Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  19  20  21  22  23    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Szukamy napastnika!
26 sierpnia 2011, 01:05 [cytuj]
http://www.skysports.com/story/0,,11095_7124965,00.html

Następny w kolejce Joe Cole :blee:

czyli podsumujmy:

Friedel, Coulibaly, Ceballos, Iago, Adebayor - IN

Keane, O'Hara, Woodgate, M'Poku i zakładając, że Modrić - OUT

Kto uważa, że się wzmocniliśmy by walczyć o top4, a kto, że osłabiliśmy?

Bo dla mnie to jest jakaś żenada.
http://www.skysports.com/story/0,,11095_7124965,00.html Następny w kolejce Joe Cole :blee: czyli podsumujmy: Friedel, Coulibaly, Ceballos, Iago, Adebayor - IN Keane, O'Hara, Woodgate, M'Poku i zakładając, że Modrić - OUT Kto uważa, że się wzmocniliśmy by walczyć o top4, a kto, że osłabiliśmy? Bo dla mnie to jest jakaś żenada
26 sierpnia 2011, 01:17 [cytuj]
"I love Joe, I'm a big fan of Joe..." :D
"I love Joe, I'm a big fan of Joe..." :D
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
26 sierpnia 2011, 01:32 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
Kto uważa, że się wzmocniliśmy by walczyć o top4, a kto, że osłabiliśmy?

Bo dla mnie to jest jakaś żenada

Mając nadzieję, że Luka jednak nie odejdzie, to mimo wszystko zmiany są pozytywne, przynajmniej z czysto sportowego punktu widzenia. Widziałem powtórkę z MUłami - Friedel dał radę także ok. Zamiana Keane'a na Adebayora to skok jakościowy o jakieś 1247%. Plus pozbycie się zarabiającego dużo a niegrającego Woodgate'a i bezprzydatnego O'Hary to też dobre ruchy. Coulibaly też jakoś lepiej rokuje niż M'Poku, Ceballos to niewiadoma, Yago to jakiś taki totalny odpał. Gdyby jeszcze przyszedł jeden Diarra w miejsce trójki JJ, Palacios i Hutton plus opchnięcie gdziekolwiek za ilekolwiek Bentleya i podstawowy cel, w każdym razie wg mnie, zostanie zrealizowany. Przewietrzymy kadrę z totalnie zbędnego szrotu i duuużo zaoszczędzimy na tygodniówkach.
W następnym okienku Romek i Bassong out, a np. Damiao in plus jakiś jeszcze obrońca i tak kroczek po kroczku będziemy mieć większe możliwości transferowe, bo więcej kasy na tygodniówki.
Mając nadzieję, że Luka jednak nie odejdzie, to mimo wszystko zmiany są pozytywne, przynajmniej z czysto sportowego punktu widzenia. Widziałem powtórkę z MUłami - Friedel dał radę także ok. Zamiana Keane'a na Adebayora to skok jakościowy o jakieś 1247%. Plus pozbycie się zarabiającego dużo a niegrającego Woodgate'a i bezprzydatnego O'Hary to też dobre ruchy. Coulibaly też jakoś lepiej rokuje niż M'Poku, Ceballos to niewiadoma, Yago to jakiś taki totalny odpał. Gdyby jeszcze przyszedł jeden Diarra w miejsce trójki JJ, Palacios i Hutton plus opchnięcie gdziekolwiek za ilekolwiek Bentleya i podstawowy cel, w każdym razie wg mnie, zostanie zrealizowany. Przewietrzymy kadrę z totalnie zbędnego szrotu i duuużo zaoszczędzimy na tygodniówkach. W następnym okienku Romek i Bassong out, a np. Damiao in plus jakiś jeszcze obrońca i tak kroczek po kroczku będziemy mieć większe możliwości transferowe, bo więcej kasy na tygodniówki
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
26 sierpnia 2011, 01:33 [cytuj]
Oczywiście to wszystko z zastrzeżeniem, że Levy dalej będzie trzymał się swojego planu i nie zapłaci dużej kasy za Cole'a czy Parkera, którzy będą zapchajdziurami zarabiającymi kupę kasy i nigdy się nie zwrócą;)
Oczywiście to wszystko z zastrzeżeniem, że Levy dalej będzie trzymał się swojego planu i nie zapłaci dużej kasy za Cole'a czy Parkera, którzy będą zapchajdziurami zarabiającymi kupę kasy i nigdy się nie zwrócą;)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
26 sierpnia 2011, 01:52 [cytuj]
Zgadzam się z ginolą... przynam, że pierszy raz (od x czasu, choc moje zdanie się nie liczy;p)

Tak więc jeśli Modric by został to jakiś pozytyw/odświerzenie/wzmocnienie kadry jest... no bo...

