Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  5  6  7  8  9    >
Forum dyskusyjne » Transfery » OKNO-ostatni dzień
31 sierpnia 2010, 22:56 [cytuj]
Ciekawe czy dociągniemy do dwusetki postów i przekroczymy dziesięciokrotnie normę narzuconą przez Staxx'a.
Ciekawe czy dociągniemy do dwusetki postów i przekroczymy dziesięciokrotnie normę narzuconą przez Staxx'a
31 sierpnia 2010, 23:11 [cytuj]
Ja już jestem zmęczony tym śledzeniem. Wracam do spraw uczelnianych i jutro rano mam nadzieję przeczytać o tym, że Rafael jest nasz. Dobrze że wstrzymałem się z zakupem koszulki:D
Ja już jestem zmęczony tym śledzeniem. Wracam do spraw uczelnianych i jutro rano mam nadzieję przeczytać o tym, że Rafael jest nasz. Dobrze że wstrzymałem się z zakupem koszulki:D
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
31 sierpnia 2010, 23:13 [cytuj]
Raptus1 powiedział/a:
Ciekawe czy dociągniemy do dwusetki postów i przekroczymy dziesięciokrotnie normę narzuconą przez Staxx'a


Musisz jednak przyznać, że 70 % to Van Der Vaart.
Gdyby nie ten 'last minute' (oczywiście przeciw któremu nic nie mam), już dawno byśmy sobie poprzeklinali pod nosem i zniknęli z forum :]
Musisz jednak przyznać, że 70 % to Van Der Vaart. Gdyby nie ten 'last minute' (oczywiście przeciw któremu nic nie mam), już dawno byśmy sobie poprzeklinali pod nosem i zniknęli z forum :]
Here's pojeb !
31 sierpnia 2010, 23:19 [cytuj]
Niekoniecznie, przykładowo zawsze można ponarzekać na fakt, iż w klubie został Roman :)
Niekoniecznie, przykładowo zawsze można ponarzekać na fakt, iż w klubie został Roman :)
31 sierpnia 2010, 23:22 [cytuj]
A co z tym Liverpoolem? Nie pójdzie tam? :( Harry jeszcze 38 minut! Działaj!
A co z tym Liverpoolem? Nie pójdzie tam? :( Harry jeszcze 38 minut! Działaj!
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
31 sierpnia 2010, 23:26 [cytuj]
Uwierzyłeś !?!
Uwierzyłeś !?!
Here's pojeb !
1 września 2010, 12:26 [cytuj]
Romana odsunie się od składu ,trochę po narzeka ,ale pewnie jakiś Lokomotiv zaoferuje 10mln euro i go w tedy sprzedamy:cwaniak: :ok:
Romana odsunie się od składu ,trochę po narzeka ,ale pewnie jakiś Lokomotiv zaoferuje 10mln euro i go w tedy sprzedamy:cwaniak: :ok:
Dla przyjaciół JD18;)
1 września 2010, 13:33 [cytuj]
Tak sobie dzisiaj wykombinowałem, że powinnismy się cieszyć z ostatnich transferów Milanu-sprowadzenia Ibry i Robinho. No bo to oznacza, że w najblizszym czasie nie będą chyba szukali wzmocnień w ataku. A gdzie najbardziej chciał trafić Dżeko? Więc właśnie. Poza tym już chyba nikt w jego ulubionej Serie A nie bierze pod uwagę jego transferu. Juve kupiło Fabio O Trudnym Nazwisku, Inter ma Eto'o, Milito, Pandewa... Z kolei Roma nie ma pieniędzy. Może nasze szanse na Edina wzrastają? Zakładając, że się będziemy o niego starać. Kurczę, Bale-Modrić/VdV-Lennon i Dzeko na szpicy:tak:
Tak sobie dzisiaj wykombinowałem, że powinnismy się cieszyć z ostatnich transferów Milanu-sprowadzenia Ibry i Robinho. No bo to oznacza, że w najblizszym czasie nie będą chyba szukali wzmocnień w ataku. A gdzie najbardziej chciał trafić Dżeko? Więc właśnie. Poza tym już chyba nikt w jego ulubionej Serie A nie bierze pod uwagę jego transferu. Juve kupiło Fabio O Trudnym Nazwisku, Inter ma Eto'o, Milito, Pandewa... Z kolei Roma nie ma pieniędzy. Może nasze szanse na Edina wzrastają? Zakładając, że się będziemy o niego starać. Kurczę, Bale-Modrić/VdV-Lennon i Dzeko na szpicy:tak:
1 września 2010, 13:59 [cytuj]
Staxx powiedział/a:
Uwierzyłeś !?!


