Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  22  23  24  25  26    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Szukamy napastnika!
29 sierpnia 2011, 21:02 [cytuj]
Janka Tomaszewskiego? To jesteś z nim na ty? Janek Tomaszewski, Janek Mucha, może jeszcze Janek Klass Huntelaar?
Owszem były dwa miesiące, ale zostały dwa dni więc rozumiem, że Internet jest jeszcze bardziej cierpliwy niż papier, ale szkoda czasu. Sorry, ale takie zagrania jak powyżej to pewnie tylko w FM można zrobić. Pokaż mi trenera, który poszedł do prasy na dwa dni przed końcem okna?
Janka Tomaszewskiego? To jesteś z nim na ty? Janek Tomaszewski, Janek Mucha, może jeszcze Janek Klass Huntelaar? Owszem były dwa miesiące, ale zostały dwa dni więc rozumiem, że Internet jest jeszcze bardziej cierpliwy niż papier, ale szkoda czasu. Sorry, ale takie zagrania jak powyżej to pewnie tylko w FM można zrobić. Pokaż mi trenera, który poszedł do prasy na dwa dni przed końcem okna?
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
29 sierpnia 2011, 21:12 [cytuj]
http://www.skysports.com/story/0,19528,11095_7137780,00.html?
http://www.skysports.com/story/0,19528,11095_7137780,00.html?
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
29 sierpnia 2011, 21:27 [cytuj]
A Forlan w interze za 5 baniek z tygodniówka na poziomie koło 90 tyś ojro.
#5 dla Hargreavsa ? Harry zaczyna z nas kpić. Dopiero co jednego z lazaretu wykopał a chce następnego ?
A Forlan w interze za 5 baniek z tygodniówka na poziomie koło 90 tyś ojro. #5 dla Hargreavsa ? Harry zaczyna z nas kpić. Dopiero co jednego z lazaretu wykopał a chce następnego ?
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
29 sierpnia 2011, 21:35 [cytuj]
Pokaż mi trenera, który poszedł do prasy na dwa dni przed końcem okna?

aapa a co harry dopiero przedwczoraj sie dowiedzial ze transferow nie bedzie? Od poczatku lipca levy mu wmawial " beda transfery zaufaj mi"? Harry prawdopodobnie juz na poczatku okiena wiedzial ze nie ma na co liczyc wiec powinien postawic sprawe jasno albo gramy o go...no albo o top 4 z zaznaczeniem ze o top 4 to z tym co mamy to nie powachamy ni top 4 ba ni top 6.

Takie zagrania to nie tylko w FM. Widziales czemu odszedl O'neill z Aston Villi

"O'Neill was reportedly unhappy about the funds available for transfers, but his departure just five days before the start of the new season still came as a shock to the club and its players"

Jak widac 5 dni przed startem ligi to nie za krotki okres zeby zrezygnowac.

Jak cytujesz Konfucjusza, Tuska czy nie wiem Marco Polo to dodajesz zwrot Pan? xD

Apropo cytatow z marco polo jeden moglby harry przytoczyc po odejsciu z klubu :

"Nie opowiedziałem nawet połowy tego, co widziałem, gdyż nikt i tak by mi nie uwierzył"
Pokaż mi trenera, który poszedł do prasy na dwa dni przed końcem okna? aapa a co harry dopiero przedwczoraj sie dowiedzial ze transferow nie bedzie? Od poczatku lipca levy mu wmawial " beda transfery zaufaj mi"? Harry prawdopodobnie juz na poczatku okiena wiedzial ze nie ma na co liczyc wiec powinien postawic sprawe jasno albo gramy o go...no albo o top 4 z zaznaczeniem ze o top 4 to z tym co mamy to nie powachamy ni top 4 ba ni top 6. Takie zagrania to nie tylko w FM. Widziales czemu odszedl O'neill z Aston Villi "O'Neill was reportedly unhappy about the funds available for transfers, but his departure just five days before the start of the new season still came as a shock to the club and its players" Jak widac 5 dni przed startem ligi to nie za krotki okres zeby zrezygnowac. Jak cytujesz Konfucjusza, Tuska czy nie wiem Marco Polo to dodajesz zwrot Pan? xD Apropo cytatow z marco polo jeden moglby harry przytoczyc po odejsciu z klubu : "Nie opowiedziałem nawet połowy tego, co widziałem, gdyż nikt i tak by mi nie uwierzył"
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
29 sierpnia 2011, 21:49 [cytuj]
Chyba niemożliwe, a jednak Pav bye, bye???
http://spurscommunity.co.uk/forums/showthread.php?t=78187
Chyba niemożliwe, a jednak Pav bye, bye??? http://spurscommunity.co.uk/forums/showthread.php?t=78187
29 sierpnia 2011, 22:01 [cytuj]
ja sie ciesze ze huttona wypozyczymy i jenas out. Gio mi szkoda bo jest mlody moze jeszcze sie pozbiera a pav...hmm szkoda bo ruski to klawe ludzie sa... i jest z kim jelcynowke pic xD

a tak serio to jesli Pav out i z tego co slysze Crouch to zostajemy z para ade - defoe? Jesli tak to chyle czola za odwage(mozna to nazwac glupota) dwie kontuzje i bramki bedzie musial strzelac VdV i Bale na szpicy

