Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  73  74  75  76  77    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko
28 czerwca 2012, 18:59 [cytuj]
Bale zostaje z nami, więc nie widzę powodu dla którego mielibyśmy brać Afellaya tym bardziej że pewnie by chciał sporo zarabiać.

trzaskal - co tam jest o MU napisane? Nie znam niemieckiego a widzę w linku że coś o MU tam jest a nie napisałeś. Jestem ciekawy co tam piszą bo to dobre źródło.
Bale zostaje z nami, więc nie widzę powodu dla którego mielibyśmy brać Afellaya tym bardziej że pewnie by chciał sporo zarabiać. trzaskal - co tam jest o MU napisane? Nie znam niemieckiego a widzę w linku że coś o MU tam jest a nie napisałeś. Jestem ciekawy co tam piszą bo to dobre źródło
28 czerwca 2012, 20:07 [cytuj]
http://en.wikipedia.org/wiki/2012%E2%80%9313_Premier_League

Proszę zobaczcie : 1.2 Personnel and kits
1.3 Managerial changes

Czy to może być wiarygodne źródło ?

edit.
Miało być w temacie Nowy Szkoleniowiec. Pardon
http://en.wikipedia.org/wiki/2012%E2%80%9313_Premier_League Proszę zobaczcie : 1.2 Personnel and kits 1.3 Managerial changes Czy to może być wiarygodne źródło ? edit. Miało być w temacie Nowy Szkoleniowiec. Pardon
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
28 czerwca 2012, 20:09 [cytuj]
Affelay to jest opcja na lewą, prawą i środek. Lennon nie ma zmiennika, Modric odchodzi, przychodzi niby Sigurdsson. Lennon ile gra w sezonie to wszyscy wiemy. I kto powiedział że rywalizacja jest zła? Z resztą nie zażyczy sobie więcej niż 70k a no to nas chyba stać. Uwielbiam tego gracza, chętnie bym go u nas widział.
Affelay to jest opcja na lewą, prawą i środek. Lennon nie ma zmiennika, Modric odchodzi, przychodzi niby Sigurdsson. Lennon ile gra w sezonie to wszyscy wiemy. I kto powiedział że rywalizacja jest zła? Z resztą nie zażyczy sobie więcej niż 70k a no to nas chyba stać. Uwielbiam tego gracza, chętnie bym go u nas widział
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
28 czerwca 2012, 20:12 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Bale zostaje z nami, więc nie widzę powodu dla którego mielibyśmy brać Afellaya tym bardziej że pewnie by chciał sporo zarabiać.

trzaskal - co tam jest o MU napisane? Nie znam niemieckiego a widzę w linku że coś o MU tam jest a nie napisałeś. Jestem ciekawy co tam piszą bo to dobre źródło


Napisałem: ManU zatrudniając Shinji Kagawa stracił Modricem zainteresowanie
Napisałem: ManU zatrudniając Shinji Kagawa stracił Modricem zainteresowanie
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
29 czerwca 2012, 15:51 [cytuj]
hah ostatnio pisałem tutaj, że seedorf ma wolny kontrakt i by wiekiem pasował do tottenhamu ;)
a tutaj proszę jakie info

Będący na celowniku Kogutów Clarence Seedorf jeszcze nie zdecydował o swej przyszłości, a na razie trenuje z LA Galaxy.

co oczywiście jest już praktycznie potwierdzone, że będzie grał w LA galaxy ale i tak lekka beka :D
hah ostatnio pisałem tutaj, że seedorf ma wolny kontrakt i by wiekiem pasował do tottenhamu ;) a tutaj proszę jakie info Będący na celowniku Kogutów Clarence Seedorf jeszcze nie zdecydował o swej przyszłości, a na razie trenuje z LA Galaxy. co oczywiście jest już praktycznie potwierdzone, że będzie grał w LA galaxy ale i tak lekka beka :D
29 czerwca 2012, 19:25 [cytuj]
Selekcjoner reprezentacji Meksyku, Luis Fernando Tena, powiedział, że jego podopieczny, Giovani dos Santos, jest bardzo bliski odejścia z klubu grającego na White Hart Line.

- Giovanni poprosił mnie o możliwość opuszczenia zgrupowania na kilka dni. Powiedział, że chce sfinalizować transfer i w związku z tym musi lecieć do Anglii.

