Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  39  40  41  42  43    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Zimowe okienko
31 stycznia 2011, 22:55 [cytuj]
Gio na polroczne wypozyczenie do Racingu Santander
Gio na polroczne wypozyczenie do Racingu Santander
1 lutego 2011, 00:11 [cytuj]
Nie uda sie sciagnac nawet Adama -,-
Blackpool have rejected a last-minute bid from Tottenham for Charlie Adam, meaning the midfielder is set to stay at Bloomfield Road. skysports.com
Nie uda sie sciagnac nawet Adama -,- Blackpool have rejected a last-minute bid from Tottenham for Charlie Adam, meaning the midfielder is set to stay at Bloomfield Road. skysports.com
1 lutego 2011, 00:21 [cytuj]
to nie było dobre okienko :(
to nie było dobre okienko :(
1 lutego 2011, 00:44 [cytuj]
Nie bylo? Nie ma Adama, nie ma Neville'a, nie ma tez Parkera, jak dla mnie okienko calkiem udane:rotfl:
Nie bylo? Nie ma Adama, nie ma Neville'a, nie ma tez Parkera, jak dla mnie okienko calkiem udane:rotfl:
1 lutego 2011, 01:39 [cytuj]
Chelsea: Torres, Luiz
Liverpool: Suarez, Carroll
City: Dżeko
Tottenham: Khumalo, Pienaar


Nie mam pytań. Dobranoc.
Chelsea: Torres, Luiz Liverpool: Suarez, Carroll City: Dżeko Tottenham: Khumalo, Pienaar Nie mam pytań. Dobranoc
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
1 lutego 2011, 02:47 [cytuj]
Fatalnie to wygląda biorąc pod uwagę nasze mocarstwowe plany i wcześniejsze wypowiedzi. Rozczarowanie.
Fatalnie to wygląda biorąc pod uwagę nasze mocarstwowe plany i wcześniejsze wypowiedzi. Rozczarowanie
1 lutego 2011, 13:09 [cytuj]
Ja bym poprawił!
Liverpool: only Suarez.
N'castle nie puściło Carroll'a i bardzo dobrze.
Ja bym poprawił! Liverpool: only Suarez. N'castle nie puściło Carroll'a i bardzo dobrze
Dla przyjaciół JD18;)
1 lutego 2011, 13:17 [cytuj]
DADI - to masz jakieś kiepskie źródła, Carroll jest już oficjalnie zawodnikiem Liverpoolu ;)
DADI - to masz jakieś kiepskie źródła, Carroll jest już oficjalnie zawodnikiem Liverpoolu ;)
1 lutego 2011, 13:19 [cytuj]
Sorry mój błąd nie doczytałem artykułu na temat Carroll'a.Carroll jednak w Liverpool'u.
Sorry mój błąd nie doczytałem artykułu na temat Carroll'a.Carroll jednak w Liverpool'u
Dla przyjaciół JD18;)
5 lutego 2011, 02:00 [cytuj]
Harry bardzo żałuje, że nie udało mi się ściągnąć van Bommela w styczniu i ma zamiar ściągnąć go w lato, gdy wygaśnie kontrakt...


