Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko
17 marca 2011, 19:30 [cytuj]
http://www.goal.com/en/news/12/spain/2011/03/17/2398994/sergio-aguero-i-want-to-stay-with-atletico-madrid-as-long-as

Kolejny temat można zamknąć. Nie będzie ataku Forlan - Aguero.
http://www.goal.com/en/news/12/spain/2011/03/17/2398994/sergio-aguero-i-want-to-stay-with-atletico-madrid-as-long-as Kolejny temat można zamknąć. Nie będzie ataku Forlan - Aguero
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
21 marca 2011, 12:05 [cytuj]
Menedżer Liverpoolu Kenny Dalglish chce przelicytować Tottenham w pojedynku o podpis pomocnika i kapitana Blackpool Charliego Adama (Daily Mirror) Spurs za to przymierzają się do wyciągnięcia z Anfield obrońcy Glena Johnsona za 12 mln £.
Menedżer Liverpoolu Kenny Dalglish chce przelicytować Tottenham w pojedynku o podpis pomocnika i kapitana Blackpool Charliego Adama (Daily Mirror) Spurs za to przymierzają się do wyciągnięcia z Anfield obrońcy Glena Johnsona za 12 mln £
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
21 marca 2011, 12:13 [cytuj]
Pytam po raz kolejny...po co nam kolejny prawy obrońca? Johnson jest świetny w ataku, to fakt, ale w obronie radzi sobie podobnie jak Hutton. To ja już wolę Corlukę. A chyba nie trzeba przypominać, że w przyszłym roku wraca do nas Kyle Walker, który robi furorę w Aston Villi? Tematu Adama nie komentuję, bo nie wiem, kogo miałby 'wygryźć' ze środka pola? VdV czy Modricia?
Zamiast głupot związanych z coraz to kolejnymi formacjami, chciałbym w końcu usłyszeć o poważnym zainteresowaniu i obserwacjach jakiegoś napastnika klasowego. O.
Pytam po raz kolejny...po co nam kolejny prawy obrońca? Johnson jest świetny w ataku, to fakt, ale w obronie radzi sobie podobnie jak Hutton. To ja już wolę Corlukę. A chyba nie trzeba przypominać, że w przyszłym roku wraca do nas Kyle Walker, który robi furorę w Aston Villi? Tematu Adama nie komentuję, bo nie wiem, kogo miałby 'wygryźć' ze środka pola? VdV czy Modricia? Zamiast głupot związanych z coraz to kolejnymi formacjami, chciałbym w końcu usłyszeć o poważnym zainteresowaniu i obserwacjach jakiegoś napastnika klasowego. O
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
22 marca 2011, 20:55 [cytuj]
Liverpool, Tottenham i Barcelona zamierzają sprowadzić piłkarza River Plate Erika Lamelę. Aregetyńczycy chcą dostać za kartę zawodnika ok. 15 milionów funtów.

Tottenham jest gotów zapłacić Liverpoolowi 5 mln £ za Joe Cole’a (caughtoffside.com)

Trzy angielskie kluby, Tottenham, Liverpool i Everton, są zainteresowane sprowadzeniem 24-letniego pomocnika Królewskich Fernando Gago (talkSPORT)

Liverpool, Tottenham i Barcelona zamierzają sprowadzić piłkarza River Plate Erika Lamelę. Aregetyńczycy chcą dostać za kartę zawodnika ok. 15 milionów funtów. Tottenham jest gotów zapłacić Liverpoolowi 5 mln £ za Joe Cole’a (caughtoffside.com) Trzy angielskie kluby, Tottenham, Liverpool i Everton, są zainteresowane sprowadzeniem 24-letniego pomocnika Królewskich Fernando Gago (talkSPORT)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
23 marca 2011, 14:11 [cytuj]
Pogłoski chodzą, że Tottenham daje 12 mln funtów za Lassanę Diarrę.

Moim skromny zdanie Sandro jest od niego lepszy
Pogłoski chodzą, że Tottenham daje 12 mln funtów za Lassanę Diarrę. Moim skromny zdanie Sandro jest od niego lepszy
Dla przyjaciół JD18;)
23 marca 2011, 17:54 [cytuj]
Nie jest, ale moze kiedys bedzie. Ja tego transferu nie chce, bardzo dobry pilkarz, ale sa pozycje ktore wymagaja wiekszych wzmocnien. Do Joe Cole'a to HR ma widze wielki sentyment.
Nie jest, ale moze kiedys bedzie. Ja tego transferu nie chce, bardzo dobry pilkarz, ale sa pozycje ktore wymagaja wiekszych wzmocnien. Do Joe Cole'a to HR ma widze wielki sentyment
24 marca 2011, 00:51 [cytuj]
FallenOne powiedział/a:
Tematu Adama nie komentuję, bo nie wiem, kogo miałby 'wygryźć' ze środka pola? VdV czy Modricia?


