Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  76  77  78  79  80    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko
4 lipca 2012, 00:24 [cytuj]
http://www.angielskapilka.com/news/Letnie-okienko-transferowe-wtorek-3-lipca-25453

"są coraz mniejsze szanse iż na White Hart Lane pojawi się Jan Vertonghen." :/
http://www.angielskapilka.com/news/Letnie-okienko-transferowe-wtorek-3-lipca-25453 "są coraz mniejsze szanse iż na White Hart Lane pojawi się Jan Vertonghen." :/
4 lipca 2012, 00:45 [cytuj]
Wiecie coś na temat zainteresowania Hoilettem ze strony Spurs, bo wraz z początkiem lipca skończył mu się kontrakt i nie trzeba byłoby płacić ani grosza Blackburn?
Wiecie coś na temat zainteresowania Hoilettem ze strony Spurs, bo wraz z początkiem lipca skończył mu się kontrakt i nie trzeba byłoby płacić ani grosza Blackburn?
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
4 lipca 2012, 08:42 [cytuj]
Craig Gordon też jest wolny. Na ławę by się nadał. Oooo, Martin Fulop bez kontraktu!!!! Bierzemy go!!! Niech węgiel wrzuca...
Craig Gordon też jest wolny. Na ławę by się nadał. Oooo, Martin Fulop bez kontraktu!!!! Bierzemy go!!! Niech węgiel wrzuca
4 lipca 2012, 10:45 [cytuj]
http://www1.skysports.com/football/news/11675/7863181/Spurs-to-seal-Gylfi-deal jak tak zacznie AVB to okienko to jestem dobrej myśli :)
http://www1.skysports.com/football/news/11675/7863181/Spurs-to-seal-Gylfi-deal jak tak zacznie AVB to okienko to jestem dobrej myśli :)
4 lipca 2012, 11:48 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Wiecie coś na temat zainteresowania Hoilettem ze strony Spurs, bo wraz z początkiem lipca skończył mu się kontrakt i nie trzeba byłoby płacić ani grosza Blackburn?


Przecież Hoilett był już nie raz wałkowany :) po co nam on? Nie jest leprzy od lennona. Ktoś mnie poprawił(dobrze zresztą) mamy się wzmacniać, a nie kupować kolejnych na ławkę
Przecież Hoilett był już nie raz wałkowany :) po co nam on? Nie jest leprzy od lennona. Ktoś mnie poprawił(dobrze zresztą) mamy się wzmacniać, a nie kupować kolejnych na ławkę
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
4 lipca 2012, 12:07 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Przecież Hoilett był już nie raz wałkowany :) po co nam on? Nie jest leprzy od lennona. Ktoś mnie poprawił(dobrze zresztą) mamy się wzmacniać, a nie kupować kolejnych na ławkę


