Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  66  67  68  69  70    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko
17 czerwca 2012, 08:57 [cytuj]
Zaczyna się. Burak w Tottenhamie?
http://www.london24.com/sport/fulham/club_confirm_tottenham_and_fulham_interested_in_star_striker_1_1412938?
Zaczyna się. Burak w Tottenhamie? http://www.london24.com/sport/fulham/club_confirm_tottenham_and_fulham_interested_in_star_striker_1_1412938?
17 czerwca 2012, 10:15 [cytuj]
Wczoraj w meczu Polska vs Czechy zwróciłem uwagę na Vaclava Pilara. :) , w dobrym stylu dawał sobie radę z Piszczkiem, i w defensywie nie pozwolił on polakowi dojść z piłką pod pole karne czechów. Ciekawy zawodnik :) Stać nas na niego ? :D
Wczoraj w meczu Polska vs Czechy zwróciłem uwagę na Vaclava Pilara. :) , w dobrym stylu dawał sobie radę z Piszczkiem, i w defensywie nie pozwolił on polakowi dojść z piłką pod pole karne czechów. Ciekawy zawodnik :) Stać nas na niego ? :D
17 czerwca 2012, 11:49 [cytuj]
Ki sung to taki azjatycki Sebastian Mila. Logistykę rozsyłania piłki ma opanowaną w małym palcu. Nie znam go aż tak jak Ji Sunga, ale jak podpowiada google jest stałym graczem reprezentacji a i w Celtach sobie nieźle radzi.

Burak tak tak! Chciałbym go u nas.
Ki sung to taki azjatycki Sebastian Mila. Logistykę rozsyłania piłki ma opanowaną w małym palcu. Nie znam go aż tak jak Ji Sunga, ale jak podpowiada google jest stałym graczem reprezentacji a i w Celtach sobie nieźle radzi. Burak tak tak! Chciałbym go u nas
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
17 czerwca 2012, 13:36 [cytuj]
Tyton w sumie można byłoby go kupić w tym sezonie . Pograł by w pucharach a od następnego sezonu nr 1 : )
Tyton w sumie można byłoby go kupić w tym sezonie . Pograł by w pucharach a od następnego sezonu nr 1 : )
17 czerwca 2012, 14:07 [cytuj]
Podobno Tottenham jest zainteresowany ściągnięciem Kuby Błaszczykowskiego. Co sądzicie o takim transferze?
Podobno Tottenham jest zainteresowany ściągnięciem Kuby Błaszczykowskiego. Co sądzicie o takim transferze?
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
17 czerwca 2012, 14:52 [cytuj]
A więc jednak casus Roman-Arszawin - zamiast Lewego weźmiemy Kubę...
A więc jednak casus Roman-Arszawin - zamiast Lewego weźmiemy Kubę
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
17 czerwca 2012, 15:45 [cytuj]
Kuba jak najbardziej na tak. Mentalność zwycięzcy. Jest to jeden z tych chłopaków, który szczerze mówi i miłości do gry w reprezentacji. Zawsze daje z siebie maxa na boisku. Ponoć miał wracać do wisły(onet tak twierdził)Mógłby grać na zmianę z lennonem. Lewandowski wczoraj dobitnie pokazał, że jak jest dobrze kryty i ma słabych podawaczy to nic nie zrobi. Ani się nie rozpycha ani nie wraca jak Rooney po piłę aby klepką rozjebać obronę. Jestem na generalnie na tak, ale tylko przy nieudanej próbie kupna innego asa do ataku
Kuba jak najbardziej na tak. Mentalność zwycięzcy. Jest to jeden z tych chłopaków, który szczerze mówi i miłości do gry w reprezentacji. Zawsze daje z siebie maxa na boisku. Ponoć miał wracać do wisły(onet tak twierdził)Mógłby grać na zmianę z lennonem. Lewandowski wczoraj dobitnie pokazał, że jak jest dobrze kryty i ma słabych podawaczy to nic nie zrobi. Ani się nie rozpycha ani nie wraca jak Rooney po piłę aby klepką rozjebać obronę. Jestem na generalnie na tak, ale tylko przy nieudanej próbie kupna innego asa do ataku
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
17 czerwca 2012, 16:25 [cytuj]
http://www.futbol.pl/node/437232
Potencjalnie Spurs jest wymieniane. Ja wiem, że taką informację podały polskie media i może nie być w tym ani kszty prawdy, ale jeżeli taka szansa pojawiłaby się, to ja jestem na tak.
http://www.futbol.pl/node/437232 Potencjalnie Spurs jest wymieniane. Ja wiem, że taką informację podały polskie media i może nie być w tym ani kszty prawdy, ale jeżeli taka szansa pojawiłaby się, to ja jestem na tak
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
17 czerwca 2012, 16:29 [cytuj]
Weźmy jeszcze Murawskiego za Moddersa, Obraniaka za Bale'a, Wasyla za Kinga i startujemy w walce o mistrza :P;P
Weźmy jeszcze Murawskiego za Moddersa, Obraniaka za Bale'a, Wasyla za Kinga i startujemy w walce o mistrza :P;P
Can't Smile Without You!!!
17 czerwca 2012, 16:33 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Lewandowski wczoraj dobitnie pokazał, że jak jest dobrze kryty i ma słabych podawaczy to nic nie zrobi.


