Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  23  24  25  26  27    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Szukamy napastnika!
30 sierpnia 2011, 15:15 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Wenger wyciąga wnioski, Harry nie bardzo


To ja juz wole, zeby Harry wnioskow nie wyciagal. Co moze osiagnac w Anglii jeden z najgorszych srodkowach obroncow Bundesligi ostatnich kilkunastu miesiecy?

A Joe Cole wyladuje w ... Lille.
To ja juz wole, zeby Harry wnioskow nie wyciagal. Co moze osiagnac w Anglii jeden z najgorszych srodkowach obroncow Bundesligi ostatnich kilkunastu miesiecy? A Joe Cole wyladuje w ... Lille
30 sierpnia 2011, 15:21 [cytuj]
Trochę ze sky sports:

Sky Bet:
In another topical transfer, Sunderland are 5/6 to sign Peter Crouch from Tottenham, with Stoke 2/1 to bag the England striker.

FC Twente chairman Joop Munsterman claims no concrete offers have been made for reported Tottenham and Fulham target Bryan Ruiz.

Tottenham have moved into 6/4 to sign Gary Cahill after continued support this morning. They are now joint favourites to sign him along with Arsenal, and this could go to the wire.
Trochę ze sky sports: Sky Bet: In another topical transfer, Sunderland are 5/6 to sign Peter Crouch from Tottenham, with Stoke 2/1 to bag the England striker. FC Twente chairman Joop Munsterman claims no concrete offers have been made for reported Tottenham and Fulham target Bryan Ruiz. Tottenham have moved into 6/4 to sign Gary Cahill after continued support this morning. They are now joint favourites to sign him along with Arsenal, and this could go to the wire
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
30 sierpnia 2011, 15:35 [cytuj]
adipetre powiedział/a:
Co moze osiagnac w Anglii jeden z najgorszych srodkowach obroncow Bundesligi ostatnich kilkunastu miesiecy?

Myślę, że się bardzo zdziwisz. Niestety :|
Myślę, że się bardzo zdziwisz. Niestety :|
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
30 sierpnia 2011, 15:43 [cytuj]
Jak Wenger podtrzyma swoją fantastyczną średnią: Kościelny, Squliaci, to jestem dobrej myśl. W LM też było wielkie robienie w gacie, że Mertesacker, Mertesacker, kapitan, reprezentacja itp. Skończyło się 3-0. No, ale to było dawno. I nieprawda.
Czy to znaczy, że Cahill przyjdzie do nas?
Jak Wenger podtrzyma swoją fantastyczną średnią: Kościelny, Squliaci, to jestem dobrej myśl. W LM też było wielkie robienie w gacie, że Mertesacker, Mertesacker, kapitan, reprezentacja itp. Skończyło się 3-0. No, ale to było dawno. I nieprawda. Czy to znaczy, że Cahill przyjdzie do nas?
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
30 sierpnia 2011, 16:16 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
Dawać tego Cahilla, Parkera na otarcie łez, szkoda że nie udało się na razie szrotu pozbyć, a ciężko będzie to wszystko opchnąć w jeden dzień. Zmiennika dla VdV też nie ma ( dlaczego tego Ruiza nie chcemy, nie mam pojęcia ), liczymy na duet Ade-VdV albo Crouch-Defoe, okej okej. Jedno z najmizerniejszych okien transferowych odkąd jestem kibicem Spurs. Nawet się nie łudzę, że coś się ciekawego wydarzy. Chyba Hulk by musiał przyjść w pakiecie z Hazardem, żebym powiedział "ooo tak". Co do Huntelaara - jak pozbędziemy się Pava to nie ma źle, tym bardziej nie rozumiem dlaczego nie bierzemy Ruiza. Pozbyć się chorwackiej szkoły, brać holenderską i można grać



Co do szkoły holenderskiej to nie obraziłbym się na próbę podprowadzenia Snejdera (piękny duet z VdV. Przepraszam za wtrącenie nie w temacie, bo to kwestia marzeń ale od jakiegoś czasu chodzi mi to po głowie.
Co do szkoły holenderskiej to nie obraziłbym się na próbę podprowadzenia Snejdera (piękny duet z VdV. Przepraszam za wtrącenie nie w temacie, bo to kwestia marzeń ale od jakiegoś czasu chodzi mi to po głowie
30 sierpnia 2011, 16:16 [cytuj]
a tu ciekawostka http://www.sport.pl/pilka/1,96012,10200891,Transfery__Owen_Hargreaves_wraca_do_Manchesteru__Trafi.html spodziewał się ktoś?
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
30 sierpnia 2011, 16:19 [cytuj]
aapa powiedział/a:
JW LM też było wielkie robienie w gacie, że Mertesacker, Mertesacker, kapitan, reprezentacja itp. Skończyło się 3-0.

