Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko
30 marca 2011, 22:59 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
Niewykluczone, że już w przyszłym sezonie Artur Boruc nie będzie bronił barw ACF Fiorentiny. Menedżer Polaka był widziany na stadionie Wembley podczas spotkania Anglii z Ghaną i miał negocjować z zespołami z Premier League.

Byłym zawodnikiem Legii Warszawa oraz Celtiku Glasgow ponoć żywo zainteresowane są ekipy Tottenhamu Hotspur oraz Evertonu


Gdzie to wyczytałeś?
Gdzie to wyczytałeś?
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
31 marca 2011, 10:33 [cytuj]
Varba, na pewno Eurosport.yahoo.com podaje dziś od rana taką informację.
Varba, na pewno Eurosport.yahoo.com podaje dziś od rana taką informację
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
31 marca 2011, 14:03 [cytuj]
http://www.mirrorfootball.co.uk/news/Tottenham-transfer-news-Spurs-are-close-to-beating-Arsenal-and-Manchester-United-to-the-15m-capture-of-striker-Connor-Wickham-article718584.html#ixzz1I9qLPGnq

Według licznych źródeł już podobno go zaklepaliśmy. Sam zawodnik też tego nie dementuje. Na dniach się dowiemy czy to prawda.
http://www.mirrorfootball.co.uk/news/Tottenham-transfer-news-Spurs-are-close-to-beating-Arsenal-and-Manchester-United-to-the-15m-capture-of-striker-Connor-Wickham-article718584.html#ixzz1I9qLPGnq Według licznych źródeł już podobno go zaklepaliśmy. Sam zawodnik też tego nie dementuje. Na dniach się dowiemy czy to prawda
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
31 marca 2011, 17:37 [cytuj]
15 baniek ... szaleństwo, świat staje na głowie ... mam nadzieję, że kogoś po prostu poniosło i ta cena ma tyle wspólnego z prawdą co ja z fizyką jądrową ;f
15 baniek ... szaleństwo, świat staje na głowie ... mam nadzieję, że kogoś po prostu poniosło i ta cena ma tyle wspólnego z prawdą co ja z fizyką jądrową ;f
31 marca 2011, 17:55 [cytuj]
Connor Wickham wartość rynkowa nie więcej niż 5 mln, więc jak zapłącimy 15 to będzie porażka. W tym sezonie strzelił chyba 5 bramek w Championship, Ipswich radzi sobie średnio w tym sezonie, więc nie wiem za co płacić te pieniądze. Walcott chyba poszedł za 12 do Arsenalu kiedy miał dobry sezon. Ipswich chce zarobić, ale w pracy mamy brechę z tego, bo wszyscy wiedzą że Wickham nie jest wart tych pieniędzy
Connor Wickham wartość rynkowa nie więcej niż 5 mln, więc jak zapłącimy 15 to będzie porażka. W tym sezonie strzelił chyba 5 bramek w Championship, Ipswich radzi sobie średnio w tym sezonie, więc nie wiem za co płacić te pieniądze. Walcott chyba poszedł za 12 do Arsenalu kiedy miał dobry sezon. Ipswich chce zarobić, ale w pracy mamy brechę z tego, bo wszyscy wiedzą że Wickham nie jest wart tych pieniędzy
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
31 marca 2011, 20:29 [cytuj]
Wickham ma chyba wiecej do zaoferowania niz Walcott. To jest material na snajpera, ale troche brak mu dynamiki. Ostatnio widzialem jego mecz w u-21, strasznie odstawal, to juz dla Harry'ego Kane'a szansy dac nie mozna?
Wickham ma chyba wiecej do zaoferowania niz Walcott. To jest material na snajpera, ale troche brak mu dynamiki. Ostatnio widzialem jego mecz w u-21, strasznie odstawal, to juz dla Harry'ego Kane'a szansy dac nie mozna?
31 marca 2011, 20:47 [cytuj]
Niko potwierdził, że po sezonie odchodzi, bo jest za stary, żeby siedzieć na ławce. Zostaniemy z 29-letnim Pienaarem z jedną z najwyższych tygodniówek w klubie, który jest gorszy od Krajncara w każdym aspekcie gry. Po prostu świetnie. Kto nas będzie ratował w meczach wyjazdowych z drwalami?
Niko potwierdził, że po sezonie odchodzi, bo jest za stary, żeby siedzieć na ławce. Zostaniemy z 29-letnim Pienaarem z jedną z najwyższych tygodniówek w klubie, który jest gorszy od Krajncara w każdym aspekcie gry. Po prostu świetnie. Kto nas będzie ratował w meczach wyjazdowych z drwalami?
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
3 kwietnia 2011, 01:21 [cytuj]
Everton ma 45 mln długu i w lecie zrobi małą wyprzedaż. Podobno powalczymy z Arsenalem o Baines'a. Cena: 10 mln.
Everton ma 45 mln długu i w lecie zrobi małą wyprzedaż. Podobno powalczymy z Arsenalem o Baines'a. Cena: 10 mln
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
3 kwietnia 2011, 14:57 [cytuj]
Cavani hattrick w meczu z Lazio. Kolejny kandydat na napastnika dla Spurs
Cavani hattrick w meczu z Lazio. Kolejny kandydat na napastnika dla Spurs
4 kwietnia 2011, 17:20 [cytuj]
Oj chyba Spurs nie da rady go sprowadzić ;( Bo w kolejce jest już Chelsea i ManC, którzy chcą wydać za niego fortunę
Oj chyba Spurs nie da rady go sprowadzić ;( Bo w kolejce jest już Chelsea i ManC, którzy chcą wydać za niego fortunę
Dla przyjaciół JD18;)
4 kwietnia 2011, 17:37 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
Everton ma 45 mln długu i w lecie zrobi małą wyprzedaż. Podobno powalczymy z Arsenalem o Baines'a. Cena: 10 mln

