Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  17  18  19  20  21    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Szukamy napastnika!
24 sierpnia 2011, 19:03 [cytuj]
No tak Pawle - tylko, że przynajmniej byłyby jakieś transfery. Suarez to akurat hit transferowy. Reszta olbrzymie ryzyko. Za tą kasę potwornie duże i ja tych transferów nie pochwalam. Ale dlaczego musimy patrzeć na Commoliego? Powrót Arnesena mi się marzy.

Inna sprawa - czy nie lepiej byłoby sprowadzić zamiast Adebayora - takiego P. Cisse? Albo zaryzykować z Zarate? Albo tego gówniarza Wickhama? Peter Odemwingie, Kevin Gameiro, Ivan Perisić, Lucas Barrios, czy Oscar Cardozo? Czy to nie byliby zawodnicy, którzy z powodzeniem mogą grać lepiej niż Adebayor, a przy okazji mogą spokojnie przydać się na kolejne sezony? Czy to nie są zawodnicy w zasięgu Tottenhamu - cenowym, płacowym i ambicji tych zawodników? Taki Gameiro kosztował PSG ponad 11 mln euro. Perisić przeszedł do Borussii Dortmund za 5 mln euro. Wickham do Sunderlandu za 8 mln funtów. Na pewno nie są to zawodnicy, którzy gwarantują 10-15 bramek w lidze, ale Adebayor też tego nie gwarantuje. A może zamiast ściągać Słonia po prostu trzeba było się wstrzymać? Moim zdaniem zarówno Defoe, jak i Pav wcale nie muszą być od niego gorsi w tym sezonie.
No tak Pawle - tylko, że przynajmniej byłyby jakieś transfery. Suarez to akurat hit transferowy. Reszta olbrzymie ryzyko. Za tą kasę potwornie duże i ja tych transferów nie pochwalam. Ale dlaczego musimy patrzeć na Commoliego? Powrót Arnesena mi się marzy. Inna sprawa - czy nie lepiej byłoby sprowadzić zamiast Adebayora - takiego P. Cisse? Albo zaryzykować z Zarate? Albo tego gówniarza Wickhama? Peter Odemwingie, Kevin Gameiro, Ivan Perisić, Lucas Barrios, czy Oscar Cardozo? Czy to nie byliby zawodnicy, którzy z powodzeniem mogą grać lepiej niż Adebayor, a przy okazji mogą spokojnie przydać się na kolejne sezony? Czy to nie są zawodnicy w zasięgu Tottenhamu - cenowym, płacowym i ambicji tych zawodników? Taki Gameiro kosztował PSG ponad 11 mln euro. Perisić przeszedł do Borussii Dortmund za 5 mln euro. Wickham do Sunderlandu za 8 mln funtów. Na pewno nie są to zawodnicy, którzy gwarantują 10-15 bramek w lidze, ale Adebayor też tego nie gwarantuje. A może zamiast ściągać Słonia po prostu trzeba było się wstrzymać? Moim zdaniem zarówno Defoe, jak i Pav wcale nie muszą być od niego gorsi w tym sezonie
24 sierpnia 2011, 19:06 [cytuj]
Ja juz o tym pisalem kilka razy, ale sie powtorze. Zapomnijcie o czyms zwanym tu 'wzmacnianiu skladu na lata'. Obecnie jest to mozliwe tylko jesli placisz najwiecej na rynku, a ze nie placimy i poki co nie bedziemy, to wciaz bedziemy zmagac sie z problemem typu Berba, Modders, Carrick itp. Nawet jesli nam sie to nie podoba to wspolczesny futbol pod pantoflem maja pilkarze. Robia co chca.
Ja juz o tym pisalem kilka razy, ale sie powtorze. Zapomnijcie o czyms zwanym tu 'wzmacnianiu skladu na lata'. Obecnie jest to mozliwe tylko jesli placisz najwiecej na rynku, a ze nie placimy i poki co nie bedziemy, to wciaz bedziemy zmagac sie z problemem typu Berba, Modders, Carrick itp. Nawet jesli nam sie to nie podoba to wspolczesny futbol pod pantoflem maja pilkarze. Robia co chca
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
24 sierpnia 2011, 19:27 [cytuj]
http://www.angielskapilka.com/news/adebayor,i,lass,diarra,w,tottenhamie,,.html?


