Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  9  10  11  12  13    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Szukamy napastnika!
19 sierpnia 2011, 15:04 [cytuj]
halabala powiedział/a:
Sluchajcie, czemu Adebayor to dla was Slon? Przeciez gosc jest z Togo, a nie z WKS

Też nie mogę tego skumać, najlepiej, że większość z tak piszących jest dumna z tego "Yids" tudzież "Yiddos":|
Co do Adebayora czy kogokolwiek - sprawa i tak już została przegrana. Za trzy dni zaczynamy na serio sezon, a koleś nie będzie zupełnie wkomponowany w zespół. Start taki, jaki miał Rafa, to przypadek zdarzający się raz na sto.
Też nie mogę tego skumać, najlepiej, że większość z tak piszących jest dumna z tego "Yids" tudzież "Yiddos":| Co do Adebayora czy kogokolwiek - sprawa i tak już została przegrana. Za trzy dni zaczynamy na serio sezon, a koleś nie będzie zupełnie wkomponowany w zespół. Start taki, jaki miał Rafa, to przypadek zdarzający się raz na sto
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
19 sierpnia 2011, 15:14 [cytuj]
Fajny cytacik z tego tekstu podrzuconego przez Barometra, ciężko się nie zgodzić:
"Redknapp cited Manchester City's spending power as the main reason behind his side's failure to finish in the top four last season but, as Spurs insiders have told Goal.com, City's spending was not the reason Spurs failed to beat Blackpool twice last season."
Fajny cytacik z tego tekstu podrzuconego przez Barometra, ciężko się nie zgodzić: "Redknapp cited Manchester City's spending power as the main reason behind his side's failure to finish in the top four last season but, as Spurs insiders have told Goal.com, City's spending was not the reason Spurs failed to beat Blackpool twice last season."
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
19 sierpnia 2011, 15:17 [cytuj]
Jaka większość? Większość z Barometra i Jaroszego? Przecież na ostatnich stronach tego tematu tylko oni użyli tego określenia (bynajmniej wam tego, chłopaki, nie wypominam). Co ciekawsze, Barometr był bardzo przeciwny umieszczaniu na spursmaniackiej fladze motywów związanych z Yid Army:P
Jaka większość? Większość z Barometra i Jaroszego? Przecież na ostatnich stronach tego tematu tylko oni użyli tego określenia (bynajmniej wam tego, chłopaki, nie wypominam). Co ciekawsze, Barometr był bardzo przeciwny umieszczaniu na spursmaniackiej fladze motywów związanych z Yid Army:P
19 sierpnia 2011, 15:22 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Jaka większość?

Licentia poetica, czy może raczej hiperbola. Sorry, nie liczyłem, pamiętam jednak, że np. Paweł nie widział nic rasistowskiego w tej przyśpiewce, z której pochodzi "ksywa".
Licentia poetica, czy może raczej hiperbola. Sorry, nie liczyłem, pamiętam jednak, że np. Paweł nie widział nic rasistowskiego w tej przyśpiewce, z której pochodzi "ksywa"
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
19 sierpnia 2011, 15:22 [cytuj]
Dubel
Dubel
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
19 sierpnia 2011, 15:25 [cytuj]
Stawiałem na skrót myślowy. Hiperbola, nie hiperbola (kłóciłbym się), ale fakt faktem, że się Twoja teoria faktów nie trzyma. Tak, to można powiedzieć wszystko o wszystkich. Nazwiemy to ładnie hiperbolą i bydzie.
Stawiałem na skrót myślowy. Hiperbola, nie hiperbola (kłóciłbym się), ale fakt faktem, że się Twoja teoria faktów nie trzyma. Tak, to można powiedzieć wszystko o wszystkich. Nazwiemy to ładnie hiperbolą i bydzie
19 sierpnia 2011, 15:44 [cytuj]
ginola powiedział/a:
Licentia poetica, czy może raczej hiperbola. Sorry, nie liczyłem, pamiętam jednak, że np. Paweł nie widział nic rasistowskiego w tej przyśpiewce, z której pochodzi "ksywa"