Ale Werder to nie reprezentacja Niemiec, w klubie gra z "troszeczkę" słabszymi partnerami;)
Paweł powiedział/a:
Jedno z najmizerniejszych okien transferowych odkąd jestem kibicem Spurs.

Ale chyba jednak poprzedniego (w sensie zimowego) nic nie przebije;) Co do Cahilla, sam nie wiem. Chyba wolałbym te 40 baniek plus Alex za Lukę. Brazylijczyk, w odróżnieniu od stopera Boltonu, ma bardzo duże doświadczenie w starciach z najlepszymi na świecie, a poza tym wie co to presja wyniku i gry w dużym klubie.
Ale Werder to nie reprezentacja Niemiec, w klubie gra z "troszeczkę" słabszymi partnerami;) [quote=Paweł]Jedno z najmizerniejszych okien transferowych odkąd jestem kibicem Spurs
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
30 sierpnia 2011, 16:23 [cytuj]
Atletico tez glupi klub. Mogli dostac chyba 15 mln od nas za forlana pol roku temu nie chcieli, nasi debile, ze teraz go nie wzieli za grosze, Forlan-Adebayor to by bylo cos. Ale nadal bez obrony i pomocy, ja juz nawet zadnej nadzieji nie robie, bo szkoda nerwow. Sezon bedzie nudny, bez emocji bo niby o co mamy grac? O utrzymanie? O przyslowiowom pietruszke? Juz lepiej postarac sie o Uefa niz lige... Kpiny!
Atletico tez glupi klub. Mogli dostac chyba 15 mln od nas za forlana pol roku temu nie chcieli, nasi debile, ze teraz go nie wzieli za grosze, Forlan-Adebayor to by bylo cos. Ale nadal bez obrony i pomocy, ja juz nawet zadnej nadzieji nie robie, bo szkoda nerwow. Sezon bedzie nudny, bez emocji bo niby o co mamy grac? O utrzymanie? O przyslowiowom pietruszke? Juz lepiej postarac sie o Uefa niz lige... Kpiny!
30 sierpnia 2011, 16:26 [cytuj]
To jeszcze nie wiesz jak walka o utrzymanie może być pasjonująca. Forlan na Anglię już się nie nadaje.
To jeszcze nie wiesz jak walka o utrzymanie może być pasjonująca. Forlan na Anglię już się nie nadaje
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
30 sierpnia 2011, 16:34 [cytuj]
Julkos - nie to, żebym się czepiał, ale skoro już nie robisz sobie nadziei, bo szkoda nerwów, to odpuść sobie też może na jakiś czas nasze mecze i poprzeglądaj wtedy słownik języka polskiego. W tym wieku raczej nie wypada walić takich byków:blee:
Julkos - nie to, żebym się czepiał, ale skoro już nie robisz sobie nadziei, bo szkoda nerwów, to odpuść sobie też może na jakiś czas nasze mecze i poprzeglądaj wtedy słownik języka polskiego. W tym wieku raczej nie wypada walić takich byków:blee:
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
30 sierpnia 2011, 16:46 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
Pozbyć się chorwackiej szkoły, brać holenderską i można grać


nie obraziłbym się na holenderską kolonię w Spurs. To wręcz moje marzenie. Na teraz to poza Hunterem do wyciągnięcia może jeszcze - van der Wiel (za Corlukę), Wout Brama (za Palaciosa), Afellay (za Kranjcara) i Jeffrey Bruma (za Bassonga). Można sobie jednak pomarzyć. Jak się nie zorientowaliśmy, że Stekelenburg był do wzięcia za grosze.