Może chodzi o osłabienie Blackpool, żebyśmy tym razem nie dostali z nimi sromotnie w dupkę :D
Może chodzi o osłabienie Blackpool, żebyśmy tym razem nie dostali z nimi sromotnie w dupkę :D
24 marca 2011, 13:49 [cytuj]
http://www.goal.com/en/news/9/england/2011/03/24/2408982/exclusive-aston-villa-tell-tottenham-they-want-to-sign-10m


Można to tylko wyśmiać, bo nie ma takiej opcji, ale Harremu może coś odbić i tego się obawiam. W końcu trzeba mieć kasę na Johnsona i Cole'a :D
http://www.goal.com/en/news/9/england/2011/03/24/2408982/exclusive-aston-villa-tell-tottenham-they-want-to-sign-10m Można to tylko wyśmiać, bo nie ma takiej opcji, ale Harremu może coś odbić i tego się obawiam. W końcu trzeba mieć kasę na Johnsona i Cole'a :D
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
24 marca 2011, 14:51 [cytuj]
Zawsze jest taka opcja. Bale też już był jedną nogą na wylocie. Wszystko wskazuje na to, że Walker dostanie szansę w przyszłym sezonie, za duży szum zrobił się wokół niego. Cały czas się mówi, ze powinien zająć miejsce Huttona i Czarliego, ale czy rzeczywiście da radę? Hutton i Ćorluka bija się o LM, Walker z Villans o utrzymanie.
Zawsze jest taka opcja. Bale też już był jedną nogą na wylocie. Wszystko wskazuje na to, że Walker dostanie szansę w przyszłym sezonie, za duży szum zrobił się wokół niego. Cały czas się mówi, ze powinien zająć miejsce Huttona i Czarliego, ale czy rzeczywiście da radę? Hutton i Ćorluka bija się o LM, Walker z Villans o utrzymanie
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
24 marca 2011, 16:27 [cytuj]
Przeprowadzka na Wyspy Brytyjskie po zakończeniu sezonu zdaje się być coraz bardziej realnym scenariuszem dla McDonalda Marigi. Po Aston Villi zainteresowanie Kenijczykiem wykazali bowiem także włodarze Tottenhamu Hotspur.


Londyńczycy są skłonni zaoferować Massimo Morattiemu 5 mln euro. Oczywiście jest to kwota zbyt niska i według ekspertów główny sternik Nerazzurrich oczekuje za swojego zawodnika sumy co najmniej dwukrotnie wyższej.
Przeprowadzka na Wyspy Brytyjskie po zakończeniu sezonu zdaje się być coraz bardziej realnym scenariuszem dla McDonalda Marigi. Po Aston Villi zainteresowanie Kenijczykiem wykazali bowiem także włodarze Tottenhamu Hotspur. Londyńczycy są skłonni zaoferować Massimo Morattiemu 5 mln euro. Oczywiście jest to kwota zbyt niska i według ekspertów główny sternik Nerazzurrich oczekuje za swojego zawodnika sumy co najmniej dwukrotnie wyższej
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
24 marca 2011, 19:25 [cytuj]
aapa powiedział/a:
Zawsze jest taka opcja. Bale też już był jedną nogą na wylocie. Wszystko wskazuje na to, że Walker dostanie szansę w przyszłym sezonie, za duży szum zrobił się wokół niego. Cały czas się mówi, ze powinien zająć miejsce Huttona i Czarliego, ale czy rzeczywiście da radę? Hutton i Ćorluka bija się o LM, Walker z Villans o utrzymanie