Mi przeszkadzała flaga, nie identyfikuję się z Yids Army, a Ade jest zwany Słoniem ze względu na słynna przyśpiewkę o jego ojcu i matce, którą można było słyszec na WHL niejednokrotnie.
Mi przeszkadzała flaga, nie identyfikuję się z Yids Army, a Ade jest zwany Słoniem ze względu na słynna przyśpiewkę o jego ojcu i matce, którą można było słyszec na WHL niejednokrotnie
19 sierpnia 2011, 15:57 [cytuj]
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego mielibyśmy się zgodzić na wpychanie nam kogoś w stylu Kalou, Anelka czy Benayoun? Ci gracze są nieźli, ale powiedzcie mi, czy podniosą oni jakość drużyny? Minimalnie. A tracimy wtedy Modrica - bo Chelsea nikogo nie sprzeda nam, chyba że w transakcji z Modricem. Jedyni gracze, których Chelsea mogłaby sprzedać (gdyby musiał odejść Modric), a którzy REALNIE podnieśliby jakość drużyny to Drogba, Sturridge albo Alex. Drogba to opcja krótkoterminowa, ale IMO jest lepszy niż Torres (jak na teraz) - sprawdziłby się chociaż ten rok, dwa. Sturridge to przyszłość, a Alex to solidny obrońca z dodatkową opcją rzutów wolnych z 20+ metrów.
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego mielibyśmy się zgodzić na wpychanie nam kogoś w stylu Kalou, Anelka czy Benayoun? Ci gracze są nieźli, ale powiedzcie mi, czy podniosą oni jakość drużyny? Minimalnie. A tracimy wtedy Modrica - bo Chelsea nikogo nie sprzeda nam, chyba że w transakcji z Modricem. Jedyni gracze, których Chelsea mogłaby sprzedać (gdyby musiał odejść Modric), a którzy REALNIE podnieśliby jakość drużyny to Drogba, Sturridge albo Alex. Drogba to opcja krótkoterminowa, ale IMO jest lepszy niż Torres (jak na teraz) - sprawdziłby się chociaż ten rok, dwa. Sturridge to przyszłość, a Alex to solidny obrońca z dodatkową opcją rzutów wolnych z 20+ metrów
19 sierpnia 2011, 16:04 [cytuj]
Odbiegając od tematu, AC Milan ma w planach wykupienia od nas Petera Croucha za 8 milionów funciaków http://www.cleansheetsallround.co.uk/2011/08/ac-milan-in-link-to-8m-tottenham-hotspur-star
Odbiegając od tematu, AC Milan ma w planach wykupienia od nas Petera Croucha za 8 milionów funciaków: http://www.cleansheetsallround.co.uk/2011/08/ac-milan-in-link-to-8m-tottenham-hotspur-star
19 sierpnia 2011, 16:19 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
a co do przyśpiewki to już tłumaczyłem, że tak samo rasistowska przyśpiewka by była, gdyby w Afryce o mnie śpiewali, że mój tata doi krowy i tego się będę trzymał. A kto uważa inaczej ten nie rozumie pojęcia rasizm. W ten sposob rasizmem można nazwać naszczanie nawet na drzwi murzynowi. Szkoda, że jak murzyn nasra białemu na wycieraczkę, to już nikt o rasizm go podejrzewać nie będzie. A przecież jaka to różnica?


dokładnie tak :ok:
dokładnie tak :ok:
19 sierpnia 2011, 16:21 [cytuj]
raku powiedział/a:
A Widok Skierniewice będzie walczył o Bassonga.

