Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  62  63  64  65  66    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko
8 czerwca 2012, 20:56 [cytuj]
30 mln funtów to niby mało ale za 30 mln to można chyba wyrwać 3/4 lepszych pomocników z Martinezem, Moutinho czy Marvinem na czele
30 mln funtów to niby mało ale za 30 mln to można chyba wyrwać 3/4 lepszych pomocników z Martinezem, Moutinho czy Marvinem na czele
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
8 czerwca 2012, 21:33 [cytuj]
Marvin już chyba przeszedł do Lille.
Marvin już chyba przeszedł do Lille
9 czerwca 2012, 10:46 [cytuj]
Bajka wyssana z palca. Oficjalna milczy i żaden godny uwagi serwis nie potwierdza tej ploty. Nie twierdzę, że oba kluby nie dyskutują na ten temat, ale potencjalny transfer wciąż (tak uważam) jest w przedbiegach. The Sun jest tak wiarygodnym źródłem, jak "Fakt" dla etiopczyka... Kwota tego "transferu", gdyby mogła się śmiać, zabiłaby nas z hukiem w pierwszym podejściu. Dla mnie (powtarzam dla mnie) wymyślił to kompletny kretyn i idiota.
Bajka wyssana z palca. Oficjalna milczy i żaden godny uwagi serwis nie potwierdza tej ploty. Nie twierdzę, że oba kluby nie dyskutują na ten temat, ale potencjalny transfer wciąż (tak uważam) jest w przedbiegach. The Sun jest tak wiarygodnym źródłem, jak "Fakt" dla etiopczyka... Kwota tego "transferu", gdyby mogła się śmiać, zabiłaby nas z hukiem w pierwszym podejściu. Dla mnie (powtarzam dla mnie) wymyślił to kompletny kretyn i idiota
Can't Smile Without You!!!
9 czerwca 2012, 11:18 [cytuj]
Weteran Clarence Seedorf opuszcza AC Milan. Ma oferty z Chin, Brazylii, USA i ... Tottenhamu.

:rotfl:
Weteran Clarence Seedorf opuszcza AC Milan. Ma oferty z Chin, Brazylii, USA i ... Tottenhamu. :rotfl:
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
9 czerwca 2012, 11:40 [cytuj]
Nie sądzę żeby którykolwiek z grających na EURO zawodników zmienił klub w trakcie turnieju (chyba że po odpadnięciu jego reprezentacji). Powód jest prosty, zawodnicy mają zakaz negocjowania indywidualnych kontraktów w trakcie turnieju żeby byli bardziej skoncentrowani.
Nie sądzę żeby którykolwiek z grających na EURO zawodników zmienił klub w trakcie turnieju (chyba że po odpadnięciu jego reprezentacji). Powód jest prosty, zawodnicy mają zakaz negocjowania indywidualnych kontraktów w trakcie turnieju żeby byli bardziej skoncentrowani
9 czerwca 2012, 12:17 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
Weteran Clarence Seedorf opuszcza AC Milan. Ma oferty z Chin, Brazylii, USA i ... Tottenhamu.

:rotfl:


Jakoś nie jestem zaskoczony :D
Może Harry dobrze się czuje wśród swoich równieśników?
Jakoś nie jestem zaskoczony :D Może Harry dobrze się czuje wśród swoich równieśników?
9 czerwca 2012, 12:51 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Nie sądzę żeby którykolwiek z grających na EURO zawodników zmienił klub w trakcie turnieju (chyba że po odpadnięciu jego reprezentacji). Powód jest prosty, zawodnicy mają zakaz negocjowania indywidualnych kontraktów w trakcie turnieju żeby byli bardziej skoncentrowani


Tutaj akurat masz rację Walu, bo w tym bzdurnym artykuliku zaznaczone jest, że podpis złoży PO Euro ;)
Tutaj akurat masz rację Walu, bo w tym bzdurnym artykuliku zaznaczone jest, że podpis złoży PO Euro ;)
Can't Smile Without You!!!
9 czerwca 2012, 14:16 [cytuj]
Modrić w MU? za 25 baniek - plota na 100% ... Levy nie po to męczył CFC rok temu i śrubował ofertę do 40 balonów, żeby teraz sprzedać Chorwata za 25 - śmiech na sali:rotfl::rotfl:

