu sporządzimy sobie jedną albo dwie jedenastki pod nazwą "Coming to SPURS":rotfl:
13 maja 2010, 15:11 [cytuj]
aapa powiedział/a:
Hmm jak się często zgadzam z Tobą varba, to z Buffonem trochę się zapędziłeś. Chyba


Aapa to było w ramach kontynuacji żartu Marcusa ;)
Aapa to było w ramach kontynuacji żartu Marcusa ;)
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 maja 2010, 15:14 [cytuj]
Teraz łączą nas z Gallasem :D
http://www.metro.co.uk/sport/football/825995-william-gallas-linked-with-shock-spurs-transfer-after-arsenal-talks-stall
Teraz łączą nas z Gallasem :D http://www.metro.co.uk/sport/football/825995-william-gallas-linked-with-shock-spurs-transfer-after-arsenal-talks-stall
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 148 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się