Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » OKNO-ostatni dzieÅ„
31 sierpnia 2010, 21:16 [cytuj]
Do jutra do 12, czyli można iść dzisiaj spać ? ;P
Do jutra do 12, czyli można iść dzisiaj spać ? ;P
Here's pojeb !
31 sierpnia 2010, 21:17 [cytuj]
http://www.comeonspurs.com/news/1011017.php?
http://www.comeonspurs.com/news/1011017.php?
31 sierpnia 2010, 21:18 [cytuj]
Wolalbym napastnika, ale VdV to swietny gracz, a cena 11 mln poprostu kosmos. Oby dla nas znaczyl tyle co Sneijder i Robben dla nowych klubow w ostatnim sezonie.
Wolalbym napastnika, ale VdV to swietny gracz, a cena 11 mln poprostu kosmos. Oby dla nas znaczyl tyle co Sneijder i Robben dla nowych klubow w ostatnim sezonie
31 sierpnia 2010, 21:20 [cytuj]
Dziennik AS donosi, że VDV zostaje w Realu, Marca zaś , że jest nowym zawodnikiem Tottenhamu.
Dziennik AS donosi, że VDV zostaje w Realu, Marca zaś , że jest nowym zawodnikiem Tottenhamu
31 sierpnia 2010, 21:20 [cytuj]
Ale myśle że to są tylko plotki. oby nie. Ale jeżeli przyjdzie do nas To wklejam go na Avatar w profilu. Oby to wypaliło i jeszcze takiego zawodnika za taką kase .:cwaniak:
Ale myśle że to są tylko plotki. oby nie. Ale jeżeli przyjdzie do nas To wklejam go na Avatar w profilu. Oby to wypaliło i jeszcze takiego zawodnika za taką kase .:cwaniak:
31 sierpnia 2010, 21:21 [cytuj]
Możliwe, że Vaart zostanie w Realu Madryt, mimo że klub doszedł już do porozumienia z Tottenhamem w sprawie transferu - donosi As. Odpowiednia dokumentacja być może została przesłana za późno, bowiem okienko w Anglii zostało zamknięte o 18:00 naszego czasu. W niepewności możemy pozostać przez kilka godzin, bowiem jedne źródła mówią, iż transakcja została zawarta w terminie, inne - że nie.
Możliwe, że Vaart zostanie w Realu Madryt, mimo że klub doszedł już do porozumienia z Tottenhamem w sprawie transferu - donosi As. Odpowiednia dokumentacja być może została przesłana za późno, bowiem okienko w Anglii zostało zamknięte o 18:00 naszego czasu. W niepewności możemy pozostać przez kilka godzin, bowiem jedne źródła mówią, iż transakcja została zawarta w terminie, inne - że nie
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
31 sierpnia 2010, 21:22 [cytuj]
A wracając do Premier League, to Harry Redknapp potwierdził, że Tottenham czeka na potwierdzenie transferu Van der Vaarta. Wszystko działo się dosłownie w ostatniej chwili, więc londyńscy kibice nie mogą być pewni tej transakcji.

NO Czekamy, czekamy !!
A wracając do Premier League, to Harry Redknapp potwierdził, że Tottenham czeka na potwierdzenie transferu Van der Vaarta. Wszystko działo się dosłownie w ostatniej chwili, więc londyńscy kibice nie mogą być pewni tej transakcji. NO Czekamy, czekamy !!
31 sierpnia 2010, 21:23 [cytuj]
Marca pisze, że mamy VdV za 10 mln. euro, czekamy na wiecej potwierdzeń !
Marca pisze, że mamy VdV za 10 mln. euro, czekamy na wiecej potwierdzeń !
31 sierpnia 2010, 21:25 [cytuj]
No muszę powiedzieć, że za transfer Vaarta Redknapp dostanie ode mnie wielkiego plusa. Szkoda że tak późno, bo u nas sezon w pełni, a w Hiszpanii dopiero początek. Ale teraz jest przerwa na kadrę, jak widziałem Rafael ma wolne, więc będzie miał czas na wkomponowanie się i dojście do optymalnej formy.
Moje marzenie od zawsze, jeden z ulubionych grających piłkarzy. Czyżby Redknapp znalazł genialne rozwiązanie i zamiast ściągać zajebistego napadziora postanowił przejść na 4-5-1, oczywiście w wersji mocno zmienionej?!