źródło: gazetka reklamowa marketu Kaufland


No i dobrze - ja bym go oddał za worek piłek :D
No i dobrze - ja bym go oddał za worek piłek :D
19 sierpnia 2011, 16:29 [cytuj]

A propos mazowieckich klimatow (Widok Skierniewice), kiedys bylem u kumpla w zyrardowie i na murze byl napis "Zyrardowianka Zyrardow mistrzem Zyrardowa" :rotfl:

Bylo tez cos w stylu "Legia miszcz i puhar" :)
A propos mazowieckich klimatow (Widok Skierniewice), kiedys bylem u kumpla w zyrardowie i na murze byl napis "Zyrardowianka Zyrardow mistrzem Zyrardowa" :rotfl: Bylo tez cos w stylu "Legia miszcz i puhar" :)
19 sierpnia 2011, 16:40 [cytuj]
Paweł, czasem się zastanawiam czy nadając czemuś lub komuś określenia "rasistowski" nie nobilitujemy tego. W oczach wielu to powód do dumy. Przyśpiewka o Ade nie jest rasistowska, jest bezdennie głupia, a to jeszcze gorzej.

Baro, to nie zarzut, ani nie chęć namawiania do czegokolwiek, ale to twoje nieidentyfikowanie kojarzy mi się z kibicami Arsenalu (tymi nowymi) dla których mecz ze Spurs, to taki sam pojedynek jak z kim innym.
Paweł, czasem się zastanawiam czy nadając czemuś lub komuś określenia "rasistowski" nie nobilitujemy tego. W oczach wielu to powód do dumy. Przyśpiewka o Ade nie jest rasistowska, jest bezdennie głupia, a to jeszcze gorzej. Baro, to nie zarzut, ani nie chęć namawiania do czegokolwiek, ale to twoje nieidentyfikowanie kojarzy mi się z kibicami Arsenalu (tymi nowymi) dla których mecz ze Spurs, to taki sam pojedynek jak z kim innym
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
19 sierpnia 2011, 16:44 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
a co do przyśpiewki to już tłumaczyłem, że tak samo rasistowska przyśpiewka by była, gdyby w Afryce o mnie śpiewali, że mój tata doi krowy i tego się będę trzymał. A kto uważa inaczej ten nie rozumie pojęcia rasizm. W ten sposob rasizmem można nazwać naszczanie nawet na drzwi murzynowi. Szkoda, że jak murzyn nasra białemu na wycieraczkę, to już nikt o rasizm go podejrzewać nie będzie. A przecież jaka to różnica?



Myślę podobnie, bo jaki to rasizm skoro tą przyśpiewkę śpiewali też nasi czarnoskórzy kibice. Widziałem na własne oczy w pubie przed meczem towarzyskim Norwich- Tottenham. Było dużo kolesi z Londynu w tym czarnoskórzy i jechali po Adebayorze równo :P
Myślę podobnie, bo jaki to rasizm skoro tą przyśpiewkę śpiewali też nasi czarnoskórzy kibice. Widziałem na własne oczy w pubie przed meczem towarzyskim Norwich- Tottenham. Było dużo kolesi z Londynu w tym czarnoskórzy i jechali po Adebayorze równo :P
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
19 sierpnia 2011, 16:59 [cytuj]
raku powiedział/a:
To prawie jak Jeż Jerzy i "Polska miszczem Polski" :D

halabala powiedział/a:
A propos mazowieckich klimatow (Widok Skierniewice), kiedys bylem u kumpla w zyrardowie i na murze byl napis "Zyrardowianka Zyrardow mistrzem Zyrardowa" :rotfl:

Bylo tez cos w stylu "Legia miszcz i puhar" :)


W Krakowie za to często można zobaczyć na murach napisy typu "Armia białej pizdy" albo "Tylko Cipasy" :)
[quote=halabala]A propos mazowieckich klimatow (Widok Skierniewice), kiedys bylem u kumpla w zyrardowie i na murze byl napis "Zyrardowianka Zyrardow mistrzem Zyrardowa" :rotfl: Bylo tez cos w stylu "Legia miszcz i puhar" :)
|<  <<  <  9  10  11  12  13    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 141 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się