Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  65  66  67  68  69    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko
14 czerwca 2012, 12:08 [cytuj]
mosaj powiedział/a:
Moyes to znakomity fachowiec, gość ma na transfery mniej banknotów niż ja po miesiącu pracy, a mimo to jego drużyna radzi sobie całkiem dobrze i jak na swoje możliwości kadrowe i finansowe (zwłaszcza finansowe) zajmuje przyzwoite miejsca w ligowych klasyfikacjach ;)


Tylko czy tenże Moyes, jest rzeczywiście planem na przyszłość??? Ja nie mam tej pewności, a chyba o to właśnie nam chodzi. Już pisałem gdzieś wcześniej, że Ferguson widzi go jako swojego następce na Old Trafford. Moim zdaniem po następnym sezonie przejdzie na emeryturę i to miejsce się zwolni. Jeśli on o tym opowiada, to musi coś w tym być. Teraz, dzwonią z United i chcą Moyesa po jednym tylko roku. Odmawia? Taki chuj....... Zapierdala tam z uszczęśliwioną gębą, a my zostajemy znów w ciemnej dupie. Takiego scenariusza chcecie, kurwa ???
Tylko czy tenże Moyes, jest rzeczywiście planem na przyszłość??? Ja nie mam tej pewności, a chyba o to właśnie nam chodzi. Już pisałem gdzieś wcześniej, że Ferguson widzi go jako swojego następce na Old Trafford. Moim zdaniem po następnym sezonie przejdzie na emeryturę i to miejsce się zwolni. Jeśli on o tym opowiada, to musi coś w tym być. Teraz, dzwonią z United i chcą Moyesa po jednym tylko roku. Odmawia? Taki chuj....... Zapierdala tam z uszczęśliwioną gębą, a my zostajemy znów w ciemnej dupie. Takiego scenariusza chcecie, kurwa ???
Can't Smile Without You!!!
14 czerwca 2012, 18:56 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
Ile masz małżenstw na koncie???


zdecydowanie za mało brakuje mi adrenaliny i obskakiwania kobiet od mieszkania do mieszkania :rotfl:
zdecydowanie za mało brakuje mi adrenaliny i obskakiwania kobiet od mieszkania do mieszkania :rotfl:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
14 czerwca 2012, 21:20 [cytuj]
Jak podają media Tottenham nie kontaktował się z bossem Wigan , Martinezem , chwała Bogu . Benitez lub Boas między nimi niech wybierze nasz prezes .

Wróbelki ćwierkają , że Boas był widziany na lotnisku w Londynie , ile w tym prawdy ? Najbliższe dni pokażą .
Jak podają media Tottenham nie kontaktował się z bossem Wigan , Martinezem , chwała Bogu . Benitez lub Boas między nimi niech wybierze nasz prezes . Wróbelki ćwierkają , że Boas był widziany na lotnisku w Londynie , ile w tym prawdy ? Najbliższe dni pokażą
14 czerwca 2012, 23:07 [cytuj]
Rafa lub MOU - w innym przypadku czeka nas regres;(;(;(
Rafa lub MOU - w innym przypadku czeka nas regres;(;(;(
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
14 czerwca 2012, 23:45 [cytuj]
Tylko nie wioletta villas boas!!! Jeszcze do niedawna smialem sie z kumpla i jego czelsi ze maja dobry sklad ale trenera mieka dupe, nie chce widziec tego samego na whl! Szczegolnie ze mamy kilku graczy ktorych slowo sie liczy.
Tylko nie wioletta villas boas!!! Jeszcze do niedawna smialem sie z kumpla i jego czelsi ze maja dobry sklad ale trenera mieka dupe, nie chce widziec tego samego na whl! Szczegolnie ze mamy kilku graczy ktorych slowo sie liczy
14 czerwca 2012, 23:51 [cytuj]
wszystko wskazuje na to, że nowym menago Tottenhamu będzie AVB, być może już w poniedziałek pojawi się oficjalny news na oficjalce ;) moim zdaniem to będzie rozsądny wybór, to młody, perspektywiczny szkoleniowiec, w Porto udowodnił, że zna się na swoim zawodzie. Owszem, przygoda z Chelsea nieudana, ale to inny klub, inna mentalność, inni ludzie w szatni, u nas nie znajdziecie "legend" pukających żony swoich kumpli mających status super-mega-gwiazd. Trener otwarty na rynki europejskie, może w końcu skończy się łączenie klubu z takimi aspiracjami z zawodnikami pokroju P.Neville czy H.Rodallega. Każdy ma prawo do swojego zdania, każdy ma prawo do swojego faworyta, ja "stawiam" na AVB :)
wszystko wskazuje na to, że nowym menago Tottenhamu będzie AVB, być może już w poniedziałek pojawi się oficjalny news na oficjalce ;) moim zdaniem to będzie rozsądny wybór, to młody, perspektywiczny szkoleniowiec, w Porto udowodnił, że zna się na swoim zawodzie. Owszem, przygoda z Chelsea nieudana, ale to inny klub, inna mentalność, inni ludzie w szatni, u nas nie znajdziecie "legend" pukających żony swoich kumpli mających status super-mega-gwiazd. Trener otwarty na rynki europejskie, może w końcu skończy się łączenie klubu z takimi aspiracjami z zawodnikami pokroju P.Neville czy H.Rodallega. Każdy ma prawo do swojego zdania, każdy ma prawo do swojego faworyta, ja "stawiam" na AVB :)
15 czerwca 2012, 01:23 [cytuj]
Z tego co się doczytałem na SkySports to:
- Modric mowi, ze ma oferty z innych klubow, ale rownie dobrze moze zostac bo jest tu szczesliwy
- Leandro Damiao ucial spekulacje, nie dolączy do Spurs i do zadnej innej druzyny, zostaje w Internacional
- Ryan Nelsen po rozwiazaniu z nami kontraktu dogaduje sie z QPR, w ciagu 24h przejdzie testy medyczne i podpisze kontrakt
Z tego co się doczytałem na SkySports to: - Modric mowi, ze ma oferty z innych klubow, ale rownie dobrze moze zostac bo jest tu szczesliwy - Leandro Damiao ucial spekulacje, nie dolączy do Spurs i do zadnej innej druzyny, zostaje w Internacional - Ryan Nelsen po rozwiazaniu z nami kontraktu dogaduje sie z QPR, w ciagu 24h przejdzie testy medyczne i podpisze kontrakt
15 czerwca 2012, 12:48 [cytuj]
Bajt powiedział/a:
Z tego co się doczytałem na SkySports to:
- Modric mowi, ze ma oferty z innych klubow, ale rownie dobrze moze zostac bo jest tu szczesliwy
- Leandro Damiao ucial spekulacje, nie dolączy do Spurs i do zadnej innej druzyny, zostaje w Internacional
- Ryan Nelsen po rozwiazaniu z nami kontraktu dogaduje sie z QPR, w ciagu 24h przejdzie testy medyczne i podpisze kontrakt


