Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  75  76  77  78  79    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko
1 lipca 2012, 19:08 [cytuj]
A na twitterze ćwierkają, że Gylfi jednak ma się zdecydować na Liverpool.
A na twitterze ćwierkają, że Gylfi jednak ma się zdecydować na Liverpool
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
1 lipca 2012, 22:45 [cytuj]
Kanoute w chinach!
Kanoute w chinach!
2 lipca 2012, 09:14 [cytuj]
http://www1.skysports.com/football/news/11675/7858412/Agent-Spurs-want-Dzagoev
http://www1.skysports.com/football/news/11675/7858412/Agent-Spurs-want-Dzagoev
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
2 lipca 2012, 16:51 [cytuj]
http://www.futbol.pl/node/437902
Co sądzicie na temat Afellaya i jak myślicie ile w tym prawdy?
http://www.futbol.pl/node/437902 Co sądzicie na temat Afellaya i jak myślicie ile w tym prawdy?
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
2 lipca 2012, 16:56 [cytuj]
Nie chcę go u nas. Na ME dobitnie pokazał, że nie jest graczem wartym jakiegoś większego starania się o niego. Siedzial w barsie dość długo i nie wiadomo jak u niego z formą. Za kwotę 2 mln funtów może przyjść, każda większa nie wchodzi w grę
Nie chcę go u nas. Na ME dobitnie pokazał, że nie jest graczem wartym jakiegoś większego starania się o niego. Siedzial w barsie dość długo i nie wiadomo jak u niego z formą. Za kwotę 2 mln funtów może przyjść, każda większa nie wchodzi w grę
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
2 lipca 2012, 21:11 [cytuj]
Gylfi mus być u nas:nerwus:
Gylfi mus być u nas:nerwus:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
3 lipca 2012, 00:29 [cytuj]
coś mi się wydaje, że jak Luka odpadnie to BoA postara się o Moutinho :cwaniak:
coś mi się wydaje, że jak Luka odpadnie to BoA postara się o Moutinho :cwaniak:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
3 lipca 2012, 08:57 [cytuj]
O Moutinho juz stara sie Man Utd:bezradny:
O Moutinho juz stara sie Man Utd:bezradny:
3 lipca 2012, 09:32 [cytuj]
jak mawiają gazety to my mamy 70 mln funtów a nie oni joke

Nie sądzę żeby Ser Alex kupił jeszcze jednego gracza do środka pola. No chyba że rozstanie się z Carrickiem(np odda go nam za darmo)

Jak nie moutinho to jest jeszcze veloso. No i był montolivo ale ktoś przespał i nie zakontraktował go...
jak mawiają gazety to my mamy 70 mln funtów a nie oni joke Nie sądzę żeby Ser Alex kupił jeszcze jednego gracza do środka pola. No chyba że rozstanie się z Carrickiem(np odda go nam za darmo) Jak nie moutinho to jest jeszcze veloso. No i był montolivo ale ktoś przespał i nie zakontraktował go
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
3 lipca 2012, 10:09 [cytuj]
Kalou i Bosingwa odchodzą z Chelsea, może któryś by się nam przydał?
Spodziewałem się wczoraj jakiejś konferencji czy coś, może dziś się doczekamy jakiegoś oficjalnego komunikatu/transferu!
Kalou i Bosingwa odchodzą z Chelsea, może któryś by się nam przydał? Spodziewałem się wczoraj jakiejś konferencji czy coś, może dziś się doczekamy jakiegoś oficjalnego komunikatu/transferu!
To dare is to do.
3 lipca 2012, 10:24 [cytuj]
Pewnie BoA chce więcej kasy na transfery i o to się rozchodzi z tym całym przeciąganiem ;)
Pewnie BoA chce więcej kasy na transfery i o to się rozchodzi z tym całym przeciąganiem ;)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
3 lipca 2012, 11:08 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Pewnie BoA chce więcej kasy na transfery i o to się rozchodzi z tym całym przeciąganiem ;)

