Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  39  40  41  42  43  
Forum dyskusyjne » Transfery » Zimowe okienko
4 marca 2011, 14:48 [cytuj]
Kwadwo Asamoah, napastnik Udinese rodem z Ghany znalazł się w orbicie zainteresowań Man City i Tottenhamu ( Metro.co.uk)
Kwadwo Asamoah, napastnik Udinese rodem z Ghany znalazł się w orbicie zainteresowań Man City i Tottenhamu ( Metro.co.uk)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
6 marca 2011, 19:03 [cytuj]
Menadżer Tottenhamu - Harry Redknapp ma podobno nadzieję ściągnąć latem snajpera Chelsea - Didiera Drogbę, Anglik pragnie całkowicie zmienić atak w swojej drużynie, przez kiepską dyspozycję strzelecką. Defoe, Crouch i Pavluchenko - te trio w tym sezonie strzeliło jedynie 8 goli.

Reprezentantowi WKS-u do końca kontraktu pozostał jedynie rok i na dodatek ostatnio przesiaduje na ławce rezerwowych, co może zniechęcić go do klubu i poprzez to Tito odejdzie ze Stamford Bridge, lecz jeżeli wybierze zespół Kogutów będzie musiał liczyć się z obniżką płac.

Tottenham oprócz Drogby obserwuje czołowego strzelca francuskiej Ligue 1 - Kevina Gameiro, lecz będzie musiał wygrać o niego walkę z Arsenalem.
Menadżer Tottenhamu - Harry Redknapp ma podobno nadzieję ściągnąć latem snajpera Chelsea - Didiera Drogbę, Anglik pragnie całkowicie zmienić atak w swojej drużynie, przez kiepską dyspozycję strzelecką. Defoe, Crouch i Pavluchenko - te trio w tym sezonie strzeliło jedynie 8 goli. Reprezentantowi WKS-u do końca kontraktu pozostał jedynie rok i na dodatek ostatnio przesiaduje na ławce rezerwowych, co może zniechęcić go do klubu i poprzez to Tito odejdzie ze Stamford Bridge, lecz jeżeli wybierze zespół Kogutów będzie musiał liczyć się z obniżką płac. Tottenham oprócz Drogby obserwuje czołowego strzelca francuskiej Ligue 1 - Kevina Gameiro, lecz będzie musiał wygrać o niego walkę z Arsenalem
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
9 marca 2011, 18:27 [cytuj]
Raku, coś dla Ciebie:

PSG striker Guillaume Hoarau is interesting Tottenham boss Harry Redknapp.

Redknapp is desperate to shake up his strike-force in the summer and is prepared to lose centre-forwards Roman Pavlyuchenko and Peter Crouch.

Crouch has been linked with Newcastle United this week, while Pavlyuchenko is on the shopping list of Roma's new owners.

Hoarau, 26, is being watched by Spurs scouts as Redknapp considers the France international for a summer move.

The former Le Havre star is contracted to PSG until 2013 and attracted an enquiry from Aston Villa boss Gerard Houllier last month.

A poza tym :

http://www.metro.co.uk/sport/football/856505-spurs-plan-to-hijack-victor-obinna-permanent-transfer-to-west-ham#ixzz1Eu6bTiY0

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-1361987/Liverpool-set-win-race-sign-Moussa-Sissoko.html#ixzz1FTBQaPBa
Raku, coś dla Ciebie: PSG striker Guillaume Hoarau is interesting Tottenham boss Harry Redknapp. Redknapp is desperate to shake up his strike-force in the summer and is prepared to lose centre-forwards Roman Pavlyuchenko and Peter Crouch. Crouch has been linked with Newcastle United this week, while Pavlyuchenko is on the shopping list of Roma's new owners. Hoarau, 26, is being watched by Spurs scouts as Redknapp considers the France international for a summer move. The former Le Havre star is contracted to PSG until 2013 and attracted an enquiry from Aston Villa boss Gerard Houllier last month. A poza tym : http://www.metro.co.uk/sport/football/856505-spurs-plan-to-hijack-victor-obinna-permanent-transfer-to-west-ham#ixzz1Eu6bTiY0 http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-1361987/Liverpool-set-win-race-sign-Moussa-Sissoko.html#ixzz1FTBQaPBa
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
10 marca 2011, 14:52 [cytuj]
Sergio Aguero i Diego Forlan chcą opuścić Atletico Madryt. Klub będzie starał się ich sprzedać latem do Tottenhamu za około 40 mln £ (Metro.co.uk)

Kanonierzy od dłuższego czasu mają problemy w defensywie. Kolejnym może być odejście Gaela Clichy - Czy przedłużę kontrakt? Nie wiem i na razie o tym mnie myślę . Będę na zastanowienie się miał czas latem, bo do końca sezonu jeszcze daleko. - powiedział w rozmowie z L’Equipe. Rozmowy na temat kończącego się latem 2012 roku kontraktu zostały wstrzymane. Clichym zainteresowane sa Liverpool i TOTTENHAM (Metro.co.uk)

