Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko
14 marca 2011, 09:56 [cytuj]
Poprzedni temat jest już nieaktualny, więc dobrze byłoby go zamknąć i rozpocząć nowy, dotyczący letniego okienka transferowego. Kogo powinniśmy kupić, kogo sprzedać? Z każdym okienkiem robi się coraz ciekawiej, trzeba przyznać :)
Poprzedni temat jest już nieaktualny, więc dobrze byłoby go zamknąć i rozpocząć nowy, dotyczący letniego okienka transferowego. Kogo powinniśmy kupić, kogo sprzedać? Z każdym okienkiem robi się coraz ciekawiej, trzeba przyznać :)
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
14 marca 2011, 10:48 [cytuj]
To ja zaczynam, ale pytaniem. Słyszałem wczoraj w Sport+, że podobno Gameiro po sezonie kończy się kontrakt. Ma ktoś na ten temat wiedzę? Zdaniem transfermarkt.de ma do czerwca 2012, ale oni często gówno wiedzą i się mylą...
To ja zaczynam, ale pytaniem. Słyszałem wczoraj w Sport+, że podobno Gameiro po sezonie kończy się kontrakt. Ma ktoś na ten temat wiedzę? Zdaniem transfermarkt.de ma do czerwca 2012, ale oni często gówno wiedzą i się mylą
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
14 marca 2011, 13:41 [cytuj]
aapa
Ale piękne bzdury wymyślają. City chce Defoe w miejsce Teveza? Bez komentarza.

Zlatan in = VdV out

Zrozumiałem, że chcesz, aby Tottenham kupili Zlatana, a sprzedali VdV.
1. Zlatan na pewno nie będzie chciał do nas przyjść.
2. Van der Vaart jest jednym z piłkarzy, dzięki którym gramy w ćwierćfinale, wiec mi tu nie mów ,że ma odejść. To ostatni po Bale i Modricu piłkarz, któremu pozwoliłbym odejść.
aapa Ale piękne bzdury wymyślają. City chce Defoe w miejsce Teveza? Bez komentarza. Zlatan in = VdV out Zrozumiałem, że chcesz, aby Tottenham kupili Zlatana, a sprzedali VdV. 1. Zlatan na pewno nie będzie chciał do nas przyjść. 2. Van der Vaart jest jednym z piłkarzy, dzięki którym gramy w ćwierćfinale, wiec mi tu nie mów ,że ma odejść. To ostatni po Bale i Modricu piłkarz, któremu pozwoliłbym odejść
14 marca 2011, 15:22 [cytuj]
Sądzę, że Doyle i Horau spokojnie by wystarczyli, jeśli chodzi o atak.

Jeśli natomiast chodzi o linię pomocy, to Lennon, VdV, Modric, Bale [obrońca lub właśnie lewy pomocnik] to klasa sama w sobie... choć marzy mi się Young z AV.

Obrona hmm... A. Ekoto ostatnio zrobił na mnie duże wrażenie, Dawson, Gallas... ta trójka wg mnie jest podstawą, natomiast tak jak w przypadku Younga, marzy mi się tutaj G. Johnson z The Reds.

Bramkrza mamy dobrego... Jednakże obserwuję ostatnio Adlera z Leverkusen i też z chęcią bym go widział na White Hart Lane.
Sądzę, że Doyle i Horau spokojnie by wystarczyli, jeśli chodzi o atak. Jeśli natomiast chodzi o linię pomocy, to Lennon, VdV, Modric, Bale [obrońca lub właśnie lewy pomocnik] to klasa sama w sobie... choć marzy mi się Young z AV. Obrona hmm... A. Ekoto ostatnio zrobił na mnie duże wrażenie, Dawson, Gallas... ta trójka wg mnie jest podstawą, natomiast tak jak w przypadku Younga, marzy mi się tutaj G. Johnson z The Reds. Bramkrza mamy dobrego... Jednakże obserwuję ostatnio Adlera z Leverkusen i też z chęcią bym go widział na White Hart Lane
14 marca 2011, 15:51 [cytuj]
Minio12, miałem na myśli to, że ewentualne przyjście Ibry wiązałoby się raczej z koniecznością pożegnania się z VdV. Obaj nie przepadają za sobą, jeszcze od czasów Ajaksu. Możliwe nawet, że dlatego VdV był tak wpieniony przy swoim zejściu w meczu z ACM. Srał pies Milan, ale chciał dokopać Ibrahimovićowi, który co tu dużo mówić lekko psychiczny jest. Poza tym, że ma olbrzymie możliwości.
Nie jest więc tak, że ja sobie coś tam życzę. Jak mam wybierać to wolę VdV.
Minio12, miałem na myśli to, że ewentualne przyjście Ibry wiązałoby się raczej z koniecznością pożegnania się z VdV. Obaj nie przepadają za sobą, jeszcze od czasów Ajaksu. Możliwe nawet, że dlatego VdV był tak wpieniony przy swoim zejściu w meczu z ACM. Srał pies Milan, ale chciał dokopać Ibrahimovićowi, który co tu dużo mówić lekko psychiczny jest. Poza tym, że ma olbrzymie możliwości. Nie jest więc tak, że ja sobie coś tam życzę. Jak mam wybierać to wolę VdV
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
14 marca 2011, 16:26 [cytuj]
Ginola, tym razem jednak mieli rację. Gameiro ma kontrakt do lata 2012.