Beckham, Neville, van Bommel, Adam... gość chce nas zrujnować.
Harry bardzo żałuje, że nie udało mi się ściągnąć van Bommela w styczniu i ma zamiar ściągnąć go w lato, gdy wygaśnie kontrakt... Beckham, Neville, van Bommel, Adam... gość chce nas zrujnować
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
5 lutego 2011, 04:40 [cytuj]
Co jak co ale Harry kompletnie nie zna sie na transferach, to co on wyczynia i mowi to wola o pomste do nieba... chyba walnal sie w glowe i mysli ze klub walczy o utrzymanie i nie ma funduszy na powaznych pilkarzy a nie emerytow
Co jak co ale Harry kompletnie nie zna sie na transferach, to co on wyczynia i mowi to wola o pomste do nieba... chyba walnal sie w glowe i mysli ze klub walczy o utrzymanie i nie ma funduszy na powaznych pilkarzy a nie emerytow
5 lutego 2011, 10:34 [cytuj]
Po co niby nam był van Bommel ,żeby od razu dostał czerwona kartkę w meczu?Tego gościa nie lubię i bardzo dobrze ,że nie ma go w naszych szeregach.
Po co niby nam był van Bommel ,żeby od razu dostał czerwona kartkę w meczu?Tego gościa nie lubię i bardzo dobrze ,że nie ma go w naszych szeregach
Dla przyjaciół JD18;)
5 lutego 2011, 19:15 [cytuj]
Tak teraz patrzę co wyczynia Pazzini, lub Rossi, to aż mi się łza w oku kręci, że Harryemu tego drugiego nie udało się ściągnąć...
Co do Pazziniego, to Harry nie składał za niego oferty, co też mnie dziwi, bo mogliśmy mieć dobrego gościa na napadzie, a myślę, że z nim mógł transfer wyjść, ale cóż...
Na temat van Bommela, też sie nie wypowiadam, bo szkoda słów...
Tak teraz patrzę co wyczynia Pazzini, lub Rossi, to aż mi się łza w oku kręci, że Harryemu tego drugiego nie udało się ściągnąć... Co do Pazziniego, to Harry nie składał za niego oferty, co też mnie dziwi, bo mogliśmy mieć dobrego gościa na napadzie, a myślę, że z nim mógł transfer wyjść, ale cóż... Na temat van Bommela, też sie nie wypowiadam, bo szkoda słów
14 lutego 2011, 23:09 [cytuj]
Tottenham już tego lata zamierza złożyć ofertę za pomocnika Czerwonych Diabłów, Michaela Carricka. Harry Redknapp ma nadzieję, że przekona wychowanka West Ham United do opuszczenia Old Trafford.

Wydaje się, że Sir Alex Ferguson może wyrazić zgodę na transfer o ile otrzyma satysfakcjonującą sumę odstępnego za doświadczonego pomocnika. Michael od początku sezonu wystąpił tylko w 14 spotkaniach Premier League i sporo przesiedział na ławce rezerwowych. Spekuluje się, że Boss Manchesteru United zechce odświeżyć środkową formację tego lata i pozwoli Carrickowi odejść.

Redknapp podkreślił, że chciałby wzmocnić środek pola, jednak Charlie Adam za którego "Koguty" złożyły ofertę podczas końcowych godzin zimowego okna transferowego wydaje się być niedostępny. Sprowadzenie Carricka wydaje się być dobrym rozwiązaniem, także ze względu na jego doświadczenie na arenie międzynarodowej.

Michael Carrick spędził dwa sezony w Tottenhamie zanim odszedł do zespołu Czerwonych Diabłów za 14 milionów funtów. Uważa się, że oferta w okolicach 10 milionów usatysfakcjonuje Fergusona.

Od dłuższego czasu spekuluje się, że po obecnym sezonie trochę mniej przydatni zawodnicy opuszczą drużynę, aby zrobić miejsce młodym i perspektywicznym graczom. W tym gronie wymieniani są Wes Brown, Darron Gibson, Tomasz Kuszczak i Anderson. Prawdopodobnie zespół opuści także Michael Owen, który raczej odmówi podpisania nowego kontraktu ze względu na brak szans gry.