dorzucę jeszcze info że Saha nas opuszcza :)

mosaj powiedział/a:
wszystko wskazuje na to, że nowym menago Tottenhamu będzie AVB, być może już w poniedziałek pojawi się oficjalny news na oficjalce ;) moim zdaniem to będzie rozsądny wybór, to młody, perspektywiczny szkoleniowiec, w Porto udowodnił, że zna się na swoim zawodzie. Owszem, przygoda z Chelsea nieudana, ale to inny klub, inna mentalność, inni ludzie w szatni, u nas nie znajdziecie "legend" pukających żony swoich kumpli mających status super-mega-gwiazd. Trener otwarty na rynki europejskie, może w końcu skończy się łączenie klubu z takimi aspiracjami z zawodnikami pokroju P.Neville czy H.Rodallega. Każdy ma prawo do swojego zdania, każdy ma prawo do swojego faworyta, ja "stawiam" na AVB :)


otóż to! nie byłbym zły gdyby postarał się paru chłopców z Porto sprowadzić. wiem że go tam uwielbiano miał super stosunki w szatni (bynajmniej nie z żonami piłkarzy :P) a kto wie, może nawet jakieś małe marzenie się spełni i Hulk by wpadł ? :P nieno to już abstrakcja ale naprawdę gościu ma wolny umysł. niech działa
dorzucę jeszcze info że Saha nas opuszcza :) [quote=mosaj]wszystko wskazuje na to, że nowym menago Tottenhamu będzie AVB, być może już w poniedziałek pojawi się oficjalny news na oficjalce ;) moim zdaniem to będzie rozsądny wybór, to młody, perspektywiczny szkoleniowiec, w Porto udowodnił, że zna się na swoim zawodzie. Owszem, przygoda z Chelsea nieudana, ale to inny klub, inna mentalność, inni ludzie w szatni, u nas nie znajdziecie "legend" pukających żony swoich kumpli mających status super-mega-gwiazd. Trener otwarty na rynki europejskie, może w końcu skończy się łączenie klubu z takimi aspiracjami z zawodnikami pokroju P.Neville czy H.Rodallega. Każdy ma prawo do swojego zdania, każdy ma prawo do swojego faworyta, ja "stawiam" na AVB :)
.upadamy na dno by odbić się od niego.
15 czerwca 2012, 13:35 [cytuj]
Zadowoliłbym się nawet Valerą czy Rolando jeśli o Porto chodzi :)