wg tego mamy juz Ade i Diarre :plotki:
http://www.angielskapilka.com/news/adebayor,i,lass,diarra,w,tottenhamie,,.html? wg tego mamy juz Ade i Diarre :plotki:
24 sierpnia 2011, 19:58 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Marcin prosze o jakis link do wywiadu z Mata. Ale cos z cytatami bo wymysly prasy mnie nie interesuja


A nas wymysł twojego znajomego z Anglii muszą interesować. The Sun zrobiło nagłówek ze słów Maty: I said no to Spurs and Arsenal. Niektórzy nie chcą się pogodzić z rzeczywistością, wolą się oszukiwać że mogło być tak super, żeby tylko Levy pomyślał! Chociaż pewnie Levy przerasta nas wszystkich inteligencją i porusza się w realnym świecie pieniędzy i możliwości, nie bazuję na domysłach i spekulacjach
A nas wymysł twojego znajomego z Anglii muszą interesować. The Sun zrobiło nagłówek ze słów Maty: I said no to Spurs and Arsenal. Niektórzy nie chcą się pogodzić z rzeczywistością, wolą się oszukiwać że mogło być tak super, żeby tylko Levy pomyślał! Chociaż pewnie Levy przerasta nas wszystkich inteligencją i porusza się w realnym świecie pieniędzy i możliwości, nie bazuję na domysłach i spekulacjach
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
24 sierpnia 2011, 20:25 [cytuj]
Z Matą sprawa jasna. Fajnie, że w ogóle była od nas oferta. Szkoda, że się nie udało:

http://www.skysports.com/story/0,,12874_7119059,00.html

A tymczasem taki Zarate do wzięcia:

http://www.skysports.com/story/0,19528,12876_7122075,00.html
Z Matą sprawa jasna. Fajnie, że w ogóle była od nas oferta. Szkoda, że się nie udało: http://www.skysports.com/story/0,,12874_7119059,00.html A tymczasem taki Zarate do wzięcia: http://www.skysports.com/story/0,19528,12876_7122075,00.html
24 sierpnia 2011, 20:32 [cytuj]
I uważasz że ten Zarate jest taki bramkostrzelny!? Ile on strzelił bramek dla Lazio w poprzednim sezonie? Jesteś przekonany że strzeli więcej bramek od Adebayora, bo chyba o to tu chodzi, prawda!?
I uważasz że ten Zarate jest taki bramkostrzelny!? Ile on strzelił bramek dla Lazio w poprzednim sezonie? Jesteś przekonany że strzeli więcej bramek od Adebayora, bo chyba o to tu chodzi, prawda!?
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
24 sierpnia 2011, 21:05 [cytuj]
Z tym dyrektorem sportowym to też jest jeden szkopuł-sprowadzić takiego na rok? Przecież najprawdopodobniej Harry za rok odejdzie. A może za rok schedę po Harrym przejmie ktoś kto dyra sportowego potrzebować nie będzie? Bo sam sobie z tym poradzi?
Z tym dyrektorem sportowym to też jest jeden szkopuł-sprowadzić takiego na rok? Przecież najprawdopodobniej Harry za rok odejdzie. A może za rok schedę po Harrym przejmie ktoś kto dyra sportowego potrzebować nie będzie? Bo sam sobie z tym poradzi?
24 sierpnia 2011, 21:14 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
Taki Gameiro kosztował PSG ponad 11 mln euro. Perisić przeszedł do Borussii Dortmund za 5 mln euro. Wickham do Sunderlandu za 8 mln funtów. Na pewno nie są to zawodnicy, którzy gwarantują 10-15 bramek w lidze, ale Adebayor też tego nie gwarantuje. A może zamiast ściągać Słonia po prostu trzeba było się wstrzymać? Moim zdaniem zarówno Defoe, jak i Pav wcale nie muszą być od niego gorsi w tym sezonie


Wickham jest rezerwowym Sudnerlandu, Perisic to skrzydlowy, Gameiro to taki bardziej ruchliwy Defoe, nie nadaje sie na szpice. Zaden z nich nie da tyle ile Adebayor.

