Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  67  68  69  70  71    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko
17 czerwca 2012, 19:51 [cytuj]
varba powiedział/a:
Rooney dobitnie pokazał jak genialny jest w reprezentacji Anglii. Crouch strzelił więcej goli mimo że grał mniej meczy. Śmieszne jak ktoś rozlicza Rooneya z gry w klubie a Lewandowskiego z trzech meczów reprezentacji w których grał z defensywną taktyką czyli sam w ataku. Trzech defensywnych pomocników to do czego miał się cofać Lewandowski. Rooney się cofa jak z przodu jest Welbeck albo Hernandez. Rooney absolutnie nie przekłada formy z Man Und na reprezentacje więc nie wiem skąd te pretensje do Lewandowskiego który strzelił bramkę


Tyle, że Lewandowskiemu dają grać w Niemczech jego piłkę. Wystarczyło go kilka razy sfaulować(co na wyspach będzie i jest robione)i chłopaka nie ma. Nie wyobrażam sobie lewego w meczu z siekierami Stoke. Połamią go w piździec nim minie pierwsza połowa.

Błaszykowski to średniak? Nie gorszy niż nasz były już zawodnik Niko. Gdzie rzym a gdzie krym. Porównywać Błaszcza do gości pokroju Murawskiego... Obraniak to syndrom odwrotny do GDS w klubie gra dobrze w reprze piach.
Tyle, że Lewandowskiemu dają grać w Niemczech jego piłkę. Wystarczyło go kilka razy sfaulować(co na wyspach będzie i jest robione)i chłopaka nie ma. Nie wyobrażam sobie lewego w meczu z siekierami Stoke. Połamią go w piździec nim minie pierwsza połowa. Błaszykowski to średniak? Nie gorszy niż nasz były już zawodnik Niko. Gdzie rzym a gdzie krym. Porównywać Błaszcza do gości pokroju Murawskiego... Obraniak to syndrom odwrotny do GDS w klubie gra dobrze w reprze piach
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
17 czerwca 2012, 19:56 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Błaszykowski to średniak? Nie gorszy niż nasz były już zawodnik Niko.


Ale Ty chcesz wzmacniać naszą drużynę, czy po prostu zastępować to co mieliśmy... tym samym??? :mysli: To może w miejsce Nelsena sprowadźmy Upsona...
Ale Ty chcesz wzmacniać naszą drużynę, czy po prostu zastępować to co mieliśmy... tym samym??? :mysli: To może w miejsce Nelsena sprowadźmy Upsona
Can't Smile Without You!!!
17 czerwca 2012, 21:33 [cytuj]
po co Upsona , skoro możemy ściągnąć bardzo dobrego środkowego obrońcę jakim jest Titus Bramble : )
po co Upsona , skoro możemy ściągnąć bardzo dobrego środkowego obrońcę jakim jest Titus Bramble : )
17 czerwca 2012, 21:42 [cytuj]
Ponoć na wzmocnienia nie ma kasy bo budujemy stadion :rotfl:
Ponoć na wzmocnienia nie ma kasy bo budujemy stadion :rotfl:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
18 czerwca 2012, 12:32 [cytuj]
Luka Modric's former Croatia team-mate Mate Bilic has claimed the Tottenham man is on his way to Spain, with Real Madrid thought to be chasing him.
Luka Modric's former Croatia team-mate Mate Bilic has claimed the Tottenham man is on his way to Spain, with Real Madrid thought to be chasing him
18 czerwca 2012, 12:44 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Tyle, że Lewandowskiemu dają grać w Niemczech jego piłkę. Wystarczyło go kilka razy sfaulować(co na wyspach będzie i jest robione)i chłopaka nie ma. Nie wyobrażam sobie lewego w meczu z siekierami Stoke. Połamią go w piździec nim minie pierwsza połowa.

Błaszykowski to średniak? Nie gorszy niż nasz były już zawodnik Niko. Gdzie rzym a gdzie krym. Porównywać Błaszcza do gości pokroju Murawskiego... Obraniak to syndrom odwrotny do GDS w klubie gra dobrze w reprze piach