40 baniek poza BPL
i 50 do któregoś z rywali Tott w lidze - to minimum - inaczej to będzie frajerstwo!
Modrić w MU? za 25 baniek - plota na 100% ... Levy nie po to męczył CFC rok temu i śrubował ofertę do 40 balonów, żeby teraz sprzedać Chorwata za 25 - śmiech na sali:rotfl::rotfl: 40 baniek poza BPL i 50 do któregoś z rywali Tott w lidze - to minimum - inaczej to będzie frajerstwo!
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
9 czerwca 2012, 14:58 [cytuj]
Dzisiejszy "The Independent" nie pozostawia wątpliwości ;). Ten dziennik jest bardziej wiarygodny, niż The Sun, The Star i The Daily Mail razem wzięte. Tak więc, głeboki oddech Panowie i Panie :rotfl:
Dzisiejszy "The Independent" nie pozostawia wątpliwości ;). Ten dziennik jest bardziej wiarygodny, niż The Sun, The Star i The Daily Mail razem wzięte. Tak więc, głeboki oddech Panowie i Panie :rotfl:
Can't Smile Without You!!!
9 czerwca 2012, 15:13 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Dzisiejszy "The Independent" nie pozostawia wątpliwości ;). Ten dziennik jest bardziej wiarygodny, niż The Sun, The Star i The Daily Mail razem wzięte. Tak więc, głeboki oddech Panowie i Panie :rotfl:


Ale w sensie że potwierdzają czy zaprzeczają?
Ale w sensie że potwierdzają czy zaprzeczają?
9 czerwca 2012, 15:42 [cytuj]
Prosta piłka. Nie sprzedamy Modrica za mniej niż 40 mln funtów i nie sprzedamy go do drużyny z angielskiej ligi.

http://www.independent.co.uk/sport/football/premier-league/spurs-ready-to-play-hardball-over-sale-of-40m-modric-7831866.html