Baro, jeśli mamy miec nadzieję, że Pav wystrzeli z formą to dlaczego nie możemy miec nadzieji, że Ade u Nas będzie się spisywał jak dotychczas a nawet lepiej (dając pstryczka w nos co poniektórym... a wiemy wszyscy, że low to On nie jest mimo niewdzięcznej "przeszłości" - chociaż jakoś nie przypominam sobie żeby okazywał, że kocha anali a Nas nienawidzi"... no i należy wspomniec, że Coulibaly, Ceballos to jedna niewiadoma... mogą wystrzelic w trakcie sezonu (marzenie) a mogą się zakopac w rezerwowej rzeczywistości...
Zgadzam się z ginolą... przynam, że pierszy raz (od x czasu, choc moje zdanie się nie liczy;p) Tak więc jeśli Modric by został to jakiś pozytyw/odświerzenie/wzmocnienie kadry jest... no bo... Baro, jeśli mamy miec nadzieję, że Pav wystrzeli z formą to dlaczego nie możemy miec nadzieji, że Ade u Nas będzie się spisywał jak dotychczas a nawet lepiej (dając pstryczka w nos co poniektórym... a wiemy wszyscy, że low to On nie jest mimo niewdzięcznej "przeszłości" - chociaż jakoś nie przypominam sobie żeby okazywał, że kocha anali a Nas nienawidzi"... no i należy wspomniec, że Coulibaly, Ceballos to jedna niewiadoma... mogą wystrzelic w trakcie sezonu (marzenie) a mogą się zakopac w rezerwowej rzeczywistości
26 sierpnia 2011, 06:14 [cytuj]
a czy przypadkiem nie doszedł jeszcze 20-letni meksykański napastnik? ;)bo coś mi się tak kojarzy
a czy przypadkiem nie doszedł jeszcze 20-letni meksykański napastnik? ;)bo coś mi się tak kojarzy
26 sierpnia 2011, 06:44 [cytuj]
ginola powiedział/a:
Oczywiście to wszystko z zastrzeżeniem, że Levy dalej będzie trzymał się swojego planu i nie zapłaci dużej kasy za Cole'a czy Parkera, którzy będą zapchajdziurami zarabiającymi kupę kasy i nigdy się nie zwrócą;)


i z zastrzeżeniem, że zostanie Luka co było podstawą mojego pytania, biorąc pod uwagę, że nowa oferta przyszła

tmn powiedział/a:
Baro, jeśli mamy miec nadzieję, że Pav wystrzeli z formą to dlaczego nie możemy miec nadzieji, że Ade u Nas będzie się spisywał jak dotychczas a nawet lepiej


dla mnie tu jest znak równości. jeden i drugi mogą strzelić tyle samo. Za to in minus Ade - osobowość i przeszłość. Choć oczywiście to nie będzie miało znaczenia, jak wystrzeli. Wtedy będzie zmiana na plus - to jasne.

maly8919 powiedział/a:
a czy przypadkiem nie doszedł jeszcze 20-letni meksykański napastnik? ;)bo coś mi się tak kojarzy


no właśnie. był i znikł. Nie ma go nawet na stronie oficjalnej. A szukałem w rezerwach i zawodnikach akademii. A to chyba jakościowe wzmocnienie składu nie jest
i z zastrzeżeniem, że zostanie Luka co było podstawą mojego pytania, biorąc pod uwagę, że nowa oferta przyszła [quote=tmn ]Baro, jeśli mamy miec nadzieję, że Pav wystrzeli z formą to dlaczego nie możemy miec nadzieji, że Ade u Nas będzie się spisywał jak dotychczas a nawet lepiej
26 sierpnia 2011, 09:07 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
"I love Joe, I'm a big fan of Joe..." :D

