Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  36  37  38  39  40    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Zimowe okienko
31 stycznia 2011, 11:09 [cytuj]
Jedna rzecz mnie ciekawi. Podobno Levy zaproponował za Aguero 45 mln, czyli aktywował jego klauzulę, więc dlaczego oferta została odrzucona?

Może jednak nie została? :cwaniak:
Jedna rzecz mnie ciekawi. Podobno Levy zaproponował za Aguero 45 mln, czyli aktywował jego klauzulę, więc dlaczego oferta została odrzucona? Może jednak nie została? :cwaniak:
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
31 stycznia 2011, 11:11 [cytuj]
W kazdym newsie o odrzuconych naszych bidach jest wzmianka o jakis podatkach,vatach moze to jest kluczowe.
W kazdym newsie o odrzuconych naszych bidach jest wzmianka o jakis podatkach,vatach moze to jest kluczowe
31 stycznia 2011, 11:20 [cytuj]
głowy nie dam, ale w hiszpani od klauzuli odejscia płaci się 50% podatku chyba - wiec ceny robią sie astronomiczne
głowy nie dam, ale w hiszpani od klauzuli odejscia płaci się 50% podatku chyba - wiec ceny robią sie astronomiczne
31 stycznia 2011, 11:33 [cytuj]
Te ceny są specjalnie rozpuszczane wśród dziennikarzy, żeby wystraszyć konkurencję, która może w ostatniej chwili pomieszać szyki. Myślę że podzielone przez połowę są realne.
Te ceny są specjalnie rozpuszczane wśród dziennikarzy, żeby wystraszyć konkurencję, która może w ostatniej chwili pomieszać szyki. Myślę że podzielone przez połowę są realne
31 stycznia 2011, 11:40 [cytuj]
Przed chwilą podano, że padła oferta za Verthongena z Ajaxu. Wszystko dobrze, tylko dlaczego dopiero dzisiaj i w takim razie po co było kupować Khumalo? Dzisiejszy 'szał zakupów' pokazuje, że jednak trochę kasy wpłynęło do klubowej skarbonki dzięki występom w LM. Tym bardziej nie rozumiem tego, co się dzieje. Przecież wszyscy w tym momencie wiedzą, że Tottenham nie tylko chce, ale też MUSI kupić nowego napastnika i ceny idą tak w górę, że to jest nieporozumienie. 30 mln odrzucone za Rossiego i LLorente? Ktoś nas chyba z City pomylił...
Za takie pieniądze można próbować z Benzemą, bo Mourinho (o ile go nie wyrzucą po wczorajszej porażce) nie chce go widzieć w składzie...wystarczy poczekać do lata, kiedy kogoś kupią i będą chcieli, żeby trochę chociaż koszty się zwróciły.
Z jednej strony lubię ostatni dzień okienka, bo mnóstwo się dzieje, ale z drugiej to jest praktycznie sama spekulacja...
Przed chwilą podano, że padła oferta za Verthongena z Ajaxu. Wszystko dobrze, tylko dlaczego dopiero dzisiaj i w takim razie po co było kupować Khumalo? Dzisiejszy 'szał zakupów' pokazuje, że jednak trochę kasy wpłynęło do klubowej skarbonki dzięki występom w LM. Tym bardziej nie rozumiem tego, co się dzieje. Przecież wszyscy w tym momencie wiedzą, że Tottenham nie tylko chce, ale też MUSI kupić nowego napastnika i ceny idą tak w górę, że to jest nieporozumienie. 30 mln odrzucone za Rossiego i LLorente? Ktoś nas chyba z City pomylił... Za takie pieniądze można próbować z Benzemą, bo Mourinho (o ile go nie wyrzucą po wczorajszej porażce) nie chce go widzieć w składzie...wystarczy poczekać do lata, kiedy kogoś kupią i będą chcieli, żeby trochę chociaż koszty się zwróciły. Z jednej strony lubię ostatni dzień okienka, bo mnóstwo się dzieje, ale z drugiej to jest praktycznie sama spekulacja
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
31 stycznia 2011, 11:44 [cytuj]
A Harry powiedzial ze Woody i Niko sie nigdzie nie wybieraja
A Harry powiedzial ze Woody i Niko sie nigdzie nie wybieraja
31 stycznia 2011, 12:35 [cytuj]
Liverpool daje 30 baniek za Carolla :D
Liverpool daje 30 baniek za Carolla :D
31 stycznia 2011, 12:42 [cytuj]
SebastianAlex powiedział/a:
Liverpool daje 30 baniek za Carolla :D



Ashley zdążył odrzucić ;)
Ashley zdążył odrzucić ;)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
31 stycznia 2011, 12:42 [cytuj]
Zbingo powiedział/a:
głowy nie dam, ale w hiszpani od klauzuli odejscia płaci się 50% podatku chyba - wiec ceny robią sie astronomiczne