A kto zrobi? Tak osamotniony w ataku to ani Rooney ani nikt inny by nic nie zrobił. Jak dla mnie Lewy dał radę na tych mistrzostwach. Nie raz potrafił przejąć piłkę będąc pod kryciem dwóch czy trzech zawodników i poczekać aż partnerzy dołączą do akcji.
A kto zrobi? Tak osamotniony w ataku to ani Rooney ani nikt inny by nic nie zrobił. Jak dla mnie Lewy dał radę na tych mistrzostwach. Nie raz potrafił przejąć piłkę będąc pod kryciem dwóch czy trzech zawodników i poczekać aż partnerzy dołączą do akcji
17 czerwca 2012, 16:40 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Lewandowski wczoraj dobitnie pokazał, że jak jest dobrze kryty i ma słabych podawaczy to nic nie zrobi. Ani się nie rozpycha ani nie wraca jak Rooney po piłę aby klepką rozjebać obronę. Jestem na generalnie na tak, ale tylko przy nieudanej próbie kupna innego asa do ataku

Moim skromnym zdaniem dobitnie pokazał, że jest przezajebistym napastnikiem. Totalnie osamotniony, niedostający w ogóle piłek do nogi ani prostopadłych podań i tak był największym (jedynym?) zagrożeniem. Smuda wymyślił sobie, że Lewy będzie grał jako typowa "9" (cóż, w końcu taktycznie Franiu to polski Redknapp) i całe mistrzostwa postanowił grać lagę na Lewego. A Robert, mimo że jakiś specjalnie wysoki nie jest, dawał radę w walce o górną piłkę i przetrzymywaniu jej pod polem karnym rywala.
Sawi powiedział/a:
http://www.futbol.pl/node/437232
Potencjalnie Spurs jest wymieniane. Ja wiem, że taką informację podały polskie media i może nie być w tym ani kszty prawdy, ale jeżeli taka szansa pojawiłaby się, to ja jestem na tak

Ja jestem zajebiście na nie. Błaszczykowski to tatalna europejska średniawa, takich skrzydłowych jest kilkuset. Patrzcie na piłkarzy przez trochę szerszy pryzmat niż Euro. Ok, strzelił ładnego gola, ale równie dobrze mógł to być przypadek, bo kilka(naście)minut później piłka po jego uderzeniu wyleciała za linię boczną. Zdecydowanie prędzej wolałbym Piszczka, który na Euro zagrał słabiutko, ale jest na swojej pozycji zdecydowanie lepszym piłkarzem.
Moim skromnym zdaniem dobitnie pokazał, że jest przezajebistym napastnikiem. Totalnie osamotniony, niedostający w ogóle piłek do nogi ani prostopadłych podań i tak był największym (jedynym?) zagrożeniem. Smuda wymyślił sobie, że Lewy będzie grał jako typowa "9" (cóż, w końcu taktycznie Franiu to polski Redknapp) i całe mistrzostwa postanowił grać lagę na Lewego. A Robert, mimo że jakiś specjalnie wysoki nie jest, dawał radę w walce o górną piłkę i przetrzymywaniu jej pod polem karnym rywala. [quote=Sawik]http://www.futbol.pl/node/437232 Potencjalnie Spurs jest wymieniane. Ja wiem, że taką informację podały polskie media i może nie być w tym ani kszty prawdy, ale jeżeli taka szansa pojawiłaby się, to ja jestem na tak
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
17 czerwca 2012, 16:57 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Kuba jak najbardziej na tak. Mentalność zwycięzcy. Jest to jeden z tych chłopaków, który szczerze mówi i miłości do gry w reprezentacji. Zawsze daje z siebie maxa na boisku. Ponoć miał wracać do wisły(onet tak twierdził)Mógłby grać na zmianę z lennonem. Lewandowski wczoraj dobitnie pokazał, że jak jest dobrze kryty i ma słabych podawaczy to nic nie zrobi. Ani się nie rozpycha ani nie wraca jak Rooney po piłę aby klepką rozjebać obronę. Jestem na generalnie na tak, ale tylko przy nieudanej próbie kupna innego asa do ataku