- Dos Santos zdradził mi, do którego klubu przechodzi, ale oczywiście nie mogę tego wam powiedzieć. Bardzo się cieszę, że mój podopieczny już teraz finalizuje transfer. Dla nas oznacza to, że będzie bardziej zrelaksowany i spokojny o swoją piłkarską przyszłość, a to powinno przełożyć się na jego lepszą grę.
Selekcjoner reprezentacji Meksyku, Luis Fernando Tena, powiedział, że jego podopieczny, Giovani dos Santos, jest bardzo bliski odejścia z klubu grającego na White Hart Line. - Giovanni poprosił mnie o możliwość opuszczenia zgrupowania na kilka dni. Powiedział, że chce sfinalizować transfer i w związku z tym musi lecieć do Anglii. - Dos Santos zdradził mi, do którego klubu przechodzi, ale oczywiście nie mogę tego wam powiedzieć. Bardzo się cieszę, że mój podopieczny już teraz finalizuje transfer. Dla nas oznacza to, że będzie bardziej zrelaksowany i spokojny o swoją piłkarską przyszłość, a to powinno przełożyć się na jego lepszą grę
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
29 czerwca 2012, 19:58 [cytuj]
http://anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=226120
http://anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=226120
29 czerwca 2012, 20:55 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
Selekcjoner reprezentacji Meksyku, Luis Fernando Tena, powiedział, że jego podopieczny, Giovani dos Santos, jest bardzo bliski odejścia z klubu grającego na White Hart Line.

- Giovanni poprosił mnie o możliwość opuszczenia zgrupowania na kilka dni. Powiedział, że chce sfinalizować transfer i w związku z tym musi lecieć do Anglii.

- Dos Santos zdradził mi, do którego klubu przechodzi, ale oczywiście nie mogę tego wam powiedzieć. Bardzo się cieszę, że mój podopieczny już teraz finalizuje transfer. Dla nas oznacza to, że będzie bardziej zrelaksowany i spokojny o swoją piłkarską przyszłość, a to powinno przełożyć się na jego lepszą grę


No i bardzo dobrze, będzie to z pożytkiem dla nas, zarobimy parę milionów euro i dla niego, bo przejdzie zapewne do klubu, w którym będzie grał. Z tego co ostatnio mówi się w mediach to zapewne Atletico Madryt. Atletico w ogóle ma ostatnim czasie fajny pomysł na zespół, próbując ściągać wszystkich możliwych, młodych zawodników ze szkółki Barcelony, zapewne liczą, że jak któryś wystrzeli to wezmą za niego kilka razy więcej niż zapłacili, bo Duma Katalonii zapewne wyrazi nimi zainteresowanie, no ale każdy orze jak może.
No i bardzo dobrze, będzie to z pożytkiem dla nas, zarobimy parę milionów euro i dla niego, bo przejdzie zapewne do klubu, w którym będzie grał. Z tego co ostatnio mówi się w mediach to zapewne Atletico Madryt. Atletico w ogóle ma ostatnim czasie fajny pomysł na zespół, próbując ściągać wszystkich możliwych, młodych zawodników ze szkółki Barcelony, zapewne liczą, że jak któryś wystrzeli to wezmą za niego kilka razy więcej niż zapłacili, bo Duma Katalonii zapewne wyrazi nimi zainteresowanie, no ale każdy orze jak może
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
29 czerwca 2012, 23:44 [cytuj]
Co do Giovanni to cieszę się. Będzie grał i się okaże czy był to grajek jak KPB czy niewypał. Apropo Meksyku to Guardado mi się zawsze podobał na boisku(i w reprze i Deportivo) a teraz odchodzi za friko do Valencii... pfff szukajmy dłużej szkoleniowca.

Coś czuję że niedługo zobaczę coś takiego w TV: "breaking news... Joe Jordan nowym trenerem popularnych kogutów"
Co do Giovanni to cieszę się. Będzie grał i się okaże czy był to grajek jak KPB czy niewypał. Apropo Meksyku to Guardado mi się zawsze podobał na boisku(i w reprze i Deportivo) a teraz odchodzi za friko do Valencii... pfff szukajmy dłużej szkoleniowca. Coś czuję że niedługo zobaczę coś takiego w TV: "breaking news... Joe Jordan nowym trenerem popularnych kogutów"
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 czerwca 2012, 00:37 [cytuj]
Nie zobaczysz. Wczoraj oficjalnie pozegnal sie z klubem.
Nie zobaczysz. Wczoraj oficjalnie pozegnal sie z klubem
30 czerwca 2012, 00:58 [cytuj]
a myślałem, że nic fajniejszego od wygranej włochów mnie nie spotka :D

big changes :D a Bond został czy też poszedł precz?
a myślałem, że nic fajniejszego od wygranej włochów mnie nie spotka :D big changes :D a Bond został czy też poszedł precz?
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 czerwca 2012, 10:50 [cytuj]
Też :)
Ale Jordana to lubiłem, szczególnie za awanturę z Gatuso. Taki swój szkot :)
Też :) Ale Jordana to lubiłem, szczególnie za awanturę z Gatuso. Taki swój szkot :)
30 czerwca 2012, 12:39 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Co do Giovanni to cieszę się. Będzie grał i się okaże czy był to grajek jak KPB czy niewypał. Apropo Meksyku to Guardado mi się zawsze podobał na boisku(i w reprze i Deportivo) a teraz odchodzi za friko do Valencii... pfff szukajmy dłużej szkoleniowca. Coś czuję że niedługo zobaczę coś takiego w TV: "breaking news... Joe Jordan nowym trenerem popularnych kogutów"


