Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko
15 marca 2011, 19:05 [cytuj]
Bo jest zarombisty! Dużo lepszy niż Hutton czy Corluka

http://www.youtube.com/watch?v=bjPNpnSpKTU
Bo jest zarombisty! Dużo lepszy niż Hutton czy Corluka http://www.youtube.com/watch?v=bjPNpnSpKTU
15 marca 2011, 19:13 [cytuj]
Po co Baines skoro mamy BAE w dobrej dyspozycji?
Po co Baines skoro mamy BAE w dobrej dyspozycji?
Dla przyjaciół JD18;)
15 marca 2011, 19:27 [cytuj]
BAE raz może zagrać fantastycznie, a drugi zawali cały mecz.
A już najlepsze są jego często nieudane dryblingi przed własną bramką.
Jeżeli Walker podoła grać na "international level" to wtedy git

P.S Napisałem z "om", bo chciałem dostosować formę do treści
BAE raz może zagrać fantastycznie, a drugi zawali cały mecz. A już najlepsze są jego często nieudane dryblingi przed własną bramką. Jeżeli Walker podoła grać na "international level" to wtedy git P.S Napisałem z "om", bo chciałem dostosować formę do treści
15 marca 2011, 19:39 [cytuj]
Tottenham ponawia starania o Klaasa Jana Huntelaara. Według holenderskich mediów reprezentacyjny napastnik dostanie od Schalke 04 zgodę na transfer po zakończeniu sezonu.

Działacze niemieckiego klubu nie są zadowoleni ze skuteczności zawodnika, który w tym sezonie trafił do bramki rywali siedem razy w 22 występach. Ostatniego gola strzelił jednak w listopadzie poprzedniego roku.

Prezes Tottenhamu, Daniel Levy, chciał Holendra w swoim zespole już w 2009 roku, kiedy ten jeszcze występował w barwach Realu Madryt. Angielski klub nie był jednak wówczas w stanie sprostać wygórowanym oczekiwaniom finansowym snajpera.

Kwota ewentualnego transferu powinna wynosić około 16 milionów funtów.
Tottenham ponawia starania o Klaasa Jana Huntelaara. Według holenderskich mediów reprezentacyjny napastnik dostanie od Schalke 04 zgodę na transfer po zakończeniu sezonu. Działacze niemieckiego klubu nie są zadowoleni ze skuteczności zawodnika, który w tym sezonie trafił do bramki rywali siedem razy w 22 występach. Ostatniego gola strzelił jednak w listopadzie poprzedniego roku. Prezes Tottenhamu, Daniel Levy, chciał Holendra w swoim zespole już w 2009 roku, kiedy ten jeszcze występował w barwach Realu Madryt. Angielski klub nie był jednak wówczas w stanie sprostać wygórowanym oczekiwaniom finansowym snajpera. Kwota ewentualnego transferu powinna wynosić około 16 milionów funtów
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
15 marca 2011, 19:53 [cytuj]
No jak to? Chcieliśmy kupować napastników za 40 mln, a teraz będziemy kupować za marne 16? :D
No jak to? Chcieliśmy kupować napastników za 40 mln, a teraz będziemy kupować za marne 16? :D
15 marca 2011, 21:00 [cytuj]
Huntelaar? ;/
Doyle starczy, o ile da się go ściągnąć...

Tak myślę teraz o Benzemie... Real nie stawia na niego, więc może warto spróbować...
Huntelaar? ;/ Doyle starczy, o ile da się go ściągnąć... Tak myślę teraz o Benzemie... Real nie stawia na niego, więc może warto spróbować
15 marca 2011, 21:03 [cytuj]
100wka powiedział/a:


Tak myślę teraz o Benzemie... Real nie stawia na niego, więc może warto spróbować


Nie stawiał w tamtym roku. Zobacz co on teraz robi.
Nie stawiał w tamtym roku. Zobacz co on teraz robi
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
15 marca 2011, 22:05 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
Nie stawiał w tamtym roku. Zobacz co on teraz robi


Znając Mourinho, to i tak nie spełnia jego oczekiwń.
Znając Mourinho, to i tak nie spełnia jego oczekiwń
15 marca 2011, 23:42 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
Barcelona potrzebuje wielu wzmocnień

Rzeczywiście, udowadnia to swoją grą i wynikami:D:D:D
White Light powiedział/a:
Baines na lewej, a Johnson na prawej (tak jak w reprezentacji)

I wyniki będziemy mieć jak reprezentacja Anglii...
varba powiedział/a:
Jak może coś oferować skoro okno jest zamknięte!? Ktoś sobie wymyśli jakąś plotę, a potem wszyscy powtarzają. 2,5 miesiąca do czerwca a wy już spekulujecie!?

