Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okno transferowe 2011/ 2012
1 czerwca 2011, 18:59 [cytuj]
Dziś oficjalnie rozpoczęło się letnie okno transferowe, które, według wypowiedzi członków sztabu, prezesa i gazet mniej lub bardziej wiarygodnych, powinno nieco przewietrzyć kogucią kadrę. Z tej okazji zakładam nowy temat, by po kilku dniach zawalić go kolejnymi wymysłami pismaków.

Skrót najbardziej wiarygodnych działań Kogutów:
- złożono oficjalną ofertę za Leandro Damiao wynoszącą 12 mln; zarząd Internacionalu żąda 19 mln, więc miejmy nadzieję, że niedługo obaj prezesi dojdą do porozumienia. W końcu z kim, jak nie z klubem partnerskim, można się dogadać,

- Wilson Palacios w ciągu 48 godzin powinien potwierdzić swój transfer do Napoli. Zarobimy na nim 7 mln funtów,

- Gervinho w tym tygodniu ogłosi decyzję dotyczącą jego wyboru i przenosin do Anglii; zainteresowane są: Tottenham, Arsenal, Liverpool i Newcastle,

- Brad Friedel prawdopodobnie zostanie nowym bramkarzem Tottenhamu, akceptując 2 (!) letni kontrakt,

- Keane dzisiaj podobno spotkał się z przedstawicielami Swansea.
Dziś oficjalnie rozpoczęło się letnie okno transferowe, które, według wypowiedzi członków sztabu, prezesa i gazet mniej lub bardziej wiarygodnych, powinno nieco przewietrzyć kogucią kadrę. Z tej okazji zakładam nowy temat, by po kilku dniach zawalić go kolejnymi wymysłami pismaków. Skrót najbardziej wiarygodnych działań Kogutów: - złożono oficjalną ofertę za Leandro Damiao wynoszącą 12 mln; zarząd Internacionalu żąda 19 mln, więc miejmy nadzieję, że niedługo obaj prezesi dojdą do porozumienia. W końcu z kim, jak nie z klubem partnerskim, można się dogadać, - Wilson Palacios w ciągu 48 godzin powinien potwierdzić swój transfer do Napoli. Zarobimy na nim 7 mln funtów, - Gervinho w tym tygodniu ogłosi decyzję dotyczącą jego wyboru i przenosin do Anglii; zainteresowane są: Tottenham, Arsenal, Liverpool i Newcastle, - Brad Friedel prawdopodobnie zostanie nowym bramkarzem Tottenhamu, akceptując 2 (!) letni kontrakt, - Keane dzisiaj podobno spotkał się z przedstawicielami Swansea
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
1 czerwca 2011, 23:26 [cytuj]
To ja moze dodam troszku tego co wyszukałem w obcojezycznych zrodlach