Tylko dla klubow z La liga.
Tylko dla klubow z La liga
31 stycznia 2011, 12:43 [cytuj]
Levy chce dzisiaj zaszaleć. 76 mln do wydania. Szykuje się niezłe marnowanie i przepłacanie.
Levy chce dzisiaj zaszaleć. 76 mln do wydania. Szykuje się niezłe marnowanie i przepłacanie
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
31 stycznia 2011, 12:58 [cytuj]
mam tylko nadzieję, że na fali tego szaleństwa i ogólnego entuzjazmu związanego z ostatnim dniem transferowego okienka nie wyskoczymy z jakimś ultra ciekawym pomysłem typu ponad 30 baniek za Carrolla, bo to będzie głupota dekady (która dopiero się zaczęła). Można sobie mówić, że to następca Shearera bla bla bla (dwa lata temu kibice Newcastle po takim stwierdzeniu tarzali się ze śmiechu), że ma dobre statystyki (w CCC ;o) ... 30 baniek za takiego grajka to gruba,gruba przesada, wierzę, że Levy myśli podobnie.
mam tylko nadzieję, że na fali tego szaleństwa i ogólnego entuzjazmu związanego z ostatnim dniem transferowego okienka nie wyskoczymy z jakimś ultra ciekawym pomysłem typu ponad 30 baniek za Carrolla, bo to będzie głupota dekady (która dopiero się zaczęła). Można sobie mówić, że to następca Shearera bla bla bla (dwa lata temu kibice Newcastle po takim stwierdzeniu tarzali się ze śmiechu), że ma dobre statystyki (w CCC ;o) ... 30 baniek za takiego grajka to gruba,gruba przesada, wierzę, że Levy myśli podobnie
31 stycznia 2011, 13:03 [cytuj]
Pardew nagle zwołał konferencję na 15:30 czasu angielskiego. Oby to nie było to o czym myślę...
Pardew nagle zwołał konferencję na 15:30 czasu angielskiego. Oby to nie było to o czym myślę
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
31 stycznia 2011, 13:07 [cytuj]
Raku, świetne :) gorzej jeśli w ten sposób ktoś nam wymyśli kogo sprowadzimy w tym okienku :P
Raku, świetne :) gorzej jeśli w ten sposób ktoś nam wymyśli kogo sprowadzimy w tym okienku :P
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
31 stycznia 2011, 13:25 [cytuj]
http://www.mirrorfootball.co.uk/opinion/blogs/laptop-martin-lipton/Martin-Lipton-s-weekend-review-The-Monday-Morning-Manager-on-why-Fernando-Torres-will-break-Liverpool-hearts-by-signing-for-Chelsea-but-Anfield-could-soon-be-welcoming-Jose-Mourinho-as-manager-article686565.html



E: Pavlyucheno to stoke city 7 million
http://www.mirrorfootball.co.uk/opinion/blogs/laptop-martin-lipton/Martin-Lipton-s-weekend-review-The-Monday-Morning-Manager-on-why-Fernando-Torres-will-break-Liverpool-hearts-by-signing-for-Chelsea-but-Anfield-could-soon-be-welcoming-Jose-Mourinho-as-manager-article686565.html E: Pavlyucheno to stoke city 7 million
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
31 stycznia 2011, 13:40 [cytuj]
1.Eurosport:
Big breaking news from Spain - Tottenham have a bid on the table for Diego Forlan.

2. Aguero was due to be at a press conference to sign a new contract but it's been called off!

3. Ofera za Carrolla (30 mln) zaakceptowana!
1.Eurosport: Big breaking news from Spain - Tottenham have a bid on the table for Diego Forlan. 2. Aguero was due to be at a press conference to sign a new contract but it's been called off! 3. Ofera za Carrolla (30 mln) zaakceptowana!
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
31 stycznia 2011, 13:50 [cytuj]
SkySports nasze szanse na pozyskanie ocenia na 3/1 :)

Ale 'Arry:

Tottenham manager Harry Redknapp has refuted claims of a move for Atletico Madrid striker Sergio Aguero.
SkySports nasze szanse na pozyskanie ocenia na 3/1 :) Ale 'Arry: Tottenham manager Harry Redknapp has refuted claims of a move for Atletico Madrid striker Sergio Aguero
31 stycznia 2011, 13:58 [cytuj]
Następne, prawie pewne, widziane na lotnisku nazwisko to Grafite :blee:
Następne, prawie pewne, widziane na lotnisku nazwisko to Grafite :blee:
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
31 stycznia 2011, 14:03 [cytuj]
spekulacji typu "piłkarz A widziany był na lotnisku w miejscowości B" nie traktowałbym zbyt poważnie ... w ostatnim dniu okienka pojawiają się masowo, z reguły to ploty :) Bynajmniej mam taką nadzieję - Grafite? Nie.
spekulacji typu "piłkarz A widziany był na lotnisku w miejscowości B" nie traktowałbym zbyt poważnie ... w ostatnim dniu okienka pojawiają się masowo, z reguły to ploty :) Bynajmniej mam taką nadzieję - Grafite? Nie
|<  <<  <  36  37  38  39  40    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 182 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się