Przepraszam za takie spamowanie :kwiatek:
Sergio Aguero i Diego Forlan chcą opuścić Atletico Madryt. Klub będzie starał się ich sprzedać latem do Tottenhamu za około 40 mln £ (Metro.co.uk) Kanonierzy od dłuższego czasu mają problemy w defensywie. Kolejnym może być odejście Gaela Clichy - Czy przedłużę kontrakt? Nie wiem i na razie o tym mnie myślę . Będę na zastanowienie się miał czas latem, bo do końca sezonu jeszcze daleko. - powiedział w rozmowie z L’Equipe. Rozmowy na temat kończącego się latem 2012 roku kontraktu zostały wstrzymane. Clichym zainteresowane sa Liverpool i TOTTENHAM (Metro.co.uk) Przepraszam za takie spamowanie :kwiatek:
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
11 marca 2011, 16:24 [cytuj]
Jestem za Doylem i Clichym.Z Didierem będzie ciężko, bo on wielokrotnie podkreśla, że albo skończy karierę w Chelsea, albo w Marsylii. Fajnie byłoby mieć Johnsona w składzie, ale założę się, że zgłoszą się po niego bardziej utytułowane kluby i do jednego z nich przejdzie.
Mało jest tak dobrych prawych obrońców jak on. Słyszałem, że interesuje się nim Juventus, Man Utd, Roma...a do lipca tych klubów jeszcze trochę przybędzie.
Jestem za Doylem i Clichym.Z Didierem będzie ciężko, bo on wielokrotnie podkreśla, że albo skończy karierę w Chelsea, albo w Marsylii. Fajnie byłoby mieć Johnsona w składzie, ale założę się, że zgłoszą się po niego bardziej utytułowane kluby i do jednego z nich przejdzie. Mało jest tak dobrych prawych obrońców jak on. Słyszałem, że interesuje się nim Juventus, Man Utd, Roma...a do lipca tych klubów jeszcze trochę przybędzie
12 marca 2011, 06:50 [cytuj]
Minio12 powiedział/a:
Jestem za Doylem i Clichym.Z Didierem będzie ciężko, bo on wielokrotnie podkreśla, że albo skończy karierę w Chelsea, albo w Marsylii. Fajnie byłoby mieć Johnsona w składzie, ale założę się, że zgłoszą się po niego bardziej utytułowane kluby i do jednego z nich przejdzie.
Mało jest tak dobrych prawych obrońców jak on. Słyszałem, że interesuje się nim Juventus, Man Utd, Roma...a do lipca tych klubów jeszcze trochę przybędzie


Również jestem za Doylem i Clichym, choć nie ukrywam, że też cieszyłbym się z Johnsona.
Lecz Hoarau też bym nie pogardził ;)
Również jestem za Doylem i Clichym, choć nie ukrywam, że też cieszyłbym się z Johnsona. Lecz Hoarau też bym nie pogardził ;)
13 marca 2011, 13:52 [cytuj]
Nowa dostawa:

Gomis, M'Villa i Bendtner(!).

A poza tym Barca daje 46 mln euro za Bale'a.

W razie odejścia Teveza City chce załatać dziurę, ściągając Defoe.
Nowa dostawa: Gomis, M'Villa i Bendtner(!). A poza tym Barca daje 46 mln euro za Bale'a. W razie odejścia Teveza City chce załatać dziurę, ściągając Defoe
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
13 marca 2011, 14:47 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:

Tottenham oprócz Drogby obserwuje czołowego strzelca francuskiej Ligue 1 - Kevina Gameiro, lecz będzie musiał wygrać o niego walkę z Arsenalem


I w to mi graj. Obserwuje gościa, choć tylko na papierze i w skrótach, od dłuższego czasu. Robi postępy.
I w to mi graj. Obserwuje gościa, choć tylko na papierze i w skrótach, od dłuższego czasu. Robi postępy
13 marca 2011, 15:27 [cytuj]
100wka powiedział/a:
Również jestem za Doylem i Clichym, choć nie ukrywam, że też cieszyłbym się z Johnsona.
Lecz Hoarau też bym nie pogardził ;)

Doyle'a trzeba kupić, żeby przynajmniej przeciwko nam już bramek w lidze nie strzelał:D
Doyle'a trzeba kupić, żeby przynajmniej przeciwko nam już bramek w lidze nie strzelał:D
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
13 marca 2011, 15:45 [cytuj]
Chciałem się powstrzymać, ale nie potrafię :rotfl:

http://www.sportingo.com/football/a19179_tottenham-surprise-link-ac-milan-striker
Chciałem się powstrzymać, ale nie potrafię :rotfl: http://www.sportingo.com/football/a19179_tottenham-surprise-link-ac-milan-striker
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
13 marca 2011, 18:00 [cytuj]
W miejsce Teveza w City chcą kupić Defoe, to chcę Teveza w Tottenhamie.
W miejsce Teveza w City chcą kupić Defoe, to chcę Teveza w Tottenhamie
Dla przyjaciół JD18;)
14 marca 2011, 08:12 [cytuj]
Mam nadzieję, że w lecie zrobimy dobre transfery ściągając dwóch, świetnych napastników. Jednym z nich powinien być Doyle, a drugim Llorente.
Mam nadzieję, że w lecie zrobimy dobre transfery ściągając dwóch, świetnych napastników. Jednym z nich powinien być Doyle, a drugim Llorente
14 marca 2011, 09:17 [cytuj]
Ale piękne bzdury wymyślają. City chce Defoe w miejsce Teveza? Bez komentarza.

Zlatan in = VdV out
Ale piękne bzdury wymyślają. City chce Defoe w miejsce Teveza? Bez komentarza. Zlatan in = VdV out
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
14 marca 2011, 09:49 [cytuj]
Vidal idealnie pasowałby do naszej gry i ligi angielskiej. Wczoraj cały mecz grał ze złamanym palcem i jeszcze coś z nadgarstkiem miał, jest nie do zajebania. Ale póki co, niech pogra jeszcze trochę w Leverkusen :D:D:D
Vidal idealnie pasowałby do naszej gry i ligi angielskiej. Wczoraj cały mecz grał ze złamanym palcem i jeszcze coś z nadgarstkiem miał, jest nie do zajebania. Ale póki co, niech pogra jeszcze trochę w Leverkusen :D:D:D
Come on you Spurs!! // Wir sind der zwölfte Mann und steh'n zu dir - Bayer 04
|<  <<  <  39  40  41  42  43  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 161 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się