Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  71  72  73  74  75    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko
24 czerwca 2012, 15:34 [cytuj]
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/196171_398537960197280_749979143_n.jpg

To jeszcze do tematu Błaszczykowskiego.
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/196171_398537960197280_749979143_n.jpg To jeszcze do tematu Błaszczykowskiego
25 czerwca 2012, 11:01 [cytuj]
Wybacz varba że się nie odniosę, ale ucina pół Twojej wypowiedzi, jak coś to wrzuć jeszcze raz.
Jin_tae - za co możesz się do niego przy***ać o Euro?
Wybacz varba że się nie odniosę, ale ucina pół Twojej wypowiedzi, jak coś to wrzuć jeszcze raz. Jin_tae - za co możesz się do niego przy***ać o Euro?
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
25 czerwca 2012, 12:35 [cytuj]
Zgodnie z przewidywaniami czołowych mediów w Rosji, obrońca reprezentacji Chorwacji - Vedran Corluka - podpisał w sobotę kontrakt z Lokomotiwem Moskwa. Umowa 26-letniego zawodnika została skonstruowana na okres czterech lat.

Według nieoficjalnych źródeł, kwota transferu wyniosła około 7 milionów euro. Corluka występował ostatnio na wypożyczeniu w Bayerze Leverkusen, do którego trafił z Tottenhamu Hotspur. 26-latek ma również na swoim koncie 57 meczów reprezentacji Chorwacji.



No i Crottenham nam się rozsypał ;(
Zgodnie z przewidywaniami czołowych mediów w Rosji, obrońca reprezentacji Chorwacji - Vedran Corluka - podpisał w sobotę kontrakt z Lokomotiwem Moskwa. Umowa 26-letniego zawodnika została skonstruowana na okres czterech lat. Według nieoficjalnych źródeł, kwota transferu wyniosła około 7 milionów euro. Corluka występował ostatnio na wypożyczeniu w Bayerze Leverkusen, do którego trafił z Tottenhamu Hotspur. 26-latek ma również na swoim koncie 57 meczów reprezentacji Chorwacji. No i Crottenham nam się rozsypał ;(
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
25 czerwca 2012, 20:18 [cytuj]
Iwan powiedział/a:
Wybacz varba że się nie odniosę, ale ucina pół Twojej wypowiedzi, jak coś to wrzuć jeszcze raz.
Jin_tae - za co możesz się do niego przy***ać o Euro?


Za granie z ogórkami w zad...piach azji i afryki podczas przygotowan i tlumaczeniem tego bakiem srodkow w kasie pzpn. O samo euro nie, bo Lato mial z organizacja euro tyle wspolnego co ja z Kim Kardashian
Za granie z ogórkami w zad...piach azji i afryki podczas przygotowan i tlumaczeniem tego bakiem srodkow w kasie pzpn. O samo euro nie, bo Lato mial z organizacja euro tyle wspolnego co ja z Kim Kardashian
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
25 czerwca 2012, 20:37 [cytuj]
Ale z tego co mi się kojarzy to pzpn nie był odpowiedzialny za organizację sparingów przed euro. Bodajże Rafał Stec pisał, że to jakaś firma zewnętrzna wszystko organizowała i musiała mieć w tym jakiś interes skoro takie sparingi były a nie inne. Też tego nie rozumiałem dlaczego nie grac w kraju czy gdzieś w bardziej cywilizowanych (futbolowo) miejscach.
Ale z tego co mi się kojarzy to pzpn nie był odpowiedzialny za organizację sparingów przed euro. Bodajże Rafał Stec pisał, że to jakaś firma zewnętrzna wszystko organizowała i musiała mieć w tym jakiś interes skoro takie sparingi były a nie inne. Też tego nie rozumiałem dlaczego nie grac w kraju czy gdzieś w bardziej cywilizowanych (futbolowo) miejscach
25 czerwca 2012, 23:27 [cytuj]
Panowie!! Dajcie spokój już Błaszykowskiemu i tego typu podobnymi tematami. Załóżcie sobie forum pod tytułem: "wasz wpis" i tyle. Tutaj jest letnie okienko a nie jakieś bagno.

