Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  18  19  20  21  22    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Szukamy napastnika!
25 sierpnia 2011, 11:34 [cytuj]
Tymczasem Ruiz strzelił wczoraj kolejnego gola dla Twente w eliminacjach CL.
Tymczasem Ruiz strzelił wczoraj kolejnego gola dla Twente w eliminacjach CL
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
25 sierpnia 2011, 12:02 [cytuj]
Temat Damiao tez nie jest zamknięty

http://www.espn.co.uk/football/sport/story/107509.html?CMP=OTC-RSS
Temat Damiao tez nie jest zamknięty http://www.espn.co.uk/football/sport/story/107509.html?CMP=OTC-RSS
25 sierpnia 2011, 12:05 [cytuj]
smiejcie sie ze mnie badz nie ale do tej pory sie zastanawialem czy NRR to jakis nowy skrot dla zawodnika na szpicy(jak w stylu CM(srodkowy pomocnik))
smiejcie sie ze mnie badz nie ale do tej pory sie zastanawialem czy NRR to jakis nowy skrot dla zawodnika na szpicy(jak w stylu CM(srodkowy pomocnik))
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
25 sierpnia 2011, 12:16 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
Adebayor takim napastnikiem robiącym różnicę na pewno nie jest.

Na Twoim miejscu uważałbym z tak ostrymi osądami. Pamiętaj, że mówisz o gościu, który trzy sezony temu w samej lidze włożył 24 bramki. Wtedy był niepodzielnym królem ataku Arsenalu (RvP był prawie cały czas kontuzjowany), teraz będzie u nas.
Barometr powiedział/a:
W zamian za to można kupić zawodnika o podobnych walorach/umiejętnościach piłkarskich, który owszem bramek nie zagwarantuje, bo NRR też nie jest, ale już na pewno jest mniej kontrowersyjny, ma mniejszą tygodniówkę, w Arsenalu nigdy nie grał, reputację w szatni ma spokojną i ma do 25 lat, a więc jest szansa, że będą z niego ludzie nawet za dwa lata, a nie tylko na jeden sezon. Do tego można go sprowadzić na stałe i ewentualnie później spieniężyć.

Zawsze myślałem, że zgadzasz się ze mną co do tego, że w naszej kadrze za dużo jest przeciętniaków, a za mało graczy ponadprzeciętnych. Po co sprowadzać więc na stałe kolejnego przeciętniaka? Nie wiadomo, kto będzie prowadził Klub za rok, to raz. Dwa, może awansujemy do LM. Trzy, nawet jak nie to może przyjdzie trener, na którego nazwisko będzie można ściągnąć NRR. Nie lepiej więc pograć rok wypożyczonym Adebayorem (moim zdaniem to doskonały piłkarz i żaden z naszych obecnych napadziorów się do niego nie umywa, ale to już tylko prywatna opinia)? Zastanów się nad taką argumentacją.
Na Twoim miejscu uważałbym z tak ostrymi osądami. Pamiętaj, że mówisz o gościu, który trzy sezony temu w samej lidze włożył 24 bramki. Wtedy był niepodzielnym królem ataku Arsenalu (RvP był prawie cały czas kontuzjowany), teraz będzie u nas. [quote=Barometr]W zamian za to można kupić zawodnika o podobnych walorach/umiejętnościach piłkarskich, który owszem bramek nie zagwarantuje, bo NRR też nie jest, ale już na pewno jest mniej kontrowersyjny, ma mniejszą tygodniówkę, w Arsenalu nigdy nie grał, reputację w szatni ma spokojną i ma do 25 lat, a więc jest szansa, że będą z niego ludzie nawet za dwa lata, a nie tylko na jeden sezon. Do tego można go sprowadzić na stałe i ewentualnie później spieniężyć
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
25 sierpnia 2011, 12:19 [cytuj]
A, o ile dobrze pamiętam, to ten "leszcz" w zeszłym sezonie strzelił nam dwie bramki w LM. Sam zdobył w tym dwumeczu o dwie więcej od całej naszej drużyny razem wziętej, o napastnikach nie wspomnając;)
A, o ile dobrze pamiętam, to ten "leszcz" w zeszłym sezonie strzelił nam dwie bramki w LM. Sam zdobył w tym dwumeczu o dwie więcej od całej naszej drużyny razem wziętej, o napastnikach nie wspomnając;)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
25 sierpnia 2011, 12:30 [cytuj]
http://www.espn.co.uk/football/sport/story/107677.html?CMP=OTC-RSS
http://www.espn.co.uk/football/sport/story/107677.html?CMP=OTC-RSS
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
25 sierpnia 2011, 12:45 [cytuj]
Ginola ale czy Ty wierzysz ze ten Adebayor bedzie dawal z siebie 100 - 200 % w druzynie ktora do tej pory(bo nie sadze ze po przejsciu do man city nagle zaczal uwazac nas za kumpli i spoko klub) mial lekko mowiac negatywne podejscie. To byl jeden z tych pilkarzy co publicznie pokazywal gdzie go mozemy pocalowac
Ginola ale czy Ty wierzysz ze ten Adebayor bedzie dawal z siebie 100 - 200 % w druzynie ktora do tej pory(bo nie sadze ze po przejsciu do man city nagle zaczal uwazac nas za kumpli i spoko klub) mial lekko mowiac negatywne podejscie. To byl jeden z tych pilkarzy co publicznie pokazywal gdzie go mozemy pocalowac
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
25 sierpnia 2011, 12:55 [cytuj]
Szkoda, ze nawet Diarry nie bedzie.
Szkoda, ze nawet Diarry nie bedzie
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
25 sierpnia 2011, 12:56 [cytuj]
25 sierpnia 2011, 13:03 [cytuj]
Ale o co chodzi z tym Diarrą, tu pisza, oficjalnie ze jest, a tu co ?
Ale o co chodzi z tym Diarrą, tu pisza, oficjalnie ze jest, a tu co ?
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
25 sierpnia 2011, 13:25 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Ginola ale czy Ty wierzysz ze ten Adebayor bedzie dawal z siebie 100 - 200 % w druzynie ktora do tej pory(bo nie sadze ze po przejsciu do man city nagle zaczal uwazac nas za kumpli i spoko klub) mial lekko mowiac negatywne podejscie. To byl jeden z tych pilkarzy co publicznie pokazywal gdzie go mozemy pocalowac