akurat o Joe Cole'u ma pełne prawo tak powiedzieć. To Redknapp wynalazł tego piłkarza, który napsuł nam sporo krwi. Co oczywiście nie znaczy, że ma do nas przyjść. Akurat z JC jestem na nie z prostej przyczyny: jest bez formy.
akurat o Joe Cole'u ma pełne prawo tak powiedzieć. To Redknapp wynalazł tego piłkarza, który napsuł nam sporo krwi. Co oczywiście nie znaczy, że ma do nas przyjść. Akurat z JC jestem na nie z prostej przyczyny: jest bez formy
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
26 sierpnia 2011, 09:48 [cytuj]
Dla mnie odejscie Pava bedzie wzomocnieniem na miare pozostania Modricia/kupna NRR-a. To co wczoraj robil na boisku (nie tylko wczoraj) to juz jest jakas prowokacja :boisie:
komentator wczoraj po kolejnym niecelnym strzale Pava - "no, teraz pomylil sie chyba o mile...wlasciewie, to byl dzis jego najlepszy strzal" a pomyslec, ze gralismy z Hearts :boisie:
Dla mnie odejscie Pava bedzie wzomocnieniem na miare pozostania Modricia/kupna NRR-a. To co wczoraj robil na boisku (nie tylko wczoraj) to juz jest jakas prowokacja :boisie: komentator wczoraj po kolejnym niecelnym strzale Pava - "no, teraz pomylil sie chyba o mile...wlasciewie, to byl dzis jego najlepszy strzal" a pomyslec, ze gralismy z Hearts :boisie:
26 sierpnia 2011, 10:00 [cytuj]
Apropos mimo, ze Kranjcar nie gral od pierwszej minuty, rozegrl moim zdaniem swietne dwa kwadranse, zarzucal takie pilki do Corluki, ten niezle dogrywal, ale Pav marnowal co sie dalo, wiec brawo dla Niko, mysle ze powalczy o cos w tym sezonie. :brawo:
Apropos mimo, ze Kranjcar nie gral od pierwszej minuty, rozegrl moim zdaniem swietne dwa kwadranse, zarzucal takie pilki do Corluki, ten niezle dogrywal, ale Pav marnowal co sie dalo, wiec brawo dla Niko, mysle ze powalczy o cos w tym sezonie. :brawo:
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
26 sierpnia 2011, 10:09 [cytuj]
Zbingo powiedział/a:
Dla mnie odejscie Pava bedzie wzomocnieniem na miare pozostania Modricia/kupna NRR-a. To co wczoraj robil na boisku (nie tylko wczoraj) to juz jest jakas prowokacja :boisie:
komentator wczoraj po kolejnym niecelnym strzale Pava - "no, teraz pomylil sie chyba o mile...wlasciewie, to byl dzis jego najlepszy strzal" a pomyslec, ze gralismy z Hearts :boisie:


Ale to już wyjaśniliśmy. Szukał na trybunach Adebayora i Levy'ego. W Słonia chciał trafić. Możliwe, że pomylił się jedynie o centymetry :F
Ale to już wyjaśniliśmy. Szukał na trybunach Adebayora i Levy'ego. W Słonia chciał trafić. Możliwe, że pomylił się jedynie o centymetry :F
26 sierpnia 2011, 10:29 [cytuj]
http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Anglia/luka-modric-zostaje-na-white-hart-lane.html
http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Anglia/luka-modric-zostaje-na-white-hart-lane.html
26 sierpnia 2011, 11:13 [cytuj]
Spoko , J. Cole'a wypożyczymy , Harry po sezonie odejdzie i Cole razem z nim :)
Spoko , J. Cole'a wypożyczymy , Harry po sezonie odejdzie i Cole razem z nim :)
Come On You Spurs !
26 sierpnia 2011, 14:26 [cytuj]
"Barometr" powiedział/a:
maly8919 powiedział/a:
a czy przypadkiem nie doszedł jeszcze 20-letni meksykański napastnik? bo coś mi się tak kojarzy


no właśnie. był i znikł. Nie ma go nawet na stronie oficjalnej. A szukałem w rezerwach i zawodnikach akademii. A to chyba jakościowe wzmocnienie składu nie jest


Ten gość o którym mówicie chyba odpadł po testach medycznych. Coś takiego mi się przypomina.

