Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  37  38  39  40  41    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Zimowe okienko
31 stycznia 2011, 14:04 [cytuj]
Tottenham scouts were yesterday in San Siro in order to observe the midfielder of Palermo, Antonio Nocerino.
Tottenham scouts were yesterday in San Siro in order to observe the midfielder of Palermo, Antonio Nocerino
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
31 stycznia 2011, 14:06 [cytuj]
Do walki o Torresa włącza się ManC... Dlaczego nie my? Stac nas :D Transfer juz raczej przesadzony, na oficjalnej stronie The Reds zaczeto usuwac zdjecia i filmy z Torresem :D

SkySports: Stand by for more on Andy Carroll. Sky Sports is expecting big developments later this afternoon regarding the Newcastle striker.
Miejmy nadzieje, że sie nie spełni ;)
Do walki o Torresa włącza się ManC... Dlaczego nie my? Stac nas :D Transfer juz raczej przesadzony, na oficjalnej stronie The Reds zaczeto usuwac zdjecia i filmy z Torresem :D SkySports: Stand by for more on Andy Carroll. Sky Sports is expecting big developments later this afternoon regarding the Newcastle striker. Miejmy nadzieje, że sie nie spełni ;)
31 stycznia 2011, 14:34 [cytuj]
O'hara oficjalnie wypożyczony !!!
O'hara oficjalnie wypożyczony !!!
31 stycznia 2011, 14:35 [cytuj]
Atletico Madrid striker Sergio Aguero has signed a new contract, dashing any very faint hopes Tottenham may have had of signing the Argentine before the close of the transfer window.
Atletico Madrid striker Sergio Aguero has signed a new contract, dashing any very faint hopes Tottenham may have had of signing the Argentine before the close of the transfer window
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
31 stycznia 2011, 14:40 [cytuj]
http://www.talksport.co.uk/sports-news/football/premier-league/transfer-rumours/4906/4/tottenham-make-new-bid-la-liga-strike-star
http://www.talksport.co.uk/sports-news/football/premier-league/transfer-rumours/4906/4/tottenham-make-new-bid-la-liga-strike-star
31 stycznia 2011, 14:42 [cytuj]
Jak odrzucili 45 baniek za Aguero to ja nie wiem na ile oni go wyceniają. Przecież to ogromne pieniądze.
Jak odrzucili 45 baniek za Aguero to ja nie wiem na ile oni go wyceniają. Przecież to ogromne pieniądze
31 stycznia 2011, 14:58 [cytuj]
ponoć oferujemy 17 (!) baniek za Forlana ... przegięcie ;f
ponoć oferujemy 17 (!) baniek za Forlana ... przegięcie ;f
31 stycznia 2011, 15:55 [cytuj]
Podobno ustalono cenę za Carrolla - 35 mln funtow. Mam nadzieję, że Levy'ego nie podkusi, no chyba, że płacimy 15 mln w gotówce i dorzucamy Croucha, który w obecnym szale jest wart 20 mln ( w końcu też anglik ) :P
Podobno ustalono cenę za Carrolla - 35 mln funtow. Mam nadzieję, że Levy'ego nie podkusi, no chyba, że płacimy 15 mln w gotówce i dorzucamy Croucha, który w obecnym szale jest wart 20 mln ( w końcu też anglik ) :P
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
31 stycznia 2011, 16:24 [cytuj]
Do zamknięcia okna transferowego pozostało już kilka godzin. Tottenham wciąż jednak ma nadzieję, że uda mu się sprowadzić na White Hart Lane dwóch piłkarzy.

Na liście życzeń Kogutów wciąż znajduje się pomocnik Evertonu Phil Neville, występujący w tej samej linii gracz West Ham United Scott Parker i snajper Newcastle Andy Carroll.

O ile menedżer Spurs Harry Redknapp nie będzie przebijał oferty Liverpoolu FC za Carrolla, która pojawiła się dość niespodziewanie i opiewa na kwotę 30 mln funtów, o tyle gracz Młotów i The Toffees mogą zmienić dziś otoczenie.