a tam, nie połamali modrića, nie połamali silvy to czemu mieliby lewandowskiego
a tam, nie połamali modrića, nie połamali silvy to czemu mieliby lewandowskiego
18 czerwca 2012, 13:31 [cytuj]
Wracając do tematu trenera, to czytałem ostatnio, że podobno zainteresowani jesteśmy zakontraktowaniem Laurenta Blanc. Ja byłbym jak najbardziej za takim rozwiązaniem, ponieważ jest to jeden z moich ulubionych trenerów. Z średniego Bordeaux zrobił Mistrza Francji, a reprezentację Les Bleus poukładał tak, że moim zdaniem są jednymi z głównych faworytów EURO.
Jeśli chodzi o ewentualnego następcę Modrica, to myślę, że świetną opcją byłby Moutinho. Jestem fanem Porto i moim zdaniem Moutinho obok Hulka to najważniejszy gracz aktualnego Mistrza Portugalii. Wczoraj zaś pokazał, że potrafi błyszczeć również w spotkaniach z najmocniejszymi.
Wracając do tematu trenera, to czytałem ostatnio, że podobno zainteresowani jesteśmy zakontraktowaniem Laurenta Blanc. Ja byłbym jak najbardziej za takim rozwiązaniem, ponieważ jest to jeden z moich ulubionych trenerów. Z średniego Bordeaux zrobił Mistrza Francji, a reprezentację Les Bleus poukładał tak, że moim zdaniem są jednymi z głównych faworytów EURO. Jeśli chodzi o ewentualnego następcę Modrica, to myślę, że świetną opcją byłby Moutinho. Jestem fanem Porto i moim zdaniem Moutinho obok Hulka to najważniejszy gracz aktualnego Mistrza Portugalii. Wczoraj zaś pokazał, że potrafi błyszczeć również w spotkaniach z najmocniejszymi
18 czerwca 2012, 14:38 [cytuj]
Też podoba mi się opcja Moutinho, ale prędzej go Boasz ściągnie do nas aniżeli Blanc.
Też podoba mi się opcja Moutinho, ale prędzej go Boasz ściągnie do nas aniżeli Blanc
18 czerwca 2012, 15:34 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Błaszykowski to średniak? Nie gorszy niż nasz były już zawodnik Niko.

Ale ja nigdzie nie napisałem, że gorszy. Niko bardzo lubiłem, ale to też totalna europejska średniawa. Zobaczysz jak stoją akcje Kuby teraz - ja jestem niestety przekonany, że wyląduje na ławie, bo Goetze i Reus wciągają go nosem i chyba nawet Grosskreutz jest lepszy.
Ale ja nigdzie nie napisałem, że gorszy. Niko bardzo lubiłem, ale to też totalna europejska średniawa. Zobaczysz jak stoją akcje Kuby teraz - ja jestem niestety przekonany, że wyląduje na ławie, bo Goetze i Reus wciągają go nosem i chyba nawet Grosskreutz jest lepszy
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
18 czerwca 2012, 15:59 [cytuj]
Bajt powiedział/a:
Luka Modric's former Croatia team-mate Mate Bilic has claimed the Tottenham man is on his way to Spain, with Real Madrid thought to be chasing him

Jasne, dziś będzie można zobaczyć jak sobie radzi. Tekst w stylu: Piszczek w Realu Madryt.
Jasne, dziś będzie można zobaczyć jak sobie radzi. Tekst w stylu: Piszczek w Realu Madryt
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
18 czerwca 2012, 16:02 [cytuj]
Bajt powiedział/a:
Luka Modric's former Croatia team-mate Mate Bilic has claimed the Tottenham man is on his way to Spain, with Real Madrid thought to be chasing him


Modric nie chce się ponownie (jak w zeszłym roku) narażać kibicom, więc wysyła kumpli, żeby trochę "podpicowali" go w mediach :rotfl:
Modric nie chce się ponownie (jak w zeszłym roku) narażać kibicom, więc wysyła kumpli, żeby trochę "podpicowali" go w mediach :rotfl:
Can't Smile Without You!!!
18 czerwca 2012, 17:11 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Ponoć na wzmocnienia nie ma kasy bo budujemy stadion :rotfl:


Dlatego skończymy z Timem Sherwood'em na ławce, który to będzie wprowadzał do pierwszej 11tki "utalentowaną" młodzież z akademii :P. Ona ma nam w przyszłości pomóc w powrocie do PL, po fantastycznej, acz przegranej, walce o uniknięcie degradacji w nadchodzącym sezonie ;P
Dlatego skończymy z Timem Sherwood'em na ławce, który to będzie wprowadzał do pierwszej 11tki "utalentowaną" młodzież z akademii :P. Ona ma nam w przyszłości pomóc w powrocie do PL, po fantastycznej, acz przegranej, walce o uniknięcie degradacji w nadchodzącym sezonie ;P
Can't Smile Without You!!!
18 czerwca 2012, 17:44 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Dlatego skończymy z Timem Sherwood'em na ławce, który to będzie wprowadzał do pierwszej 11tki "utalentowaną" młodzież z akademii :P. Ona ma nam w przyszłości pomóc w powrocie do PL, po fantastycznej, acz przegranej, walce o uniknięcie degradacji w nadchodzącym sezonie ;P


Zarażasz optymizmem;(;P
Zarażasz optymizmem;(;P
Kogucie życie!
18 czerwca 2012, 17:56 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
Zarażasz optymizmem;(;P


