Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  61  62  63  64  65    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko
7 czerwca 2012, 02:07 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
właśnie:wnerw:

po co te spory panowie - Janek na 99% u nas - po Euro jeszcze się wzmocnimy:hejka:


Lewandowski please! W duecie z Adebayorem(może wreszcie zagramy dwójką napastników z prawdziwego zdarzenia?) albo przy dograniach VDV/Bale może być z niego polski Teddy(wersja bez whisky na śniadanie)
Lewandowski please! W duecie z Adebayorem(może wreszcie zagramy dwójką napastników z prawdziwego zdarzenia?) albo przy dograniach VDV/Bale może być z niego polski Teddy(wersja bez whisky na śniadanie)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
8 czerwca 2012, 10:30 [cytuj]
http://transfery.info/52755,modric-jedna-noga-w-manchesterze , no oby nie...
http://transfery.info/52755,modric-jedna-noga-w-manchesterze , no oby nie
8 czerwca 2012, 10:44 [cytuj]
za 25 mln, żart?
za 25 mln, żart?
8 czerwca 2012, 11:13 [cytuj]
kocham to forum;d loguję się raz na 2-3 miesiące, bo jak wiadomo Tottenham jak ma już przeprowadzić jakiś transfer to będzie to bliżej września niż czerwca, ale letnie transfery mają już ponad tysiąc postów, w tym 70% to marzenia kibiców, a 30% to yepanie po sobie i kłótnie;d YES, YES, WE ARE TOTTENHAM!
Co do transferów, to w miejsce JANKA, widziałbym Rolando z Porto, co byłoby wcale niedrogą opcją, bo cena za niego jest porównywalna do JANKA;) No ale będzie jak będzie, to TOTTENHAM, tu nie powinno się dyskutować o plotkach transferowych, tylko o dokonanych transferach, bo daję sobie prawą rękę uciąć, że do końca okienka w tym temacie podacie przynajmniej 50 różnych nazwisk, a transferów dokonamy może dwóch;) Nie miałbym nic przeciwko, żeby to było dwóch środkowych obrońców, no i jakiś kreatywny pomocnik na dokładkę, ale nie zdziwię się ani trochę jak przyjdzie 2-3 nowych defensywnych pomocników;) Dlatego zamiast się tu spinać na forum i tylko sztucznie nabijać temat, który w przypadku Tottenhamu powinien być otwarty 2-3 dni w sezonie, idźcie rozładować tę napięcie na orlika, albo do dziewczyny, jak nie macie ani jednego ani drugiego to strzepcie sobie po prostu, ale nie kłóćcie się już na tematy, które istnieją tylko dzięki wyobraźni pismaków;) PIS JOU!
kocham to forum;d loguję się raz na 2-3 miesiące, bo jak wiadomo Tottenham jak ma już przeprowadzić jakiś transfer to będzie to bliżej września niż czerwca, ale letnie transfery mają już ponad tysiąc postów, w tym 70% to marzenia kibiców, a 30% to yepanie po sobie i kłótnie;d YES, YES, WE ARE TOTTENHAM! Co do transferów, to w miejsce JANKA, widziałbym Rolando z Porto, co byłoby wcale niedrogą opcją, bo cena za niego jest porównywalna do JANKA;) No ale będzie jak będzie, to TOTTENHAM, tu nie powinno się dyskutować o plotkach transferowych, tylko o dokonanych transferach, bo daję sobie prawą rękę uciąć, że do końca okienka w tym temacie podacie przynajmniej 50 różnych nazwisk, a transferów dokonamy może dwóch;) Nie miałbym nic przeciwko, żeby to było dwóch środkowych obrońców, no i jakiś kreatywny pomocnik na dokładkę, ale nie zdziwię się ani trochę jak przyjdzie 2-3 nowych defensywnych pomocników;) Dlatego zamiast się tu spinać na forum i tylko sztucznie nabijać temat, który w przypadku Tottenhamu powinien być otwarty 2-3 dni w sezonie, idźcie rozładować tę napięcie na orlika, albo do dziewczyny, jak nie macie ani jednego ani drugiego to strzepcie sobie po prostu, ale nie kłóćcie się już na tematy, które istnieją tylko dzięki wyobraźni pismaków;) PIS JOU!
8 czerwca 2012, 11:36 [cytuj]
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/modric-pilkarzem-manchesteru-united,1,5154763,wiadomosc.html
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/modric-pilkarzem-manchesteru-united,1,5154763,wiadomosc.html
8 czerwca 2012, 11:42 [cytuj]
Modrić piłkarzem ManU !
Modrić piłkarzem ManU !
8 czerwca 2012, 11:45 [cytuj]
Jak to sie potwierdzi to jestesmy w dupie. Modric i Krancjar wylot a kto za nich pytam sie?
Jak to sie potwierdzi to jestesmy w dupie. Modric i Krancjar wylot a kto za nich pytam sie?
8 czerwca 2012, 11:46 [cytuj]
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że za takie pieniądze tam przejdzie. Ogółem transfer miałby wynieść 30 mln funtów, jak dla mnie to śmieszna kwota, kiedy transfermarkt wycenia go 34,5 mln funtów. Mam nadzieję, że to wymysł dziennikarzy i jeżeli go sprzedamy to kwota transferu będzie wynosiła przynajmniej 40 mln funtów. I co ważniejsze tą informację podał The Sun, więc ja byłbym spokojny.
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że za takie pieniądze tam przejdzie. Ogółem transfer miałby wynieść 30 mln funtów, jak dla mnie to śmieszna kwota, kiedy transfermarkt wycenia go 34,5 mln funtów. Mam nadzieję, że to wymysł dziennikarzy i jeżeli go sprzedamy to kwota transferu będzie wynosiła przynajmniej 40 mln funtów. I co ważniejsze tą informację podał The Sun, więc ja byłbym spokojny
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
8 czerwca 2012, 11:54 [cytuj]
25 mln funtów + 30 mln łącznie wyszłoby 55 mln. funtów
jednak sorki , pomyłka , rzeczywiście 25 mln . funtów to bardzo śmieszna kwota i podają to media mało wiarygodne takie jak The Sun i Metro
25 mln funtów + 30 mln łącznie wyszłoby 55 mln. funtów jednak sorki , pomyłka , rzeczywiście 25 mln . funtów to bardzo śmieszna kwota i podają to media mało wiarygodne takie jak The Sun i Metro
8 czerwca 2012, 12:28 [cytuj]
Jakoś nie wierzę. Just like that? Nawet bez ściemniania, że CFC daje 40, a PSG 80?
Jakoś nie wierzę. Just like that? Nawet bez ściemniania, że CFC daje 40, a PSG 80?
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
8 czerwca 2012, 12:48 [cytuj]
Coraz więcej stron potwierdza transfer Modricia. Ale będą jaja jak opchniemy go za takie grosze i jeszcze przed Euro.
Coraz więcej stron potwierdza transfer Modricia. Ale będą jaja jak opchniemy go za takie grosze i jeszcze przed Euro
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
8 czerwca 2012, 12:55 [cytuj]
Ja bym na razie zaczekał, bo może to zwykła plotka. Oficjalna strona Man U nie podała jeszcze potwierdzenia, poza tym kwota jest co najmniej śmieszna. Jeśli to jednak prawda, to jesteśmy w czarnej dupie, bo nie mamy rozgrywającego po sprzedaży naszych Chorwatów. ;(;( :krzyk::stres::boisie:
Ja bym na razie zaczekał, bo może to zwykła plotka. Oficjalna strona Man U nie podała jeszcze potwierdzenia, poza tym kwota jest co najmniej śmieszna. Jeśli to jednak prawda, to jesteśmy w czarnej dupie, bo nie mamy rozgrywającego po sprzedaży naszych Chorwatów. ;(;( :krzyk::stres::boisie:
8 czerwca 2012, 13:31 [cytuj]
Jpd.. jeśli sprzedać Modricia to tylko gdzie poza anglie ... po prostu tym czynem wzmocniliśmy rywala :brawo:
Jpd.. jeśli sprzedać Modricia to tylko gdzie poza anglie ... po prostu tym czynem wzmocniliśmy rywala :brawo:
8 czerwca 2012, 13:57 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że za takie pieniądze tam przejdzie. Ogółem transfer miałby wynieść 30 mln funtów, jak dla mnie to śmieszna kwota, kiedy transfermarkt wycenia go 34,5 mln funtów. Mam nadzieję, że to wymysł dziennikarzy i jeżeli go sprzedamy to kwota transferu będzie wynosiła przynajmniej 40 mln funtów. I co ważniejsze tą informację podał The Sun, więc ja byłbym spokojny


