Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Szukamy napastnika!
11 sierpnia 2011, 23:24 [cytuj]
Wg twitterowych źródeł sprawy z Palaciosem się komplikują i możliwe, że do transferu nie dojdzie. A wtedy stracę nadzieję na cokolwiek. In ITK we trust... ;)


PS. Mała dygresja:

"...gdy zauważyłem tych wszystkich czarnych siejących spustoszenie na ulicach Tottenhamu wiedziałem, że muszę udać się do bezpiecznego miejsca, do którego na pewno nie pójdą.
Schowałem się w pośredniaku."
Wg twitterowych źródeł sprawy z Palaciosem się komplikują i możliwe, że do transferu nie dojdzie. A wtedy stracę nadzieję na cokolwiek. In ITK we trust... ;) PS. Mała dygresja: "...gdy zauważyłem tych wszystkich czarnych siejących spustoszenie na ulicach Tottenhamu wiedziałem, że muszę udać się do bezpiecznego miejsca, do którego na pewno nie pójdą. Schowałem się w pośredniaku."
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
11 sierpnia 2011, 23:38 [cytuj]
na facebooku podłapałem http://givemefootball.com/premier-league/spurs-tipped-to-renew-interest-in-18m-striker---re
na facebooku podłapałem http://givemefootball.com/premier-league/spurs-tipped-to-renew-interest-in-18m-striker---re
.upadamy na dno by odbić się od niego.
12 sierpnia 2011, 00:17 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
Wg twitterowych źródeł sprawy z Palaciosem się komplikują i możliwe, że do transferu nie dojdzie. A wtedy stracę nadzieję na cokolwiek. In ITK we trust... ;)


PS. Mała dygresja:

"...gdy zauważyłem tych wszystkich czarnych siejących spustoszenie na ulicach Tottenhamu wiedziałem, że muszę udać się do bezpiecznego miejsca, do którego na pewno nie pójdą.
Schowałem się w pośredniaku."



Zajebiste chyba przetłumacze i wrzucę na fejsa!
Zajebiste chyba przetłumacze i wrzucę na fejsa!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
12 sierpnia 2011, 13:15 [cytuj]
Emmanuel Adebayor, the Manchester City striker, is close to a loan move to Tottenham Hotspur, who offered to pay Ł75,000 of his Ł175,000-a-week wages last month.
Source: The Times
Emmanuel Adebayor, the Manchester City striker, is close to a loan move to Tottenham Hotspur, who offered to pay Ł75,000 of his Ł175,000-a-week wages last month. Source: The Times
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
12 sierpnia 2011, 13:26 [cytuj]
Przyznam, że zdziwię się bardzo jeśli zobaczę Adebayora w koszulce Spurs. Swoja drogą to chyba najlepszy sposób walki z wszelkimi uprzedzeniami. Coś jak Wisła z Meliksonem i Bitonem.
Przyznam, że zdziwię się bardzo jeśli zobaczę Adebayora w koszulce Spurs. Swoja drogą to chyba najlepszy sposób walki z wszelkimi uprzedzeniami. Coś jak Wisła z Meliksonem i Bitonem
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
12 sierpnia 2011, 13:44 [cytuj]
Co do tego calego ITK, zaczalem tam regularnie zagladac i powiem jedno - mitomania pelna geba. Poki co wiarygodnosc zadna
Co do tego calego ITK, zaczalem tam regularnie zagladac i powiem jedno - mitomania pelna geba. Poki co wiarygodnosc zadna
12 sierpnia 2011, 14:00 [cytuj]
jka jest pelna nazwa strony ITK?
jka jest pelna nazwa strony ITK?
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
12 sierpnia 2011, 20:30 [cytuj]
aapa powiedział/a:
Przyznam, że zdziwię się bardzo jeśli zobaczę Adebayora w koszulce Spurs. Swoja drogą to chyba najlepszy sposób walki z wszelkimi uprzedzeniami. Coś jak Wisła z Meliksonem i Bitonem



