Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  24  25  26  27  28    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Szukamy napastnika!
30 sierpnia 2011, 18:03 [cytuj]
jaroszy powiedział/a:
SAF bez większych problemów puścił by Berbatowa który nie będzie miał większych szans w tym sezonie na pierwszy skład w United .Sprzedając ostatecznie Lukę do Chelsea i Croucha do Sunderlandu bądź Stoke mielibyśmy sporo kasy by wyrwać Bułgara z United i kupić kogoś do środka pola . Wiem że to raczej nie realne ( patrząc na to co do tej pory w tym okienku zrobiliśmy), ale może zimą wyciągnięcie Berby będzie jeszcze łatwiejsze


SAF już zapowiedział, że Berby nie sprzeda.

A po wódkę i kawior to jednak powinien skakać Pav, bo on ma doświadczenie w konsumowaniu :)
SAF już zapowiedział, że Berby nie sprzeda. A po wódkę i kawior to jednak powinien skakać Pav, bo on ma doświadczenie w konsumowaniu :)
30 sierpnia 2011, 18:08 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
A po wódkę i kawior to jednak powinien skakać Pav, bo on ma doświadczenie w konsumowaniu :)

Ale to dlatego, że miał w zespole Robbiego, który mu zamawiał. Ale spoko, nawet jak się go pozbędziemy, to wokół drużyny będzie się jeszcze kręcił Ledders :D
Ale to dlatego, że miał w zespole Robbiego, który mu zamawiał. Ale spoko, nawet jak się go pozbędziemy, to wokół drużyny będzie się jeszcze kręcił Ledders :D
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
30 sierpnia 2011, 18:09 [cytuj]
Sky sport news napisało, że Harry jest gotowy puścić Petera Croucha o ile ten zażyczy sobie transferu. Potwierdził też fakt ze Tottenham jest bliski pozyskania Parkera
Sky sport news napisało, że Harry jest gotowy puścić Petera Croucha o ile ten zażyczy sobie transferu. Potwierdził też fakt ze Tottenham jest bliski pozyskania Parkera
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
30 sierpnia 2011, 18:11 [cytuj]
Koniec okienka a Harry robi się rozmowny. Notki ze Sky Sports:
-Harry Redknapp has confirmed that Tottenham Hotspur are close to finalising a deal for Scott Parker.
http://www.skysports.com/story/0,,11675_7138907,00.html

a 6 min później

-Tottenham manager Harry Redknapp has admitted he could let Peter Crouch leave before the transfer deadline if it is something that the striker wants, while Alan Hutton to Aston Villa is 'a possibility'.
http://www.skysports.com/story/0,,11675_7139081,00.html

Plus o Cahillu:
http://www.skysports.com/story/0,,11672_7139075,00.html
Koniec okienka a Harry robi się rozmowny. Notki ze Sky Sports: -Harry Redknapp has confirmed that Tottenham Hotspur are close to finalising a deal for Scott Parker. http://www.skysports.com/story/0,,11675_7138907,00.html a 6 min później -Tottenham manager Harry Redknapp has admitted he could let Peter Crouch leave before the transfer deadline if it is something that the striker wants, while Alan Hutton to Aston Villa is 'a possibility'. http://www.skysports.com/story/0,,11675_7139081,00.html Plus o Cahillu: http://www.skysports.com/story/0,,11672_7139075,00.html
30 sierpnia 2011, 18:14 [cytuj]
Barometr powiedział/a:

A po wódkę i kawior to jednak powinien skakać Pav, bo on ma doświadczenie w konsumowaniu :)


Myslisz, że Harry czy nawet Paw jadają kawior? Mnie bardziej pasuje do nich jakaś buła z mielonym czy inszy wurszt:D
Myslisz, że Harry czy nawet Paw jadają kawior? Mnie bardziej pasuje do nich jakaś buła z mielonym czy inszy wurszt:D
30 sierpnia 2011, 18:14 [cytuj]
no i bomba. Róbmy te deale, bo czas goni.
no i bomba. Róbmy te deale, bo czas goni
30 sierpnia 2011, 18:31 [cytuj]
Sunderland ponoć złożył oferte za Croucha wartą 10 mln funtów. Z całej miłości do Croucha, ale jeśli to prawda to grzechem było by nie skorzystać. Oczywiście musielibyśmy kupić kolejnego napastnika (Damiao np. lub Rossi marzenie ściętej głowy) bo moze być mało zawodników na tą pozycję patrząc w ilu pucharach musimy się zmierzyć
Sunderland ponoć złożył oferte za Croucha wartą 10 mln funtów. Z całej miłości do Croucha, ale jeśli to prawda to grzechem było by nie skorzystać. Oczywiście musielibyśmy kupić kolejnego napastnika (Damiao np. lub Rossi marzenie ściętej głowy) bo moze być mało zawodników na tą pozycję patrząc w ilu pucharach musimy się zmierzyć
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
30 sierpnia 2011, 18:47 [cytuj]
varba powiedział/a:
Oczywiście musielibyśmy kupić kolejnego napastnika (Damiao np. lub Rossi marzenie ściętej głowy) bo moze być mało zawodników na tą pozycję patrząc w ilu pucharach musimy się zmierzyć