wywalić tego pienaara i jak już niko odchodzi to brać... wszystkich! cahilla, artetę, fellainiego, jagsa.. wszystkich! :D
wywalić tego pienaara i jak już niko odchodzi to brać... wszystkich! cahilla, artetę, fellainiego, jagsa.. wszystkich! :D
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
4 kwietnia 2011, 19:39 [cytuj]
Obecnie z Evertonu chciałbym tylko Howarda. Oglądanie Gomesa w bramce to takie same emocje jak Bassong w obronie.


http://www.spurs-web.com/spurs-news/bale-move-overseas/
Obecnie z Evertonu chciałbym tylko Howarda. Oglądanie Gomesa w bramce to takie same emocje jak Bassong w obronie. http://www.spurs-web.com/spurs-news/bale-move-overseas/
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
5 kwietnia 2011, 14:44 [cytuj]
Arsenal chce zaoferować Gaela Clichy w rozliczeniu za defensora Evertonu Leightona Bainesa. A do Tottenhamu może przenieść się Emmanuel Eboue.
Arsenal chce zaoferować Gaela Clichy w rozliczeniu za defensora Evertonu Leightona Bainesa. A do Tottenhamu może przenieść się Emmanuel Eboue
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
7 kwietnia 2011, 14:43 [cytuj]
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-1374168/Romelu-Lukaku-set-Spurs-17-5m-Anderlecht-teenager-poised-summer-move.html
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-1374168/Romelu-Lukaku-set-Spurs-17-5m-Anderlecht-teenager-poised-summer-move.html
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
7 kwietnia 2011, 20:52 [cytuj]
http://www.angielskapilka.com/news/romelu,lukaku,w,tottenhamie,za,17,5,mln,funtow,%7Bsessid%7D.html
http://www.angielskapilka.com/news/romelu,lukaku,w,tottenhamie,za,17,5,mln,funtow,%7Bsessid%7D.html
8 kwietnia 2011, 14:45 [cytuj]
z któregoś forum Kogutów:

"Hot of the press guys - apparently (coming from a great source) Lukaka has agreed personal terms with Spurs for a 4 year deal worth Ł90k a week. He has agreed on the basis that we keep our top players and had assurances that we will!! This is no BS but from a mate high up at the lane!!!"
woodyn17

a tu już normalne:

Ipswich and England Under 21 striker Connor Wickham has signed a new contract extension until 2014.


www.nufc.pl


Jak podaje angielska prasa, Newcastle planuje złożyć ofertę opiewającą na ponad 19 milionów funtów za napastnika Anderlechtu Bruksela, Romelu Lukaku.

Skauci Srok, na czele z Alanem Pardew twierdzą, że byli zainteresowani 17-latkiem już od jakiegoś czasu, lecz nie chcieli inwestować w młodzież od razu po awansie do Premier League.

Ale w związku ze sprzedażą Andy'ego Carrolla transfer utalentowanego Belga mógłby poukładać nieco grę z przodu i dać szersze pole manewru menedżerowi Newcastle.

Jednak zainteresowanie Lukaku wyrażał również Tottenham, który w styczniu złożył nawet zapytanie o napastnika Anderlechtu. Jednak cena, jaką podali działacze belgijskiego klubu (26 milionów funtów) odstraszyła nieco Harry'ego Redknappa.