Lassana Diarra (Real Madrid) zainteresowani Manchester United, Tottenham Hotspur

Giuseppe Rossi (Villarreal) Barcelona, Tottenham Hotspur £40m wedlug The Mirror

poza tym oczywiscie Parker z WHU oraz coraz czesciej widze ze na wszelkich zagranicznych plotkarskich forach itd łączą z nami Berbatova , jak wiec plotki to na całego .
To ja moze dodam troszku tego co wyszukałem w obcojezycznych zrodlach Lassana Diarra (Real Madrid) zainteresowani Manchester United, Tottenham Hotspur Giuseppe Rossi (Villarreal) Barcelona, Tottenham Hotspur £40m wedlug The Mirror poza tym oczywiscie Parker z WHU oraz coraz czesciej widze ze na wszelkich zagranicznych plotkarskich forach itd łączą z nami Berbatova , jak wiec plotki to na całego
2 czerwca 2011, 00:11 [cytuj]
Gomes podobno jest w zaawansowanej fazie rozmów z PSV, ale źródło słabe, więc trzeba się lekko zdystansować.
Gomes podobno jest w zaawansowanej fazie rozmów z PSV, ale źródło słabe, więc trzeba się lekko zdystansować
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
2 czerwca 2011, 07:28 [cytuj]
No ja słyszałem, że Palacios prowadzi rozmowy z Napoli
No ja słyszałem, że Palacios prowadzi rozmowy z Napoli
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
2 czerwca 2011, 07:55 [cytuj]
Według The mirror jestesmy zainteresowani Jean-Armel Kana-Biyik obrońcą francuskiego Rennes,
Według The mirror jestesmy zainteresowani Jean-Armel Kana-Biyik obrońcą francuskiego Rennes,
2 czerwca 2011, 14:13 [cytuj]
Działacze Barcelony rozpoczęli rozmowy z agentem Giuseppe Rossiego z Villarrealu. Sprowadzeniem włoskiego napastnika zainteresowany jest Tottenham Hotspur, który zamierza rywalizować z Blaugraną.Onet.pl
Działacze Barcelony rozpoczęli rozmowy z agentem Giuseppe Rossiego z Villarrealu. Sprowadzeniem włoskiego napastnika zainteresowany jest Tottenham Hotspur, który zamierza rywalizować z Blaugraną.Onet.pl
2 czerwca 2011, 17:02 [cytuj]
Onet.pl kolego polecam lepsze źródło informacji, np. nicesport.pl :D jeżeli nie znasz angielskiego! Na onecie piszą prawdę tylko jak się pomylą!
Onet.pl kolego polecam lepsze źródło informacji, np. nicesport.pl :D jeżeli nie znasz angielskiego! Na onecie piszą prawdę tylko jak się pomylą!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
2 czerwca 2011, 17:15 [cytuj]
http://www.skysports.com/story/0,19528,11667_6963562,00.html

Sprawa Damiao nabiera coraz większego rozpędu, mam nadzieję że meta na WHL ;)
http://www.skysports.com/story/0,19528,11667_6963562,00.html Sprawa Damiao nabiera coraz większego rozpędu, mam nadzieję że meta na WHL ;)
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
2 czerwca 2011, 17:38 [cytuj]
http://www.skysports.com/story/0,19528,11675_6961740,00.html

http://www.skysports.com/story/0,19528,11675_6963161,00.html
http://www.skysports.com/story/0,19528,11675_6961740,00.html http://www.skysports.com/story/0,19528,11675_6963161,00.html
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
2 czerwca 2011, 20:49 [cytuj]
South American champions, Internacional, today rejected a €12 million bid from Tottenham Hotspur for star striker Leandro Damião.

Inter club president, Giovanni Luigi, confirmed the English club's offer to Brazilian publication, Correio do Povo.

"It was the first concrete offer that we have had. I said I do not want to sell right now, but I think they come back again with a new proposal soon.I warned them to come back at the end of the year and with a better offer," he said.
South American champions, Internacional, today rejected a €12 million bid from Tottenham Hotspur for star striker Leandro Damião. Inter club president, Giovanni Luigi, confirmed the English club's offer to Brazilian publication, Correio do Povo. "It was the first concrete offer that we have had. I said I do not want to sell right now, but I think they come back again with a new proposal soon.I warned them to come back at the end of the year and with a better offer," he said
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
2 czerwca 2011, 22:20 [cytuj]
Czyli wnioskujac z tego co Zoolander umiescil internacional poprostu chce zebysmy zaswiecili im przed oczami o wiele wieksza oferta jezeli myslimy miec go w swoich szeregach w tym okienku
Czyli wnioskujac z tego co Zoolander umiescil internacional poprostu chce zebysmy zaswiecili im przed oczami o wiele wieksza oferta jezeli myslimy miec go w swoich szeregach w tym okienku
3 czerwca 2011, 07:13 [cytuj]
Oto kilka nowych plotek ktore obily mi sie o uszy :

Wraz z zakonczeniem mozliwosci pozyskania Nistelrooya ktory wybral Malage stanelismy w dlugiej kolejce po Miroslava Klose