A co do okienka: naszym największym sukcesem będzie zatrzymanie pomocy w niezmienionym składzie i chyba to jest priorytet na lato. Przeboleję nawet brak nowego napastnika, ale bez Bale'a i Luki nic nie zdziałamy.
Ginola, tym razem jednak mieli rację. Gameiro ma kontrakt do lata 2012. A co do okienka: naszym największym sukcesem będzie zatrzymanie pomocy w niezmienionym składzie i chyba to jest priorytet na lato. Przeboleję nawet brak nowego napastnika, ale bez Bale'a i Luki nic nie zdziałamy
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
14 marca 2011, 17:47 [cytuj]
http://www.sport.pl/pilka/1,65080,9251699,Primera_Division__Bale_na_celowniku_Barcelony.html

Krkic u Nas? Co Wy na to?
http://www.sport.pl/pilka/1,65080,9251699,Primera_Division__Bale_na_celowniku_Barcelony.html Krkic u Nas? Co Wy na to?
14 marca 2011, 19:02 [cytuj]
100wka o Krkicu już bębnią chyba od miesiąca, więc nie odkryłeś ameryki, ale jeżeli Krkić jak już przejdzie do Anglii to wybierze raczej Arsenal.Mnie osobiście marzyłby się Cavani, ale Chelsea ponoć daje za niego 100 baniek...
100wka o Krkicu już bębnią chyba od miesiąca, więc nie odkryłeś ameryki, ale jeżeli Krkić jak już przejdzie do Anglii to wybierze raczej Arsenal.Mnie osobiście marzyłby się Cavani, ale Chelsea ponoć daje za niego 100 baniek
Dla przyjaciół JD18;)
14 marca 2011, 19:23 [cytuj]
DADI powiedział/a:
100wka o Krkicu już bębnią chyba od miesiąca, więc nie odkryłeś ameryki, ale jeżeli Krkić jak już przejdzie do Anglii to wybierze raczej Arsenal.Mnie osobiście marzyłby się Cavani, ale Chelsea ponoć daje za niego 100 baniek


Nie tylko Chelsea, City również widzi go u siebie w kadrze...
Nie tylko Chelsea, City również widzi go u siebie w kadrze
14 marca 2011, 22:36 [cytuj]
Jeszcze gwiazdeczki Zlatan u nas brakowało...;|
Jeszcze gwiazdeczki Zlatan u nas brakowało...;|
Dla przyjaciół JD18;)
14 marca 2011, 23:46 [cytuj]
Też dziś w radio słyszałem, że Barca oferuje 40 Ł + Krkic za GB. Nie podoba mi się to.
Też dziś w radio słyszałem, że Barca oferuje 40 Ł + Krkic za GB. Nie podoba mi się to
15 marca 2011, 03:26 [cytuj]
Jak może coś oferować skoro okno jest zamknięte!? Ktoś sobie wymyśli jakąś plotę, a potem wszyscy powtarzają. 2,5 miesiąca do czerwca a wy już spekulujecie!?
Jak może coś oferować skoro okno jest zamknięte!? Ktoś sobie wymyśli jakąś plotę, a potem wszyscy powtarzają. 2,5 miesiąca do czerwca a wy już spekulujecie!?
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
15 marca 2011, 09:41 [cytuj]
aapa powiedział/a:
Minio12, miałem na myśli to, że ewentualne przyjście Ibry wiązałoby się raczej z koniecznością pożegnania się z VdV. Obaj nie przepadają za sobą, jeszcze od czasów Ajaksu. Możliwe nawet, że dlatego VdV był tak wpieniony przy swoim zejściu w meczu z ACM. Srał pies Milan, ale chciał dokopać Ibrahimovićowi, który co tu dużo mówić lekko psychiczny jest. Poza tym, że ma olbrzymie możliwości.
Nie jest więc tak, że ja sobie coś tam życzę. Jak mam wybierać to wolę VdV


Przepraszam, zwracam honor.