Pozdrawiam
Panowie!! Dajcie spokój już Błaszykowskiemu i tego typu podobnymi tematami. Załóżcie sobie forum pod tytułem: "wasz wpis" i tyle. Tutaj jest letnie okienko a nie jakieś bagno. Pozdrawiam
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
25 czerwca 2012, 23:29 [cytuj]
To nie problem, że grali w pucharze króla. Problem był natury
A)Stadionowej - grali na obiektach, które wiejski orlik z mojej okolicy wciąga nosem
B)Zespołowej - Rozumiem jakby tam grały nie wiem zespoły pokroju WKS, czy nawet Korea. A tam poza Danią nie było z kim grać. Co to za zespoły Tajlandia, Singapur. Z całym szacunkiem do ludu tam grającego wyniki pokazały co były warte te mecze. Nie lepiej zagrać taki sparing w Polsce?(raz kibice zadowoleni dwa taniej i latać nie trzeba)
To nie problem, że grali w pucharze króla. Problem był natury A)Stadionowej - grali na obiektach, które wiejski orlik z mojej okolicy wciąga nosem B)Zespołowej - Rozumiem jakby tam grały nie wiem zespoły pokroju WKS, czy nawet Korea. A tam poza Danią nie było z kim grać. Co to za zespoły Tajlandia, Singapur. Z całym szacunkiem do ludu tam grającego wyniki pokazały co były warte te mecze. Nie lepiej zagrać taki sparing w Polsce?(raz kibice zadowoleni dwa taniej i latać nie trzeba)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
25 czerwca 2012, 23:50 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
To nie problem, że grali w pucharze króla. Problem był natury
A)Stadionowej - grali na obiektach, które wiejski orlik z mojej okolicy wciąga nosem
B)Zespołowej - Rozumiem jakby tam grały nie wiem zespoły pokroju WKS, czy nawet Korea. A tam poza Danią nie było z kim grać. Co to za zespoły Tajlandia, Singapur. Z całym szacunkiem do ludu tam grającego wyniki pokazały co były warte te mecze. Nie lepiej zagrać taki sparing w Polsce?(raz kibice zadowoleni dwa taniej i latać nie trzeba)


Kto jak kto ale Ty powiniennes być zadowolony ze sparingów z Azjatami :P
Kto jak kto ale Ty powiniennes być zadowolony ze sparingów z Azjatami :P
26 czerwca 2012, 00:58 [cytuj]
According to a report by Bild in Germany, Tottenham have agreed to sign Gylfi Sigurdsson from Hoffenheim for E 10m.
According to a report by Bild in Germany, Tottenham have agreed to sign Gylfi Sigurdsson from Hoffenheim for E 10m
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
26 czerwca 2012, 01:15 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Rozumiem jakby tam grały nie wiem zespoły pokroju WKS, czy nawet Korea.

Nie wiem, jestem naje***y (wypiłem tylko pięć broniów) czy nie, ale jakoś wydaje mi się, że właśnie z nimi graliśmy:D
jin_tae powiedział/a:
Za granie z ogórkami w zad...piach azji i afryki podczas przygotowan

Ku**a, wydawało mi się, że znam polski futbol, a totalnie nie wiem o czym mówisz. Zresztą, nawet gdyby to była prawda (choć nie jest), to jakie to ma znaczenie, skoro Dyzma grał w tych meczach innym składem niż na Euro. A co ważniejsze, inną taktyką (pamięta ktoś sparing w jego wykonaniu w ustawieniu 4-3-2-1, jak w ostatnich dwóch meczach?!).
varba powiedział/a:
JJa tylko nie rozumiem czemu Błaszykowski dałby celowo koszulkę z meczu z Andorą skoro miał dwie z meczu z Rosją. Nie rozumiem czemu Lewy dałby szmatę z meczu z Andorą skoro miał dwie z meczu z Grecją. Te koszulki nic ich nie kosztują, więc czemu miely by żałować ich na aukcje

Dobra, udało mi się przeczytać całe. W skrócie, to pytania do mnie czy do nich? Dyskutujesz ze mną, z nimi, czy może z faktami (co nie raz już Ci się zdarzało;) ). Szczerze to je**e mnie to, co zrobili z koszulkami z Euro, mają prawo wytrzeć w nie małego po strzepaniu, ich sprawa. Problem jest taki, że Lewy nie powiedział, że to koszulka z Euro (a tym bardziej z meczu z Grecją, jeśli uważasz inaczej, bądź łaskaw podrzucić ciemnemu ludowi jakieś źródło). Prawoskrzydłowa biletersko-kłamliwa cipa z Dortmundu powiedziała zaś, że jest to na 100% jedna z dwóch koszulek, w których grała z Rosją. Nie wierzysz, daj znać, podeślę Ci co i jak.
varba powiedział/a:
każdy kto ogladał ten wywiad odebrał to jako że Lewandowski zagrał w tej koszulce na Euro

