Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  5  6  7  8  9  
Forum dyskusyjne » Transfery » OKNO-ostatni dzień
3 września 2010, 10:53 [cytuj]
A było tak blisko... http://www.metro.co.uk/sport/football/839815-robbie-keane-rejected-8m-besiktas-transfer-on-deadline-day?
3 września 2010, 17:41 [cytuj]
Dobra chłopaki zróbmy tak nie kłóćmy już się ,bo to nie jest nikomu potrzebne ,zapomnijmy o przeszłości ,bo takie kłócenie ,że jeden obrazi tego drugi odpisze mu również obraźliwy tekst ,trzeci napisze ,że oby dwoje są głupi ,a przecież jedno nas wszystkich łączy ,to "miłość" do piłki nożnej ,a szczególnie do Tottenhamu ,więc po co nam takie kłótnie ,kto na tym skorzysta??
-Nikt.
Dobra chłopaki zróbmy tak nie kłóćmy już się ,bo to nie jest nikomu potrzebne ,zapomnijmy o przeszłości ,bo takie kłócenie ,że jeden obrazi tego drugi odpisze mu również obraźliwy tekst ,trzeci napisze ,że oby dwoje są głupi ,a przecież jedno nas wszystkich łączy ,to "miłość" do piłki nożnej ,a szczególnie do Tottenhamu ,więc po co nam takie kłótnie ,kto na tym skorzysta?? -Nikt
Dla przyjaciół JD18;)
3 września 2010, 19:11 [cytuj]
JD18 v. 2.0 REFRESHED? :D
JD18 v. 2.0 REFRESHED? :D
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
3 września 2010, 22:12 [cytuj]
ginola powiedział/a:
Myślę że mam najaktualniejsze jakie się da bo mój kumpel z roboty Przemek Piotrowski jest redaktorem naczelnym gks.net.pl;) I o co chodzi z tym aktualizowaniem? Czy ja napisałem, że są nadal sponsorem strategicznym i de facto właścicielem klubu? Umowa sponsorska to także łożenie na klub, czyż nie?

hej Ginola, bylbym wdzieczny jesli mi rozswietlisz sytuacje z GKS skoro znasz faceta ktory w tym siedzi. Chodzi mi bowiem o to, o czym wspomnialem w poprzednim poscie, ze z tego co ja sie orientuje (jesli sie jednak myle to sypię głowę popiołem i oddaje honor) to z racji tego, ze zmieniły sie relacje właścicielskie w GKS, to obecnie nie mozna rzucic argumentu, że dzisiaj GKS jest zasilany w 100% panstwowymi pieniedzmi. Co do umowy sponsorskiej, z tego co czytalem w prasie lokalnej, jest to zwykla umowa sponsorska jaką zawiera całe mnóstwo firm z innymi klubami (cos w stylu np. Carlsberga ktory sponsorowal LFC czy AIG ktory sponsorowal Man Utd), a wiec jest to inna sytuacja niz dotowanie jako takie. Tak jak wspomnialem, nie kibicuje GKS, ale jednak moje patriotyczne lokalne serce nie pozwala mi na wrzucanie zarzutow ze GKS zyje z panstwowych pieniedzy. Od marca 2010 r. to sie moim zdaniem zdecydowanie zmieniło. Troche mnie poniosło w poprzednim poscie bo kurde takie zarzuty wrzucaja dzieci neo w komentarzach na onecie i szlag mnie trafia.
pozdrawiam
hej Ginola, bylbym wdzieczny jesli mi rozswietlisz sytuacje z GKS skoro znasz faceta ktory w tym siedzi. Chodzi mi bowiem o to, o czym wspomnialem w poprzednim poscie, ze z tego co ja sie orientuje (jesli sie jednak myle to sypię głowę popiołem i oddaje honor) to z racji tego, ze zmieniły sie relacje właścicielskie w GKS, to obecnie nie mozna rzucic argumentu, że dzisiaj GKS jest zasilany w 100% panstwowymi pieniedzmi. Co do umowy sponsorskiej, z tego co czytalem w prasie lokalnej, jest to zwykla umowa sponsorska jaką zawiera całe mnóstwo firm z innymi klubami (cos w stylu np. Carlsberga ktory sponsorowal LFC czy AIG ktory sponsorowal Man Utd), a wiec jest to inna sytuacja niz dotowanie jako takie. Tak jak wspomnialem, nie kibicuje GKS, ale jednak moje patriotyczne lokalne serce nie pozwala mi na wrzucanie zarzutow ze GKS zyje z panstwowych pieniedzy. Od marca 2010 r. to sie moim zdaniem zdecydowanie zmieniło. Troche mnie poniosło w poprzednim poscie bo kurde takie zarzuty wrzucaja dzieci neo w komentarzach na onecie i szlag mnie trafia. pozdrawiam
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
4 września 2010, 02:32 [cytuj]
Didier powiedział/a:
Tak jak wspomnialem, nie kibicuje GKS, ale jednak moje patriotyczne lokalne serce nie pozwala mi na wrzucanie zarzutow ze GKS zyje z panstwowych pieniedzy. Od marca 2010 r. to sie moim zdaniem zdecydowanie zmieniło.