Tak, bo oferta była, ale została odrzucona.
Tak, bo oferta była, ale została odrzucona
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
1 września 2010, 14:57 [cytuj]
Marcin jestem za , jeśli zimą mamy kupić napastnika to niech to będzie Dżeko bo gra tego chłopaka robi na mnie wrażenie
Marcin jestem za , jeśli zimą mamy kupić napastnika to niech to będzie Dżeko bo gra tego chłopaka robi na mnie wrażenie
1 września 2010, 19:38 [cytuj]
Plus kupienia Dżeko jest taki ,że sam zawodnik w Wolfsburga ma dosć ,ale Minus: jest taki ,że Bayern jest nim cholernie zainteresowany i zrobi wszystko ,aby go pozyskać ,nawet odda Gomeza i Tymoszczuka i dopłaci do tego 10 lub 15mln euro ,a czy Tottenham również może tyle wydać na Dżeko co Bayern??
Plus kupienia Dżeko jest taki ,że sam zawodnik w Wolfsburga ma dosć ,ale Minus: jest taki ,że Bayern jest nim cholernie zainteresowany i zrobi wszystko ,aby go pozyskać ,nawet odda Gomeza i Tymoszczuka i dopłaci do tego 10 lub 15mln euro ,a czy Tottenham również może tyle wydać na Dżeko co Bayern??
Dla przyjaciół JD18;)
1 września 2010, 19:46 [cytuj]
My oddamy Ciebie, worek kartofli i tubkę kleju z konia. Na pewno się zgodzą, nie ma bata.
My oddamy Ciebie, worek kartofli i tubkę kleju z konia. Na pewno się zgodzą, nie ma bata
1 września 2010, 20:35 [cytuj]
Hmm, intryguje mnie ta tubka kleju z konia :) Można gdzieś to dostać? ;)
Hmm, intryguje mnie ta tubka kleju z konia :) Można gdzieś to dostać? ;)
1 września 2010, 20:54 [cytuj]
Jeszcze jak dodamy do tego, że masz świetne znajomości na rynku i ze wszystkimi trenerami to będą nam chcieli jeszcze dopłacić z 30mln.
Jeszcze jak dodamy do tego, że masz świetne znajomości na rynku i ze wszystkimi trenerami to będą nam chcieli jeszcze dopłacić z 30mln
2 września 2010, 22:14 [cytuj]
@Marcin :Gdybyśmy zaoferowali Ciebie ,worek kartofli ,tubke kleju z konia ,to nie wybrali by tylko Ciebie ,żebyś nie odstraszał kibiców tej drużyny ani nie niszczył swoim wyglądem i zachowaniem klubu .A jak TY sam napisałeś na mnie się zgodzą ,czyli czymś się różnimy:D
@Marcin :Gdybyśmy zaoferowali Ciebie ,worek kartofli ,tubke kleju z konia ,to nie wybrali by tylko Ciebie ,żebyś nie odstraszał kibiców tej drużyny ani nie niszczył swoim wyglądem i zachowaniem klubu .A jak TY sam napisałeś na mnie się zgodzą ,czyli czymś się różnimy:D
Dla przyjaciół JD18;)
2 września 2010, 22:17 [cytuj]
a jeszcze jak dodamy do ciebie oliviera to nie wiem ,ale klub chyba od razu przestanie istnieć ,bo UEFA widzą was dwoje sama się przerazi i wyda zakaz istnienia tego klubu ,ale na szczęście się nie zgodzą ,ale na mnie zawsze się skuszą:rotfl::D
a jeszcze jak dodamy do ciebie oliviera to nie wiem ,ale klub chyba od razu przestanie istnieć ,bo UEFA widzą was dwoje sama się przerazi i wyda zakaz istnienia tego klubu ,ale na szczęście się nie zgodzą ,ale na mnie zawsze się skuszą:rotfl::D
Dla przyjaciół JD18;)
2 września 2010, 22:39 [cytuj]
Panowie, spokojnie, bo chłopaka na twardo ugotujecie...:D
Panowie, spokojnie, bo chłopaka na twardo ugotujecie...:D
Here's pojeb !
