Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  74  75  76  77  78    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko
30 czerwca 2012, 17:28 [cytuj]
Przemas1988 powiedział/a:
Z AVB mam nadzieje ze transfer Gylfiego zostanie oficjalnie potwierdzony. Uwazam to za bardzo dobry ruch i jestem strasznie ciekawy jego gry. No i jeszcze oczywiscie czekamy na Janka. Swietny to bylby poniedzialek, AVB , Janek i Gylfi


Według Sky Sports News, Gylfi wczoraj uzgodnił warunki indywidualne oraz przeszedł badania medyczne. Kontrakt ma być oficjalnie ogłoszony z początkiem tygodnia.
Według Sky Sports News, Gylfi wczoraj uzgodnił warunki indywidualne oraz przeszedł badania medyczne. Kontrakt ma być oficjalnie ogłoszony z początkiem tygodnia
Can't Smile Without You!!!
30 czerwca 2012, 17:37 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Tottenham jest jak Moda na Sukces. Skończy się etap menagera to zacznie saga pod tytułem Luka Modric says: Nie płacz kiedy odjadę sercem będę przy Tobie


Albo, jak śpiewał Grechuta - Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy... Niestety, Koguty na siłę trzymają mnie, chamy... :D
Albo, jak śpiewał Grechuta - Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy... Niestety, Koguty na siłę trzymają mnie, chamy... :D
Can't Smile Without You!!!
30 czerwca 2012, 21:33 [cytuj]
NIE PRZEZ ROZUM - ALE PRZEZ SERCE - JEDYNIE TOTTENHAM HOTSPUR !!!

mam to samo od 89r.:milczek:
NIE PRZEZ ROZUM - ALE PRZEZ SERCE - JEDYNIE TOTTENHAM HOTSPUR !!! mam to samo od 89r.:milczek:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 czerwca 2012, 22:44 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
NIE PRZEZ ROZUM - ALE PRZEZ SERCE - JEDYNIE TOTTENHAM HOTSPUR !!!

mam to samo od 89r.:milczek:


To Ty stary dziad jesteś:-)
To Ty stary dziad jesteś:-)
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
30 czerwca 2012, 23:03 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Albo, jak śpiewał Grechuta - Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy... Niestety, Koguty na siłę trzymają mnie, chamy... :D
:brawo:
:brawo:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 czerwca 2012, 23:34 [cytuj]
Blanc podał się do dymisji. AVB na pewno przychodzi? :(


Właściciel "The Blues" Roman Abramović rozstając się z Villasem-Boasem ustalił z nim, że nie wypłaci mu jednorazowo całej sumy należnej do końca kontraktu. Zamiast tego Portugalczyk w dalszym ciągu otrzymywał pensję w wysokości 100 tys. funtów tygodniowo.

Jak informuje "The Sun", pensja ta miała być wypłacana tylko do momentu, w którym Andre Villas-Boas znajdzie nową pracę. Jak szybko wyliczyli dziennikarze "The Sun" szkoleniowiec, który lada moment ma zostać ogłoszony nowym trenerem Tottenhamu, w chwili podpisania kontraktu zrzeknie się sumy ok. 10,8 mln. funtów.
Blanc podał się do dymisji. AVB na pewno przychodzi? :( Właściciel "The Blues" Roman Abramović rozstając się z Villasem-Boasem ustalił z nim, że nie wypłaci mu jednorazowo całej sumy należnej do końca kontraktu. Zamiast tego Portugalczyk w dalszym ciągu otrzymywał pensję w wysokości 100 tys. funtów tygodniowo. Jak informuje "The Sun", pensja ta miała być wypłacana tylko do momentu, w którym Andre Villas-Boas znajdzie nową pracę. Jak szybko wyliczyli dziennikarze "The Sun" szkoleniowiec, który lada moment ma zostać ogłoszony nowym trenerem Tottenhamu, w chwili podpisania kontraktu zrzeknie się sumy ok. 10,8 mln. funtów
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
1 lipca 2012, 01:25 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
Blanc podał się do dymisji. AVB na pewno przychodzi? :(


Również pomyślałem o pracy w Tottenhamie gdy Blanc podał się do dymisji z reprezentacji. Jednak to chyba zbieg okoliczności bo przyjście Boasa jest chyba pewne.