Natomiast Zarate to ciekawa opcja, bramek wiele nei strzela ale umiejetnosci to ma na poziomie Luki.
Wickham jest rezerwowym Sudnerlandu, Perisic to skrzydlowy, Gameiro to taki bardziej ruchliwy Defoe, nie nadaje sie na szpice. Zaden z nich nie da tyle ile Adebayor. Natomiast Zarate to ciekawa opcja, bramek wiele nei strzela ale umiejetnosci to ma na poziomie Luki
24 sierpnia 2011, 21:17 [cytuj]
Gameiro to przede wszystkim nie chciał się ruszać z Francji, za to transfer do PSG-tak, to było coś co mu się, jeśli dobrze pamiętam co mówił w mediach, marzyło.
Gameiro to przede wszystkim nie chciał się ruszać z Francji, za to transfer do PSG-tak, to było coś co mu się, jeśli dobrze pamiętam co mówił w mediach, marzyło
24 sierpnia 2011, 22:43 [cytuj]
Varba nie musza, strescilem wam tylko rozmowe.

Adebajoro tez nam nie gwarantuje bramek(jak strzeli 10 w sezonie to bedzie cud), dlatego nawet gdy nie jestem przekonany co do zarate to wole obce jajko niespodzianke niz z natury zepsute od srodka jajo niespodzianke(ktore jeszcze kilka sezonow temu publicznie uzyloby naszej koszulki do wyczyszczenia rowka po potrzebie fizjologicznej.

Barometr napisal to co mi sie tez nasunelo na mysl. Harry sciagal swoich(i chyba gdyby portsmouth jeszcze mialo kogos do sprzedania to wzialby z pocalowaniem reki)

Comolli fakt robi transferowe jaja, ale robi. Suarez spokojnie moglby przyjsc do nas. W tamtym momencie bylismy bardziej atrakcyjni(walczylismy o lige mistrzow)

A to ze wrickham jest rezerwowym w sunderlandzie nie oznacza ze u nas nie eksplodowalby jako napastnik i nie strzelal regularnie goli. To jest tak jak z realem(pilkarze grajacy tam nie za dobrze po przejsciu do innych klubow zaczeli grac magie taki robben czy sneider)
Varba nie musza, strescilem wam tylko rozmowe. Adebajoro tez nam nie gwarantuje bramek(jak strzeli 10 w sezonie to bedzie cud), dlatego nawet gdy nie jestem przekonany co do zarate to wole obce jajko niespodzianke niz z natury zepsute od srodka jajo niespodzianke(ktore jeszcze kilka sezonow temu publicznie uzyloby naszej koszulki do wyczyszczenia rowka po potrzebie fizjologicznej. Barometr napisal to co mi sie tez nasunelo na mysl. Harry sciagal swoich(i chyba gdyby portsmouth jeszcze mialo kogos do sprzedania to wzialby z pocalowaniem reki) Comolli fakt robi transferowe jaja, ale robi. Suarez spokojnie moglby przyjsc do nas. W tamtym momencie bylismy bardziej atrakcyjni(walczylismy o lige mistrzow) A to ze wrickham jest rezerwowym w sunderlandzie nie oznacza ze u nas nie eksplodowalby jako napastnik i nie strzelal regularnie goli. To jest tak jak z realem(pilkarze grajacy tam nie za dobrze po przejsciu do innych klubow zaczeli grac magie taki robben czy sneider)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
24 sierpnia 2011, 23:24 [cytuj]
http://anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=203682

Lass u nas :brawo: chyba

Podobno ADE też blisko - pewnie Levy przystał na -------------- 100 tys -Spurs / 60 tys City , nie miał wyjścia chłop, po tym co zobaczyliśmy na OT... może i dobrze, że dostaliśmy 3-0 a nie np 2-1:mysli:
http://anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=203682 Lass u nas :brawo: chyba Podobno ADE też blisko - pewnie Levy przystał na -------------- 100 tys -Spurs / 60 tys City , nie miał wyjścia chłop, po tym co zobaczyliśmy na OT... może i dobrze, że dostaliśmy 3-0 a nie np 2-1:mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
24 sierpnia 2011, 23:30 [cytuj]
zacytuje jeszcze artykul z pewnej japonskiej gazety