A co do tego czy się wzmocniliśmy: Friedel to na pewno wzmocnienie, dopóki nie złapie kontuzji a to możliwe, bo facet ma 40 lat na karku. Coulibaly to raczej na przyszłość wzmocnienie. Oglądałem gościa w meczach mistrzostw młodzieży i wyrastał na tle innych o głowę. Ceballosa nie znam, nie wypowiadam się. A Adebayor to moim zdaniem dobry ruch. Wypożyczeniem nic nie ryzykujemy, a możemy zyskać bo facet prawie nie grał i czuję, że jest głodny gry i goli. Ponadto pozbyliśmy się części graczy, którzy aktualnie byliby nam zbędni.
Ten gość o którym mówicie chyba odpadł po testach medycznych. Coś takiego mi się przypomina. A co do tego czy się wzmocniliśmy: Friedel to na pewno wzmocnienie, dopóki nie złapie kontuzji a to możliwe, bo facet ma 40 lat na karku. Coulibaly to raczej na przyszłość wzmocnienie. Oglądałem gościa w meczach mistrzostw młodzieży i wyrastał na tle innych o głowę. Ceballosa nie znam, nie wypowiadam się. A Adebayor to moim zdaniem dobry ruch. Wypożyczeniem nic nie ryzykujemy, a możemy zyskać bo facet prawie nie grał i czuję, że jest głodny gry i goli. Ponadto pozbyliśmy się części graczy, którzy aktualnie byliby nam zbędni
26 sierpnia 2011, 15:27 [cytuj]
http://www.talksport.co.uk/sports-news/football/premier-league/1024/21/west-ham-talks-tottenham-over-parker?
http://www.talksport.co.uk/sports-news/football/premier-league/1024/21/west-ham-talks-tottenham-over-parker?
26 sierpnia 2011, 16:33 [cytuj]
A ja ponawiam pytanie , płaciliśmy coś za Adebayora ?
Ile wynosi jego tygodniówka ?
A ja ponawiam pytanie , płaciliśmy coś za Adebayora ? Ile wynosi jego tygodniówka ?
26 sierpnia 2011, 16:56 [cytuj]
http://www.skysports.com/story/0,,11675_7126344,00.html

Wszystko przez Diarre!
http://www.skysports.com/story/0,,11675_7126344,00.html Wszystko przez Diarre!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
26 sierpnia 2011, 18:12 [cytuj]
http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2011/08/26/2637086/tottenham-would-reject-a-new-40m-bid-from-chelsea-for-luka

Modrić w Klubie Kokosa i odrzucamy ofertę za 40 mln funtów. Ostro panie Levy ostro. I tak trzymać. Nie będzie Chorwat pluł nam w twarz :nie:
http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2011/08/26/2637086/tottenham-would-reject-a-new-40m-bid-from-chelsea-for-luka Modrić w Klubie Kokosa i odrzucamy ofertę za 40 mln funtów. Ostro panie Levy ostro. I tak trzymać. Nie będzie Chorwat pluł nam w twarz :nie:
26 sierpnia 2011, 18:31 [cytuj]
40 mln oby to nie byl blad levyego
40 mln oby to nie byl blad levyego
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
26 sierpnia 2011, 18:48 [cytuj]
Moim skromnym zdaniem lepsze byłoby 40 milionów niż Modrić, który teraz jest niewolnikiem we własnym klubie i nie chce dla nas grać. Gość ma jeszcze 5 lat kontraktu, jeśli trzymany siłą nie zacznie grać i angażować się to będzie co roku tracił na wartości razem ze skracającym się kontraktem.
Moim skromnym zdaniem lepsze byłoby 40 milionów niż Modrić, który teraz jest niewolnikiem we własnym klubie i nie chce dla nas grać. Gość ma jeszcze 5 lat kontraktu, jeśli trzymany siłą nie zacznie grać i angażować się to będzie co roku tracił na wartości razem ze skracającym się kontraktem
|<  <<  <  19  20  21  22  23    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 28 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się