Sawik - Transfermarkt to nie jest wyznacznik ceny i w ogóle ceny tam podawane to bzdury totalne. Już ze 3 lata nie zaglądam na ten serwis bo to tylko strata czasu a kwoty tam nie są nawet w 30% tach trafne.
Sawik - Transfermarkt to nie jest wyznacznik ceny i w ogóle ceny tam podawane to bzdury totalne. Już ze 3 lata nie zaglądam na ten serwis bo to tylko strata czasu a kwoty tam nie są nawet w 30% tach trafne
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
8 czerwca 2012, 14:16 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Sawik - Transfermarkt to nie jest wyznacznik ceny i w ogóle ceny tam podawane to bzdury totalne. Już ze 3 lata nie zaglądam na ten serwis bo to tylko strata czasu a kwoty tam nie są nawet w 30% tach trafne


Znam twoje zdanie na temat tej strony, ale sam przyznasz, że 30 mln funtów za Modricia to śmieszne pieniądze i nie bardzo chce mi się wierzyć, że sprzedaliśmy go za mniejsze pieniądze niż oferowała nam w tamtym sezonie Chelsea.
Znam twoje zdanie na temat tej strony, ale sam przyznasz, że 30 mln funtów za Modricia to śmieszne pieniądze i nie bardzo chce mi się wierzyć, że sprzedaliśmy go za mniejsze pieniądze niż oferowała nam w tamtym sezonie Chelsea
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
8 czerwca 2012, 15:00 [cytuj]
To nie może byc prawda !
To nie może byc prawda !
8 czerwca 2012, 16:11 [cytuj]
Jeśli to prawda, to jesteśmy w DUPIE
Jeśli to prawda, to jesteśmy w DUPIE
8 czerwca 2012, 20:21 [cytuj]
Coś czuję, że to 30 mln plus berbatov...
Coś czuję, że to 30 mln plus berbatov
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
8 czerwca 2012, 20:30 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Coś czuję, że to 30 mln plus berbatov


Później też tak pomyślałem, że zapewne tak może być. Ja osobiście nie mam nic przeciwko 30 mln funtów plus Berbatov. Ale suma 30 mln funtów za Modricia bez żadnego zawodnika jest śmieszna.
Później też tak pomyślałem, że zapewne tak może być. Ja osobiście nie mam nic przeciwko 30 mln funtów plus Berbatov. Ale suma 30 mln funtów za Modricia bez żadnego zawodnika jest śmieszna
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
|<  <<  <  61  62  63  64  65    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 164 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się