Wybacz mistrzu, ale już tyle razy czytałem Twoje nadinterpretacje wypowiedzi innych osób, że jakoś mi to śmierdzi. Śmierdzi tym, że to "każdy" znaczy Ty plus Mietek z Sosnowca, Stachu z Mielca i ewentualnie Krysia z Lublina (ale ona tylko dlatego, że akurat gadała przez telefon i słuchała jednym uchem).
Nie wiem, jestem naje***y (wypiłem tylko pięć broniów) czy nie, ale jakoś wydaje mi się, że właśnie z nimi graliśmy:D [quote=jin_tae]Za granie z ogórkami w zad...piach azji i afryki podczas przygotowan
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
26 czerwca 2012, 07:59 [cytuj]
Iwan, Ginola czy jak cię pies zwał z takimi odpowiedziami to idź się z dziećmi na onecie przekomarzać, bo marnujesz tylko mój czas. Ogólnie to żałuje że wdałem się z tobą w polemikę. Nawet nie będę się produkował żeby odpowiedzieć na te dziecinne pyskówki. Kasa poszła na dzieci w dupie mam aferę koszulkową. Jak ci pomoże to przyznam, ci rację, jesteś genialny, cudowny, miłego dnia!!!:brawo:


Iwan, Ginola czy jak cię pies zwał z takimi odpowiedziami to idź się z dziećmi na onecie przekomarzać, bo marnujesz tylko mój czas. Ogólnie to żałuje że wdałem się z tobą w polemikę. Nawet nie będę się produkował żeby odpowiedzieć na te dziecinne pyskówki. Kasa poszła na dzieci w dupie mam aferę koszulkową. Jak ci pomoże to przyznam, ci rację, jesteś genialny, cudowny, miłego dnia!!!:brawo:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
26 czerwca 2012, 11:17 [cytuj]
Według SkySports za Damiao wpłynęła oficjalna oferta. A to o Jani http://www1.skysports.com/football/news/11675/7842314/Vertonghen-s-frustration

P.S. Pomyliłem wątki? Nie, jak byk "Letnie okienko". Kto by pomyślał...
Według SkySports za Damiao wpłynęła oficjalna oferta. A to o Janie http://www1.skysports.com/football/news/11675/7842314/Vertonghen-s-frustration P.S. Pomyliłem wątki? Nie, jak byk "Letnie okienko". Kto by pomyślał
26 czerwca 2012, 12:12 [cytuj]
Iwan do jasnej cholery. Aby zagrac zawodnikami z ekstraklasy i taktyka jaka napisales nie trzeba latac na zadupia ziemi, tylko zaprosic kogos do nas. No ale nie trzeba sobie wakacje w tajlandii zrobic. Ladne dziwki(tylko trzeba uwazac jak to ktos zaznaczyl wczesniej czy to aby nie baba z ptakiem) cieply klimat to nasz Grzesiu L uwielbia. Po kiego ch...ja robic sparing w terminie innym niz fifa i grac z ogorkami, ktorym z zamknietymi oczyma wbija sie 5 goli. Jesli robila to firma(jakas) na zlecenie PZPN to tymbardziej te dziady powinny odpowiadac za niegospodarnosc.

Gralismy z nimi ale nie w pucharze krola(tam grala z nami Dania, Tajlandia i Singapur z tego co pamietam) wszystkie trzy mecze o kant dupy pod wzgledem czy to szkoleniowym czy sportowym.