Podczas gdy Newcastle waży swoje możliwości finansowe, menedżer Kogutów myśli nad wykorzystaniem w tej transakcji Petera Croucha. Redknapp chciałby zrobić miejsce w składzie dla Lukaku sprzedając reprezentanta Anglii na St. James' Park.

Crouch w przeszłości mówił, że lubi grać na Tyneside i ze względu na szacunek dla obu klubów mógłby utorować drogę Tottenhamowi w sprowadzeniu Belga na White Hart Lane.

Gdy miałem okazję grać przeciwko Newcastle, zawsze się z tego cieszyłem - powiedział napastnik Kogutów.

Kiedy rok temu spadli z Premiership, to było rozczarowanie dla całej ligi. - zakończył.


E http://www.goal.com/en/news/91/portugal/2011/04/08/2432397/portos-hulk-would-welcome-premier-league-move-agent
z któregoś forum Kogutów: "Hot of the press guys - apparently (coming from a great source) Lukaka has agreed personal terms with Spurs for a 4 year deal worth Ł90k a week. He has agreed on the basis that we keep our top players and had assurances that we will!! This is no BS but from a mate high up at the lane!!!" woodyn17 a tu już normalne: Ipswich and England Under 21 striker Connor Wickham has signed a new contract extension until 2014. www.nufc.pl Jak podaje angielska prasa, Newcastle planuje złożyć ofertę opiewającą na ponad 19 milionów funtów za napastnika Anderlechtu Bruksela, Romelu Lukaku. Skauci Srok, na czele z Alanem Pardew twierdzą, że byli zainteresowani 17-latkiem już od jakiegoś czasu, lecz nie chcieli inwestować w młodzież od razu po awansie do Premier League. Ale w związku ze sprzedażą Andy'ego Carrolla transfer utalentowanego Belga mógłby poukładać nieco grę z przodu i dać szersze pole manewru menedżerowi Newcastle. Jednak zainteresowanie Lukaku wyrażał również Tottenham, który w styczniu złożył nawet zapytanie o napastnika Anderlechtu. Jednak cena, jaką podali działacze belgijskiego klubu (26 milionów funtów) odstraszyła nieco Harry'ego Redknappa. Podczas gdy Newcastle waży swoje możliwości finansowe, menedżer Kogutów myśli nad wykorzystaniem w tej transakcji Petera Croucha. Redknapp chciałby zrobić miejsce w składzie dla Lukaku sprzedając reprezentanta Anglii na St. James' Park. Crouch w przeszłości mówił, że lubi grać na Tyneside i ze względu na szacunek dla obu klubów mógłby utorować drogę Tottenhamowi w sprowadzeniu Belga na White Hart Lane. Gdy miałem okazję grać przeciwko Newcastle, zawsze się z tego cieszyłem - powiedział napastnik Kogutów. Kiedy rok temu spadli z Premiership, to było rozczarowanie dla całej ligi. - zakończył. E: http://www.goal.com/en/news/91/portugal/2011/04/08/2432397/portos-hulk-would-welcome-premier-league-move-agent
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
10 kwietnia 2011, 11:50 [cytuj]
Hulk lub Lukaku...niby nie są sprawdzeni w silniejszych ligach, ale mam przeczucie, że będą z nich piłkarze na najwyższym poziomie, więc z całą pewnością by się nam przydali, bo napastnik w lecie jest na wagę złota! Dobrze by było już teraz zaczynać negocjacje, żeby : 1) kluby nie podbijały ceny wraz z końcem okienka 2)ważniejsze, żeby zawodnik mógł przepracować z drużyną cały okres przygotowawczy, bo dopiero wtedy stanowi prawdziwą wartość dla drużyny.