Zdaniem brytyjskich dzienników obaj są na sprzedaż i z ich transferem nie powinno być problemu. The Times jest niemal o tym przekonany.
Do zamknięcia okna transferowego pozostało już kilka godzin. Tottenham wciąż jednak ma nadzieję, że uda mu się sprowadzić na White Hart Lane dwóch piłkarzy. Na liście życzeń Kogutów wciąż znajduje się pomocnik Evertonu Phil Neville, występujący w tej samej linii gracz West Ham United Scott Parker i snajper Newcastle Andy Carroll. O ile menedżer Spurs Harry Redknapp nie będzie przebijał oferty Liverpoolu FC za Carrolla, która pojawiła się dość niespodziewanie i opiewa na kwotę 30 mln funtów, o tyle gracz Młotów i The Toffees mogą zmienić dziś otoczenie. Zdaniem brytyjskich dzienników obaj są na sprzedaż i z ich transferem nie powinno być problemu. The Times jest niemal o tym przekonany
31 stycznia 2011, 16:38 [cytuj]
Skoro Levy jest w stanie wycisnąć 45 milionów, to faktycznie z kupnem tamtych dwóch nie powinno być problemów. Pytanie tylko na co nam oni?
Skoro Levy jest w stanie wycisnąć 45 milionów, to faktycznie z kupnem tamtych dwóch nie powinno być problemów. Pytanie tylko na co nam oni?
31 stycznia 2011, 18:00 [cytuj]
Od rana nie było mnie na kompie a tu tyle się dzieje. To za kogo w koncu rzuciliśmy oferty? :D
Od rana nie było mnie na kompie a tu tyle się dzieje. To za kogo w koncu rzuciliśmy oferty? :D
31 stycznia 2011, 18:07 [cytuj]
Tutaj są co chwilę nowe wiadomości w sprawie dzisiejszych transferów... Warto zerkać...

http://www.sport.pl/pilka/1,96012,9028349,Ostatni_dzien_okienka_transferowego_na_zywo.html
Tutaj są co chwilę nowe wiadomości w sprawie dzisiejszych transferów... Warto zerkać... http://www.sport.pl/pilka/1,96012,9028349,Ostatni_dzien_okienka_transferowego_na_zywo.html
31 stycznia 2011, 18:16 [cytuj]
http://transfery.info/news-full-14180.html
polecam :)
http://transfery.info/news-full-14180.html polecam :)
31 stycznia 2011, 18:18 [cytuj]
Jedyny teraz realistyczny transfer to : Diego Forlan.
Levy działaj!
Jedyny teraz realistyczny transfer to : Diego Forlan. Levy działaj!
Dla przyjaciół JD18;)
31 stycznia 2011, 18:31 [cytuj]
Andy Carroll będzie kosztował 35 (sic!) milionów funtów, potwierdza Newcastle United.
Andy Carroll będzie kosztował 35 (sic!) milionów funtów, potwierdza Newcastle United
31 stycznia 2011, 18:48 [cytuj]
Jeszcze wszystko możliwe - http://www.goal.com/en-gb/news/2896/premier-league/2011/01/31/2331822/tottenham-switch-sights-to-villarreals-giuseppe-rossi-but?
31 stycznia 2011, 18:54 [cytuj]
JEŚLI Andy 35 :tak:aniek to ile wart jest Bale - 80, 90, 100?:plotki:
JEŚLI Andy 35 :tak:aniek to ile wart jest Bale - 80, 90, 100?:plotki:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
31 stycznia 2011, 18:59 [cytuj]
Rossi za 30 - hm :cwaniak:
Rossi za 30 - hm :cwaniak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
31 stycznia 2011, 19:30 [cytuj]
Marzenia z Rossim ,on teraz podpisał 5-letni kontrak z Villarreal.Nie przejdzie do nas ,ja tylko czekam na potwierdzenie informacji:Diego Forlan ''Kogutem'':cwaniak:
Marzenia z Rossim ,on teraz podpisał 5-letni kontrak z Villarreal.Nie przejdzie do nas ,ja tylko czekam na potwierdzenie informacji:Diego Forlan ''Kogutem'':cwaniak:
Dla przyjaciół JD18;)
|<  <<  <  37  38  39  40  41    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 137 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się