100wka powiedział/a:
Sądzę, że Doyle i Horau spokojnie by wystarczyli, jeśli chodzi o atak.

Jeśli natomiast chodzi o linię pomocy, to Lennon, VdV, Modric, Bale [obrońca lub właśnie lewy pomocnik] to klasa sama w sobie... choć marzy mi się Young z AV.

Obrona hmm... A. Ekoto ostatnio zrobił na mnie duże wrażenie, Dawson, Gallas... ta trójka wg mnie jest podstawą, natomiast tak jak w przypadku Younga, marzy mi się tutaj G. Johnson z The Reds.

Bramkrza mamy dobrego... Jednakże obserwuję ostatnio Adlera z Leverkusen i też z chęcią bym go widział na White Hart Lane


Mi również marzą się Johnson i Young. Więcej wzmocnień nam nie potrzeba. No oczywiście w ataku. Jestem bardzo ciekawy co będzie w lecie.

DADI powiedział/a:
100wka o Krkicu już bębnią chyba od miesiąca, więc nie odkryłeś ameryki, ale jeżeli Krkić jak już przejdzie do Anglii to wybierze raczej Arsenal.Mnie osobiście marzyłby się Cavani, ale Chelsea ponoć daje za niego 100 baniek


Chelsea nie chce Cavaniego. Wczoraj gdzieś czytałem, że Abramowicz na pewno nie da 100 mln za tego napastnika. Jednak to nie znaczy, że Man City nie. Jestem ciekawy czy Cavani będzie chciał grać dla Citezinsów.
Przepraszam, zwracam honor. [quote=100wka]Sądzę, że Doyle i Horau spokojnie by wystarczyli, jeśli chodzi o atak. Jeśli natomiast chodzi o linię pomocy, to Lennon, VdV, Modric, Bale [obrońca lub właśnie lewy pomocnik] to klasa sama w sobie... choć marzy mi się Young z AV. Obrona hmm... A. Ekoto ostatnio zrobił na mnie duże wrażenie, Dawson, Gallas... ta trójka wg mnie jest podstawą, natomiast tak jak w przypadku Younga, marzy mi się tutaj G. Johnson z The Reds. Bramkrza mamy dobrego... Jednakże obserwuję ostatnio Adlera z Leverkusen i też z chęcią bym go widział na White Hart Lane
15 marca 2011, 14:32 [cytuj]
Barcelona ma 0,5 miliarda długu, a Rosell, w przeciwieństwie do Laporty, ma trochę więcej oleju w głowie i stara się rozsądniej zarządzać pieniędzmi i redukować ten dług. Nie da Guardioli takich pieniędzy za takiego piłkarza. Tym bardziej, że jakiś miesiąc temu pojawiła się informacja, że budżet transferowy Barcy na lato to 40 mln i potwierdził to Javier Faus. Barcelona potrzebuje wielu wzmocnień i na pewno nie przeznaczy kasy na jednego, niekoniecznie niezbędnego piłkarza. Tak więc informacja o Bale'u całkowicie z dupy.
Barcelona ma 0,5 miliarda długu, a Rosell, w przeciwieństwie do Laporty, ma trochę więcej oleju w głowie i stara się rozsądniej zarządzać pieniędzmi i redukować ten dług. Nie da Guardioli takich pieniędzy za takiego piłkarza. Tym bardziej, że jakiś miesiąc temu pojawiła się informacja, że budżet transferowy Barcy na lato to 40 mln i potwierdził to Javier Faus. Barcelona potrzebuje wielu wzmocnień i na pewno nie przeznaczy kasy na jednego, niekoniecznie niezbędnego piłkarza. Tak więc informacja o Bale'u całkowicie z dupy
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
15 marca 2011, 17:03 [cytuj]
Young, Baines + napastnik :X
Young, Baines + napastnik :X
15 marca 2011, 17:11 [cytuj]
varba powiedział/a:
2,5 miesiąca do czerwca a wy już spekulujecie!?


Własnie a może by tak dać odpocząć klawiaturze i iść na coca cole?
Własnie a może by tak dać odpocząć klawiaturze i iść na coca cole?
15 marca 2011, 17:32 [cytuj]
Young, Baines, Glen Johnson + Aguero
Young, Baines, Glen Johnson + Aguero
15 marca 2011, 18:31 [cytuj]
Baines na lewej, a Johnson na prawej (tak jak w reprezentacji).
Baines na lewej, a Johnson na prawej (tak jak w reprezentacji)
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 8 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się