Ale wyobraź sobie minę kibiców Anali, jakby Adebayor wpakował im gol w naszej koszulce, chłopak raczej nie krył by się z radością:rotfl:
Ale wyobraź sobie minę kibiców Anali, jakby Adebayor wpakował im gol w naszej koszulce, chłopak raczej nie krył by się z radością:rotfl:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
12 sierpnia 2011, 21:03 [cytuj]
Adebayor napadzior od 2 lat rozczarowujący. Ideał ..... buraka.
Adebayor napadzior od 2 lat rozczarowujący. Ideał ..... buraka
Kogucie życie!
12 sierpnia 2011, 21:08 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
Adebayor napadzior od 2 lat rozczarowujący. Ideał ..... buraka


Smutna prawda jest tak że nadal lepszy od całej naszej czwórki. Harry też miałbyć rozczarowujący, według analizy nie miał prawa skończyć powyżej szóstego miejsca :P
Smutna prawda jest tak że nadal lepszy od całej naszej czwórki. Harry też miałbyć rozczarowujący, według analizy nie miał prawa skończyć powyżej szóstego miejsca :P
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
12 sierpnia 2011, 21:31 [cytuj]
Mancini ma niezwykły dar marnowania zalet i talentu napastników. Jedynie Tevez potrafi strzelać, a potem dług nic i tylko rozczarowanie, wpadki transferowe, niespełnienie pokładanych nadziei, etc. Potencjał ofensywny kosmiczny, a nikt nie potrafi grać na poziomie, który prezentował we wcześniejszym klubie. Wg mnie to wina tylko i wyłącznie Manciniego. Sprowadzał napastników z różnych lig, klubów i krajów, o różnych proporcjach i żadnemu się nie udało wybić, a w takim przypadku nie można tego sklasyfikować jako trudny ligi czy problemy z aklimatyzacją, krajem, taktyką. Nie sprawdzić może się jeden, ale nie pięciu. Nie pod okiem jednego trenera.

Dlatego ostatnie 2 lata Adebayora nie są dla mnie żadnym wyznacznikiem. Chętniej pod uwagę biorę to, że w Realu przypomniał sobie jak się gra w piłkę.


playmaker powiedział/a:
jka jest pelna nazwa strony ITK?


ITK to jedynie dział na forum Spurs Community. Masz linka bezpośrednio do niego:

http://www.spurscommunity.co.uk/forums/forumdisplay.php?f=50
ITK to jedynie dział na forum Spurs Community. Masz linka bezpośrednio do niego: http://www.spurscommunity.co.uk/forums/forumdisplay.php?f=50
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
12 sierpnia 2011, 22:08 [cytuj]
http://www.cartilagefreecaptain.com/2011/8/12/2359798/tottenham-closing-in-on-loan-for-adebayor?
http://www.cartilagefreecaptain.com/2011/8/12/2359798/tottenham-closing-in-on-loan-for-adebayor?
12 sierpnia 2011, 22:18 [cytuj]
http://www.talksport.co.uk/sports-news/football/premier-league/transfer-rumours/9823/5/exclusive-la-galaxy-swoop-robbie-keane? Ciekawa alternatywa ;)
http://www.talksport.co.uk/sports-news/football/premier-league/transfer-rumours/9823/5/exclusive-la-galaxy-swoop-robbie-keane? Ciekawa alternatywa ;)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
13 sierpnia 2011, 11:34 [cytuj]
varba powiedział/a:
Smutna prawda jest tak że nadal lepszy od całej naszej czwórki. Harry też miałbyć rozczarowujący, według analizy nie miał prawa skończyć powyżej szóstego miejsca :P