Nie sądzę że Corluka odejdzie, ale Hutton uważam że tak. Walker zajmie jego miejsce. Corluka gra lepiej w defensywie, a Walker dobrze radzi sobie w ataku, poza tym ma całkiem niezły strzał z dystansu. Wydaję mi się że jest lepszy od Huttona, bo jakoś Alan nie zaimponował mi w defensywie. Kyle też musi sie jeszcze nauczyć, ale jak nie zacznie grać na najwyższym poziomie to nigdy nie wskoczy na wymagany poziom. Khumalo właśnie dołączył do Preston na wypożyczenie, może w końcu zobaczymy go w akcji!
Nie sądzę że Corluka odejdzie, ale Hutton uważam że tak. Walker zajmie jego miejsce. Corluka gra lepiej w defensywie, a Walker dobrze radzi sobie w ataku, poza tym ma całkiem niezły strzał z dystansu. Wydaję mi się że jest lepszy od Huttona, bo jakoś Alan nie zaimponował mi w defensywie. Kyle też musi sie jeszcze nauczyć, ale jak nie zacznie grać na najwyższym poziomie to nigdy nie wskoczy na wymagany poziom. Khumalo właśnie dołączył do Preston na wypożyczenie, może w końcu zobaczymy go w akcji!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
25 marca 2011, 07:16 [cytuj]
Jeśli chodzi o napastnika to przeczytałem, że Tottenham jest zainteresowany Barrios'em. Ja uważam, że to dobry napastnik. Wspólnie z Doyle'm mogliby stworzyć świetną linię ataku w naszym klubie. Cena ma oscylować w granicach 20 mln
Jeśli chodzi o napastnika to przeczytałem, że Tottenham jest zainteresowany Barrios'em. Ja uważam, że to dobry napastnik. Wspólnie z Doyle'm mogliby stworzyć świetną linię ataku w naszym klubie. Cena ma oscylować w granicach 20 mln
25 marca 2011, 12:14 [cytuj]
Chyba nigdy nie zrozumiem, dlaczego Taiwo wybrał Benficę :glupek:
Chyba nigdy nie zrozumiem, dlaczego Taiwo wybrał Benficę :glupek:
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
25 marca 2011, 13:09 [cytuj]
aapa powiedział/a:
Zawsze jest taka opcja. Bale też już był jedną nogą na wylocie. Wszystko wskazuje na to, że Walker dostanie szansę w przyszłym sezonie, za duży szum zrobił się wokół niego. Cały czas się mówi, ze powinien zająć miejsce Huttona i Czarliego, ale czy rzeczywiście da radę? Hutton i Ćorluka bija się o LM, Walker z Villans o utrzymanie


Ale czy to wina Walkera? Ja widzialem wiele naszych meczow przed sezonem i Walker w wiekszosci z nich wypadal lepiej i od Czerliego i od szkockiego Cafu. TO ze nie dostal szansy, to wina Harry'ego ktory uznal ze brak mu doswiadczenia, taki Hutton te doswiadcznie niby ma, ale nie przeszkadza mu to w ogrywaniu sie prakktycznie kazdemu przyzwiotemu lewoskrzydlowemu. Walker walczy o utrzymanie, nasi w CL, ale graja w tej samej lidze i na tym polu widac wielka roznice miedzy nimi.

Zoolander, moze po prostu dlatego ze wie na co go stac, Milan czy Liverpool to za wysokie progi dla niego. Gora miesni + pierdolniecie z dystansu, wszystkie jego atuty.
Ale czy to wina Walkera? Ja widzialem wiele naszych meczow przed sezonem i Walker w wiekszosci z nich wypadal lepiej i od Czerliego i od szkockiego Cafu. TO ze nie dostal szansy, to wina Harry'ego ktory uznal ze brak mu doswiadczenia, taki Hutton te doswiadcznie niby ma, ale nie przeszkadza mu to w ogrywaniu sie prakktycznie kazdemu przyzwiotemu lewoskrzydlowemu. Walker walczy o utrzymanie, nasi w CL, ale graja w tej samej lidze i na tym polu widac wielka roznice miedzy nimi. Zoolander, moze po prostu dlatego ze wie na co go stac, Milan czy Liverpool to za wysokie progi dla niego. Gora miesni + pierdolniecie z dystansu, wszystkie jego atuty
25 marca 2011, 15:02 [cytuj]
http://futbolnet.pl/wiadomosci/juventus-chce-lennona

http://futbolnet.pl/wiadomosci/16-mln-funtow-za-huntelaara
http://futbolnet.pl/wiadomosci/juventus-chce-lennona http://futbolnet.pl/wiadomosci/16-mln-funtow-za-huntelaara
25 marca 2011, 15:55 [cytuj]
Taiwo chyba dlatego wybrał Benfikę, żeby sobie ładnie popykać ze słabszymi.
Taiwo chyba dlatego wybrał Benfikę, żeby sobie ładnie popykać ze słabszymi
Dla przyjaciół JD18;)
25 marca 2011, 16:58 [cytuj]
Nie widze innej opcji niz odejscie Huttona i pozostawienie na prawej obronie Walkera i Corluki. Argument ze "Walker gra o utrzymanie, a Corluka/Hutton o mistrzostwo" jest o tyle nietrafiony, ze ani nie walczymy o mistrzostwo dzieki VC/AH, ani Villa broni sie przez Walkera. Prawi obroncy to uzupelnienie pierwszej jedenastki i o ile moga miec wplyw na gre i wyniki, to zdecydowanie nie pierwszoplanowy. Walker ma przed soba ciekawa przyszlosc i w przyszlym sezonie bedzie naszym podstawowym obronca.

