Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  54  55  56  57  58    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okno transferowe 2011/ 2012
5 sierpnia 2011, 23:19 [cytuj]
hm - czy jest wart tyle - jutro zobaczymy:mysli:
hm - czy jest wart tyle - jutro zobaczymy:mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
6 sierpnia 2011, 09:59 [cytuj]
adipetre powiedział/a:
:rotfl:

Skoro lubisz sytuację,gdzie gra dwójka Modric-Hudd i gdy Luka angażuje się w atak to po stracie momentalnie wychodzi kontra przeciwnika środkiem,bo wiadomo,że Tom nie zdąży...OK! Twój wybór!
Skoro lubisz sytuację,gdzie gra dwójka Modric-Hudd i gdy Luka angażuje się w atak to po stracie momentalnie wychodzi kontra przeciwnika środkiem,bo wiadomo,że Tom nie zdąży...OK! Twój wybór!
6 sierpnia 2011, 12:14 [cytuj]
Wujo powiedział/a:
Skoro lubisz sytuację,gdzie gra dwójka Modric-Hudd i gdy Luka angażuje się w atak to po stracie momentalnie wychodzi kontra przeciwnika środkiem,bo wiadomo,że Tom nie zdąży...OK! Twój wybór!


Pewności nie mam, ale czy my czasem nie wygraliśmy takim "tragicznym" środkiem pola obu arcyważnych meczy przeciw Arsenalowi i Chelsea w sezonie 2009/10? Wujo, za dużo FM'a;)Poza tym gdyby Sandro grał obok Hudda to właśnie Tom pewnie byłby wyżej ustawiony. Co do znaczenia Big Toma dla naszego zespołu nie będę się wypowiadał, bo już Halabala napisał w tym temacie wszystko.
Pewności nie mam, ale czy my czasem nie wygraliśmy takim "tragicznym" środkiem pola obu arcyważnych meczy przeciw Arsenalowi i Chelsea w sezonie 2009/10? Wujo, za dużo FM'a;)Poza tym gdyby Sandro grał obok Hudda to właśnie Tom pewnie byłby wyżej ustawiony. Co do znaczenia Big Toma dla naszego zespołu nie będę się wypowiadał, bo już Halabala napisał w tym temacie wszystko
6 sierpnia 2011, 14:04 [cytuj]
Wujo powiedział/a:
Skoro lubisz sytuację,gdzie gra dwójka Modric-Hudd i gdy Luka angażuje się w atak to po stracie momentalnie wychodzi kontra przeciwnika środkiem,bo wiadomo,że Tom nie zdąży...OK! Twój wybór!


To z Tomem i Luka wygrywalismy z Chelsea, Arsenalem czy Interem. Dla mnie to duet znakomity, moze nawet najlepszy w lidze, co do Palaciosa, zgoda on odbior ma lepszy od Hudda, ale co z tego skoro po dobrym przechwycie wyjebie pilke na aut albo sie na niej potknie i w efekcie straci?
To z Tomem i Luka wygrywalismy z Chelsea, Arsenalem czy Interem. Dla mnie to duet znakomity, moze nawet najlepszy w lidze, co do Palaciosa, zgoda on odbior ma lepszy od Hudda, ale co z tego skoro po dobrym przechwycie wyjebie pilke na aut albo sie na niej potknie i w efekcie straci?
7 sierpnia 2011, 11:17 [cytuj]
gdy Palacios pomyśli akcje wychodzą mu ładne, lecz jest jedno ale -- musi pomyśleć:)
gdy Palacios pomyśli akcje wychodzą mu ładne, lecz jest jedno ale -- musi pomyśleć:)
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
7 sierpnia 2011, 13:03 [cytuj]
Według ITK Diarra jest już praktycznie piłkarzem Spurs. Patrząc na formę Toma, kontuzje Sandro i prawdopodobne odejście Palaciosa myślę że to bardzo dobry transfer.
Według ITK Diarra jest już praktycznie piłkarzem Spurs. Patrząc na formę Toma, kontuzje Sandro i prawdopodobne odejście Palaciosa myślę że to bardzo dobry transfer
7 sierpnia 2011, 13:45 [cytuj]
Stoke are closing in on the signing of Spurs midfielder Wilson Palacios, according to reports from a football agent on Twitter.

'Football_Agent9` announced on his Twitter site, which has over 13,000 followers:

"Palacios has agreed personal terms with Stoke City. Announcement tomorrow/Tuesday for sure".

Vital Stoke would like to stress these are completely unconfirmed reports at the moment, but if they are credible, the Honduran will apparently join Stoke for an initial fee of 6 million, potentially rising to 10 million depending on the Potters' performance in Europe.

The 27-year-old joined Tottenham from Wigan Athletic for 12 million in 2009, but has recently found first-team opportunities limited at White Hart Lane with Sandro, Tom Huddlestone and Jermaine Jenas all being preferred in the enforcer`s role.

He would be a massive signing and a big statement of intent for Stoke as Pulis looks to build on the success of last year by targeting players of undoubted class.