Sorki, zapomniałem wkleić stronę do przeczytania. Mój błąd :ok:
Prosta piłka. Nie sprzedamy Modrica za mniej niż 40 mln funtów i nie sprzedamy go do drużyny z angielskiej ligi. http://www.independent.co.uk/sport/football/premier-league/spurs-ready-to-play-hardball-over-sale-of-40m-modric-7831866.html Sorki, zapomniałem wkleić stronę do przeczytania. Mój błąd :ok:
Can't Smile Without You!!!
9 czerwca 2012, 15:53 [cytuj]
Nie ma co się oszukiwać, że jest duża szansa na to, że odejdzie Modrić od nas, on potrzebuje wyzwań, a my pieniędzy, więc jak powtarzałem wiele razy, jeżeli jakaś drużyna chce kupić Modricia to musi zaczynać negocjacje od 40 mln funtów, inaczej te podchody nie mają sensu. Jeżeli za 32 letniego Xavi'ego PSG było w stanie zapłacić 75 mln euro, za Iniestę City byłoby w stanie zapłacić 100 mln funtów, to sprzedaż za 30 mln funtów Modricia byłaby śmieszna. Dla drużyny z Anglii cena za Modricia powinna wynosić 50 mln funtów, dla drużyny spoza Anglii Realu, PSG czy Interu około 40-45 mln funtów.
Nie ma co się oszukiwać, że jest duża szansa na to, że odejdzie Modrić od nas, on potrzebuje wyzwań, a my pieniędzy, więc jak powtarzałem wiele razy, jeżeli jakaś drużyna chce kupić Modricia to musi zaczynać negocjacje od 40 mln funtów, inaczej te podchody nie mają sensu. Jeżeli za 32 letniego Xavi'ego PSG było w stanie zapłacić 75 mln euro, za Iniestę City byłoby w stanie zapłacić 100 mln funtów, to sprzedaż za 30 mln funtów Modricia byłaby śmieszna. Dla drużyny z Anglii cena za Modricia powinna wynosić 50 mln funtów, dla drużyny spoza Anglii Realu, PSG czy Interu około 40-45 mln funtów
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
9 czerwca 2012, 16:54 [cytuj]
Sawik tylko Iniesta, i Xavi są dwie klasy wyżej niż Modric. Raz sportowo(nie ma co się oszukiwać, że modric to ich poziom) dwa marketingowo. Poza tym nie ma co się sugerować cenami City czy PSG, bo skoro dali cenę za Rooneya znaczyłoby to, że każdy zawodnik blisko jego poziomu musi kosztować odpowiednią zbliżoną kwotę do tej śmiesznej sumy
Sawik tylko Iniesta, i Xavi są dwie klasy wyżej niż Modric. Raz sportowo(nie ma co się oszukiwać, że modric to ich poziom) dwa marketingowo. Poza tym nie ma co się sugerować cenami City czy PSG, bo skoro dali cenę za Rooneya znaczyłoby to, że każdy zawodnik blisko jego poziomu musi kosztować odpowiednią zbliżoną kwotę do tej śmiesznej sumy
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
9 czerwca 2012, 17:26 [cytuj]
Tyle tylko Jin_tae, że my nie musimy być zainteresowani sprzedawaniem Modersa za wszelką cenę... To jest duża różnica. Ten facet ma wciąż 4 lata kontraktu i jest naszym podstawowym zawodnikiem. Jeśli ktoś chce go pozyskać to ok, ale musi położyć na stół pieniądze, których my żądamy, a nie tyle na ile go wycenia. Jeśli ktoś chce kupić mój dom, a ja nie mam potrzeby, aby ten dom sprzedawać, to albo da narzuconą przeze mnie cenę, albo niech spierdala. Tak czy nie?
Tyle tylko Jin_tae, że my nie musimy być zainteresowani sprzedawaniem Modersa za wszelką cenę... To jest duża różnica. Ten facet ma wciąż 4 lata kontraktu i jest naszym podstawowym zawodnikiem. Jeśli ktoś chce go pozyskać to ok, ale musi położyć na stół pieniądze, których my żądamy, a nie tyle na ile go wycenia. Jeśli ktoś chce kupić mój dom, a ja nie mam potrzeby, aby ten dom sprzedawać, to albo da narzuconą przeze mnie cenę, albo niech spierdala. Tak czy nie?
Can't Smile Without You!!!
9 czerwca 2012, 17:48 [cytuj]
Ale bądźmy poważni sprzedaż Modrica za 30 mln funtów, kiedy Athletic Bilbao chce 40 mln euro za Martineza, Porto 30 mln euro za Moutinho czy Sochaux 20 mln euro za Marvina byłaby śmieszna. Po co sprzedawać jednego z najlepszych piłkarzy na swojej pozycji za takie pieniądze, żeby zastąpić go piłkarzem o mniejszych umiejętnościach za podobne pieniądze? To w ogóle nie miałoby sensu. Na dzień dzisiejszy Tottenham powinien poczekać do zakończenia Mistrzostw Europy i dopiero wtedy zaczynać jakiekolwiek negocjacje w sprawie Modricia. Wartość rynkowa jego nie spadnie, a może tylko wzrosnąć. Jak MU nie chce dać za niego około 50 mln funtów to niech spadają, bo Sir Alex powiedział, że to za dużo, a jak sprzedawał Cristiano to nie narzekał i powiedział niedawno, że mógł za niego chcieć nawet 200 mln euro. A teraz za byle Hendersona płaci się 20 mln euro.
Ale bądźmy poważni sprzedaż Modrica za 30 mln funtów, kiedy Athletic Bilbao chce 40 mln euro za Martineza, Porto 30 mln euro za Moutinho czy Sochaux 20 mln euro za Marvina byłaby śmieszna. Po co sprzedawać jednego z najlepszych piłkarzy na swojej pozycji za takie pieniądze, żeby zastąpić go piłkarzem o mniejszych umiejętnościach za podobne pieniądze? To w ogóle nie miałoby sensu. Na dzień dzisiejszy Tottenham powinien poczekać do zakończenia Mistrzostw Europy i dopiero wtedy zaczynać jakiekolwiek negocjacje w sprawie Modricia. Wartość rynkowa jego nie spadnie, a może tylko wzrosnąć. Jak MU nie chce dać za niego około 50 mln funtów to niech spadają, bo Sir Alex powiedział, że to za dużo, a jak sprzedawał Cristiano to nie narzekał i powiedział niedawno, że mógł za niego chcieć nawet 200 mln euro. A teraz za byle Hendersona płaci się 20 mln euro
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
9 czerwca 2012, 17:51 [cytuj]
Właśnie o to chodzi. Nam nie zależy na sprzedaży. Jeśli są chętni to muszą sprostać naszym wymaganiom. W przeciwnym razie... c u later i tyle ;)
Właśnie o to chodzi. Nam nie zależy na sprzedaży. Jeśli są chętni to muszą sprostać naszym wymaganiom. W przeciwnym razie... c u later i tyle ;)
Can't Smile Without You!!!
9 czerwca 2012, 18:45 [cytuj]
ale mi chodziło o to , że sawik porównał go do Iniesty i Xaviego. To nie ta liga jeszcze(w sensie Modric) My możemy za niego brać i 50 mln funtów(co jest zrozumiałe) natomiast argument, że ktoś wziął za innego zawodnika ileś tam to my musimy wziąć więcej jest o kant d..py.