Rooney dobitnie pokazał jak genialny jest w reprezentacji Anglii. Crouch strzelił więcej goli mimo że grał mniej meczy. Śmieszne jak ktoś rozlicza Rooneya z gry w klubie a Lewandowskiego z trzech meczów reprezentacji w których grał z defensywną taktyką czyli sam w ataku. Trzech defensywnych pomocników to do czego miał się cofać Lewandowski. Rooney się cofa jak z przodu jest Welbeck albo Hernandez. Rooney absolutnie nie przekłada formy z Man Und na reprezentacje więc nie wiem skąd te pretensje do Lewandowskiego który strzelił bramkę.
Rooney dobitnie pokazał jak genialny jest w reprezentacji Anglii. Crouch strzelił więcej goli mimo że grał mniej meczy. Śmieszne jak ktoś rozlicza Rooneya z gry w klubie a Lewandowskiego z trzech meczów reprezentacji w których grał z defensywną taktyką czyli sam w ataku. Trzech defensywnych pomocników to do czego miał się cofać Lewandowski. Rooney się cofa jak z przodu jest Welbeck albo Hernandez. Rooney absolutnie nie przekłada formy z Man Und na reprezentacje więc nie wiem skąd te pretensje do Lewandowskiego który strzelił bramkę
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
17 czerwca 2012, 17:22 [cytuj]
Ja też chciałbym Piszczka, ale mamy Kyle Walkera, który reprezentuje podobny poziom, a jest młodszy i ma szansę stać się w ciągu kilku lat najlepszym na swojej pozycji na świecie. A w drużynie dwóch świetnych piłkarzy na jednej pozycji nie wróży nic dobrego, chyba, żeby trener potrafił świetnie rotować drużyną, ale to jednak zawsze jakiś problem. Kuba często grywał na ławce w Borussi, więc taka rola może nie byłaby dla niego przeszkodą, aby grywać u nas.
Ja też chciałbym Piszczka, ale mamy Kyle Walkera, który reprezentuje podobny poziom, a jest młodszy i ma szansę stać się w ciągu kilku lat najlepszym na swojej pozycji na świecie. A w drużynie dwóch świetnych piłkarzy na jednej pozycji nie wróży nic dobrego, chyba, żeby trener potrafił świetnie rotować drużyną, ale to jednak zawsze jakiś problem. Kuba często grywał na ławce w Borussi, więc taka rola może nie byłaby dla niego przeszkodą, aby grywać u nas
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
17 czerwca 2012, 17:42 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Kuba często grywał na ławce


:muza:
:muza:
17 czerwca 2012, 17:54 [cytuj]
http://www.angielskapilka.com/news/Saha-opuszcza-Tottenham-25334 ciekawe czy prawda ;)
http://www.angielskapilka.com/news/Saha-opuszcza-Tottenham-25334 ciekawe czy prawda ;)
17 czerwca 2012, 18:55 [cytuj]
oby
oby
17 czerwca 2012, 18:56 [cytuj]
Walu powiedział/a:
:muza:


Sory walnąłem gafę przez przypadek :P
Sory walnąłem gafę przez przypadek :P
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
|<  <<  <  66  67  68  69  70    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 108 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się