A co do kasy którą podałeś - takiego młodego faceta w sumie mogły ponieść ambicje dlatego może by nie zrezygnował z pracy u nas. Ona ma tyle pracy w posadzie menedżera przed sobą że w ciągu kilku lat przy dobrych wiatrach spokojnie zarobi te 11 baniek.
Również pomyślałem o pracy w Tottenhamie gdy Blanc podał się do dymisji z reprezentacji. Jednak to chyba zbieg okoliczności bo przyjście Boasa jest chyba pewne. A co do kasy którą podałeś - takiego młodego faceta w sumie mogły ponieść ambicje dlatego może by nie zrezygnował z pracy u nas. Ona ma tyle pracy w posadzie menedżera przed sobą że w ciągu kilku lat przy dobrych wiatrach spokojnie zarobi te 11 baniek
1 lipca 2012, 01:26 [cytuj]
Zool pewnie BoA sobie zastrzeże w umowie z nami, że mamy mu oddać część tej sumy. Nie pogniewałbym się gdyby w pakiecie z Jankiem zabrać De Boer'a z ajaxu. Co do graczy z NL to poza Dostem utkwił mi w pamięci zawodnik Heerenveen Luciano Narsing. Bardzo młody perspektywiczny napadzior z dobrym dograniem(najwięcej asyst w lidze)
Zool pewnie BoA sobie zastrzeże w umowie z nami, że mamy mu oddać część tej sumy. Nie pogniewałbym się gdyby w pakiecie z Jankiem zabrać De Boer'a z ajaxu. Co do graczy z NL to poza Dostem utkwił mi w pamięci zawodnik Heerenveen Luciano Narsing. Bardzo młody perspektywiczny napadzior z dobrym dograniem(najwięcej asyst w lidze)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 lipca 2012, 11:20 [cytuj]
Powie mi ktoś dlaczego nim się nie interesujemy ? .. http://transfery.info/53084,junior-hoilett-w-newcastle ;(
Powie mi ktoś dlaczego nim się nie interesujemy ? ... http://transfery.info/53084,junior-hoilett-w-newcastle ;(
1 lipca 2012, 11:59 [cytuj]
VDV17 - bo nie warto ściągać nawet graczy pokroju Naniego czy innych dobrych grajków nie mając menagera(nawet jeśli mając już jakiegoś na oku to nie znając jego wizji nie warto mu szukać grajków)
VDV17 - bo nie warto ściągać nawet graczy pokroju Naniego czy innych dobrych grajków nie mając menagera(nawet jeśli mając już jakiegoś na oku to nie znając jego wizji nie warto mu szukać grajków)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 lipca 2012, 12:31 [cytuj]
ale by wzrosła konkurencja z lennonem, który imo i tak jest lepszy niż walcott
ale by wzrosła konkurencja z lennonem, który imo i tak jest lepszy niż walcott
1 lipca 2012, 12:48 [cytuj]
No tak. BoA znamy z tego (w Chelsea) , że szuka młode gwiazdy. Myślę że Hoilett byłby odpowiedni. A Walcott... zawsze miałem go za dobrego skrzydłowego i nadchodzący talent. Co do tego pierwszego nadal tak myślę. Także transfer Walcotta do nas z mojego pkt widzenia mile widziany :]
No tak. BoA znamy z tego (w Chelsea) , że szuka młode gwiazdy. Myślę że Hoilett byłby odpowiedni. A Walcott... zawsze miałem go za dobrego skrzydłowego i nadchodzący talent. Co do tego pierwszego nadal tak myślę. Także transfer Walcotta do nas z mojego pkt widzenia mile widziany :]
1 lipca 2012, 13:07 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
To Ty stary dziad jesteś:-)


a jak - pamięta się Linekera i GazzĘ! szkoda, że wtedy się nie udało - paczka była zajebista:cwaniak:
a jak - pamięta się Linekera i GazzĘ! szkoda, że wtedy się nie udało - paczka była zajebista:cwaniak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 lipca 2012, 13:10 [cytuj]
AVB - nie wie jeszcze co to znaczy przejście zawodnika z Ars do Tott? Kurwa jeszcze nie zasiadł na stołku a już GAFY odpierdziela! Oj ciężki sezon przed nami. Ciężki:krzyk:
AVB - nie wie jeszcze co to znaczy przejście zawodnika z Ars do Tott? Kurwa jeszcze nie zasiadł na stołku a już GAFY odpierdziela! Oj ciężki sezon przed nami. Ciężki:krzyk:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 lipca 2012, 14:16 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
AVB - nie wie jeszcze co to znaczy przejście zawodnika z Ars do Tott? Kurwa jeszcze nie zasiadł na stołku a już GAFY odpierdziela! Oj ciężki sezon przed nami. Ciężki:krzyk:


Eee, kto teraz gra dla koszulki? Po akocji Sol/Gallas nic mnie nie zdziwi. Ale dam sobie grzwyke obiciąć że na chęciach się skończy :P
Eee, kto teraz gra dla koszulki? Po akocji Sol/Gallas nic mnie nie zdziwi. Ale dam sobie grzwyke obiciąć że na chęciach się skończy :P
1 lipca 2012, 14:27 [cytuj]
To może w pakiecie ze Szczęsnym bo Friedel ma już swoje lata??? :D :cwaniak:
To może w pakiecie ze Szczęsnym bo Friedel ma już swoje lata??? :D :cwaniak:
1 lipca 2012, 14:30 [cytuj]
Była by to chyba najgorsza tragedia Spurs od ostanich derbów...
Była by to chyba najgorsza tragedia Spurs od ostanich derbów
1 lipca 2012, 15:19 [cytuj]
Zabawne dyskutujecie na temat spekulacji transferowej, której może dokona człowiek, który być może zostanie naszym menadżerem. :rotfl:
Zabawne dyskutujecie na temat spekulacji transferowej, której może dokona człowiek, który być może zostanie naszym menadżerem. :rotfl:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 lipca 2012, 15:25 [cytuj]
varba powiedział/a:
Zabawne dyskutujecie na temat spekulacji transferowej, której może dokona człowiek, który być może zostanie naszym menadżerem. :rotfl:


Ale ponoć Alan Curbishley i Alex McLeish również go lubią, więc wszystko przed nami :D
Ale ponoć Alan Curbishley i Alex McLeish również go lubią, więc wszystko przed nami :D
Can't Smile Without You!!!
|<  <<  <  74  75  76  77  78    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 11 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się