Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  70  71  72  73  74    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko
22 czerwca 2012, 13:50 [cytuj]
Akurat Ferguson to najlepszy trener jaki trenował za mojego życia. A Wengera od Fergusona dzieli parę klas. Tak samo jak Guardiolę i Mourinho od Fergusona. Jesli któryś z nich przez 20 lat prawie co roku wygrywałby mistrzostwo kraju i był prawie zawsze finalistą LM to można by ich porównywać. A poza tym cięzej wygrać PL Man Utd niż śmieszną Barca w śmiesznej PD. Guardiola powoli odpadał już a że nie ma ducha walki i się szybko poddaje to odszedł po niepowodzeniach w lidze i LM. Niby wcześniej juz mówił że odchodzi ale ciekawe czy gdyby Barca wygrała LM by sobie o tym przypomniał. Nie ma pomysłu na gre a Ferguson przez 20 lat umie dostosować zespół do wymogów futbolu.
Akurat Ferguson to najlepszy trener jaki trenował za mojego życia. A Wengera od Fergusona dzieli parę klas. Tak samo jak Guardiolę i Mourinho od Fergusona. Jesli któryś z nich przez 20 lat prawie co roku wygrywałby mistrzostwo kraju i był prawie zawsze finalistą LM to można by ich porównywać. A poza tym cięzej wygrać PL Man Utd niż śmieszną Barca w śmiesznej PD. Guardiola powoli odpadał już a że nie ma ducha walki i się szybko poddaje to odszedł po niepowodzeniach w lidze i LM. Niby wcześniej juz mówił że odchodzi ale ciekawe czy gdyby Barca wygrała LM by sobie o tym przypomniał. Nie ma pomysłu na gre a Ferguson przez 20 lat umie dostosować zespół do wymogów futbolu
22 czerwca 2012, 14:30 [cytuj]
Wody, tlenu i nocnika !!
Wody, tlenu i nocnika !!
22 czerwca 2012, 14:36 [cytuj]
Gan1982 powiedział/a:
Wody, tlenu i nocnika !!


Razy 2, na wynos, proszę!!
Razy 2, na wynos, proszę!!
Kogucie życie!
22 czerwca 2012, 15:15 [cytuj]
Do tematu Błaszcza i Laty już mi się nie chce odnosić, w sumie zdanie Marcusa jest w 90% zbieżne z moim.
Co do tematu Wengera, Fergusona, Guardioli, Mourinho etc. Przekonałem się, że wcale naszym problemem nie jest ZUS, który upadnie przed naszym dojściem emerytury. Naszym problemem jest to, że upadnie cały kraj, jeśli tak wygląda jego przyszłość:D
Do tematu Błaszcza i Laty już mi się nie chce odnosić, w sumie zdanie Marcusa jest w 90% zbieżne z moim. Co do tematu Wengera, Fergusona, Guardioli, Mourinho etc. Przekonałem się, że wcale naszym problemem nie jest ZUS, który upadnie przed naszym dojściem emerytury. Naszym problemem jest to, że upadnie cały kraj, jeśli tak wygląda jego przyszłość:D
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
22 czerwca 2012, 15:51 [cytuj]
Bale93 powiedział/a:
Akurat Ferguson to najlepszy trener jaki trenował za mojego życia. A Wengera od Fergusona dzieli parę klas. Tak samo jak Guardiolę i Mourinho od Fergusona. Jesli któryś z nich przez 20 lat prawie co roku wygrywałby mistrzostwo kraju i był prawie zawsze finalistą LM to można by ich porównywać. A poza tym cięzej wygrać PL Man Utd niż śmieszną Barca w śmiesznej PD. Guardiola powoli odpadał już a że nie ma ducha walki i się szybko poddaje to odszedł po niepowodzeniach w lidze i LM. Niby wcześniej juz mówił że odchodzi ale ciekawe czy gdyby Barca wygrała LM by sobie o tym przypomniał. Nie ma pomysłu na gre a Ferguson przez 20 lat umie dostosować zespół do wymogów futbolu