Z tym oknem to się nie zgadzam, dla mnie najlepszy transfer to taki, że kogoś kupujemy teraz/za miesiąc/dwa, 1 lipca stawia się w Klubie i przepracowuje cały okres przygotowawczy. Bo jeśli ktoś nie jest Messim czy Krystyną, to ciężko mu się z marszu wkomponować, Rafa jest raczej wyjątkiem niż regułą.
Ale jeśli chodzi o to komentowanie każdej głupiej ploty, jaka się pojawi, to masz zdecydowanie rację.
Paweł powiedział/a:
Co, mówicie Gameiro za Defoe ;) ?

Dla mnie bardzo chętnie. Ale tak tylko pytałem, bo po prostu usłyszałem (albo się przesłyszałem:P) o tym kontrakcie w TV.
Rzeczywiście, udowadnia to swoją grą i wynikami:D:D:D [quote=White Light]Baines na lewej, a Johnson na prawej (tak jak w reprezentacji)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
16 marca 2011, 11:22 [cytuj]
Czy ten Gameiro jest taki rewelacyjny, mam wapliwosci. Jestem pewien ze jakosciowej zmiany w naszym napadzie nie zrobi.

Co do Johnsona, po co nam, skoro za 12 miesiecy bedzie zmiennikiem Walkera w reprezentacji. Jesli jakis obronca, to stoper, najlepiej Cahill.
Czy ten Gameiro jest taki rewelacyjny, mam wapliwosci. Jestem pewien ze jakosciowej zmiany w naszym napadzie nie zrobi. Co do Johnsona, po co nam, skoro za 12 miesiecy bedzie zmiennikiem Walkera w reprezentacji. Jesli jakis obronca, to stoper, najlepiej Cahill
16 marca 2011, 13:46 [cytuj]
ginola powiedział/a:
Rzeczywiście, udowadnia to swoją grą i wynikami:D:D:D


Jeżeli uważasz, że Maxwell i Adriano to odpowiedni poziom dla takiego klubu. Nie wiadomo czy Abidal jeszcze zagra w piłkę, Milito kończy się kontrakt, Pinto też, nie wiadomo co z Alvesem, który nie kwapi się do podpisania nowej umowy. Z rezerwy jedyni ofensywni gracze to Bojan, Afellay, Dżefren i Thiago.Zawsze całą ławkę można zapełnić La Masią...