Kiedy tak pokazywał!? Po tym co usłyszał od naszych fanów to zachowywał się wyjątkowo dobrze. Jak dla mnie roczne wypożyczenie jest idealne. Redknapp prawdopodobnie obejmie reprezentację po tym sezonie, bo wśród fanów jest numer 1, a jak Anglia da dupy na Euro co jest bardzo prawdopodobne, to F.A. bedzie chciała uspokoić kibiców, dając im ich kandydata numer jeden. Przyjdzie nowy trener (oby lepszy nie taki ci będzie nam opowiadał że drużyna potrzebuje czasu) i on zadecyduje czy chce Ade na stałe, czy woli dokonać swoich transferów
Kiedy tak pokazywał!? Po tym co usłyszał od naszych fanów to zachowywał się wyjątkowo dobrze. Jak dla mnie roczne wypożyczenie jest idealne. Redknapp prawdopodobnie obejmie reprezentację po tym sezonie, bo wśród fanów jest numer 1, a jak Anglia da dupy na Euro co jest bardzo prawdopodobne, to F.A. bedzie chciała uspokoić kibiców, dając im ich kandydata numer jeden. Przyjdzie nowy trener (oby lepszy nie taki ci będzie nam opowiadał że drużyna potrzebuje czasu) i on zadecyduje czy chce Ade na stałe, czy woli dokonać swoich transferów
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
25 sierpnia 2011, 14:42 [cytuj]
Możę Jol do nas wróci(pewnie transfer trenera w stylu Mourinho czy Redknapp), czytałem miesiąc temu że kadra Tottenhamu podoba mu się.
Możę Jol do nas wróci(pewnie transfer trenera w stylu Mourinho czy Redknapp), czytałem miesiąc temu że kadra Tottenhamu podoba mu się
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
25 sierpnia 2011, 17:17 [cytuj]
http://transfery.info/news-full-15942.html
http://transfery.info/news-full-15942.html
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
25 sierpnia 2011, 19:11 [cytuj]
Sky Sports sources understand Luka Modric and his advisors are currently discussing his future with Spurs chairman Daniel Levy.
Sky Sports sources understand Luka Modric and his advisors are currently discussing his future with Spurs chairman Daniel Levy
Come On You Spurs !
25 sierpnia 2011, 20:47 [cytuj]
Adebayor jest na trybunach, dziś miał testy medyczne, więc czekamy na oficjalne potwierdzenie. Źródło - relacja na żywo na stronie bbc, więc to pewniak.

A co do Diarry - było pytanie czy coś wiadomo oficjalnie. Otóż nie wiadomo na razie nic, wszystkie informacje, zarówno na tak, jak i na nie, to czyste spekulacje.
Adebayor jest na trybunach, dziś miał testy medyczne, więc czekamy na oficjalne potwierdzenie. Źródło - relacja na żywo na stronie bbc, więc to pewniak. A co do Diarry - było pytanie czy coś wiadomo oficjalnie. Otóż nie wiadomo na razie nic, wszystkie informacje, zarówno na tak, jak i na nie, to czyste spekulacje
25 sierpnia 2011, 21:00 [cytuj]
potwierdzam, ze Ade jest na trybunach, realizator pokazał jak witał się z Levy. Zapraszam do oglądania n http://www.lshunter.tv/football-live-streaming-video.html
potwierdzam, ze Ade jest na trybunach, realizator pokazał jak witał się z Levy. Zapraszam do oglądania na http://www.lshunter.tv/football-live-streaming-video.html
25 sierpnia 2011, 21:51 [cytuj]
http://www.talksport.co.uk/sports-news/football/premier-league/transfer-rumours/1022/61/spurs-sign-emmanuel-adebayor-loan

wiec chyba Ade jest u nas
http://www.talksport.co.uk/sports-news/football/premier-league/transfer-rumours/1022/61/spurs-sign-emmanuel-adebayor-loan wiec chyba Ade jest u nas
25 sierpnia 2011, 23:57 [cytuj]
Oficjalna potwierdza: mamy Adebayora!

Chelsea złożyła ofertę w wysokości 40 mln. Poczekajmy do ostatniego dnia i może do 50 dojdą :) Zostaniemy bez PRR'a, ale według mnie pomoc nie wygląda tragicznie. Nie ma mowy o powtórce z Berby.
Oficjalna potwierdza: mamy Adebayora! Chelsea złożyła ofertę w wysokości 40 mln. Poczekajmy do ostatniego dnia i może do 50 dojdą :) Zostaniemy bez PRR'a, ale według mnie pomoc nie wygląda tragicznie. Nie ma mowy o powtórce z Berby
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
|<  <<  <  18  19  20  21  22    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 92 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się