I tak zle i tak niedobrze...
ja sie ciesze ze huttona wypozyczymy i jenas out. Gio mi szkoda bo jest mlody moze jeszcze sie pozbiera a pav...hmm szkoda bo ruski to klawe ludzie sa... i jest z kim jelcynowke pic xD a tak serio to jesli Pav out i z tego co slysze Crouch to zostajemy z para ade - defoe? Jesli tak to chyle czola za odwage(mozna to nazwac glupota) dwie kontuzje i bramki bedzie musial strzelac VdV i Bale na szpicy I tak zle i tak niedobrze
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
29 sierpnia 2011, 22:02 [cytuj]
Raptus1 powiedział/a:
Chyba niemożliwe, a jednak Pav bye, bye???
http://spurscommunity.co.uk/forums/showthread.php?t=78187


Gdyby chociaż jeden z czterdziestu ostatnich wpisów z ITK się sprawdził, miałbym taką nadzieję, ale już od dawna tam nie wchodzę i przestałem tę stronę traktować poważnie.
Gdyby chociaż jeden z czterdziestu ostatnich wpisów z ITK się sprawdził, miałbym taką nadzieję, ale już od dawna tam nie wchodzę i przestałem tę stronę traktować poważnie
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
29 sierpnia 2011, 22:19 [cytuj]


czyli mamy następcę dla Modricia - super :zmeczony:
czyli mamy następcę dla Modricia - super :zmeczony:
29 sierpnia 2011, 22:33 [cytuj]
teraz sie modlic zeby Adebayor byl w formie... bo z drewnem na szpicy bedzie ciezko co kolwiek osiagnac.. moze byc nawet ciezko ugrac niezly wynik z wolverhampton. a sam Defoe nic nie zrobi -,-
teraz sie modlic zeby Adebayor byl w formie... bo z drewnem na szpicy bedzie ciezko co kolwiek osiagnac.. moze byc nawet ciezko ugrac niezly wynik z wolverhampton. a sam Defoe nic nie zrobi -,-
29 sierpnia 2011, 23:16 [cytuj]
sprzedać vdv i modricia grać 4-4-2 z Diarrą/Sandro/Parkerem/Huddlestone w środku kupić jednego klasowego napadziora i tego Damiao, albo tego nowego Drogbe ogrywać + to co mamy(Ade,Defoe bo na resztę nie liczę). Na skrzydła wyciągnąć dwóch perspektywicznych z Bundesligi i Eredywizji wyciągnąć jakiegoś ŚO z ze średniaka włoskiego i prawego na rotacje z Walkerem, i mamy LM i myślę że hajs na +. Takie proste, no ale pomarzyć można my będziemy ogrywać średnich grajków Juventusowi. W ogóle kto z klubów top wypożycza zawodników? Chodzi mi oczywiście o import..
sprzedać vdv i modricia grać 4-4-2 z Diarrą/Sandro/Parkerem/Huddlestone w środku kupić jednego klasowego napadziora i tego Damiao, albo tego nowego Drogbe ogrywać + to co mamy(Ade,Defoe bo na resztę nie liczę). Na skrzydła wyciągnąć dwóch perspektywicznych z Bundesligi i Eredywizji wyciągnąć jakiegoś ŚO z ze średniaka włoskiego i prawego na rotacje z Walkerem, i mamy LM i myślę że hajs na +. Takie proste, no ale pomarzyć można my będziemy ogrywać średnich grajków Juventusowi. W ogóle kto z klubów top wypożycza zawodników? Chodzi mi oczywiście o import
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
30 sierpnia 2011, 01:11 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
czyli mamy następcę dla Modricia - super :zmeczony:

Jak czytam o takich pomysłach to zaczynam się modlić o Parkera. Klient w ciągu ostatnich trzech lat zagrał... pięć spotkań. I może rzeczywiście nie zażąda 100 tygodniowo, ale 60-70 na bank. Czyli kolejny zbędny kolejkowicz przy okienku z wypłatami, który będzie tam dużo lepiej zauważalny niż na boisku. Zresztą do ku**y nędzy, chyba samo zainteresowanie Leicester i West Bromu powinno o czymś świadczyć!!!
Jak czytam o takich pomysłach to zaczynam się modlić o Parkera. Klient w ciągu ostatnich trzech lat zagrał... pięć spotkań. I może rzeczywiście nie zażąda 100 tygodniowo, ale 60-70 na bank. Czyli kolejny zbędny kolejkowicz przy okienku z wypłatami, który będzie tam dużo lepiej zauważalny niż na boisku. Zresztą do ku**y nędzy, chyba samo zainteresowanie Leicester i West Bromu powinno o czymś świadczyć!!!
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
30 sierpnia 2011, 01:18 [cytuj]
Ginola Hargo ponoc jest juz w 100 % tach zdrowy xD widziales jego pomysl na reklame siebie? Te filmiki na youtube xDDDD

w mulach grac chcial za darmo a go nie zostawili wiec cos z tym jego zdrowiem nie jest na 100 % xDD
Ginola Hargo ponoc jest juz w 100 % tach zdrowy xD widziales jego pomysl na reklame siebie? Te filmiki na youtube xDDDD w mulach grac chcial za darmo a go nie zostawili wiec cos z tym jego zdrowiem nie jest na 100 % xDD
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 sierpnia 2011, 03:22 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
czyli mamy następcę dla Modricia - super :zmeczony:



Nie wiem czy zrozumiałeś artykuł, bo na razie nikogo nie mamy, nawet Parkera. Śmieszy mnie że dla niektórych po raz kolejny wyznacznikiem umiejętności piłkarza jest kto nim się interesuje. Choć tak naprawdę interesować się może każdy, co nie oznacza że może go pozyskać! Mnie też Hargreaves nie zadowala jako wzmocnienie i jedyna szansa dla niego to pay as you play, ale używanie argumentu że ktoś się nim interesował jest bardzo zabawne.
Nie wiem czy zrozumiałeś artykuł, bo na razie nikogo nie mamy, nawet Parkera. Śmieszy mnie że dla niektórych po raz kolejny wyznacznikiem umiejętności piłkarza jest kto nim się interesuje. Choć tak naprawdę interesować się może każdy, co nie oznacza że może go pozyskać! Mnie też Hargreaves nie zadowala jako wzmocnienie i jedyna szansa dla niego to pay as you play, ale używanie argumentu że ktoś się nim interesował jest bardzo zabawne
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
30 sierpnia 2011, 09:00 [cytuj]
ja liczę, że Adebayor odzyska swoją formę jaką miał grajac wcześniej w północnym Londynie. Fakt, że zarówno w City jak i w Realu nie pokazał wszystkiego co umie może być dobrym potwierdzeniem mojej tezy, że mu klimat miast nie odpowiadał.
ja liczę, że Adebayor odzyska swoją formę jaką miał grajac wcześniej w północnym Londynie. Fakt, że zarówno w City jak i w Realu nie pokazał wszystkiego co umie może być dobrym potwierdzeniem mojej tezy, że mu klimat miast nie odpowiadał
30 sierpnia 2011, 12:05 [cytuj]
Per już w Arsenalu...

http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Anglia/per-mertesacker-w-arsenalu-londyn.html
Per już w Arsenalu... http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Anglia/per-mertesacker-w-arsenalu-londyn.html
30 sierpnia 2011, 12:20 [cytuj]
Wenger wyciąga wnioski, Harry nie bardzo...
Wenger wyciąga wnioski, Harry nie bardzo
30 sierpnia 2011, 13:43 [cytuj]
jak nie wyciaga ponoc ponowil dzis oferte za parkera
jak nie wyciaga ponoc ponowil dzis oferte za parkera
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 sierpnia 2011, 13:55 [cytuj]
Livemore odrzucił możliwość przejścia do WHU na wypożyczenie. Teraz albo dopłacimy parę milionów albo nie zdążymy do końca.
Livemore odrzucił możliwość przejścia do WHU na wypożyczenie. Teraz albo dopłacimy parę milionów albo nie zdążymy do końca
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
30 sierpnia 2011, 15:14 [cytuj]
Młody Livermore już stawia warunki? do czego doszło. MD 18 bardzo mi szkoda Forlana, jemu nawet można by było zapłacić te 100 tys. tygodniowo.
Młody Livermore już stawia warunki? do czego doszło. MD 18 bardzo mi szkoda Forlana, jemu nawet można by było zapłacić te 100 tys. tygodniowo
|<  <<  <  22  23  24  25  26    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 116 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się