Weźcie go zbanujcie, co? ;>
Weźcie go zbanujcie, co? ;>
22 czerwca 2012, 16:11 [cytuj]
http://www.weszlo.com/news/10900-Dno_Blaszczykowski_oszukuje_w_akcji_charytatywnej - Jednak wracam do tematu Błaszczykowskiego. To jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości co do tego, że jest szmatą z twarzą niewiniątka i głosikiem, jakby go ktoś trzymał za jaja.
Co do tematu wypowiedzi, podziękowań etc. Tak wypowiada się za to osoba, która powinna nosić w tej reprezentacji opaskę kapitana http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/marcin-wasilewski-nie-chcialem-podziekowan-nalezal,1,5165623,artykul.html
http://www.weszlo.com/news/10900-Dno_Blaszczykowski_oszukuje_w_akcji_charytatywnej - Jednak wracam do tematu Błaszczykowskiego. To jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości co do tego, że jest szmatą z twarzą niewiniątka i głosikiem, jakby go ktoś trzymał za jaja. Co do tematu wypowiedzi, podziękowań etc. Tak wypowiada się za to osoba, która powinna nosić w tej reprezentacji opaskę kapitana - http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/marcin-wasilewski-nie-chcialem-podziekowan-nalezal,1,5165623,artykul.html
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
22 czerwca 2012, 16:23 [cytuj]
Jesteśmy zainteresowani Burakiem Ylmazem, który odchodzi w tym sezonie z Trabzonu. Za ~5 milionów byłby świetnym nabytkiem jako drugi napastnik, szczególnie że może grać też na prawym skrzydle w systemie 4-3-3.
Jesteśmy zainteresowani Burakiem Ylmazem, który odchodzi w tym sezonie z Trabzonu. Za ~5 milionów byłby świetnym nabytkiem jako drugi napastnik, szczególnie że może grać też na prawym skrzydle w systemie 4-3-3
22 czerwca 2012, 19:37 [cytuj]
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/villas-boas-nowym-trenerem-tottenhamu,1,5169026,wiadomosc.html
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/villas-boas-nowym-trenerem-tottenhamu,1,5169026,wiadomosc.html
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
22 czerwca 2012, 23:32 [cytuj]
trzaska powiedział/a:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/villas-boas-nowym-trenerem-tottenhamu,1,5169026,wiadomosc.html[/quote]