Bo przy cenach jakie płacili za Hendersona, Carrola etc wyszłoby że dużo lepsi skrzydłowi/napastnicy powinni kosztować 2x więcej xDDD

http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Daily-Star-Lewandowski-trafi-do-MU,wid,14558630,wiadomosc.html?ticaid=1e99a&_ticrsn=3
ale mi chodziło o to , że sawik porównał go do Iniesty i Xaviego. To nie ta liga jeszcze(w sensie Modric) My możemy za niego brać i 50 mln funtów(co jest zrozumiałe) natomiast argument, że ktoś wziął za innego zawodnika ileś tam to my musimy wziąć więcej jest o kant d..py. Bo przy cenach jakie płacili za Hendersona, Carrola etc wyszłoby że dużo lepsi skrzydłowi/napastnicy powinni kosztować 2x więcej xDDD http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Daily-Star-Lewandowski-trafi-do-MU,wid,14558630,wiadomosc.html?ticaid=1e99a&_ticrsn=3
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
10 czerwca 2012, 00:42 [cytuj]
Ja myślę, że oferta 30 mln funtów plus Sahin albo Diarra za Modricia ze strony Realu powinna być już wzięta pod uwagę. Nie mam pojęcia czy chciałby przejść do PSG, ale jakby dostał ze 150-170 tys. euro tygodniowo, to myślę, że nawet by się bardzo nie zastanawiał. A tam za petrodolary fajny zespół budują, który ma już w tym roku liczyć się w LM.
Ja myślę, że oferta 30 mln funtów plus Sahin albo Diarra za Modricia ze strony Realu powinna być już wzięta pod uwagę. Nie mam pojęcia czy chciałby przejść do PSG, ale jakby dostał ze 150-170 tys. euro tygodniowo, to myślę, że nawet by się bardzo nie zastanawiał. A tam za petrodolary fajny zespół budują, który ma już w tym roku liczyć się w LM
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
10 czerwca 2012, 11:05 [cytuj]
Sahin, zgoda jeśli ogarnie się w końcu z tymi kontuzjami. Diarra? To jednak jest bardziej defensywny pomocnik. Potrzebny nam na siłę kolejny do kolekcji?
Sahin, zgoda jeśli ogarnie się w końcu z tymi kontuzjami. Diarra? To jednak jest bardziej defensywny pomocnik. Potrzebny nam na siłę kolejny do kolekcji?
Can't Smile Without You!!!
|<  <<  <  62  63  64  65  66    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 62 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się