Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Transfery » Joe Cole i Micah Richards
9 lipca 2010, 20:56 [cytuj]
Joe w sumie nie miał kiedy złapać formy meczowej, bo po kontuzji Carlo nie dał mu wiele grać. Miał swoją wizję drużyny, która nie brała Cola pod uwagę bo nie było takiej możliwości. A skoro działa to nie chciał jej zmieniać w końcówce sezonu. Joe Cole mimo to przyczynił się do mistrzostwa, strzelając jednego z najważniejszych goli w sezonie, przeciwko Man Und. Ja liczę że może Harrego da się odbudować tego Joe Cola z 2006 roku, najlepszego piłkarza angielskiej kadry. Osłabieniem Cole na pewno nie będzie, a czy wzmocnieniem to się okaże!
Joe w sumie nie miał kiedy złapać formy meczowej, bo po kontuzji Carlo nie dał mu wiele grać. Miał swoją wizję drużyny, która nie brała Cola pod uwagę bo nie było takiej możliwości. A skoro działa to nie chciał jej zmieniać w końcówce sezonu. Joe Cole mimo to przyczynił się do mistrzostwa, strzelając jednego z najważniejszych goli w sezonie, przeciwko Man Und. Ja liczę że może Harrego da się odbudować tego Joe Cola z 2006 roku, najlepszego piłkarza angielskiej kadry. Osłabieniem Cole na pewno nie będzie, a czy wzmocnieniem to się okaże!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
10 lipca 2010, 00:19 [cytuj]
Huj wie czy tak będzie, Cole to zawodniczek dwóch sezonów - 2006/2007 i 2007/2008. Teraz u nas na ławę ale do podstawy nie. Choć pewnie trzy-pieć meczy pokaże gdzie jesteśmy. Bayern - Chelsea dwa pedały! hej! hej!
Huj wie czy tak będzie, Cole to zawodniczek dwóch sezonów - 2006/2007 i 2007/2008. Teraz u nas na ławę ale do podstawy nie. Choć pewnie trzy-pieć meczy pokaże gdzie jesteśmy. Bayern - Chelsea dwa pedały! hej! hej!
10 lipca 2010, 08:47 [cytuj]
Do tego Crouczy out (L'pool 8 mln Ł), a Bellamy in (6MLN Ł).
Do tego Crouczy out (L'pool 8 mln Ł), a Bellamy in (6MLN Ł)
10 lipca 2010, 09:46 [cytuj]
Myślałem że ja jestem "zboczony" na punkcie Keano ale ten fan club niezrównoważonego Bellamyego mnie przeraża :bezradny: . Konrado pamietaj że do Twojej piosnki jeszcze Jenas i Milner pasują he he.
Richarsa przyjmuje z otwartymi ramionami bo kazdy defensor na wage złota przy naszych "szklanych" obrońcach których nazwisk nie ma sensu wymieniać bo juz milion razy w kontekście kontuzji zostały wymienione. Joe ? Bedzie musiał OSTRO zasować żeby naszą sympatie zdobyć
Myślałem że ja jestem "zboczony" na punkcie Keano ale ten fan club niezrównoważonego Bellamyego mnie przeraża :bezradny: . Konrado pamietaj że do Twojej piosnki jeszcze Jenas i Milner pasują he he. Richarsa przyjmuje z otwartymi ramionami bo kazdy defensor na wage złota przy naszych "szklanych" obrońcach których nazwisk nie ma sensu wymieniać bo juz milion razy w kontekście kontuzji zostały wymienione. Joe ? Bedzie musiał OSTRO zasować żeby naszą sympatie zdobyć
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
10 lipca 2010, 11:47 [cytuj]
Raptus1 powiedział/a:
Do tego Crouczy out (L'pool 8 mln Ł), a Bellamy in (6MLN Ł)


Crouch nigdzie się nie wybiera! Zwłaszcza za marne 8 mln. To że Liverpool chce kupić to nie znaczy że my chcemy sprzedać i Crouch chce stracić ligę mistrzów na którą pracował cały sezon. Nie łudziłbym się na twoim miejscu.
Crouch nigdzie się nie wybiera! Zwłaszcza za marne 8 mln. To że Liverpool chce kupić to nie znaczy że my chcemy sprzedać i Crouch chce stracić ligę mistrzów na którą pracował cały sezon. Nie łudziłbym się na twoim miejscu
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
10 lipca 2010, 14:37 [cytuj]
W sumie odejscie Croucha by mnie nie zmartwilo. Oby tylko Bellamy wrocil do rodzinnego Cardiff, po co nam ten wariat??
W sumie odejscie Croucha by mnie nie zmartwilo. Oby tylko Bellamy wrocil do rodzinnego Cardiff, po co nam ten wariat??
10 lipca 2010, 21:05 [cytuj]
http://spursmania.org/index/news/1233/Niedoceniany_bezcenny