jeśli to prawda to tylko usiąć i płakać - jak dobijemy do 10 poz. to będzie sukces ;(;(;(
jeśli to prawda to tylko usiąć i płakać - jak dobijemy do 10 poz. to będzie sukces ;(;(;(
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
23 czerwca 2012, 10:49 [cytuj]
ciągle płaczecie że chcecie trenera na długie lata a nie starego Redknappa. Teraz płaczecie że AVB ze swoimi pomysłami będzie kończyć sezon na 10 miejscu. Jak chcecie trenera na długie lata to musicie mieć swiadomośc że będzie on chciał wprowadzic własną koncepcję i filozofię gry a to nie od razu przynosi wyniki. Ferguson dopiero po paru latach odnosił sukcesy a teraz MU jest nie do ruszenia. Chyba chcemy żeby to samo miało miejsce w Tottenhamie, nie? On za 2 sezony pokaże na co go stać. A pozatym jak nie on to kto? Mierny Klinsmann który jedynie gdzie może dostać pracę to w stanach? Nie umiał nic wygrać Bayernem a co dopiero Tottenhamem. CO z tego że był tu genialnym napastnikiem. Przełoży się to na jego umiejetności managerskie? Albo Guardiola który z angielska piłką miał do czynienia tylko sporadycznie w LM.
ciągle płaczecie że chcecie trenera na długie lata a nie starego Redknappa. Teraz płaczecie że AVB ze swoimi pomysłami będzie kończyć sezon na 10 miejscu. Jak chcecie trenera na długie lata to musicie mieć swiadomośc że będzie on chciał wprowadzic własną koncepcję i filozofię gry a to nie od razu przynosi wyniki. Ferguson dopiero po paru latach odnosił sukcesy a teraz MU jest nie do ruszenia. Chyba chcemy żeby to samo miało miejsce w Tottenhamie, nie? On za 2 sezony pokaże na co go stać. A pozatym jak nie on to kto? Mierny Klinsmann który jedynie gdzie może dostać pracę to w stanach? Nie umiał nic wygrać Bayernem a co dopiero Tottenhamem. CO z tego że był tu genialnym napastnikiem. Przełoży się to na jego umiejetności managerskie? Albo Guardiola który z angielska piłką miał do czynienia tylko sporadycznie w LM
23 czerwca 2012, 10:50 [cytuj]
Bale93 powiedział/a:
ciągle płaczecie że chcecie trenera na długie lata a nie starego Redknappa. Teraz płaczecie że AVB ze swoimi pomysłami będzie kończyć sezon na 10 miejscu. Jak chcecie trenera na długie lata to musicie mieć swiadomośc że będzie on chciał wprowadzic własną koncepcję i filozofię gry a to nie od razu przynosi wyniki. Ferguson dopiero po paru latach odnosił sukcesy a teraz MU jest nie do ruszenia. Chyba chcemy żeby to samo miało miejsce w Tottenhamie, nie? On za 2 sezony pokaże na co go stać. A pozatym jak nie on to kto? Mierny Klinsmann który jedynie gdzie może dostać pracę to w stanach? Nie umiał nic wygrać Bayernem a co dopiero Tottenhamem. CO z tego że był tu genialnym napastnikiem. Przełoży się to na jego umiejetności managerskie? Albo Guardiola który z angielska piłką miał do czynienia tylko sporadycznie w LM


człowieku, zastanów sie co Ty, za przeproszeniem pierdolisz farmazony tutaj?
człowieku, zastanów sie co Ty, za przeproszeniem pierdolisz farmazony tutaj?
23 czerwca 2012, 13:16 [cytuj]
http://futbolfc.pl/premier-league,villas-boas-to-same-klamstwa

Ktos cos wspomnial o jakims oficjalnym ogloszeniu? to prosze:D
http://futbolfc.pl/premier-league,villas-boas-to-same-klamstwa Ktos cos wspomnial o jakims oficjalnym ogloszeniu? to prosze:D
23 czerwca 2012, 15:56 [cytuj]
Przemas198 powiedział/a:
http://futbolfc.pl/premier-league,villas-boas-to-same-klamstwa

Ktos cos wspomnial o jakims oficjalnym ogloszeniu? to prosze:D


No to tylko czekać na Blanca... :cwaniak:

Czytałem dzisiaj, że Modric ma się w poniedziałek skontaktować z Levym i powiedzieć mu, że jest zdeterminowany by odejść. Chorwat podobno strasznie napalił się na odejście, po zwolnieniu HR i zainteresowaniu jego osobą ze strony Królewskich. Szczerze mówiąc to ja zaczynam godzić się z jego odejściem, bo wydaje mi się, że na 80% go stracimy w lecie. Lepiej zacząłbym już się rozglądać za jego następcą, choć pewnie (znając naszą strategię transferową) zakontraktujemy jakiegoś 35 latka ostatniego dnia sierpnia...
No to tylko czekać na Blanca... :cwaniak: Czytałem dzisiaj, że Modric ma się w poniedziałek skontaktować z Levym i powiedzieć mu, że jest zdeterminowany by odejść. Chorwat podobno strasznie napalił się na odejście, po zwolnieniu HR i zainteresowaniu jego osobą ze strony Królewskich. Szczerze mówiąc to ja zaczynam godzić się z jego odejściem, bo wydaje mi się, że na 80% go stracimy w lecie. Lepiej zacząłbym już się rozglądać za jego następcą, choć pewnie (znając naszą strategię transferową) zakontraktujemy jakiegoś 35 latka ostatniego dnia sierpnia
23 czerwca 2012, 16:52 [cytuj]
może seedorf :D:D:D ?
może seedorf :D:D:D ?
23 czerwca 2012, 17:45 [cytuj]
Podobno Corluka przechodzi do Lokomotiva za 7 mln euro
Podobno Corluka przechodzi do Lokomotiva za 7 mln euro
23 czerwca 2012, 19:50 [cytuj]
Iwa powiedział/a:
http://www.weszlo.com/news/10900-Dno_Blaszczykowski_oszukuje_w_akcji_charytatywnej - Jednak wracam do tematu Błaszczykowskiego. To jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości co do tego, że jest szmatą z twarzą niewiniątka i głosikiem, jakby go ktoś trzymał za jaja.
Co do tematu wypowiedzi, podziękowań etc. Tak wypowiada się za to osoba, która powinna nosić w tej reprezentacji opaskę kapitana http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/marcin-wasilewski-nie-chcialem-podziekowan-nalezal,1,5165623,artykul.html[/quote]


Nie wierzę że dałeś się tak ponieść artykułowi pisanym przez jakiegoś przydupasa Grzegorza Lato, poniosło cię do tego stopnia, że zaczynasz używać języka Tomaszewskiego. Pierwsza rzecz jaka mi tu nie pasuje to szlachetność Lato, że dając im 24 bilety na Euro nie wspomniał o tym ani słowa gdy był atakowany przez dziennikarzy. Lato nasz niedoceniony bohater:mysli: Najbardziej zastanawia mnie sprawa koszulki, bo niby nie z Euro, ale wygląda identycznie jak koszulka Lewandowskiego. Czyżby Lewandowski też podarował jakąś nic nie wartą szmatę na aukcje,;| w której zagrał w nic nie ważnym meczu, bo jak dla mnie to trzeba by unieważnić aukcje, albo przynajmniej zacząć ją od nowa. Więc tak naprawdę "szmatą" nazwałeś obydwóch, bo nie podejrzewam cię o podwójne standardy.