Czytalem nie tak dawno fajny japonski artykul o pewnym pilkarzu(wiadomo jakim) sam tytul powinien nam dac do myslenia

"Shinji Kagawa – bargain price, big result"

Pytam sie was jako ze do was mam szacunek za x lat spedzonych na tej stronie dlaczego nie moglismy kupic kagawy w czasie gdy kupowala go borrusia(to pytanie retoryczne) chodzi mi o to dlaczego nie stac nas na zaryzykowanie tak jak oni zrobili z kagawa. Z takiego kwiatka za 350 tys euro wyszlo im 20 i wiecej mln funtow
zacytuje jeszcze artykul z pewnej japonskiej gazety Czytalem nie tak dawno fajny japonski artykul o pewnym pilkarzu(wiadomo jakim) sam tytul powinien nam dac do myslenia "Shinji Kagawa – bargain price, big result" Pytam sie was jako ze do was mam szacunek za x lat spedzonych na tej stronie dlaczego nie moglismy kupic kagawy w czasie gdy kupowala go borrusia(to pytanie retoryczne) chodzi mi o to dlaczego nie stac nas na zaryzykowanie tak jak oni zrobili z kagawa. Z takiego kwiatka za 350 tys euro wyszlo im 20 i wiecej mln funtow
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
24 sierpnia 2011, 23:35 [cytuj]
10 września na Wolverhampton wyjdziemy:
Brad Friedel /

Assou-Ekotto, Kaboul, Dowson, Kyle Walker /

Bale, Lass, Modrić [lub Yossi], Azza /

VdV - Ade :tak:
10 września na Wolverhampton wyjdziemy: Brad Friedel / Assou-Ekotto, Kaboul, Dowson, Kyle Walker / Bale, Lass, Modrić [lub Yossi], Azza / VdV - Ade :tak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
25 sierpnia 2011, 00:27 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
zacytuje jeszcze artykul z pewnej japonskiej gazety

Czytalem nie tak dawno fajny japonski artykul o pewnym pilkarzu(wiadomo jakim) sam tytul powinien nam dac do myslenia

"Shinji Kagawa – bargain price, big result"

Pytam sie was jako ze do was mam szacunek za x lat spedzonych na tej stronie dlaczego nie moglismy kupic kagawy w czasie gdy kupowala go borrusia(to pytanie retoryczne) chodzi mi o to dlaczego nie stac nas na zaryzykowanie tak jak oni zrobili z kagawa. Z takiego kwiatka za 350 tys euro wyszlo im 20 i wiecej mln funtow