Może i sporo racji w tym jest, ale za nim ciagną się ostatnie same kłopoty. To zachował się jak burak w stosunku do kibiców, to przesmradza, idzie do Realu i nagle się okazuje, że to minimum 2 rozmiary kapelusza za duzo.... eeeee. Do tego jeszcze kolejny anal u nas. To naprawdę przypomina już chwytanie się brzytwy.
Może i sporo racji w tym jest, ale za nim ciagną się ostatnie same kłopoty. To zachował się jak burak w stosunku do kibiców, to przesmradza, idzie do Realu i nagle się okazuje, że to minimum 2 rozmiary kapelusza za duzo.... eeeee. Do tego jeszcze kolejny anal u nas. To naprawdę przypomina już chwytanie się brzytwy
Kogucie życie!
13 sierpnia 2011, 13:45 [cytuj]
Zoolander, dzieki za linka ;)
Zoolander, dzieki za linka ;)
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
13 sierpnia 2011, 16:46 [cytuj]
varba powiedział/a:
Smutna prawda jest tak że nadal lepszy od całej naszej czwórki. [...]


Jeśli to o czymś świadczy to tylko o przeciętności naszych napastników, bynajmniej nie o klasie Adebayora. Skoro koniecznie mamy juz mieć w drużynie jakiegos psychopatę to czemu nie pokroju Bartona czy Bellamy'ego:P

PS. Eto'o: nie wykluczam opcji angielskiej... Oby, oby, oby! Do dzieła Benoit!
Jeśli to o czymś świadczy to tylko o przeciętności naszych napastników, bynajmniej nie o klasie Adebayora. Skoro koniecznie mamy juz mieć w drużynie jakiegos psychopatę to czemu nie pokroju Bartona czy Bellamy'ego:P PS. Eto'o: nie wykluczam opcji angielskiej... Oby, oby, oby! Do dzieła Benoit!
13 sierpnia 2011, 19:24 [cytuj]
byloby swietnie zobaczyc Eto'o w naszej koszulce,ale ostatnio pilkarze z Afryki i nie tylko mowiac "o opcji angielskiej" maja na mysli wylacznie Man City...
byloby swietnie zobaczyc Eto'o w naszej koszulce,ale ostatnio pilkarze z Afryki i nie tylko mowiac "o opcji angielskiej" maja na mysli wylacznie Man City
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
13 sierpnia 2011, 19:41 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Jeśli to o czymś świadczy to tylko o przeciętności naszych napastników, bynajmniej nie o klasie Adebayora. Skoro koniecznie mamy juz mieć w drużynie jakiegos psychopatę to czemu nie pokroju Bartona czy Bellamy'ego:P

PS. Eto'o: nie wykluczam opcji angielskiej... Oby, oby, oby! Do dzieła Benoit!




I ty zwracałeś mi uwagę, bo obrażałem piłkarzy Arsenalu , a teraz robisz dokładnie tak samo, to chyba lekka hipokryzja nie sądzisz. Normalnie to miałbym to gdzieś, ale w twoim wypadku mnie to rozbawiło. Czemu Adebayor jest psychopatą, co takiego zrobił żeby zasłużyć na taki przydomek. Porównywanie Adebayora (byłego króla strzelców PL) do Bartona i Bellamy, to jak porównywać Modricia do O'hary, albo Palaciosa!
I ty zwracałeś mi uwagę, bo obrażałem piłkarzy Arsenalu , a teraz robisz dokładnie tak samo, to chyba lekka hipokryzja nie sądzisz. Normalnie to miałbym to gdzieś, ale w twoim wypadku mnie to rozbawiło. Czemu Adebayor jest psychopatą, co takiego zrobił żeby zasłużyć na taki przydomek. Porównywanie Adebayora (byłego króla strzelców PL) do Bartona i Bellamy, to jak porównywać Modricia do O'hary, albo Palaciosa!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 sierpnia 2011, 19:52 [cytuj]
A Eto'o nie podpisał kontraktu z jakimś rosyjskim klubem, którego nazwy nie potrafię zapamiętać, za jakieś niepoważnie duże pieniądze w wynagrodzeniu!?
A Eto'o nie podpisał kontraktu z jakimś rosyjskim klubem, którego nazwy nie potrafię zapamiętać, za jakieś niepoważnie duże pieniądze w wynagrodzeniu!?
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 96 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się