http://allegro.pl/koszulka-roberta-lewandowskiego-i2424971778.html

Wasilewski zyskał sporo sympatii, zwłaszcza po meczu z Czechami, bo przez długi czas sterczał pod hotelem i dawał podpisy wszystkim fanom w podziękowaniu za doping. Niestety na boisku nie wyglądał już tak dobrze jak Perquis, ale po wypowiedziach piłkarzy to on jest głosem drużyny, ponoć niezły jego jajcarz, Robbie Keane u nas był podobnie jak on duchem drużyny. Miał posłuch u piłkarzy. Kuba chyba nie ma charakteru przywódcy, ale reprezentantem jest wyśmienitym. Jakby Wasyl był kapitanem to też nie miałbym nic przeciwko.
Nie wierzę że dałeś się tak ponieść artykułowi pisanym przez jakiegoś przydupasa Grzegorza Lato, poniosło cię do tego stopnia, że zaczynasz używać języka Tomaszewskiego. Pierwsza rzecz jaka mi tu nie pasuje to szlachetność Lato, że dając im 24 bilety na Euro nie wspomniał o tym ani słowa gdy był atakowany przez dziennikarzy. Lato nasz niedoceniony bohater:mysli: Najbardziej zastanawia mnie sprawa koszulki, bo niby nie z Euro, ale wygląda identycznie jak koszulka Lewandowskiego. Czyżby Lewandowski też podarował jakąś nic nie wartą szmatę na aukcje,;| w której zagrał w nic nie ważnym meczu, bo jak dla mnie to trzeba by unieważnić aukcje, albo przynajmniej zacząć ją od nowa. Więc tak naprawdę "szmatą" nazwałeś obydwóch, bo nie podejrzewam cię o podwójne standardy. http://allegro.pl/koszulka-roberta-lewandowskiego-i2424971778.html Wasilewski zyskał sporo sympatii, zwłaszcza po meczu z Czechami, bo przez długi czas sterczał pod hotelem i dawał podpisy wszystkim fanom w podziękowaniu za doping. Niestety na boisku nie wyglądał już tak dobrze jak Perquis, ale po wypowiedziach piłkarzy to on jest głosem drużyny, ponoć niezły jego jajcarz, Robbie Keane u nas był podobnie jak on duchem drużyny. Miał posłuch u piłkarzy. Kuba chyba nie ma charakteru przywódcy, ale reprezentantem jest wyśmienitym. Jakby Wasyl był kapitanem to też nie miałbym nic przeciwko
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
23 czerwca 2012, 22:51 [cytuj]
Przydupasa Grzegorza Lato - masz pojęcie o czym i o kim mówisz? Chyba nie za bardzo. To, że Lato jest beznadziejny to jedno, ale że nie ma się do niego o co przyj***ć za EUro to drugie.
Co do koszulki Lewego - jest to również skandal. Mam nadzieję, że Janusze, którzy kupią te koszulki, pozwą obu skur***li za oszustwo. Właśnie Lewandowski w moich oczach także stał się małym człowieczkiem. Nie aż tak małym, jak jego klubowy kolega, ale niewiele większym. Jeszcze tylko jakby ktoś miał wątpliwości, że może to ja pier***ę, macie tu linka do galerii z meczu Polska - Grecja http://www.sport.pl/euro2012/5,109071,11894626,Euro_2012__Galeria_z_meczu_Polska___Grecja.html?i=16
Przydupasa Grzegorza Lato - masz pojęcie o czym i o kim mówisz? Chyba nie za bardzo. To, że Lato jest beznadziejny to jedno, ale że nie ma się do niego o co przyj***ć za EUro to drugie. Co do koszulki Lewego - jest to również skandal. Mam nadzieję, że Janusze, którzy kupią te koszulki, pozwą obu skur***li za oszustwo. Właśnie Lewandowski w moich oczach także stał się małym człowieczkiem. Nie aż tak małym, jak jego klubowy kolega, ale niewiele większym. Jeszcze tylko jakby ktoś miał wątpliwości, że może to ja pier***ę, macie tu linka do galerii z meczu Polska - Grecja - http://www.sport.pl/euro2012/5,109071,11894626,Euro_2012__Galeria_z_meczu_Polska___Grecja.html?i=16
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
23 czerwca 2012, 23:03 [cytuj]
Ale nie nie, przerwa stop. Właśnie patrzę na tę aukcję i nie widzę tam ani słowa o tym, że to koszulka z któregoś meczu Euro. Jest to po prostu koszulka reprezentacji Polski z autografem Lewego, w której mógł grać np. ze Słowacją. Także z góry Pana Roberta przepraszam, a Ty varba nie manipuluj faktami. Fakty są takie, że Robert dał koszulkę z autografem, a ten cieć z opaską kapitana jest oszustem.
Ale nie nie, przerwa stop. Właśnie patrzę na tę aukcję i nie widzę tam ani słowa o tym, że to koszulka z któregoś meczu Euro. Jest to po prostu koszulka reprezentacji Polski z autografem Lewego, w której mógł grać np. ze Słowacją. Także z góry Pana Roberta przepraszam, a Ty varba nie manipuluj faktami. Fakty są takie, że Robert dał koszulkę z autografem, a ten cieć z opaską kapitana jest oszustem
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
24 czerwca 2012, 12:09 [cytuj]
[quote=Iwan]To, że Lato jest beznadziejny to jedno, ale że nie ma się do niego o co przyj***ć za EUro to drugie.
/quote]