PS Mimo że sporo już wpuścił - bardzo mi też imponuje nowy golkiper Swansea - Michael Vorm ssprowadzony z Utrecht też za grosze
nie obraziłbym się na holenderską kolonię w Spurs. To wręcz moje marzenie. Na teraz to poza Hunterem do wyciągnięcia może jeszcze - van der Wiel (za Corlukę), Wout Brama (za Palaciosa), Afellay (za Kranjcara) i Jeffrey Bruma (za Bassonga). Można sobie jednak pomarzyć. Jak się nie zorientowaliśmy, że Stekelenburg był do wzięcia za grosze. PS Mimo że sporo już wpuścił - bardzo mi też imponuje nowy golkiper Swansea - Michael Vorm ssprowadzony z Utrecht też za grosze
30 sierpnia 2011, 16:49 [cytuj]
http://uk.eurosport.yahoo.com/football/armchair-pundit/article/14209/

Polecam :)
http://uk.eurosport.yahoo.com/football/armchair-pundit/article/14209/ Polecam :)
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
30 sierpnia 2011, 16:49 [cytuj]
Plus Van Wolfsinkel za Pawa i jadziem:tak:
Plus Van Wolfsinkel za Pawa i jadziem:tak:
30 sierpnia 2011, 16:49 [cytuj]
Mecze ogladac bede, bo jakos trzeba przetrwac ten sezon, ktory nie zapowiada sie dobrze. Wole byc z klubem na dobre i na zle. Nadzieje robilem sobie pol roku temu i co? Tylko stracilem mnostwo czasu czytajac o transferach, a i tak nikt nie przyszedl, a teraz nie chce popelniac tego bledu. Mam się cieszyc jakims Pareker, ktory i tak nie wiadomo czy przyjdzie? Co do tematu: Aston Villa daje 3mln za Huttona.
Mecze ogladac bede, bo jakos trzeba przetrwac ten sezon, ktory nie zapowiada sie dobrze. Wole byc z klubem na dobre i na zle. Nadzieje robilem sobie pol roku temu i co? Tylko stracilem mnostwo czasu czytajac o transferach, a i tak nikt nie przyszedl, a teraz nie chce popelniac tego bledu. Mam się cieszyc jakims Pareker, ktory i tak nie wiadomo czy przyjdzie? Co do tematu: Aston Villa daje 3mln za Huttona
30 sierpnia 2011, 16:51 [cytuj]
Park Chu-young w Arsenalu
Park Chu-young w Arsenalu
30 sierpnia 2011, 16:52 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Plus Van Wolfsinkel za Pawa i jadziem:tak:


No już przy Hunterze za Croucha to Pav może być dobrym duchem na ławie. Kto po wódkę skoczy po meczu?
No już przy Hunterze za Croucha to Pav może być dobrym duchem na ławie. Kto po wódkę skoczy po meczu?
30 sierpnia 2011, 16:56 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
Kto po wódkę skoczy po meczu?


Na pewno nie Pav. Angielski zapewne w dalszym ciągu na poziomie Teveza.
Na pewno nie Pav. Angielski zapewne w dalszym ciągu na poziomie Teveza
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
30 sierpnia 2011, 16:59 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
No już przy Hunterze za Croucha to Pav może być dobrym duchem na ławie. Kto po wódkę skoczy po meczu?


Bentley. To zadanie w sam raz dla niego.
Bentley. To zadanie w sam raz dla niego
30 sierpnia 2011, 17:10 [cytuj]
SAF bez większych problemów puścił by Berbatowa który nie będzie miał większych szans w tym sezonie na pierwszy skład w United .Sprzedając ostatecznie Lukę do Chelsea i Croucha do Sunderlandu bądź Stoke mielibyśmy sporo kasy by wyrwać Bułgara z United i kupić kogoś do środka pola . Wiem że to raczej nie realne ( patrząc na to co do tej pory w tym okienku zrobiliśmy), ale może zimą wyciągnięcie Berby będzie jeszcze łatwiejsze .
SAF bez większych problemów puścił by Berbatowa który nie będzie miał większych szans w tym sezonie na pierwszy skład w United .Sprzedając ostatecznie Lukę do Chelsea i Croucha do Sunderlandu bądź Stoke mielibyśmy sporo kasy by wyrwać Bułgara z United i kupić kogoś do środka pola . Wiem że to raczej nie realne ( patrząc na to co do tej pory w tym okienku zrobiliśmy), ale może zimą wyciągnięcie Berby będzie jeszcze łatwiejsze
|<  <<  <  23  24  25  26  27    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 154 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się