Znając zycie to chce wiecej kasy , ale nie koniecznie na transfery ;) , tak już zauwżyłem ze nasz klub ma słabość do przeciągania wszelkich sytuacji , transfery ciągną sie i ciągną , kogo my to zawsze mamy nie sprawdzić , a jak to się konczy.. oby z trenerem było inaczej
Znając zycie to chce wiecej kasy , ale nie koniecznie na transfery ;) , tak już zauwżyłem ze nasz klub ma słabość do przeciągania wszelkich sytuacji , transfery ciągną sie i ciągną , kogo my to zawsze mamy nie sprawdzić , a jak to się konczy.. oby z trenerem było inaczej
3 lipca 2012, 11:35 [cytuj]
Bo to nie FM. Levy(jak rasowy prezes) walczy o każdego centa. Czasami tylko po prostu przegina, bo klub piłkarski nie pociągnie długo jak się będzie sępiło każdego funta i chociażby w kwestii transferów robiło wielkie halo o 5 tyś. Nie mówię, że tak jest na pewno, ale przeciąganie właśnie na tym polega. Ty chcesz tyle, a ja tyle i taka przerzutka piłki z lewgo pola na prawe aż ktoś wymięknie
Bo to nie FM. Levy(jak rasowy prezes) walczy o każdego centa. Czasami tylko po prostu przegina, bo klub piłkarski nie pociągnie długo jak się będzie sępiło każdego funta i chociażby w kwestii transferów robiło wielkie halo o 5 tyś. Nie mówię, że tak jest na pewno, ale przeciąganie właśnie na tym polega. Ty chcesz tyle, a ja tyle i taka przerzutka piłki z lewgo pola na prawe aż ktoś wymięknie
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
3 lipca 2012, 13:20 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Bo to nie FM. Levy(jak rasowy prezes) walczy o każdego centa. Czasami tylko po prostu przegina, bo klub piłkarski nie pociągnie długo jak się będzie sępiło każdego funta i chociażby w kwestii transferów robiło wielkie halo o 5 tyś. Nie mówię, że tak jest na pewno, ale przeciąganie właśnie na tym polega. Ty chcesz tyle, a ja tyle i taka przerzutka piłki z lewgo pola na prawe aż ktoś wymięknie

Dwa pierwsze zdania, zgoda. Potem jednak zaczynają się wątpliwości. Ja tam na swój sposób mu ufam. Mówiąc ściślej, nie znam się, a on raczej tak. Z 6 budżetu w lidze wykręca 4-5 miejsce więc coś tam jednak potrafi. Może to właśnie dzięki temu przerzucaniu?
Dwa pierwsze zdania, zgoda. Potem jednak zaczynają się wątpliwości. Ja tam na swój sposób mu ufam. Mówiąc ściślej, nie znam się, a on raczej tak. Z 6 budżetu w lidze wykręca 4-5 miejsce więc coś tam jednak potrafi. Może to właśnie dzięki temu przerzucaniu?
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
3 lipca 2012, 18:43 [cytuj]
saikor powiedział/a:
Spodziewałem się wczoraj jakiejś konferencji czy coś, może dziś się doczekamy jakiegoś oficjalnego komunikatu/transferu!


Saikor, to nie w stylu Tottenhamu... Jeśli pamięć mnie nie myli, to ostatni raz na konferencji prasowej prezentowaliśmy Santiniego :boisie:, a z piłkarzy Bentleya :rotfl:
Saikor, to nie w stylu Tottenhamu... Jeśli pamięć mnie nie myli, to ostatni raz na konferencji prasowej prezentowaliśmy Santiniego :boisie:, a z piłkarzy Bentleya :rotfl:
Can't Smile Without You!!!
3 lipca 2012, 18:59 [cytuj]
dokładnie tuczi tak było. My nie mamy w zwyczaju się lansować po murawach z nowymi zawodnikami. Tym bardziej trenerami. No chyba, że nasz nowy trener ma mentalność i pomysł na siebie jak znana celebrytka z onetu i temu podobnych Natalia ze stadionów
dokładnie tuczi tak było. My nie mamy w zwyczaju się lansować po murawach z nowymi zawodnikami. Tym bardziej trenerami. No chyba, że nasz nowy trener ma mentalność i pomysł na siebie jak znana celebrytka z onetu i temu podobnych Natalia ze stadionów
3 lipca 2012, 19:19 [cytuj]
... jest jeszcze Mariola O KOCIM spojrzeniu :D
jest jeszcze Mariola O KOCIM spojrzeniu :D
Can't Smile Without You!!!
3 lipca 2012, 21:43 [cytuj]
konradthfc powiedział/a:
Natalia ze stadionów


Zlikwiduj ją - > płacę jak za prezydenta :rotfl:
Zlikwiduj ją - > płacę jak za prezydenta :rotfl:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
3 lipca 2012, 23:01 [cytuj]
Sky podaje ze pokonalismy liv'pool i gylfi w ciagu 24h na WHL :)
Sky podaje ze pokonalismy liv'pool i gylfi w ciagu 24h na WHL :)
Come On You Spurs !
3 lipca 2012, 23:18 [cytuj]
Co do Sturridge'a http://www.chelsealive.pl/n-27554-sturridge-z-zapaleniem-opon-mozgowych.php :zalamka:
|<  <<  <  75  76  77  78  79    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 9 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się