Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  21  22  23  24  25    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Szukamy napastnika!
28 sierpnia 2011, 22:20 [cytuj]
Ciekawe co teraz myśli Harry.
Mam nadzieję, że nie "po świetnym meczu Petera z City, dalsze wzmocnienia są niepotrzebne".
Ciekawe co teraz myśli Harry. Mam nadzieję, że nie "po świetnym meczu Petera z City, dalsze wzmocnienia są niepotrzebne"
28 sierpnia 2011, 23:17 [cytuj]
" Oni sa lepsi od Barcelony , nic sie nie stalo"
" Oni sa lepsi od Barcelony , nic sie nie stalo"
29 sierpnia 2011, 02:30 [cytuj]
Po wczorajszym meczu nie wiem, czy jest jeszcze sens wzmacniania się. Czuję, że top4 nawet nie powąchamy, a na miejsca 5-7 Adebayor w zupełności wystarczy. Manchestery miejsce w szeregu pokazały nam na tyle dobitnie, że transfer czy dwa nie zmienią tu diametralnie sytuacji. Aby zaliczyć kolejny skok, trzeba czegoś więcej. Kasy? Na pewno. Mentalności? Stabilizacji? Szczęścia? Nie mam pojęcia. Zmiany trenera? Być może, ale nie chcę popadać w skrajność. Krócej byłoby wymieniać to, co mamy niż to, czego nam brakuje. Póki co drużyną topową nie jesteśmy. Nie wiem, czy to jeszcze stagnacja, czy już regres. Chelsea i City mają kasę. United i Liverpool mają swoich ojców chrzestnych, a co ma Tottenham?
Po wczorajszym meczu nie wiem, czy jest jeszcze sens wzmacniania się. Czuję, że top4 nawet nie powąchamy, a na miejsca 5-7 Adebayor w zupełności wystarczy. Manchestery miejsce w szeregu pokazały nam na tyle dobitnie, że transfer czy dwa nie zmienią tu diametralnie sytuacji. Aby zaliczyć kolejny skok, trzeba czegoś więcej. Kasy? Na pewno. Mentalności? Stabilizacji? Szczęścia? Nie mam pojęcia. Zmiany trenera? Być może, ale nie chcę popadać w skrajność. Krócej byłoby wymieniać to, co mamy niż to, czego nam brakuje. Póki co drużyną topową nie jesteśmy. Nie wiem, czy to jeszcze stagnacja, czy już regres. Chelsea i City mają kasę. United i Liverpool mają swoich ojców chrzestnych, a co ma Tottenham?
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
29 sierpnia 2011, 03:30 [cytuj]
Co ma ? Brak jaj. VdV u mnie stracil w oczach. Gowniarze arsenalu sie tak nie zachowuja jak on.