Po prostu Borussia miała szczęście stawiając na takiego zawodnika. Podjęli ryzyko i się opłaciło. Równie dobrze można spytać czemu Wisła nie znalazła Rudneva, a Legia Meliksona. Po prostu tak się stało. Poza tym, z tymi 20 milionami funtów to gruba przesada. Kagawa jest warty z 7/8 maks i moim zdaniem jest na Tottenham zawodnikiem za słabym.
Po prostu Borussia miała szczęście stawiając na takiego zawodnika. Podjęli ryzyko i się opłaciło. Równie dobrze można spytać czemu Wisła nie znalazła Rudneva, a Legia Meliksona. Po prostu tak się stało. Poza tym, z tymi 20 milionami funtów to gruba przesada. Kagawa jest warty z 7/8 maks i moim zdaniem jest na Tottenham zawodnikiem za słabym
25 sierpnia 2011, 08:57 [cytuj]
jin_tae, mówisz,że kibicujesz x lat, a wypowiadasz się jak rookie. Jakby po drodze nie było Gillberto, Rochy, czy żeby bardziej w kierunku Kagawy, Kazuyuki Tody. Na świecie miliony ludzi graja w piłkę więc to naturalne, że nie wyłapiesz wszystkiego. Mnie dziwi ta rozmowa, bo mamy rozmawiać o NRR, a nie o zawodnikach, którzy nic nie podnosiliby wartości drużyny. Od razu powiem, ze nie mam nic do Kagawy. W ogóle Azjaci imponują mi pracowitością i taki Park w drużynie to prawdziwy skarb, ale płacz nad rozlanym mlekiem, dlaczego nikt nie znalazł Kagawy, trochę jest bez sensu.
jin_tae, mówisz,że kibicujesz x lat, a wypowiadasz się jak rookie. Jakby po drodze nie było Gillberto, Rochy, czy żeby bardziej w kierunku Kagawy, Kazuyuki Tody. Na świecie miliony ludzi graja w piłkę więc to naturalne, że nie wyłapiesz wszystkiego. Mnie dziwi ta rozmowa, bo mamy rozmawiać o NRR, a nie o zawodnikach, którzy nic nie podnosiliby wartości drużyny. Od razu powiem, ze nie mam nic do Kagawy. W ogóle Azjaci imponują mi pracowitością i taki Park w drużynie to prawdziwy skarb, ale płacz nad rozlanym mlekiem, dlaczego nikt nie znalazł Kagawy, trochę jest bez sensu
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
25 sierpnia 2011, 09:26 [cytuj]
aapa powiedział/a:
Mnie dziwi ta rozmowa, bo mamy rozmawiać o NRR, a nie o zawodnikach, którzy nic nie podnosiliby wartości drużyny.


No i właśnie mniej więcej o to mi chodzi - Adebayor takim napastnikiem robiącym różnicę na pewno nie jest. A do tego przeszłość ma jaką ma, reputację niezbyt sympatyczną też, tygodniówkę wysoką potwornie, o którą się rozbija sprawa tylko wypożyczenia w sumie. A więc jest co najmniej kilka powodów aby go Broń Boże nie ściągać.

W zamian za to można kupić zawodnika o podobnych walorach/umiejętnościach piłkarskich, który owszem bramek nie zagwarantuje, bo NRR też nie jest, ale już na pewno jest mniej kontrowersyjny, ma mniejszą tygodniówkę, w Arsenalu nigdy nie grał, reputację w szatni ma spokojną i ma do 25 lat, a więc jest szansa, że będą z niego ludzie nawet za dwa lata, a nie tylko na jeden sezon. Do tego można go sprowadzić na stałe i ewentualnie później spieniężyć. Pytam się - po co zajmować się przez wiele tygodni negocjacjami z Man City, jak takich piłkarzy jest na rynku zdecydowanie więcej? I choć nie gwarantują specjalnie niczego - i tak wydają się lepszą propozycją niż Słoń? Przecież to chyba logiczne jest.

PS Jakbyśmy tygodniowo płacili Ade 100 tys. funtów w tym jednym roku wypożyczenia = 5 mln 200 tys. funtów (52 tygodnie w roku). To też nie są jakieś małe pieniądze.
No i właśnie mniej więcej o to mi chodzi - Adebayor takim napastnikiem robiącym różnicę na pewno nie jest. A do tego przeszłość ma jaką ma, reputację niezbyt sympatyczną też, tygodniówkę wysoką potwornie, o którą się rozbija sprawa tylko wypożyczenia w sumie. A więc jest co najmniej kilka powodów aby go Broń Boże nie ściągać. W zamian za to można kupić zawodnika o podobnych walorach/umiejętnościach piłkarskich, który owszem bramek nie zagwarantuje, bo NRR też nie jest, ale już na pewno jest mniej kontrowersyjny, ma mniejszą tygodniówkę, w Arsenalu nigdy nie grał, reputację w szatni ma spokojną i ma do 25 lat, a więc jest szansa, że będą z niego ludzie nawet za dwa lata, a nie tylko na jeden sezon. Do tego można go sprowadzić na stałe i ewentualnie później spieniężyć. Pytam się - po co zajmować się przez wiele tygodni negocjacjami z Man City, jak takich piłkarzy jest na rynku zdecydowanie więcej? I choć nie gwarantują specjalnie niczego - i tak wydają się lepszą propozycją niż Słoń? Przecież to chyba logiczne jest. PS Jakbyśmy tygodniowo płacili Ade 100 tys. funtów w tym jednym roku wypożyczenia = 5 mln 200 tys. funtów (52 tygodnie w roku). To też nie są jakieś małe pieniądze
25 sierpnia 2011, 10:39 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
czyli napastnik robiącym różnicę byłby któryś z "P. Cisse? Albo zaryzykować z Zarate? Albo tego gówniarza Wickhama? Peter Odemwingie, Kevin Gameiro, Ivan Perisić, Lucas Barrios, czy Oscar Cardozo?" :F Oglądałem w zeszłym sezonie każdy mecz Borussi i Barrios jest świetny, ale nie jest żadnym zbawcą. O Cardozo, Odemwingie czy Gameiro się nie wypowiadam, bo to podobna półka którą mamy obecnie. Dobrze że Levy nie idzie tą drogą - transferów dla samych transferów, chociaż niektórych by samo to zadowoliło