Cel na lato? Utrzymac stan posiadania szkieletu zespolu (glownie Modric, van der Vaart, Bale, Lennon, ale tez np. Dawson, THud, Sandro, mimo wszystko Crouch jako joker i paru innych), no i dokupic dwoch napastnikow (jeden to absolutne minimum, ale przy naszym obecnym stanie posiadania to za malo...), kogos na srodek obrony, alternatywe dla BAE (ale raczej widzialbym kogos mlodego, bo BAE to pewniak na pierwszy sklad), no i w zaleznosci od przetasowan w skladzie, inne uzupelnienia.
Nie widze innej opcji niz odejscie Huttona i pozostawienie na prawej obronie Walkera i Corluki. Argument ze "Walker gra o utrzymanie, a Corluka/Hutton o mistrzostwo" jest o tyle nietrafiony, ze ani nie walczymy o mistrzostwo dzieki VC/AH, ani Villa broni sie przez Walkera. Prawi obroncy to uzupelnienie pierwszej jedenastki i o ile moga miec wplyw na gre i wyniki, to zdecydowanie nie pierwszoplanowy. Walker ma przed soba ciekawa przyszlosc i w przyszlym sezonie bedzie naszym podstawowym obronca. Cel na lato? Utrzymac stan posiadania szkieletu zespolu (glownie Modric, van der Vaart, Bale, Lennon, ale tez np. Dawson, THud, Sandro, mimo wszystko Crouch jako joker i paru innych), no i dokupic dwoch napastnikow (jeden to absolutne minimum, ale przy naszym obecnym stanie posiadania to za malo...), kogos na srodek obrony, alternatywe dla BAE (ale raczej widzialbym kogos mlodego, bo BAE to pewniak na pierwszy sklad), no i w zaleznosci od przetasowan w skladzie, inne uzupelnienia
25 marca 2011, 18:20 [cytuj]
Znów niepokoje w Aston Villi. Aż ośmiu zawodników może odejść latem w proteście przeciw reżimowi menedżera Gerarda Houlliera.

Gabriel Agbonlahor, Stiliyan Petrov, Richard Dunne, James Collins, Brad Friedel, Ashley Young, Luke Young i Stephen Warnock są wśród zawodników oburzonych nowymi zasadami dyscypliny wprowadzonymi przez Francuza, podała Daily Mail.

Chodzi m.in. o zakaz używania komórek w szatni i zakaz kontaktowania się z właścicielem klubu Randym Lernerem bez pozwolenia menedżera. Za złamanie nowych zasad grożą kary finansowe do wysokości 30% tygodniówki.

Jak z kolei donosi klubowy informator Daily Mirror, piłkarze narzekają, że są traktowani jak uczniaki. Houllierowi nie wiedzie się po powrocie do Premier League. Z Villans wygrał zaledwie sześć ligowych spotkań i musi bronić się przed degradacją.



Agbonlahor? Nie pogardzę.


Harry ostatnio w wywiadzie powiedział, że Defoe i Pav mogliby grać w każdym klubie na świecie. Nie wiem czy kupno napastnika jest dla niego taką samą oczywistością jak dla nas.


Edit:

Szkoleniowiec Harry Redknapp rozważa możliwość sprowadzenia na White Hart Lane prawego obrońcę Manchesteru United Wesa Browna. Reprezentant Anglii stracił uznanie w oczach Sir Aleksa Fergusona i bardzo prawdopodobne, iż w lecie pożegna się z Old Trafford.

Według mediów Anglik miał wyznać przyjaciołom, iż nie liczy na nowy kontrakt z Manchesterem, a propozycja z Tottenhamu byłaby dla niego ciekawą alternatywą.