Chyba wszystkie sukcesy Barcy to dzieło fizjoterapeutów, bo to, co oni tam wyprawiają to czysta magia :D. Jedna dłuższa kontuzja na 2 sezony. Chciałbym ich zobaczyć w naszej sytuacji.
Jeżeli uważasz, że Maxwell i Adriano to odpowiedni poziom dla takiego klubu. Nie wiadomo czy Abidal jeszcze zagra w piłkę, Milito kończy się kontrakt, Pinto też, nie wiadomo co z Alvesem, który nie kwapi się do podpisania nowej umowy. Z rezerwy jedyni ofensywni gracze to Bojan, Afellay, Dżefren i Thiago.Zawsze całą ławkę można zapełnić La Masią... Chyba wszystkie sukcesy Barcy to dzieło fizjoterapeutów, bo to, co oni tam wyprawiają to czysta magia :D. Jedna dłuższa kontuzja na 2 sezony. Chciałbym ich zobaczyć w naszej sytuacji
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
16 marca 2011, 14:57 [cytuj]
Póki co jest zajebisty, bo nie ma zadań defensywnych. Nawet nie musi bronić, bo piłka rzadko jest na połowie Barcelony. Dobry jest, fakt, ale brakuje mu dużo do Alvesa, a przez to różnica między oboma flankami jest dużo większa i to widać. Alves ma po swojej stronie Messiego, dlatego ma dużo lżej, a mimo to zawsze gdzieś się zapędza, Adriano jest ostatecznością, do której można podać, gdy wszyscy są kryci. Gdybyśmy Huttona oceniali za wszystko, co robi na połowie przeciwnika, też byłby dobry ;) Czekam na mecz, w którym on naprawdę będzie musiał się wykazać, bo w takim chyba jeszcze nie grał.
Barcelona sprowadzała go głównie jako piłkarza uniwersalnego, potrafiącego zastąpić każdego w pomocy i obronie, głównie Abidala, ale na pewno nie jako obrońcę na wiele lat. Franzuz ma teraz ogromny problem, więc Adriano powinien mieć więcej szans na pokazanie się.
Póki co jest zajebisty, bo nie ma zadań defensywnych. Nawet nie musi bronić, bo piłka rzadko jest na połowie Barcelony. Dobry jest, fakt, ale brakuje mu dużo do Alvesa, a przez to różnica między oboma flankami jest dużo większa i to widać. Alves ma po swojej stronie Messiego, dlatego ma dużo lżej, a mimo to zawsze gdzieś się zapędza, Adriano jest ostatecznością, do której można podać, gdy wszyscy są kryci. Gdybyśmy Huttona oceniali za wszystko, co robi na połowie przeciwnika, też byłby dobry ;) Czekam na mecz, w którym on naprawdę będzie musiał się wykazać, bo w takim chyba jeszcze nie grał. Barcelona sprowadzała go głównie jako piłkarza uniwersalnego, potrafiącego zastąpić każdego w pomocy i obronie, głównie Abidala, ale na pewno nie jako obrońcę na wiele lat. Franzuz ma teraz ogromny problem, więc Adriano powinien mieć więcej szans na pokazanie się
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
16 marca 2011, 15:44 [cytuj]
nie wiedziec czemu ja chetnie widzialbym u nas Quaresme,w Besiktasie nie gra najgorzej do tego ma swietna technikie,moze zgralby sie z VdV? no i trzeba nam napastnika... do tej pory marzylem o Suarezie,do tego te plotki o transferze do nas. a wyszedl z tego wielki zawod:bezradny: moze Cavanii? ale to raczej marzenie. moze Cisse z Freiburga?
nie wiedziec czemu ja chetnie widzialbym u nas Quaresme,w Besiktasie nie gra najgorzej do tego ma swietna technikie,moze zgralby sie z VdV? no i trzeba nam napastnika... do tej pory marzylem o Suarezie,do tego te plotki o transferze do nas. a wyszedl z tego wielki zawod:bezradny: moze Cavanii? ale to raczej marzenie. moze Cisse z Freiburga?
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
16 marca 2011, 18:39 [cytuj]
Boję się, że Cisse z Freiburga to taki typ sezonowca w Bundeslidze jak niegdyś Marek Mintal czy Grafite.Owszem strzela dużo bramek, ale podobnie jak inny czołowy snajper Bundesligi Gomez może zwalić 5 inych prostych sytuacji w meczu, o ile nie więcej.Potrzebny nam sprawdzony napastnik.
Boję się, że Cisse z Freiburga to taki typ sezonowca w Bundeslidze jak niegdyś Marek Mintal czy Grafite.Owszem strzela dużo bramek, ale podobnie jak inny czołowy snajper Bundesligi Gomez może zwalić 5 inych prostych sytuacji w meczu, o ile nie więcej.Potrzebny nam sprawdzony napastnik
Dla przyjaciół JD18;)
16 marca 2011, 19:25 [cytuj]
Grafite slaby? 50 bramek w 79 meczach,hat trick w pierwszym spotkaniu Wolfsburga w LM... no tak slaby jest. o Gomezu juz nawet nie mowie bo jest taaaki slaby ,ze szkoda slow:rotfl:
Grafite slaby? 50 bramek w 79 meczach,hat trick w pierwszym spotkaniu Wolfsburga w LM... no tak slaby jest. o Gomezu juz nawet nie mowie bo jest taaaki slaby ,ze szkoda slow:rotfl:
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
17 marca 2011, 18:18 [cytuj]
Nie napisałem, że jest słaby... Gomez strzela jak na zawołanie 2 bramki w meczu to prawie norma, ale to co Robben, Ribery,Muller lub Schweini wypracują strzeli, ale częściej spudłuje, ma szczęście, że ma bardzo dużo okazji,a Grafite to co on pokazuje w tym sezonie to woła o pomstwe do nieba, tamten sezon też nie był najlepszy, bo został totalnie przykryty przez swojego partnera z ataku Dzeko, który został królem strzelców w Bundeslidze.On królował prze 1 sezon gdzie strzelił 28 bramek i wyrównał rekord Ailtona pod względem ilości zdobytych bramek w jednym sezonie.
Nie napisałem, że jest słaby... Gomez strzela jak na zawołanie 2 bramki w meczu to prawie norma, ale to co Robben, Ribery,Muller lub Schweini wypracują strzeli, ale częściej spudłuje, ma szczęście, że ma bardzo dużo okazji,a Grafite to co on pokazuje w tym sezonie to woła o pomstwe do nieba, tamten sezon też nie był najlepszy, bo został totalnie przykryty przez swojego partnera z ataku Dzeko, który został królem strzelców w Bundeslidze.On królował prze 1 sezon gdzie strzelił 28 bramek i wyrównał rekord Ailtona pod względem ilości zdobytych bramek w jednym sezonie
Dla przyjaciół JD18;)
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 141 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się