Nie. Właśnie nie byłby żaden z nich NRR. Ale byliby moim zdaniem lepszym wyborem niż Ade. A jak nie są lepsi od naszych - to Ade też raczej nie będzie, więc po co się w to bawić?
Nie. Właśnie nie byłby żaden z nich NRR. Ale byliby moim zdaniem lepszym wyborem niż Ade. A jak nie są lepsi od naszych - to Ade też raczej nie będzie, więc po co się w to bawić?
25 sierpnia 2011, 10:40 [cytuj]
Dokładnie Paweł, dokładnie. Jeżeli już tak strasznie trzeba tego NRR, to to musi być pewniak, a nie "udo sie, albo sie nie udo". Z drugiej strony z miłą chęcią zaryzykowałbym zamianę pod tytułem Defoe na Odemwi i powiedzmy Pava na D Cisse. Wariant może nie widowiskowy, ale mam wrażeinie szalenie praktyczny i mocno stabilizujący obecną sytuację. Ogólnie z napadziorami to jest jakiś dramat. Nawet nie przez to, ze jakiegoś giganta nie mamy, ale przez to, ze stan obecny jest naprawdę mocno średni, a mimo to cały czas przekonany o swojej cudownosci. Ja mam wrażenie, ze po prostu zapanował ogromny bałagan, a w takiej sytuacji nawet "czucz" Harrego nie będzie miał pola do popisu. Może przy czymś takim cały czas bysmy z Utd za wiele nie mogli, ale chociaz byłby spokój z tą teoretycznie slabszą częścią ligi.
Dokładnie Paweł, dokładnie. Jeżeli już tak strasznie trzeba tego NRR, to to musi być pewniak, a nie "udo sie, albo sie nie udo". Z drugiej strony z miłą chęcią zaryzykowałbym zamianę pod tytułem Defoe na Odemwi i powiedzmy Pava na D Cisse. Wariant może nie widowiskowy, ale mam wrażeinie szalenie praktyczny i mocno stabilizujący obecną sytuację. Ogólnie z napadziorami to jest jakiś dramat. Nawet nie przez to, ze jakiegoś giganta nie mamy, ale przez to, ze stan obecny jest naprawdę mocno średni, a mimo to cały czas przekonany o swojej cudownosci. Ja mam wrażenie, ze po prostu zapanował ogromny bałagan, a w takiej sytuacji nawet "czucz" Harrego nie będzie miał pola do popisu. Może przy czymś takim cały czas bysmy z Utd za wiele nie mogli, ale chociaz byłby spokój z tą teoretycznie slabszą częścią ligi
Kogucie życie!
25 sierpnia 2011, 11:14 [cytuj]
Diarra: "Information about my departure is a lie. There is no agreement with Tottenham and I don't think there will be." (AS)

http://www.as.com/futbol/articulo/hay-espero-acuerdo-tottenham/20110825dasdasftb_14/Tes

Diarra done, tak? :D
Diarra: "Information about my departure is a lie. There is no agreement with Tottenham and I don't think there will be." (AS) http://www.as.com/futbol/articulo/hay-espero-acuerdo-tottenham/20110825dasdasftb_14/Tes Diarra done, tak? :D
|<  <<  <  17  18  19  20  21    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 115 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się