Co do wzmocnien nie wiem tez czy trzeba bo nawet jak ktos przyjdzie to jakis harry widzimisie parker. Srodek akurat nie kuleje. Ja twierdze ze ktos na miejsce corluki bo prawa obrona to kuleje od dluzszego czasu. No i napastnik nie jeden a dwoch. Nasi sie do niczego nie nadaja. A srodek moglby ogarnac jakis rozgrywajacy. Nie wiem nie stac nas na nikogo to wezmy tego gago wypozyczmy a noz widelec.
Co ma ? Brak jaj. VdV u mnie stracil w oczach. Gowniarze arsenalu sie tak nie zachowuja jak on. Co do wzmocnien nie wiem tez czy trzeba bo nawet jak ktos przyjdzie to jakis harry widzimisie parker. Srodek akurat nie kuleje. Ja twierdze ze ktos na miejsce corluki bo prawa obrona to kuleje od dluzszego czasu. No i napastnik nie jeden a dwoch. Nasi sie do niczego nie nadaja. A srodek moglby ogarnac jakis rozgrywajacy. Nie wiem nie stac nas na nikogo to wezmy tego gago wypozyczmy a noz widelec
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
29 sierpnia 2011, 08:25 [cytuj]
Ja przyznam przestaję rozumieć HR. Wcześniej wiedział, że opanowanie środka to klucz do gry na 0 z tyłu. Palacios przez pierwszy sezon wymiatał aż miło. Teraz na City z tymi swoimi tuzami wystawia środek Modrić-Kranjćar. Czy oni grali tak kiedykolwiek, np. w reprezentacji? Przyznam, że aż ból w klatce piersiowej poczułem jak to zobaczyłem.
Ja przyznam przestaję rozumieć HR. Wcześniej wiedział, że opanowanie środka to klucz do gry na 0 z tyłu. Palacios przez pierwszy sezon wymiatał aż miło. Teraz na City z tymi swoimi tuzami wystawia środek Modrić-Kranjćar. Czy oni grali tak kiedykolwiek, np. w reprezentacji? Przyznam, że aż ból w klatce piersiowej poczułem jak to zobaczyłem
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
29 sierpnia 2011, 10:03 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Co ma ? Brak jaj. VdV u mnie stracil w oczach. Gowniarze arsenalu sie tak nie zachowuja jak on.

Co do wzmocnien nie wiem tez czy trzeba bo nawet jak ktos przyjdzie to jakis harry widzimisie parker. Srodek akurat nie kuleje. Ja twierdze ze ktos na miejsce corluki bo prawa obrona to kuleje od dluzszego czasu. No i napastnik nie jeden a dwoch. Nasi sie do niczego nie nadaja. A srodek moglby ogarnac jakis rozgrywajacy. Nie wiem nie stac nas na nikogo to wezmy tego gago wypozyczmy a noz widelec


mi się wydaje, że na prawą obronę nie ma co. Najpierw Hutton musi odejść. Skywalker się wyrobi, a Corlukę ciężko winić za 5 bramek. Natomiast Newcastle za jedyne 5 mln funtów ściąga ponoć Davide Santona z Interu na tę pozycję. Marzył mi się kiedyś ten zawodnik, ale ostatnio spuścił z tonu. Tak czy siak - cena potwornie niska, bo umiejętności mu nie można odmówić.
mi się wydaje, że na prawą obronę nie ma co. Najpierw Hutton musi odejść. Skywalker się wyrobi, a Corlukę ciężko winić za 5 bramek. Natomiast Newcastle za jedyne 5 mln funtów ściąga ponoć Davide Santona z Interu na tę pozycję. Marzył mi się kiedyś ten zawodnik, ale ostatnio spuścił z tonu. Tak czy siak - cena potwornie niska, bo umiejętności mu nie można odmówić
29 sierpnia 2011, 12:28 [cytuj]
no widzisz barmometr. Newcastle zrobi wielki interes jesli go kupi, a powiedz mi w czym oni sa lepsi od nas poza pieniedzmi z carrola ze roba takowe transfery. Jak na ich klub wrecz hitowe.

Najpierw ben arfa(wtedy hit) teraz cabaye i santon(tez hity)

Rozumiem czekac rok czasu az arry odejdzie ale nie mozna od tak sobie puszczac baki na ten rok bo rok bez lm to rok stracony(i pod wzgledem sportowym i finansowym) Taki santon za te 5 mln przeszedlby i do nas. Hutton pojdzie prawdopodobnie na wypozyczenie Corluki nie ma co winic ja wiem, ale to nie jest prawy obronca na top 4. Na poczatku mnie zadziwial a teraz zadzwiwia ale negatywnie.

Walker wypali - oby szybko bo czasu nie ma a pogubionych punktow z poczatku sezonu nie da sie potem odrobic. Smiem twierdzic, ze z nastawieniem modrica, VdV to i takie wolves nam pocisnie.