No muszę powiedzieć, że za transfer Vaarta Redknapp dostanie ode mnie wielkiego plusa. Szkoda że tak późno, bo u nas sezon w pełni, a w Hiszpanii dopiero początek. Ale teraz jest przerwa na kadrę, jak widziałem Rafael ma wolne, więc będzie miał czas na wkomponowanie się i dojście do optymalnej formy. Moje marzenie od zawsze, jeden z ulubionych grających piłkarzy. Czyżby Redknapp znalazł genialne rozwiązanie i zamiast ściągać zajebistego napadziora postanowił przejść na 4-5-1, oczywiście w wersji mocno zmienionej?!
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
31 sierpnia 2010, 21:26 [cytuj]
http://www.skysports.com/story/0,19528,11661_6351346,00.html?
http://www.skysports.com/story/0,19528,11661_6351346,00.html?
31 sierpnia 2010, 21:26 [cytuj]
Z tego co piszÄ http://www.comeonspurs.com/news/1011017.php? to robota Levy'ego nie Redknapp'a
Z tego co piszÄ… http://www.comeonspurs.com/news/1011017.php? to robota Levy'ego nie Redknapp'a
31 sierpnia 2010, 21:27 [cytuj]
Przy naszym bogactwie w drugiej linii to nie bylby glupi pomysl, ja ciagle po cichu licze na tego Zarate:D
Przy naszym bogactwie w drugiej linii to nie bylby glupi pomysl, ja ciagle po cichu licze na tego Zarate:D
31 sierpnia 2010, 21:30 [cytuj]
A kibice realu, na forach modlą się Uefa zablokowała transfer, fakt że dzięki bramką Rafy w zeszłym sezonie mieli szanse do końca na mistrzostwo !
A kibice realu, na forach modlą się Uefa zablokowała transfer, fakt że dzięki bramką Rafy w zeszłym sezonie mieli szanse do końca na mistrzostwo !
31 sierpnia 2010, 21:32 [cytuj]
Levy prowadzi negocjacie z VdV, nie Redknapp. Levy zapytał sie tylko Redknappa czy go chce.
Levy prowadzi negocjacie z VdV, nie Redknapp. Levy zapytał sie tylko Redknappa czy go chce
31 sierpnia 2010, 21:36 [cytuj]
Modlę się żeby FA wydało zgodę na transfer VdV, że wszystkie formalności zostały dopełnione na czas! Taki piłkarz by nam się przydał. To byłaby odpowiedź na brak kreatywności w środku pola!
Modlę się żeby FA wydało zgodę na transfer VdV, że wszystkie formalności zostały dopełnione na czas! Taki piłkarz by nam się przydał. To byłaby odpowiedź na brak kreatywności w środku pola!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
31 sierpnia 2010, 21:38 [cytuj]
As: O przyszłości Van der Vaarta zadecydują władze Premier League. To one mają ocenić, czy transfer został przeprowadzony w prawidłowym terminie.
As: O przyszłości Van der Vaarta zadecydują władze Premier League. To one mają ocenić, czy transfer został przeprowadzony w prawidłowym terminie
31 sierpnia 2010, 21:44 [cytuj]
"Nius" dotyczący przebiegu negocjacji nie świadczy za dobrze o Harrym. Co on drzemkę sobie ucina od 1 lipca do 31 sierpnia, że Levy sprawy w swoje ręce musi brać ? Dobrze, że łaskawie odpowiedział na "tak"
"Nius" dotyczący przebiegu negocjacji nie świadczy za dobrze o Harrym. Co on drzemkę sobie ucina od 1 lipca do 31 sierpnia, że Levy sprawy w swoje ręce musi brać ? Dobrze, że łaskawie odpowiedział na "tak"
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
31 sierpnia 2010, 21:44 [cytuj]
Na onecie piszą że VDV jest już nasz .
Na onecie piszą że VDV jest już nasz
31 sierpnia 2010, 21:45 [cytuj]
Gdybyśmy byli zespołem dawnego Top 4 to Vaart właśnie robiłby sobie zdjęcia w naszej koszulce a tak... jest jednak obawa co zrobi FA:|
Gdybyśmy byli zespołem dawnego Top 4 to Vaart właśnie robiłby sobie zdjęcia w naszej koszulce a tak... jest jednak obawa co zrobi FA:|
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
31 sierpnia 2010, 21:48 [cytuj]
wiele dzienników donosi iż VdV jest nasz.
wiele dzienników donosi iż VdV jest nasz
|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 152 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj siÄ™

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj siÄ™