Nie rozumiem jednego co on sam mial wspolnego z organizacja euro. Nie zrobil kompletnie nic w sprawie euro(ba nawet nie moglbyc twarza tej imprezy, bo ludzie uciekliby ze strachu, a dzieci moczylyby sie w nocy po koszmarach pana L)

I na koniec. Ta cipa z Dortmundu to jeden z trzech najlepszych graczy w kadrze i Ty chociazbys mial srac ze zlosci tego nie zmienisz :D
Iwan do jasnej cholery. Aby zagrac zawodnikami z ekstraklasy i taktyka jaka napisales nie trzeba latac na zadupia ziemi, tylko zaprosic kogos do nas. No ale nie trzeba sobie wakacje w tajlandii zrobic. Ladne dziwki(tylko trzeba uwazac jak to ktos zaznaczyl wczesniej czy to aby nie baba z ptakiem) cieply klimat to nasz Grzesiu L uwielbia. Po kiego ch...ja robic sparing w terminie innym niz fifa i grac z ogorkami, ktorym z zamknietymi oczyma wbija sie 5 goli. Jesli robila to firma(jakas) na zlecenie PZPN to tymbardziej te dziady powinny odpowiadac za niegospodarnosc. Gralismy z nimi ale nie w pucharze krola(tam grala z nami Dania, Tajlandia i Singapur z tego co pamietam) wszystkie trzy mecze o kant dupy pod wzgledem czy to szkoleniowym czy sportowym. Nie rozumiem jednego co on sam mial wspolnego z organizacja euro. Nie zrobil kompletnie nic w sprawie euro(ba nawet nie moglbyc twarza tej imprezy, bo ludzie uciekliby ze strachu, a dzieci moczylyby sie w nocy po koszmarach pana L) I na koniec. Ta cipa z Dortmundu to jeden z trzech najlepszych graczy w kadrze i Ty chociazbys mial srac ze zlosci tego nie zmienisz :D
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
26 czerwca 2012, 12:17 [cytuj]
że tak kulturalnie nadmienię, spierdalajcie z tymi bzdurami do innego wątku !! :)
że tak kulturalnie nadmienię, spierdalajcie z tymi bzdurami do innego wątku !! :)
26 czerwca 2012, 12:33 [cytuj]
Giroud w Analach...
Giroud w Analach
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
26 czerwca 2012, 12:35 [cytuj]
Gan1982 powiedział/a:
że tak kulturalnie nadmienię, spierdalajcie z tymi bzdurami do innego wątku !! :)


Nic dodać, nic ująć:brawo:
Nic dodać, nic ująć:brawo:
26 czerwca 2012, 12:42 [cytuj]
Widzę że niektórzy odczuwają przeost formy nad treścią... :P

dailymail mówi coś o Sigurdsson (Swensea)! Były by fajny transfer bo u nas skrzydła są kiepsko rozstawione (końcówka sezony dobitnie to pokazała. Kontuzja Lennona, albo brak formy Bale'a i juz nam odpada 2 zawodników :P)
Widzę że niektórzy odczuwają przeost formy nad treścią... :P dailymail mówi coś o Sigurdsson (Swensea)! Były by fajny transfer bo u nas skrzydła są kiepsko rozstawione (końcówka sezony dobitnie to pokazała. Kontuzja Lennona, albo brak formy Bale'a i juz nam odpada 2 zawodników :P)
26 czerwca 2012, 12:54 [cytuj]
http://transfery.info/53008,vertonghen-mam-dua-nadzieje-na-transfer-ale-kluby-sie-raczej-nie-dogadaja

Patrzcie i placzcie
http://transfery.info/53008,vertonghen-mam-dua-nadzieje-na-transfer-ale-kluby-sie-raczej-nie-dogadaja Patrzcie i placzcie
26 czerwca 2012, 13:21 [cytuj]
Zajebiście, Giroud za 13 mln podobno u anali, oni sie wzmacniają, a my bez trenera i "pewny" transfer janka nagle oddala sie.
Zajebiście, Giroud za 13 mln podobno u anali, oni sie wzmacniają, a my bez trenera i "pewny" transfer janka nagle oddala sie
26 czerwca 2012, 13:28 [cytuj]
Zolter powiedział/a:
Zajebiście, Giroud za 13 mln podobno u anali, oni sie wzmacniają, a my bez trenera i "pewny" transfer janka nagle oddala sie


Transfer Sigurdssona jest już praktycznie zaklepany, Jan przyjdzie do nas - prędzej czy później, cena już jest ustalona. Jeżeli te informacje się potwierdzą, to już będziemy mieć lepsze okienko niż dwa poprzednie razem wzięte :cwaniak:
Transfer Sigurdssona jest już praktycznie zaklepany, Jan przyjdzie do nas - prędzej czy później, cena już jest ustalona. Jeżeli te informacje się potwierdzą, to już będziemy mieć lepsze okienko niż dwa poprzednie razem wzięte :cwaniak:
|<  <<  <  71  72  73  74  75    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 111 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się