Czuje podskornie niemoc harrego, przez jego oczy przemawia cos w stylu chcialbym cos zrobic ale mam zwiazane rece(albo przez levy'ego albo modrica wlasnie)

A w pizdu z modricem za przeproszeniem daja 40 mln funtow to brac i robic wzmocnienia. Jest Jadson, Pereira w Porto(nikt mi nie powie ze jestesmy za slabym klubem dla gracza z porto) nawet glupiego van der wiela moznaby sciagnac bo stroi fochy w ajaxie z nowym kontraktem
no widzisz barmometr. Newcastle zrobi wielki interes jesli go kupi, a powiedz mi w czym oni sa lepsi od nas poza pieniedzmi z carrola ze roba takowe transfery. Jak na ich klub wrecz hitowe. Najpierw ben arfa(wtedy hit) teraz cabaye i santon(tez hity) Rozumiem czekac rok czasu az arry odejdzie ale nie mozna od tak sobie puszczac baki na ten rok bo rok bez lm to rok stracony(i pod wzgledem sportowym i finansowym) Taki santon za te 5 mln przeszedlby i do nas. Hutton pojdzie prawdopodobnie na wypozyczenie Corluki nie ma co winic ja wiem, ale to nie jest prawy obronca na top 4. Na poczatku mnie zadziwial a teraz zadzwiwia ale negatywnie. Walker wypali - oby szybko bo czasu nie ma a pogubionych punktow z poczatku sezonu nie da sie potem odrobic. Smiem twierdzic, ze z nastawieniem modrica, VdV to i takie wolves nam pocisnie. Czuje podskornie niemoc harrego, przez jego oczy przemawia cos w stylu chcialbym cos zrobic ale mam zwiazane rece(albo przez levy'ego albo modrica wlasnie) A w pizdu z modricem za przeproszeniem daja 40 mln funtow to brac i robic wzmocnienia. Jest Jadson, Pereira w Porto(nikt mi nie powie ze jestesmy za slabym klubem dla gracza z porto) nawet glupiego van der wiela moznaby sciagnac bo stroi fochy w ajaxie z nowym kontraktem
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
29 sierpnia 2011, 12:40 [cytuj]
W obecnej sytuacji już nawet ci, o których była mowa wcześniej będą przydatni: Cahill, Parker.
W obecnej sytuacji już nawet ci, o których była mowa wcześniej będą przydatni: Cahill, Parker
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
29 sierpnia 2011, 12:47 [cytuj]
http://uk.eurosport.yahoo.com/29082011/63/redknapp-need-fresh-faces.html

Czyżby Harry dopiero zmądrzał?
http://uk.eurosport.yahoo.com/29082011/63/redknapp-need-fresh-faces.html Czyżby Harry dopiero zmądrzał?
29 sierpnia 2011, 13:05 [cytuj]
Julkos powiedział/a:
Czyżby Harry dopiero zmądrzał?

W świetnym momencie się skapnął, nie ma co:|
Mam nawiasem mówiąc taką małą koncepcję. Przyszedł Adebayor i świat się nie zawalił, Luka psioczy na Klub i też jakoś się ciągle kręci ten padół łez (jakie to dobre określenie po ostatnich wynikach). Niech Levy kopsnie się do Manchesteru i wróci z duetem Berba-Carrick. To nasi sprawdzeni ludzie, którzy rozwiążą problemy w ataku i pomocy. A jak widać nie mają szans na grę, przynajmniej Bułgar bo Carrick zdaje się jest kontuzjowany.
W świetnym momencie się skapnął, nie ma co:| Mam nawiasem mówiąc taką małą koncepcję. Przyszedł Adebayor i świat się nie zawalił, Luka psioczy na Klub i też jakoś się ciągle kręci ten padół łez (jakie to dobre określenie po ostatnich wynikach). Niech Levy kopsnie się do Manchesteru i wróci z duetem Berba-Carrick. To nasi sprawdzeni ludzie, którzy rozwiążą problemy w ataku i pomocy. A jak widać nie mają szans na grę, przynajmniej Bułgar bo Carrick zdaje się jest kontuzjowany
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
29 sierpnia 2011, 13:06 [cytuj]
Julko powiedział/a:

Raczej nie miał co powiedzieć.
Raczej nie miał co powiedzieć
COYS
29 sierpnia 2011, 13:20 [cytuj]
http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Anglia/qkogutyq-walcz-o-reprezentanta-anglii.html

Już wolę, aby Bentley odszedł w rozliczeniu ;]
http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Anglia/qkogutyq-walcz-o-reprezentanta-anglii.html Już wolę, aby Bentley odszedł w rozliczeniu ;]
29 sierpnia 2011, 13:41 [cytuj]
druzyne buduje sie od tylu to fakt, ale jeden cahil wiosny nie uczyni.

Potrzeba nam conajmniej 3 graczy na kazda formacje po jednym i ostra zjebka dla aktualnych grajkow(najlepiej obciac im premie za padake ktora grali)

Jak swiat dlugi i szeroki jest mnostwo rozwiazan(nawet nie robiacych roznice ale graczy o podobnych mozliwosciach do nasszych grajkow(z tym ze nie przesiaknietych saga z modricem i ogolna atmosfera w klubie)

Boje sie tylko, ze nie byliby cieplo przyjeci w szatni(bo nowy gracz czasami moze sie rownac stary na lawke rezerwowych)
druzyne buduje sie od tylu to fakt, ale jeden cahil wiosny nie uczyni. Potrzeba nam conajmniej 3 graczy na kazda formacje po jednym i ostra zjebka dla aktualnych grajkow(najlepiej obciac im premie za padake ktora grali) Jak swiat dlugi i szeroki jest mnostwo rozwiazan(nawet nie robiacych roznice ale graczy o podobnych mozliwosciach do nasszych grajkow(z tym ze nie przesiaknietych saga z modricem i ogolna atmosfera w klubie) Boje sie tylko, ze nie byliby cieplo przyjeci w szatni(bo nowy gracz czasami moze sie rownac stary na lawke rezerwowych)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
29 sierpnia 2011, 13:59 [cytuj]
jin_tae, to nie ChRL. Kiedy chcesz powiedzieć 3 nowym graczom, że własnie ich koledzy zostali pozbawieni pieniędzy: przed przyjściem, w trakcie, czy może przy wprowadzaniu do szatni?
"Jak świat długi i szeroki..."- nie bardzo rozumiem, co by to zmieniło, taka zmiana dla zmiany. Chcesz to wszystko zrobić w dwa dni?
jin_tae, to nie ChRL. Kiedy chcesz powiedzieć 3 nowym graczom, że własnie ich koledzy zostali pozbawieni pieniędzy: przed przyjściem, w trakcie, czy może przy wprowadzaniu do szatni? "Jak świat długi i szeroki..."- nie bardzo rozumiem, co by to zmieniło, taka zmiana dla zmiany. Chcesz to wszystko zrobić w dwa dni?
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
29 sierpnia 2011, 14:49 [cytuj]
Czyli Bentley u nas do emerytury bo nie daj Boze obrazi się jak przyjdzie ktoś lepszy od niego :rotfl:
Czyli Bentley u nas do emerytury bo nie daj Boze obrazi się jak przyjdzie ktoś lepszy od niego :rotfl:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
29 sierpnia 2011, 16:57 [cytuj]
raku powiedział/a:
Gdyby Bentley miał zostać, nie wypożyczalibyśmy Iago z Juventusu i nie odbierali Bentleyowi piątki na rzecz wspaniałego numeru 38. Oby się ktoś na niego zdecydował


ja myślę, że Bentley poczuje krew z tym numerem 38 na koszulce, bo to było dla niego jak :plask:
ja myślę, że Bentley poczuje krew z tym numerem 38 na koszulce, bo to było dla niego jak :plask:
29 sierpnia 2011, 16:58 [cytuj]
aapa nie zmiana dla zmiany. Zauwaz, ze polowa naszych grajkow w meczu z mulami i citowcami nie chciala grac. Przyjdzie nowy(nawet nie musi byc w cale przesadnie lepszy) to albo on zacznie zapied...lac na boisku zeby sie pokazac i nie stracic miejsca w skladzie, albo oni poczuja oddech na karku i zaczna(nie wierze ze to mowie) lepiej grac.