Wiem, że to nie priorytet i sam byłem cały czas przeciwny, więc w sumie sprawa jest do rozważenia, jeśli priorytetowe transfery zostaną zrealizowane i zostanie trochę 'drobnych' w klubowym mieszku. A mianowicie - nowy bramkarz. Tak, wiem, że Gomes w formie jest świetny i zaryzykuję nawet stwierdzenie, że refleks ma najlepszy w lidze. A to znaczy, że ciężko będzie nam zdobyć bramkarza na podobnym poziomie. Ale tak się zastanawiałem nad Kuszczakiem, który ogłosił zamiar odejścia z MU. Mógłby spokojnie z Gomesem walczyć o podstawowy skład i myślę, że wyszłoby to na dobre całej drużynie (w podobnym tonie mówiło się ostatnio o naszym zainteresowaniu Borucem). Tylko nie wiadomo, czy chciałby do nas przyjść, bo po to odchodzi, żeby mieć pewne pierwsze miejsce w składzie.
Hulk lub Lukaku...niby nie są sprawdzeni w silniejszych ligach, ale mam przeczucie, że będą z nich piłkarze na najwyższym poziomie, więc z całą pewnością by się nam przydali, bo napastnik w lecie jest na wagę złota! Dobrze by było już teraz zaczynać negocjacje, żeby : 1) kluby nie podbijały ceny wraz z końcem okienka 2)ważniejsze, żeby zawodnik mógł przepracować z drużyną cały okres przygotowawczy, bo dopiero wtedy stanowi prawdziwą wartość dla drużyny. Wiem, że to nie priorytet i sam byłem cały czas przeciwny, więc w sumie sprawa jest do rozważenia, jeśli priorytetowe transfery zostaną zrealizowane i zostanie trochę 'drobnych' w klubowym mieszku. A mianowicie - nowy bramkarz. Tak, wiem, że Gomes w formie jest świetny i zaryzykuję nawet stwierdzenie, że refleks ma najlepszy w lidze. A to znaczy, że ciężko będzie nam zdobyć bramkarza na podobnym poziomie. Ale tak się zastanawiałem nad Kuszczakiem, który ogłosił zamiar odejścia z MU. Mógłby spokojnie z Gomesem walczyć o podstawowy skład i myślę, że wyszłoby to na dobre całej drużynie (w podobnym tonie mówiło się ostatnio o naszym zainteresowaniu Borucem). Tylko nie wiadomo, czy chciałby do nas przyjść, bo po to odchodzi, żeby mieć pewne pierwsze miejsce w składzie
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
10 kwietnia 2011, 12:01 [cytuj]
Hulk otwarcie powiedział, że nie ma zamiaru przechodzić do Tottenhamu. Interesują go tylko kluby walczące o mistrza.

Benfica star fullback Fabio Coentrao is on Tottenham's shopping list.

The Sunday Mirror says Harry Redknapp has drawn up a short list of targets to boost his Tottenham squad - and top of it is Benfica defender Coentrao.

The 23-year-old is the kind of attacking left-back that Redknapp admires.

He has watched him play both for his club and Portugal and he wants to bring him to London.



Coentrao to typowy obrońca czy wynalazek pokroju Bale'a?
Hulk otwarcie powiedział, że nie ma zamiaru przechodzić do Tottenhamu. Interesują go tylko kluby walczące o mistrza. Benfica star fullback Fabio Coentrao is on Tottenham's shopping list. The Sunday Mirror says Harry Redknapp has drawn up a short list of targets to boost his Tottenham squad - and top of it is Benfica defender Coentrao. The 23-year-old is the kind of attacking left-back that Redknapp admires. He has watched him play both for his club and Portugal and he wants to bring him to London. Coentrao to typowy obrońca czy wynalazek pokroju Bale'a?
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
10 kwietnia 2011, 13:42 [cytuj]
Bardziej pokroju Bale'a. Świetny w ataku, bardzo dobra technika i dośrodkowania, ale przy tym bardzo solidny w obronie. Był rewelacją ostatnich mistrzostw świata i wtedy interesowały się nim największe kluby, ale nie chciał odchodzić. Kiedy trochę o nim przycichło, mówiłem, że powinniśmy się nim zainteresować, bo nie dość, że już jest na świetnym poziomie i z pewnością wygryzłby BAE, to jeszcze młody i na pewno sporo się rozwinie w najbliższych latach. Ciekawe ile jest wartości w tych wszystkich ostatnich plotkach, bo to akurat cele, które uważam, że wzniosłyby Tottenham na następny poziom.
Bardziej pokroju Bale'a. Świetny w ataku, bardzo dobra technika i dośrodkowania, ale przy tym bardzo solidny w obronie. Był rewelacją ostatnich mistrzostw świata i wtedy interesowały się nim największe kluby, ale nie chciał odchodzić. Kiedy trochę o nim przycichło, mówiłem, że powinniśmy się nim zainteresować, bo nie dość, że już jest na świetnym poziomie i z pewnością wygryzłby BAE, to jeszcze młody i na pewno sporo się rozwinie w najbliższych latach. Ciekawe ile jest wartości w tych wszystkich ostatnich plotkach, bo to akurat cele, które uważam, że wzniosłyby Tottenham na następny poziom
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
10 kwietnia 2011, 14:14 [cytuj]
Liverpool chce Lennona za... 15 mln.

Liverpool chce Lennona za... 15 mln.
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 58 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się