Prawy obrońca wystąpił jedynie w kilku meczach United i na stałe wypadł już z pierwszego składu Czerwonych Diabłów. Na murawie pojawia się tylko w konsekwencji kontuzji innych zawodników. Sir Alex Ferguson w tym sezonie stawia na młodego Brazylijczyka Rafaela da Silvę i Johna O'Shea, i nie widzi miejsca dla 31-latka.
Znów niepokoje w Aston Villi. Aż ośmiu zawodników może odejść latem w proteście przeciw reżimowi menedżera Gerarda Houlliera. Gabriel Agbonlahor, Stiliyan Petrov, Richard Dunne, James Collins, Brad Friedel, Ashley Young, Luke Young i Stephen Warnock są wśród zawodników oburzonych nowymi zasadami dyscypliny wprowadzonymi przez Francuza, podała Daily Mail. Chodzi m.in. o zakaz używania komórek w szatni i zakaz kontaktowania się z właścicielem klubu Randym Lernerem bez pozwolenia menedżera. Za złamanie nowych zasad grożą kary finansowe do wysokości 30% tygodniówki. Jak z kolei donosi klubowy informator Daily Mirror, piłkarze narzekają, że są traktowani jak uczniaki. Houllierowi nie wiedzie się po powrocie do Premier League. Z Villans wygrał zaledwie sześć ligowych spotkań i musi bronić się przed degradacją. Agbonlahor? Nie pogardzę. Harry ostatnio w wywiadzie powiedział, że Defoe i Pav mogliby grać w każdym klubie na świecie. Nie wiem czy kupno napastnika jest dla niego taką samą oczywistością jak dla nas. Edit: Szkoleniowiec Harry Redknapp rozważa możliwość sprowadzenia na White Hart Lane prawego obrońcę Manchesteru United Wesa Browna. Reprezentant Anglii stracił uznanie w oczach Sir Aleksa Fergusona i bardzo prawdopodobne, iż w lecie pożegna się z Old Trafford. Według mediów Anglik miał wyznać przyjaciołom, iż nie liczy na nowy kontrakt z Manchesterem, a propozycja z Tottenhamu byłaby dla niego ciekawą alternatywą. Prawy obrońca wystąpił jedynie w kilku meczach United i na stałe wypadł już z pierwszego składu Czerwonych Diabłów. Na murawie pojawia się tylko w konsekwencji kontuzji innych zawodników. Sir Alex Ferguson w tym sezonie stawia na młodego Brazylijczyka Rafaela da Silvę i Johna O'Shea, i nie widzi miejsca dla 31-latka
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
25 marca 2011, 22:07 [cytuj]
Agbonlahor'em też nie pogardzę. Ale bardzo chciałbym, żeby Young do nas zawitał. Oprócz Tottenhamu oficjalnie zainteresowane są nim również Chelsea oraz Arsenal. Mam nadzieję, że nie prześpimy takiej okazji i to Ashley wybierze nas.
Agbonlahor'em też nie pogardzę. Ale bardzo chciałbym, żeby Young do nas zawitał. Oprócz Tottenhamu oficjalnie zainteresowane są nim również Chelsea oraz Arsenal. Mam nadzieję, że nie prześpimy takiej okazji i to Ashley wybierze nas
25 marca 2011, 22:10 [cytuj]
Chelsea FC potwierdziła, że doszła do porozumienia z Sao Paulo FC w sprawie transferu młodego brazylijczyka, Lucasa Piazona.
Zawodnik podpisał umowę, która wejdzie w życie w styczniu 2012 roku i wtedy przybędzie on do Londynu.
Piazon to 17-letni ofensywny pomocnik. W Mistrzostwach Ameryki Południowej do lat 17 został królem strzelców, zdobywając 10 goli. W 2009 roku w Mistrzostwach Świata do lat 15, był częścią brazylijskiego zespołu zajmując drugie miejsce na tej imprezie. Został wybrany najlepszym graczem na międzynarodowym turnieju do lat 15 na Old Trafford.
Zdobył on dwa gole w trzech meczach na Mistrzostwach Świata do lat 17, które obecnie trwają w Ekwadorze.

Myślę, że to będzie wielki zawodnik pokroju Kaki.
Chelsea FC potwierdziła, że doszła do porozumienia z Sao Paulo FC w sprawie transferu młodego brazylijczyka, Lucasa Piazona. Zawodnik podpisał umowę, która wejdzie w życie w styczniu 2012 roku i wtedy przybędzie on do Londynu. Piazon to 17-letni ofensywny pomocnik. W Mistrzostwach Ameryki Południowej do lat 17 został królem strzelców, zdobywając 10 goli. W 2009 roku w Mistrzostwach Świata do lat 15, był częścią brazylijskiego zespołu zajmując drugie miejsce na tej imprezie. Został wybrany najlepszym graczem na międzynarodowym turnieju do lat 15 na Old Trafford. Zdobył on dwa gole w trzech meczach na Mistrzostwach Świata do lat 17, które obecnie trwają w Ekwadorze. Myślę, że to będzie wielki zawodnik pokroju Kaki
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 145 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się