Kolejnych na ławkę? A mamy w zespole jakiegoś dobrego skrzydłowego na ławkę? Pokaż mi swoją ławkę rezerwowych, a ja Ci powiem jaki masz zespół. Znowu będzie kwiecień, a u nas będą zmęczeni sezonem i znając życie powtórka z rozrywki.
Kolejnych na ławkę? A mamy w zespole jakiegoś dobrego skrzydłowego na ławkę? Pokaż mi swoją ławkę rezerwowych, a ja Ci powiem jaki masz zespół. Znowu będzie kwiecień, a u nas będą zmęczeni sezonem i znając życie powtórka z rozrywki
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
4 lipca 2012, 12:10 [cytuj]
Sigurdsson u nas do 24 h, prawda czy mit ;) ?
Sigurdsson u nas do 24 h, prawda czy mit ;) ?
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
4 lipca 2012, 12:34 [cytuj]
Skysports jest raczej pewnym źródłem. Stawiam szanse na 90% :)
Skysports jest raczej pewnym źródłem. Stawiam szanse na 90% :)
4 lipca 2012, 12:54 [cytuj]
Ktoś w komentarzach rzucił, że ma złe doświadczenia z Portugalczykami w Spurs. Mi się z kolei źle kojarzy Skandynawia. Pamiętacie Iversena? To niczym nie poparte przeczucie, żeby nie było.
Ktoś w komentarzach rzucił, że ma złe doświadczenia z Portugalczykami w Spurs. Mi się z kolei źle kojarzy Skandynawia. Pamiętacie Iversena? To niczym nie poparte przeczucie, żeby nie było
4 lipca 2012, 13:23 [cytuj]
Dembę Ba. Senegalczyk ma w kontrakcie klauzulę, która wynosi 7 milionów funtów. Ja sie zastanawiam czemu jeszcze go nie kupiliśmy...
Dembę Ba. Senegalczyk ma w kontrakcie klauzulę, która wynosi 7 milionów funtów. Ja sie zastanawiam czemu jeszcze go nie kupiliśmy
4 lipca 2012, 13:35 [cytuj]
bo jest kompletnie bez formy?
bo jest kompletnie bez formy?
4 lipca 2012, 13:37 [cytuj]
Oficjalna potwierdza: Gylfi Kogutem!
Oficjalna potwierdza: Gylfi Kogutem!
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
4 lipca 2012, 13:38 [cytuj]
We are delighted to announce that we have completed the transfer of Gylfi Sigurdsson from Hoffenheim. Welcome to Spurs, Gylfi!
We are delighted to announce that we have completed the transfer of Gylfi Sigurdsson from Hoffenheim. Welcome to Spurs, Gylfi!
4 lipca 2012, 13:38 [cytuj]
Gylfi u nas, brawo !!!!!!!!
Gylfi u nas, brawo !!!!!!!!
To dare is to do.
4 lipca 2012, 14:05 [cytuj]
Wreszcie transfery robione na poczatku okienka bez stresu :)
Wreszcie transfery robione na poczatku okienka bez stresu :)
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
4 lipca 2012, 14:34 [cytuj]
wszystko fajnie ale co się dzieje z Vertonghenem?
wszystko fajnie ale co się dzieje z Vertonghenem?
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
4 lipca 2012, 14:47 [cytuj]
Cały czas nie może się dogadać z Ajaxem w sprawie tych 30% z kwoty transferu dla niego, skoro mamy pieniądze na transfery to dajmy Ajaxowi to 12,8 mln i nie będzie problemu...
A Gylfi - super!
Cały czas nie może się dogadać z Ajaxem w sprawie tych 30% z kwoty transferu dla niego, skoro mamy pieniądze na transfery to dajmy Ajaxowi to 12,8 mln i nie będzie problemu... A Gylfi - super!
4 lipca 2012, 15:09 [cytuj]
Bajt powiedział/a:
Cały czas nie może się dogadać z Ajaxem w sprawie tych 30% z kwoty transferu dla niego, skoro mamy pieniądze na transfery to dajmy Ajaxowi to 12,8 mln i nie będzie problemu...
A Gylfi - super!


Pewnie, rzućmy 3 miliony extra... Ciekaw jestem czy byś był taki rozrzutny gdyby to były Twoje pieniądze bo najłatwiej wydawać cudze. Levy bardzo rozsądnie gra na zwłokę, tak naprawdę to my jesteśmy na uprzywilejowanej pozycji w tych negocjacjach. Jak do nas Janek nie przyjdzie to się nic nie stanie bo opcje rezerwową też na pewno mamy, a jak od nich nie odejdzie, to i tak mu będą musieli wypłacić te 3 miliony (no, może trochę mniej) - tylko że w ratach (pensjach). Więc tak naprawdę mają wybór - zarobić 10 milionów, albo ich nie zarobić. W końcu wymiękną albo Janek zgodzi się zrzec części należnej mu sumy i Levy dobrze o tym wie.
Pewnie, rzućmy 3 miliony extra... Ciekaw jestem czy byś był taki rozrzutny gdyby to były Twoje pieniądze bo najłatwiej wydawać cudze. Levy bardzo rozsądnie gra na zwłokę, tak naprawdę to my jesteśmy na uprzywilejowanej pozycji w tych negocjacjach. Jak do nas Janek nie przyjdzie to się nic nie stanie bo opcje rezerwową też na pewno mamy, a jak od nich nie odejdzie, to i tak mu będą musieli wypłacić te 3 miliony (no, może trochę mniej) - tylko że w ratach (pensjach). Więc tak naprawdę mają wybór - zarobić 10 milionów, albo ich nie zarobić. W końcu wymiękną albo Janek zgodzi się zrzec części należnej mu sumy i Levy dobrze o tym wie
4 lipca 2012, 15:48 [cytuj]
Albo z drugiej strony ktoś go podkupi, a szkoda, bo alternatywę dla niego - kogoś a zbliżonych umiejętnościach i za podobne pieniądze trudno będzie zakontraktować bez LM :) AVB pracował w porto z Rolando i Otamendim to może któryś z nich :)
Albo z drugiej strony ktoś go podkupi, a szkoda, bo alternatywę dla niego - kogoś a zbliżonych umiejętnościach i za podobne pieniądze trudno będzie zakontraktować bez LM :) AVB pracował w porto z Rolando i Otamendim to może któryś z nich :)
4 lipca 2012, 17:01 [cytuj]
Otamendi:muza: martwi mnie tylko jego narodowość. Nie pamiętam aby ktoś z Argentyny długo i dobrze zapisał się w historii współczesnej premier league
Otamendi:muza: martwi mnie tylko jego narodowość. Nie pamiętam aby ktoś z Argentyny długo i dobrze zapisał się w historii współczesnej premier league
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
|<  <<  <  76  77  78  79  80    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 11 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się