Po raz kolejny angielskie bulwarowki łączą Croucha z Sunderlandem w gre wchodzi oferta opiewajaca na 11 M funciakow

Poza tym pierwsze plotki transferowe zaczynaja sie w przypadku 2 naszych pomocnikow

Jenas jest ponoć na celowniku beniaminka QPR lecz w przypadku tylko kiedy Harry zgodzi sie go wypożyczyć natomiast zawodnik do ktorego nie pałam sympatia i ktory poprzedni sezon utwierdzal mnie w przekonaniu na wypożyczeniu a mowa tu o naszym trafionym transferze blackburn czyli panu Bentley'u. Po niego zglaszaja checi ponoc wlodarze Aston Villi , zobaczymy ile w tym prawdy za pare dni
Oto kilka nowych plotek ktore obily mi sie o uszy : Wraz z zakonczeniem mozliwosci pozyskania Nistelrooya ktory wybral Malage stanelismy w dlugiej kolejce po Miroslava Klose Po raz kolejny angielskie bulwarowki łączą Croucha z Sunderlandem w gre wchodzi oferta opiewajaca na 11 M funciakow Poza tym pierwsze plotki transferowe zaczynaja sie w przypadku 2 naszych pomocnikow Jenas jest ponoć na celowniku beniaminka QPR lecz w przypadku tylko kiedy Harry zgodzi sie go wypożyczyć natomiast zawodnik do ktorego nie pałam sympatia i ktory poprzedni sezon utwierdzal mnie w przekonaniu na wypożyczeniu a mowa tu o naszym trafionym transferze blackburn czyli panu Bentley'u. Po niego zglaszaja checi ponoc wlodarze Aston Villi , zobaczymy ile w tym prawdy za pare dni
3 czerwca 2011, 11:04 [cytuj]
Jankes Brad jest naszym nowym goalkeeperem!
http://www.tottenhamhotspur.com/news/articles/friedel-agrees-move-030611.html?utm_source=facebook&utm_medium=social-media&utm_campaign=friedel-agrees-move-030611
Jankes Brad jest naszym nowym goalkeeperem! http://www.tottenhamhotspur.com/news/articles/friedel-agrees-move-030611.html?utm_source=facebook&utm_medium=social-media&utm_campaign=friedel-agrees-move-030611
3 czerwca 2011, 11:44 [cytuj]
Fantastycznie. Cudicini i Friedel. Jeszcze David Seaman i mamy 3 zajebistych bramkarzy na lata.
Fantastycznie. Cudicini i Friedel. Jeszcze David Seaman i mamy 3 zajebistych bramkarzy na lata
3 czerwca 2011, 11:46 [cytuj]
czyli na ten moment mozemy byc pewni ze Gomesa nie zobaczymy w przyszlym sezonie
czyli na ten moment mozemy byc pewni ze Gomesa nie zobaczymy w przyszlym sezonie
3 czerwca 2011, 11:50 [cytuj]
kto tak powiedział?
kto tak powiedział?
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
3 czerwca 2011, 12:04 [cytuj]
nie sadze zebysmy sciagneli jakze mlodego Friedela tylko po to zeby byl nr 2 wraz z Cudicinim, a poza tym widmo odejscia Gomesa to nie moj wymysl...
nie sadze zebysmy sciagneli jakze mlodego Friedela tylko po to zeby byl nr 2 wraz z Cudicinim, a poza tym widmo odejscia Gomesa to nie moj wymysl
3 czerwca 2011, 12:13 [cytuj]
Zamiast lać krokodyle łzy, pomyślcie o tym w ten sposób: mamy 3 doświadczonych bramkarzy. Chcieliście podniesienia konkurencji dla Gomesa. I konkurencja mówi wam: Here I come.
Zamiast lać krokodyle łzy, pomyślcie o tym w ten sposób: mamy 3 doświadczonych bramkarzy. Chcieliście podniesienia konkurencji dla Gomesa. I konkurencja mówi wam: Here I come
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 187 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się