Panie Levy, skróć naszemu menago smycz i sam zajmij się transferami, bo zapowiada się katastrofa...
Tottenham już tego lata zamierza złożyć ofertę za pomocnika Czerwonych Diabłów, Michaela Carricka. Harry Redknapp ma nadzieję, że przekona wychowanka West Ham United do opuszczenia Old Trafford. Wydaje się, że Sir Alex Ferguson może wyrazić zgodę na transfer o ile otrzyma satysfakcjonującą sumę odstępnego za doświadczonego pomocnika. Michael od początku sezonu wystąpił tylko w 14 spotkaniach Premier League i sporo przesiedział na ławce rezerwowych. Spekuluje się, że Boss Manchesteru United zechce odświeżyć środkową formację tego lata i pozwoli Carrickowi odejść. Redknapp podkreślił, że chciałby wzmocnić środek pola, jednak Charlie Adam za którego "Koguty" złożyły ofertę podczas końcowych godzin zimowego okna transferowego wydaje się być niedostępny. Sprowadzenie Carricka wydaje się być dobrym rozwiązaniem, także ze względu na jego doświadczenie na arenie międzynarodowej. Michael Carrick spędził dwa sezony w Tottenhamie zanim odszedł do zespołu Czerwonych Diabłów za 14 milionów funtów. Uważa się, że oferta w okolicach 10 milionów usatysfakcjonuje Fergusona. Od dłuższego czasu spekuluje się, że po obecnym sezonie trochę mniej przydatni zawodnicy opuszczą drużynę, aby zrobić miejsce młodym i perspektywicznym graczom. W tym gronie wymieniani są Wes Brown, Darron Gibson, Tomasz Kuszczak i Anderson. Prawdopodobnie zespół opuści także Michael Owen, który raczej odmówi podpisania nowego kontraktu ze względu na brak szans gry. Panie Levy, skróć naszemu menago smycz i sam zajmij się transferami, bo zapowiada się katastrofa
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
17 lutego 2011, 08:22 [cytuj]
Ja też jestem za ściągnięciem Carricka. Mógłby być "człowiekiem od czarnej roboty". Grał by jako defensywny pomocnik. A mając tylko Toma (podatnego na kontuzję) z graczy którzy mogą powalczyć o miejsce na tej pozycji nie ma. Jest Sandro, ale nie wiem czy jest gotowy na regularną grę w pierwszej 11. Gdyby przyszedł Carrick konkurencja byłaby większa, a to wszystkim wyszło by na dobre.

Z piłkarzy, których wymienił Zoolander interesuje mnie jeszcze Anderson. Ale on jest nam nie potrzebny bo na jego pozycje mamy Modrica i Van der Vaarta.

Bo zimowe okienko dawno się skończyło. Można by założyć nową grupę na forum?
Ja też jestem za ściągnięciem Carricka. Mógłby być "człowiekiem od czarnej roboty". Grał by jako defensywny pomocnik. A mając tylko Toma (podatnego na kontuzję) z graczy którzy mogą powalczyć o miejsce na tej pozycji nie ma. Jest Sandro, ale nie wiem czy jest gotowy na regularną grę w pierwszej 11. Gdyby przyszedł Carrick konkurencja byłaby większa, a to wszystkim wyszło by na dobre. Z piłkarzy, których wymienił Zoolander interesuje mnie jeszcze Anderson. Ale on jest nam nie potrzebny bo na jego pozycje mamy Modrica i Van der Vaarta. Bo zimowe okienko dawno się skończyło. Można by założyć nową grupę na forum?
17 lutego 2011, 10:12 [cytuj]
Nie , nie i jeszcze raz nie. Napastnik i lewy obronca a nie kolejny pomocnik na milosc boska...
Widac niczego harrego nie nauczylo styczniowe okienko to dalej nie ma zielonego pojecia o budowaniu druzyny... Smutne bo letnie okienko moze nas zawiesc jeszcze bardziej niz zimowe jak nasz menago nie zmadrzeje
Nie , nie i jeszcze raz nie. Napastnik i lewy obronca a nie kolejny pomocnik na milosc boska... Widac niczego harrego nie nauczylo styczniowe okienko to dalej nie ma zielonego pojecia o budowaniu druzyny... Smutne bo letnie okienko moze nas zawiesc jeszcze bardziej niz zimowe jak nasz menago nie zmadrzeje
17 lutego 2011, 10:50 [cytuj]
co za tuman z tego HR, ostatnia porażka prawie dwa miesiące temu, a ten dureń nic się nie nauczył.
co za tuman z tego HR, ostatnia porażka prawie dwa miesiące temu, a ten dureń nic się nie nauczył
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
17 lutego 2011, 17:54 [cytuj]
aapa: :ok:
aapa: :ok:
18 lutego 2011, 11:26 [cytuj]
a jak jesteśmy przy napastnikach, to jesteśmy łączeni z Connorem Wickhamem z Ipswich. Gość ma tylko 17 lat, ponad 190 cm wzrostu i jest lepiej przypakowany niż Pawluczenko.
a jak jesteśmy przy napastnikach, to jesteśmy łączeni z Connorem Wickhamem z Ipswich. Gość ma tylko 17 lat, ponad 190 cm wzrostu i jest lepiej przypakowany niż Pawluczenko
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
|<  <<  <  39  40  41  42  43    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 117 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się