Edit:

skoro Sky to coś już jest na rzeczy
http://www1.skysports.com/football/news/11661/7815314/AVB-favourite-for-Spurs-job
Zadowoliłbym się nawet Valerą czy Rolando jeśli o Porto chodzi :) Edit: skoro Sky to coś już jest na rzeczy http://www1.skysports.com/football/news/11661/7815314/AVB-favourite-for-Spurs-job
15 czerwca 2012, 18:00 [cytuj]
Bajt powiedział/a:
Z tego co się doczytałem na SkySports to: - Modric mowi, ze ma oferty z innych klubow, ale rownie dobrze moze zostac bo jest tu szczesliwy - Leandro Damiao ucial spekulacje, nie dolączy do Spurs i do zadnej innej druzyny, zostaje w Internacional - Ryan Nelsen po rozwiazaniu z nami kontraktu dogaduje sie z QPR, w ciagu 24h przejdzie testy medyczne i podpisze kontrakt


Modric powiedział jedynie, że jest szczęśliwy w Londynie. Na Stamford Bridge daleko nie ma...
Modric powiedział jedynie, że jest szczęśliwy w Londynie. Na Stamford Bridge daleko nie ma
Can't Smile Without You!!!
15 czerwca 2012, 18:44 [cytuj]
AVB = J.D. RAMOS ------ obym się mylił:bezradny:
AVB = J.D. RAMOS ------ obym się mylił:bezradny:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
15 czerwca 2012, 18:48 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
AVB = J.D. RAMOS ------ obym się mylił:bezradny:

mam takie same obawy, i obyśmy sie mylili...
mam takie same obawy, i obyśmy sie mylili
15 czerwca 2012, 21:31 [cytuj]
Obyscie sie mylili....
Obyscie sie mylili
16 czerwca 2012, 01:40 [cytuj]
A ja mam co do niego dobre przeczucia. Na pewno nie byłby gorszy nić Moyes albo Martinez, a jest szansa, że będzie lepszy. No i jeśli jest dobrym managerem (a za takiego go uważam) to uczy się na błędach (czego brakowało Harremu) więc może nie popełni ich tyle co w Chelsea.
A ja mam co do niego dobre przeczucia. Na pewno nie byłby gorszy nić Moyes albo Martinez, a jest szansa, że będzie lepszy. No i jeśli jest dobrym managerem (a za takiego go uważam) to uczy się na błędach (czego brakowało Harremu) więc może nie popełni ich tyle co w Chelsea
16 czerwca 2012, 07:33 [cytuj]
To już zakrawa na kpinę. Gość się nigdzie nie sprawdził. Po prostu koszmar...
http://espurs.blogspot.com/2012/06/spurs-considering-comolli-return.html?
To już zakrawa na kpinę. Gość się nigdzie nie sprawdził. Po prostu koszmar... http://espurs.blogspot.com/2012/06/spurs-considering-comolli-return.html?
16 czerwca 2012, 10:30 [cytuj]


Alleluja !

Co do AVB, jak dla mnie to by wypaliło. W naszej szatni jest inaczej jak w Cwelsi. Myślę, że łatwo by się dogadał z Kogutami. Jest młody, perspektywistyczny, w Porto pokazał, że zna się na robocie. Jestem jak najbardziej na tak.
Alleluja ! Co do AVB, jak dla mnie to by wypaliło. W naszej szatni jest inaczej jak w Cwelsi. Myślę, że łatwo by się dogadał z Kogutami. Jest młody, perspektywistyczny, w Porto pokazał, że zna się na robocie. Jestem jak najbardziej na tak
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
16 czerwca 2012, 12:17 [cytuj]
Celtic turning down the bid for Ki Sung-yueng. It is also understood that Rubin Kazan will return with an improved offer, while there is interest from the Premier League after Tottenham Hotspur were previously linked with the midfielder #sky
Celtic turning down the bid for Ki Sung-yueng. It is also understood that Rubin Kazan will return with an improved offer, while there is interest from the Premier League after Tottenham Hotspur were previously linked with the midfielder #sky
16 czerwca 2012, 15:56 [cytuj]
Bajt powiedział/a:
Celtic turning down the bid for Ki Sung-yueng. It is also understood that Rubin Kazan will return with an improved offer, while there is interest from the Premier League after Tottenham Hotspur were previously linked with the midfielder #sky


Nie znam gościa, ale jin_tae pewnie juz zaciera ręce :cwaniak:
Nie znam gościa, ale jin_tae pewnie juz zaciera ręce :cwaniak:
16 czerwca 2012, 16:36 [cytuj]
To taki nowy celticowy Nakamura, całkiem niezły grajek.

I kolejny obiekt zainteresowan, tym razem z Championship:

Brighton & Hove Albion manager Gus Poyet is waiting for defender Grant Hall to make a decision on his future. Hall has been offered a new three-year contract at Brighton, but has also attracted interest from Tottenham Hotspur. #sky
To taki nowy celticowy Nakamura, całkiem niezły grajek. I kolejny obiekt zainteresowan, tym razem z Championship: Brighton & Hove Albion manager Gus Poyet is waiting for defender Grant Hall to make a decision on his future. Hall has been offered a new three-year contract at Brighton, but has also attracted interest from Tottenham Hotspur. #sky
|<  <<  <  65  66  67  68  69    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 118 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się