Przeczytajcie ten tekst. Ja już bym wolał pozbyć się Defoe niż naszego olbrzyma (może delikatnie przesadzam, ale bardzo go cenię).
http://spursmania.org/index/news/1233/Niedoceniany_bezcenny Przeczytajcie ten tekst. Ja już bym wolał pozbyć się Defoe niż naszego olbrzyma (może delikatnie przesadzam, ale bardzo go cenię)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
11 lipca 2010, 01:57 [cytuj]
Cenie go, ale zwyczajnie nie jest moim ulubiencem, a juz zwlaszcza gdy zabiera miejsce w skladzie Romanowi, ktorego uwazam za lepszego pilkarza. :D
Cenie go, ale zwyczajnie nie jest moim ulubiencem, a juz zwlaszcza gdy zabiera miejsce w skladzie Romanowi, ktorego uwazam za lepszego pilkarza. :D
11 lipca 2010, 02:08 [cytuj]
Crouchu musi zostać, to niezwykle przydatny zawodnik, nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Marzy mi się jeszcze "odrodzenie" Keano ... Bellamy za dużym wzmocnieniem raczej nie będzie, natomiast ewentualny transfer Richardsa bardzo by mnie ucieszył :)Do końca okienka transferowego jeszcze daleko, zobaczymy, co nasz menago wymyśli :)
Crouchu musi zostać, to niezwykle przydatny zawodnik, nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Marzy mi się jeszcze "odrodzenie" Keano ... Bellamy za dużym wzmocnieniem raczej nie będzie, natomiast ewentualny transfer Richardsa bardzo by mnie ucieszył :)Do końca okienka transferowego jeszcze daleko, zobaczymy, co nasz menago wymyśli :)
11 lipca 2010, 11:10 [cytuj]
http://www.liverpoolfc.tv/news/media-watch/crouch-open-to-liverpool-return
http://www.liverpoolfc.tv/news/media-watch/crouch-open-to-liverpool-return
11 lipca 2010, 20:10 [cytuj]


Czytałeś ten artykuł, sprechen sie Englisch!? ;). Ten artykuł to jakaś spekulacja. Nie ma żadnej wypowiedzi Croucha, jest zdanie typu "It is believed the Tottenham player would welcome return..." co oznacza że nie mają pojęcia co myśli Crouch, bo oczywiście nie spytali!
Czytałeś ten artykuł, sprechen sie Englisch!? ;). Ten artykuł to jakaś spekulacja. Nie ma żadnej wypowiedzi Croucha, jest zdanie typu "It is believed the Tottenham player would welcome return..." co oznacza że nie mają pojęcia co myśli Crouch, bo oczywiście nie spytali!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 lipca 2010, 20:13 [cytuj]
Suarez wants PL move!!!
http://www.skysports.com/story/0,19528,11675_6255705,00.html
Suarez wants PL move!!! http://www.skysports.com/story/0,19528,11675_6255705,00.html
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 lipca 2010, 23:55 [cytuj]
spóźniłeś się varba z tym cynkiem
spóźniłeś się varba z tym cynkiem
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
12 lipca 2010, 12:10 [cytuj]
To napisz mi gdzie jest ten cynk, i skoro tak się spóźniłem to czemu nie ma artykułu o tym i że Harry podpisał nowy kontrakt!?????
To napisz mi gdzie jest ten cynk, i skoro tak się spóźniłem to czemu nie ma artykułu o tym i że Harry podpisał nowy kontrakt!?????
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
12 lipca 2010, 13:07 [cytuj]
Przepraszam mój błąd, podpis dopiero zostanie złożony na papierze, 3 letni kontrakt. Koleś który komentował nasz mecz na sky sport news, wspomniał że Levy przygotowuję ostatnie poprawki do kontraktu Redknappa.
Przepraszam mój błąd, podpis dopiero zostanie złożony na papierze, 3 letni kontrakt. Koleś który komentował nasz mecz na sky sport news, wspomniał że Levy przygotowuję ostatnie poprawki do kontraktu Redknappa
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
12 lipca 2010, 14:34 [cytuj]
varba powiedział/a:
To napisz mi gdzie jest ten cynk

Marcin zapodał w Sałatce
Marcin zapodał w Sałatce
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
19 lipca 2010, 19:24 [cytuj]
No to mamy zakończenie tematu Cola. "Wójo" Harry chyba nie miał siły przebicia bo trafił na Anfield.
No to mamy zakończenie tematu Cola. "Wójo" Harry chyba nie miał siły przebicia bo trafił na Anfield
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 163 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się