Po pierwsze... nawet jeśli uda mu się w Hiszpanii, to La Liga jest "ni w piz.ę ni w oko" porównywalna stylem gry do Premier League :P

Po drugie... my już nie szukamy managera, bo jest "znaleziony", jutro lub w poniedziałek najpewniej, będzie oficjalna informacja ;P
Po pierwsze... nawet jeśli uda mu się w Hiszpanii, to La Liga jest "ni w piz.ę ni w oko" porównywalna stylem gry do Premier League :P Po drugie... my już nie szukamy managera, bo jest "znaleziony", jutro lub w poniedziałek najpewniej, będzie oficjalna informacja ;P
Can't Smile Without You!!!
30 czerwca 2012, 12:55 [cytuj]
Avram czy Mcleish?:boisie:
Avram czy Mcleish?:boisie:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 czerwca 2012, 13:07 [cytuj]
Gorzej :F
Gorzej :F
Can't Smile Without You!!!
30 czerwca 2012, 13:09 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Gorzej :F


Ktoś z tria Bobo Baniak, Mieciu Broniszewski czy Antek piechniczek (wtedy trzeba by mu kominek z Wisły przetransportowac) ?? :mysli:
Ktoś z tria Bobo Baniak, Mieciu Broniszewski czy Antek piechniczek (wtedy trzeba by mu kominek z Wisły przetransportowac) ?? :mysli:
Kogucie życie!
30 czerwca 2012, 14:17 [cytuj]
przydałby się nam wybitny reprezentant Piotr Ś. On może zadzwonić do Blanc'a i rozmawiać bez przeszkód z Grantem. Tylko że z nim to w pakiecie musi iść Pan Pyrdoł :rotfl:
przydałby się nam wybitny reprezentant Piotr Ś. On może zadzwonić do Blanc'a i rozmawiać bez przeszkód z Grantem. Tylko że z nim to w pakiecie musi iść Pan Pyrdoł :rotfl:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 czerwca 2012, 14:30 [cytuj]
Z tym "gorzej to oczywiście żarcik. Powinienem chyba był napisać "The man in a raincoat" :P

To chyba nie jest już wielką tajemnicą, że jutro lub w poniedziałek, oficjalnie potwierdzimy Andre Villas Boas'a jako nowego managera. Można w to wierzyć lub nie, ale najprawdopodobniej porozumienie w kwestii trzyletniego kontraktu, zawarte zostało już w tygodniu. Cwelski płaci mu wciąż wynagrodzenie (nie dostał "odprawy" po zwolnielnieniu) i (tak jak w przypadku Ancelottiego) zastrzegła sobie, że wstrzyma wypłaty, jeśli ten zwiąże się z innym klubem przed 1 lipca. Nie wierzę, że w niedzielę ogłosimy cokolwiek (choć wykluczyć tego nie można), więc poczekajmy do poniedziałku :P

To powinien być koniec sagi o "kogucim managerze" :rotfl:
Z tym "gorzej to oczywiście żarcik. Powinienem chyba był napisać "The man in a raincoat" :P To chyba nie jest już wielką tajemnicą, że jutro lub w poniedziałek, oficjalnie potwierdzimy Andre Villas Boas'a jako nowego managera. Można w to wierzyć lub nie, ale najprawdopodobniej porozumienie w kwestii trzyletniego kontraktu, zawarte zostało już w tygodniu. Cwelski płaci mu wciąż wynagrodzenie (nie dostał "odprawy" po zwolnielnieniu) i (tak jak w przypadku Ancelottiego) zastrzegła sobie, że wstrzyma wypłaty, jeśli ten zwiąże się z innym klubem przed 1 lipca. Nie wierzę, że w niedzielę ogłosimy cokolwiek (choć wykluczyć tego nie można), więc poczekajmy do poniedziałku :P To powinien być koniec sagi o "kogucim managerze" :rotfl:
Can't Smile Without You!!!
30 czerwca 2012, 16:21 [cytuj]
Tottenham jest jak Moda na Sukces. Skończy się etap menagera to zacznie saga pod tytułem
Luka Modric says: Nie płacz kiedy odjadę sercem będę przy Tobie
Tottenham jest jak Moda na Sukces. Skończy się etap menagera to zacznie saga pod tytułem Luka Modric says: Nie płacz kiedy odjadę sercem będę przy Tobie
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 czerwca 2012, 16:29 [cytuj]
Z AVB mam nadzieje ze transfer Gylfiego zostanie oficjalnie potwierdzony. Uwazam to za bardzo dobry ruch i jestem strasznie ciekawy jego gry.

No i jeszcze oczywiscie czekamy na Janka. Swietny to bylby poniedzialek, AVB , Janek i Gylfi.
Z AVB mam nadzieje ze transfer Gylfiego zostanie oficjalnie potwierdzony. Uwazam to za bardzo dobry ruch i jestem strasznie ciekawy jego gry. No i jeszcze oczywiscie czekamy na Janka. Swietny to bylby poniedzialek, AVB , Janek i Gylfi
|<  <<  <  73  74  75  76  77    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 3 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się