U nas nie ma wymaganego dreszczyku emocji jak ja to nazywam. Taki modric, krancjar czy inny VdV graja jak graja bo wiedza ze nie ma nikogo na ich miejsce. Przeciez mecz z man city to nie byl wypadek przy pracy. To z Man Utd tez nie. W tym sezonie jestesmy cieniem zespolu z przed dwoch sezonow o poprzednim nie wspominam.

A co do dwoch dni to ku...wa byly 2 miesiace. Szanujacy sie trener jak nie moze wykonywac ruchow transferowych(badz jego ruchy sa blokowane przez prezesa klubu) wiedzac ze z gownianej maki chleba nie bedzie idzie do prasy i w widowiskowy sposob rzuca robote naglasniajac sytuacje(zeby nikt nie mogl powiedziec zwolnilismy go a nie sam odszedl)

Przytocze teraz slowa Janka Tomaszewskiego bo wlasnie czytam wywiad z nim

"G...no mamy i jestesmy 100 lat za murzynami"
aapa nie zmiana dla zmiany. Zauwaz, ze polowa naszych grajkow w meczu z mulami i citowcami nie chciala grac. Przyjdzie nowy(nawet nie musi byc w cale przesadnie lepszy) to albo on zacznie zapied...lac na boisku zeby sie pokazac i nie stracic miejsca w skladzie, albo oni poczuja oddech na karku i zaczna(nie wierze ze to mowie) lepiej grac. U nas nie ma wymaganego dreszczyku emocji jak ja to nazywam. Taki modric, krancjar czy inny VdV graja jak graja bo wiedza ze nie ma nikogo na ich miejsce. Przeciez mecz z man city to nie byl wypadek przy pracy. To z Man Utd tez nie. W tym sezonie jestesmy cieniem zespolu z przed dwoch sezonow o poprzednim nie wspominam. A co do dwoch dni to ku...wa byly 2 miesiace. Szanujacy sie trener jak nie moze wykonywac ruchow transferowych(badz jego ruchy sa blokowane przez prezesa klubu) wiedzac ze z gownianej maki chleba nie bedzie idzie do prasy i w widowiskowy sposob rzuca robote naglasniajac sytuacje(zeby nikt nie mogl powiedziec zwolnilismy go a nie sam odszedl) Przytocze teraz slowa Janka Tomaszewskiego bo wlasnie czytam wywiad z nim "G...no mamy i jestesmy 100 lat za murzynami"
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
29 sierpnia 2011, 17:04 [cytuj]
a co do bentleya to sobie odpalilem Football managera 2011 dla sprawdzenia mojej taktyki zespolem qpr(swoja droga 7 miejsce w lidze nie jest zle)

Bentley w Milanie za 37 mln funtow w dodatku najwiecej asyst w lidze i gracz roku wedlug pilkarzy ahhahahaahah chcialbym zeby czasami fm stal sie rzeczywistoscia
a co do bentleya to sobie odpalilem Football managera 2011 dla sprawdzenia mojej taktyki zespolem qpr(swoja droga 7 miejsce w lidze nie jest zle) Bentley w Milanie za 37 mln funtow w dodatku najwiecej asyst w lidze i gracz roku wedlug pilkarzy ahhahahaahah chcialbym zeby czasami fm stal sie rzeczywistoscia
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
|<  <<  <  21  22  23  24  25    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 104 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się