Polemizowałbym na tej płaszczyźnie :rotfl: przynajmniej jeśli chodzi o kwestie rywali(bo do samego euro nie ma co się czepiać skoro Grzegorz L miał w organizacji Euro taki sam udział jak ja) jakich nam nasz umiłowany wódz serwował(Reprezentacje z ciemnej d...py(bez obrazy), którzy pierwszy i ostatni raz przyjechali do Polki) Wyjazdy do Afryki, Azji. Po co to komu? Co nam dał mecz w pucharze króla? Poza oczywiście wycieczką krajoznawczą dla pana Grzegorza L.

Co do Błaszcza to fakt, z koszulką pojechał(nie wiem czy świadomie czy nie ale pojechał) co nie zmienia faktu(i nikt tego nie zmieni) że reprezentant z niego jest przedni i to jest jeden z filarów naszej drużyny(żeby nie powiedzieć jej kluczowy zawodnik)
[quote=Iwan]To, że Lato jest beznadziejny to jedno, ale że nie ma się do niego o co przyj***ć za EUro to drugie. /quote] Polemizowałbym na tej płaszczyźnie :rotfl: przynajmniej jeśli chodzi o kwestie rywali(bo do samego euro nie ma co się czepiać skoro Grzegorz L miał w organizacji Euro taki sam udział jak ja) jakich nam nasz umiłowany wódz serwował(Reprezentacje z ciemnej d...py(bez obrazy), którzy pierwszy i ostatni raz przyjechali do Polki) Wyjazdy do Afryki, Azji. Po co to komu? Co nam dał mecz w pucharze króla? Poza oczywiście wycieczką krajoznawczą dla pana Grzegorza L. Co do Błaszcza to fakt, z koszulką pojechał(nie wiem czy świadomie czy nie ale pojechał) co nie zmienia faktu(i nikt tego nie zmieni) że reprezentant z niego jest przedni i to jest jeden z filarów naszej drużyny(żeby nie powiedzieć jej kluczowy zawodnik)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
24 czerwca 2012, 13:26 [cytuj]
Ja nie manipuluje faktami jak juz to Lewy i Monika Olejnik! Cały wywiad był o Euro i o meczu Polska- Grecja, każdy kto ogladał ten wywiad odebrał to jako że Lewandowski zagrał w tej koszulce na Euro, bo nie sądze że gdyby powiedział że miałem ją założoną w meczu z Andorą to koszulka osiągnęła by taką cenę. Mecz na Euro to historyczne wydarzenie, mecz z Andorą gówno wszystkich obchodzi. Ja tylko nie rozumiem czemu Błaszykowski dałby celowo koszulkę z meczu z Andorą skoro miał dwie z meczu z Rosją. Nie rozumiem czemu Lewy dałby szmatę z meczu z Andorą skoro miał dwie z meczu z Grecją. Te koszulki nic ich nie kosztują, więc czemu miely by żałować ich na aukcje
Ja nie manipuluje faktami jak juz to Lewy i Monika Olejnik! Cały wywiad był o Euro i o meczu Polska- Grecja, każdy kto ogladał ten wywiad odebrał to jako że Lewandowski zagrał w tej koszulce na Euro, bo nie sądze że gdyby powiedział że miałem ją założoną w meczu z Andorą to koszulka osiągnęła by taką cenę. Mecz na Euro to historyczne wydarzenie, mecz z Andorą gówno wszystkich obchodzi. Ja tylko nie rozumiem czemu Błaszykowski dałby celowo koszulkę z meczu z Andorą skoro miał dwie z meczu z Rosją. Nie rozumiem czemu Lewy dałby szmatę z meczu z Andorą skoro miał dwie z meczu z Grecją. Te koszulki nic ich nie kosztują, więc czemu miely by żałować ich na aukcje
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
|<  <<  <  70  71  72  73  74    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 98 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się