Ale o co chodzi? Informacje masz prawie dobre, reszty nie kumam. Napisałem tylko "Wojciechowski może zapłacić i 100 baniek za, dajmy na to, Buzałę czy Krzywickiego, bo bawi się za swoje i to jego sprawa. Nie jest Bełchatowem czy Zagłębiem..." Co tu jest o relacjach właścicielskich? Obecnie PGE ma z nimi tylko umowę sponsorską (ale nie jakąś tam, jest sponsorem strategicznym - reklamy na koszulkach i stadionie, oficjalna nazwa klubu etc.), jest to jednak pewna forma finansowania klubu nie? Nie mówię, że tak jak kiedyś dają rocznie kilkanaście baniek, tak już nie jest.
Didier powiedział/a:
Co do umowy sponsorskiej, z tego co czytalem w prasie lokalnej, jest to zwykla umowa sponsorska jaką zawiera całe mnóstwo firm z innymi klubami (cos w stylu np. Carlsberga ktory sponsorowal LFC czy AIG ktory sponsorowal Man Utd)

Didier, kumaty jesteś chłopak, muszę Ci wyjaśniać jaka jest różnica między AIG i Carlsbergiem a PGE? Żebyś nie miał już żadnych wątpliwości o co mi chodzi - jeśli firma, w której udział ma Skarb Państwa płaci jakiemuś klubowi choć złotówkę rocznie, to moim zdaniem jest to chore. Rozumiem gdyby zostali sponsorem tytularnym ligi, ok, wtedy wszystkie kluby mają z tego taką samą kasę i nic nie śmierdzi układami. Bo PGE to już nie jest lokalna kopalnia tylko grupa zrzeszająca firmy z całej Polski. Nawet PGE Arena w Gdańsku jest ok - w końcu kasa trafia do budżetu miejskiego.
Ale o co chodzi? Informacje masz prawie dobre, reszty nie kumam. Napisałem tylko "Wojciechowski może zapłacić i 100 baniek za, dajmy na to, Buzałę czy Krzywickiego, bo bawi się za swoje i to jego sprawa. Nie jest Bełchatowem czy Zagłębiem..." Co tu jest o relacjach właścicielskich? Obecnie PGE ma z nimi tylko umowę sponsorską (ale nie jakąś tam, jest sponsorem strategicznym - reklamy na koszulkach i stadionie, oficjalna nazwa klubu etc.), jest to jednak pewna forma finansowania klubu nie? Nie mówię, że tak jak kiedyś dają rocznie kilkanaście baniek, tak już nie jest. [quote=Didier]Co do umowy sponsorskiej, z tego co czytalem w prasie lokalnej, jest to zwykla umowa sponsorska jaką zawiera całe mnóstwo firm z innymi klubami (cos w stylu np. Carlsberga ktory sponsorowal LFC czy AIG ktory sponsorowal Man Utd)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
4 września 2010, 16:14 [cytuj]
John Toshack, była gwiazda Liverpool a obecnie manago Wales twierdzi, że w lecie była konkretne, jak on to nazywa "big money" za Bale, tylko nie chce powiedzieć kto i ile.
John Toshack, była gwiazda Liverpool a obecnie manago Wales twierdzi, że w lecie była konkretne, jak on to nazywa "big money" za Bale, tylko nie chce powiedzieć kto i ile
5 września 2010, 09:31 [cytuj]
http://www.imscouting.com/global-news-article/Real-Madrid-to-launch-January-bid-for-Tottenham-star-Gareth-Bale/10263/?
http://www.imscouting.com/global-news-article/Real-Madrid-to-launch-January-bid-for-Tottenham-star-Gareth-Bale/10263/?
|<  <<  <  5  6  7  8  9  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 142 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się