Built like an Ox and technically gifted, Palacios seems the perfect fit for a Stoke side who beyond their obvious physical attributes, are evolving into a team with genuine footballing quality.
Stoke are closing in on the signing of Spurs midfielder Wilson Palacios, according to reports from a football agent on Twitter. 'Football_Agent9` announced on his Twitter site, which has over 13,000 followers: "Palacios has agreed personal terms with Stoke City. Announcement tomorrow/Tuesday for sure". Vital Stoke would like to stress these are completely unconfirmed reports at the moment, but if they are credible, the Honduran will apparently join Stoke for an initial fee of 6 million, potentially rising to 10 million depending on the Potters' performance in Europe. The 27-year-old joined Tottenham from Wigan Athletic for 12 million in 2009, but has recently found first-team opportunities limited at White Hart Lane with Sandro, Tom Huddlestone and Jermaine Jenas all being preferred in the enforcer`s role. He would be a massive signing and a big statement of intent for Stoke as Pulis looks to build on the success of last year by targeting players of undoubted class. Built like an Ox and technically gifted, Palacios seems the perfect fit for a Stoke side who beyond their obvious physical attributes, are evolving into a team with genuine footballing quality
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
7 sierpnia 2011, 14:28 [cytuj]
Jak myślicie Lass mógłby grać w środku pola - tzn zastąpić LUKĘ??:mysli:
Jak myślicie Lass mógłby grać w środku pola - tzn zastąpić LUKĘ??:mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
7 sierpnia 2011, 14:31 [cytuj]
O! Lukaku w CFC:brawo: Może odpuszczą sobie Modricia, wydali prawie 20 baniek:zmeczony:
O! Lukaku w CFC:brawo: Może odpuszczą sobie Modricia, wydali prawie 20 baniek:zmeczony:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
7 sierpnia 2011, 14:35 [cytuj]
http://www.sportsvibe.co.uk/news/football/everton-target-10m-tottenham-and-england-striker-9817/?
http://www.sportsvibe.co.uk/news/football/everton-target-10m-tottenham-and-england-striker-9817/?
7 sierpnia 2011, 15:30 [cytuj]
To się worek rozwiązał...http://www.fanatix.com/news/blackburn-line-up-7m-bid-for-tottenham-midfielder-702/
7 sierpnia 2011, 16:35 [cytuj]
http://www.sportsvibe.co.uk/news/football/tottenham-set-to-swoop-for-28m-italian-star-stiker-9801/
http://www.sportsvibe.co.uk/news/football/tottenham-set-to-swoop-for-28m-italian-star-stiker-9801/
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
7 sierpnia 2011, 17:57 [cytuj]
Everton i 10 mln:rotfl:
7 sierpnia 2011, 18:05 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
kto oglądał wtopy De Gei w Man City 2-3 Man Utd? Chyba teraz widzicie, że fakt bycia genialnym bramkarzem gdzieś tam, nie oznacza jednocześnie bycia z marszu genialnym bramkarzem w Anglii



Jak najbardziej! W Anglii trzeba się nauczyć gry na przedpolu. Wielu dobrych bramkarzy ma z tym problem na początku kariery, a Premier League weryfikuje każdy błąd. Myślę że zobaczymy jeszcze kilka klopsów tego młodego bramkarza!
Jak najbardziej! W Anglii trzeba się nauczyć gry na przedpolu. Wielu dobrych bramkarzy ma z tym problem na początku kariery, a Premier League weryfikuje każdy błąd. Myślę że zobaczymy jeszcze kilka klopsów tego młodego bramkarza!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
7 sierpnia 2011, 19:00 [cytuj]
Rossi za 28 mln funów - drogo...:mysli:
Rossi za 28 mln funów - drogo...:mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
7 sierpnia 2011, 19:08 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
Rossi za 28 mln funów - drogo...:mysli:

Wątpie bardzo w transfer Rossiego. Był już praktycznie zaklepany w Juve , namawiali go wszyscy we Włoszech łącznie z kolegami z reprezentacji czy Lippim a i tak powiedział że ma ważny kontrakt i chce zostac w Villareal.

Paweł powiedział/a:
kto oglądał wtopy De Gei w Man City 2-3 Man Utd? Chyba teraz widzicie, że fakt bycia genialnym bramkarzem gdzieś tam, nie oznacza jednocześnie bycia z marszu genialnym bramkarzem w Anglii

No tak , przekonaliśmy się o tym na własnej skórze :)
Wątpie bardzo w transfer Rossiego. Był już praktycznie zaklepany w Juve , namawiali go wszyscy we Włoszech łącznie z kolegami z reprezentacji czy Lippim a i tak powiedział że ma ważny kontrakt i chce zostac w Villareal. [quote=Paweł]kto oglądał wtopy De Gei w Man City 2-3 Man Utd? Chyba teraz widzicie, że fakt bycia genialnym bramkarzem gdzieś tam, nie oznacza jednocześnie bycia z marszu genialnym bramkarzem w Anglii
Come On You Spurs !
7 sierpnia 2011, 19:46 [cytuj]
A mimo to spora ekipa przerzucała się nazwiskami golkiperów, którzy są tak świetni, że na pewno bedą lepsi niz Gomes, a wykupic ich to, och co za problem, darmo przyjdą :P
A mimo to spora ekipa przerzucała się nazwiskami golkiperów, którzy są tak świetni, że na pewno bedą lepsi niz Gomes, a wykupic ich to, och co za problem, darmo przyjdą :P
|<  <<  <  54  55  56  57  58    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 124 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się