Eeee tam, to tylko średnio optymistyczna wersja :D. Ta najbardziej optymistyczna zakłada, że w przyszły sezon wprowadzi nas Sam Allardyce, który zabierze ze sobą kilku "wyróżniających się młodzieńców" ze stajni młotków :rotfl:
Eeee tam, to tylko średnio optymistyczna wersja :D. Ta najbardziej optymistyczna zakłada, że w przyszły sezon wprowadzi nas Sam Allardyce, który zabierze ze sobą kilku "wyróżniających się młodzieńców" ze stajni młotków :rotfl:
Can't Smile Without You!!!
18 czerwca 2012, 22:32 [cytuj]
Po co nam Janek jak Corluka na srodku gra wysmienicie?
Po co nam Janek jak Corluka na srodku gra wysmienicie?
18 czerwca 2012, 22:43 [cytuj]
Rzeczywiście Ćorluka super mecz dzisiaj zagrał. Modrić też, tyle że od 75 minuty już wata zupełna, nie dał rady chodzić, a co dopiero grać.
Rzeczywiście Ćorluka super mecz dzisiaj zagrał. Modrić też, tyle że od 75 minuty już wata zupełna, nie dał rady chodzić, a co dopiero grać
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
19 czerwca 2012, 00:39 [cytuj]
Iwan powiedział/a:
Ale ja nigdzie nie napisałem, że gorszy. Niko bardzo lubiłem, ale to też totalna europejska średniawa. Zobaczysz jak stoją akcje Kuby teraz - ja jestem niestety przekonany, że wyląduje na ławie, bo Goetze i Reus wciągają go nosem i chyba nawet Grosskreutz jest lepszy



Na szczęście Klopp nie patrzy na nazwiska tylko na formę zawodnika i w rundzie wiosennej Kuba był jednym z najlepszych zawodników Borussii Dortmund. Bez Kuby nie byłoby mistrzostwa i nie byłoby pucharu. Goezte ma ogromny potencjał, ale za potencjał się nie wychodzi w pierwszej 11, tylko za dobrą grę, asysty i gole. Dwa mecze przed końcem sezonu Goezte był już zupełnie zdrowy, jakoś nie zajął miejsca Kuby w składzie. Oglądałem prawie wszystkie mecze Borussii i to Grosskreutz schodził z boiska do zmiany a nie Błaszczykowski. Fakty mówią zupełnie coś innego, ale może to Klopp robił złe zmiany.
Na szczęście Klopp nie patrzy na nazwiska tylko na formę zawodnika i w rundzie wiosennej Kuba był jednym z najlepszych zawodników Borussii Dortmund. Bez Kuby nie byłoby mistrzostwa i nie byłoby pucharu. Goezte ma ogromny potencjał, ale za potencjał się nie wychodzi w pierwszej 11, tylko za dobrą grę, asysty i gole. Dwa mecze przed końcem sezonu Goezte był już zupełnie zdrowy, jakoś nie zajął miejsca Kuby w składzie. Oglądałem prawie wszystkie mecze Borussii i to Grosskreutz schodził z boiska do zmiany a nie Błaszczykowski. Fakty mówią zupełnie coś innego, ale może to Klopp robił złe zmiany
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
19 czerwca 2012, 10:46 [cytuj]
No to powinieneś też pamiętać, ze Błaszczu płakał ,że chce odejść bo nie grał do momentu urazu Gotze , a to ,zę wrócił na dwie ostatni e kolejki, to tylko mądrość Kloppa, że nic nie zmieniał bo i po co?? Zagrał bardzo dobre pół rundy, ale poprzednie 3 miewał bardzo różne. Raczej ciężko porównać go na dzień dzisiejszy z Goetze. Ogólnie nie za bardzo rozumiem czy Twoja wypowiedź stoi w opozycji do Iwana, chociaz z kontekstu tak ją odczytuję.
No to powinieneś też pamiętać, ze Błaszczu płakał ,że chce odejść bo nie grał do momentu urazu Gotze , a to ,zę wrócił na dwie ostatni e kolejki, to tylko mądrość Kloppa, że nic nie zmieniał bo i po co?? Zagrał bardzo dobre pół rundy, ale poprzednie 3 miewał bardzo różne. Raczej ciężko porównać go na dzień dzisiejszy z Goetze. Ogólnie nie za bardzo rozumiem czy Twoja wypowiedź stoi w opozycji do Iwana, chociaz z kontekstu tak ją odczytuję
Kogucie życie!
19 czerwca 2012, 11:33 [cytuj]
Przestańcie z tymi Błaszczykowskimi czy Piszczkami. My to mamy taka cechę narodową, że jak komuś wyjdzie pół meczu to zaraz mistrz świata, Real, Barcelona i w trzech smakach drób.
Przestańcie z tymi Błaszczykowskimi czy Piszczkami. My to mamy taka cechę narodową, że jak komuś wyjdzie pół meczu to zaraz mistrz świata, Real, Barcelona i w trzech smakach drób
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
19 czerwca 2012, 11:41 [cytuj]
choćby były to kurczaki nawet w pięciu smakach to wciąż będą to kurczaki które odpadły z erło. ;)
choćby były to kurczaki nawet w pięciu smakach to wciąż będą to kurczaki które odpadły z erło. ;)
.upadamy na dno by odbić się od niego.
|<  <<  <  67  68  69  70  71    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Kamilos Gości online: 98 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się