2 września 2010, 23:22 [cytuj]
J_D_18 - a Ty skąd masz takie informacje, że Dzeko ma dość Wolfsburga?? On jest tam zadowolony. Ma zajebiście wysoki kontrakt. Sprowadzili mu Diego. Został kapitanem. Spokojnie do przyszłego lata jeszcze pociągnie w tym klubie
J_D_18 - a Ty skąd masz takie informacje, że Dzeko ma dość Wolfsburga?? On jest tam zadowolony. Ma zajebiście wysoki kontrakt. Sprowadzili mu Diego. Został kapitanem. Spokojnie do przyszłego lata jeszcze pociągnie w tym klubie
Come on you Spurs!! // Wir sind der zwölfte Mann und steh'n zu dir - Bayer 04
3 września 2010, 00:05 [cytuj]
Staxx powiedział/a:
Panowie, spokojnie, bo chłopaka na twardo ugotujecie...:D

No w wieku trzynastu lat jak się siedzi ciągle przed komputerem to rzeczywiście radość z "pojechania" komuś w "zajebisty" sposób może się zakończyć poklejonymi majtami:D JD18 (chyba nie sądzisz, że nie wpadliśmy na to że to ty), byłeś już wyjebywany milion razy, więcej chyba nie będziesz bo nikomu się nie chce tego robić. Pisz swoje pierdoły jak chcesz, trudno, jakoś to przeżyjemy. Ale błagam, nie staraj się być śmieszny. "Bądź zdrów, lecz nie śpiewaj, zabijaj, lecz nie pisz wierszy, truj, lecz nie tańcz, podpalaj, lecz nie graj na cytrze, tego ci życzy i tę ostatnią przyjacielską radę posyła ci Arbiter elegantiae.!" - choć taka anegdota pewnie za wiele ci synku nie powie...
No w wieku trzynastu lat jak się siedzi ciągle przed komputerem to rzeczywiście radość z "pojechania" komuś w "zajebisty" sposób może się zakończyć poklejonymi majtami:D JD18 (chyba nie sądzisz, że nie wpadliśmy na to że to ty), byłeś już wyjebywany milion razy, więcej chyba nie będziesz bo nikomu się nie chce tego robić. Pisz swoje pierdoły jak chcesz, trudno, jakoś to przeżyjemy. Ale błagam, nie staraj się być śmieszny. "Bądź zdrów, lecz nie śpiewaj, zabijaj, lecz nie pisz wierszy, truj, lecz nie tańcz, podpalaj, lecz nie graj na cytrze, tego ci życzy i tę ostatnią przyjacielską radę posyła ci Arbiter elegantiae.!" - choć taka anegdota pewnie za wiele ci synku nie powie
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
3 września 2010, 01:25 [cytuj]
J_D_18 powiedział/a:
@Marcin :Gdybyśmy zaoferowali Ciebie ,worek kartofli ,tubke kleju z konia ,to nie wybrali by tylko Ciebie ,żebyś nie odstraszał kibiców tej drużyny ani nie niszczył swoim wyglądem i zachowaniem klubu .A jak TY sam napisałeś na mnie się zgodzą ,czyli czymś się różnimy:D


:bezradny:
3 razy to przeczytałem i próbowałem zrozumieć. Nie udało się. No ale w sumie już śpiący jestem...
:bezradny: 3 razy to przeczytałem i próbowałem zrozumieć. Nie udało się. No ale w sumie już śpiący jestem
|<  <<  <  5  6  7  8  9    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 102 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się