Śmiem oponować. Tzn. fajnie by było, ale chyba nie tak, że "musimy". Gramy jednym napastnikiem na szpicy, a do tej roli mamy trzech - Ade, JD, Romuś. Jak już to problem jest z zastępcą Rafy, ale przecież Peter nim nie był. Zresztą, ciągle jest Dos Santos (a to mniej więcej jego pozycja), i może jeszcze Kranjcar. A jak coś to jest ten Coulibaly - Llorente, Damiao, Rossi i wszyscy inni, którymi się jaramy, też kiedyś musieli zacząć. Także np. w pucharach jak wylosujemy jakichś ogórów z drugiej ligi, to takiego gościa można wystawić. Szczególnie, że będzie 10 razy bardziej zmotywowany od zawodników pierwszego zespołu.
A najlepiej to Peter out plus jeszcze Romuś i wtedy ktoś in;)
Śmiem oponować. Tzn. fajnie by było, ale chyba nie tak, że "musimy". Gramy jednym napastnikiem na szpicy, a do tej roli mamy trzech - Ade, JD, Romuś. Jak już to problem jest z zastępcą Rafy, ale przecież Peter nim nie był. Zresztą, ciągle jest Dos Santos (a to mniej więcej jego pozycja), i może jeszcze Kranjcar. A jak coś to jest ten Coulibaly - Llorente, Damiao, Rossi i wszyscy inni, którymi się jaramy, też kiedyś musieli zacząć. Także np. w pucharach jak wylosujemy jakichś ogórów z drugiej ligi, to takiego gościa można wystawić. Szczególnie, że będzie 10 razy bardziej zmotywowany od zawodników pierwszego zespołu. A najlepiej to Peter out plus jeszcze Romuś i wtedy ktoś in;)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
30 sierpnia 2011, 19:02 [cytuj]
zgadzam sie z ginola, kurde rossi to by bylo marzenie :D to moj pierwszy zakup w fmie był jak gralem Tottenhamem. Mysle ze oferta 10 kk za croucha to dobra cena i warto bylo by go pogonic ale potrzebowali bysmy jakiegos zawodnika w jego miejsce. I to nie byle kogo bo to mijalo by sie z celem... chociaz Ade w formie razem w Defoe i do tego sredni Roman ktory jednak czasami moze zagrac moze starcza ? ale kontuzja i zostaja we 2... no 3 bo dos santos. mysle ze lepiej by bylo ogarnac jakiegos gracza na srodek pola.
zgadzam sie z ginola, kurde rossi to by bylo marzenie :D to moj pierwszy zakup w fmie był jak gralem Tottenhamem. Mysle ze oferta 10 kk za croucha to dobra cena i warto bylo by go pogonic ale potrzebowali bysmy jakiegos zawodnika w jego miejsce. I to nie byle kogo bo to mijalo by sie z celem... chociaz Ade w formie razem w Defoe i do tego sredni Roman ktory jednak czasami moze zagrac moze starcza ? ale kontuzja i zostaja we 2... no 3 bo dos santos. mysle ze lepiej by bylo ogarnac jakiegos gracza na srodek pola
30 sierpnia 2011, 19:07 [cytuj]
ginola powiedział/a:
Myślę, że się bardzo zdziwisz. Niestety :|


Wlasnie zauwazylem ze na tym forum i Mertesacker i Shawcross maja wielka grupe zwolennikow, ogladam obu i jakosci w ich grze znalezc nie moge.

Mertesacker to zolw, Arsenal 90% meczow broni bardzo wysoko, to zupelnie nie ten typ obroncy ktorego Wenger powinien szukac. Jak chcial cm i kg to bylo wziac Sambe, ktory pilki nie wyprowadzi ale jest bardzo szybki.
Wlasnie zauwazylem ze na tym forum i Mertesacker i Shawcross maja wielka grupe zwolennikow, ogladam obu i jakosci w ich grze znalezc nie moge. Mertesacker to zolw, Arsenal 90% meczow broni bardzo wysoko, to zupelnie nie ten typ obroncy ktorego Wenger powinien szukac. Jak chcial cm i kg to bylo wziac Sambe, ktory pilki nie wyprowadzi ale jest bardzo szybki
30 sierpnia 2011, 19:20 [cytuj]
Mertesacker jako defensor jest słabiutki. Oglądam 14 lat Bundesligę, wiec wiem, co mówię. I w Werderze, i w kadrze, miał zawsze przed sobą po prostu dobrych defensywnych pomocników. Borowski, Frings - to naprawdę solidni gracze.

Werder ponadto miał dobrą obronę, dopóki filarem był tam Naldo. Już drugi sezon ciągnie jednak kontuzję i Werder nie potrafi się pozbierać, z Mertesackerem jako "liderem" tej formacji.

Pół żartem, pół serio. Mertesacker będzie dobry jako joker, taki Bendtner, choć ten jest napastnikiem, ale często coś trafiał jak wchodził z ławki. Merte na ostatnie minuty poleci w pole karne przy niekorzystnym wyniku i coś ustrzeli. Mój Bayer w ciągu ostatnich dwóch sezonów załatwił tak dwa razy po 90 minucie. W powietrzu pod bramką przeciwnika jest naprawdę dobry. Ale czy to jest potrzebne Arsenalowi, skoro Ci ostatnio nawet rożnego nie potrafią sobie wywalczyć :D
Mertesacker jako defensor jest słabiutki. Oglądam 14 lat Bundesligę, wiec wiem, co mówię. I w Werderze, i w kadrze, miał zawsze przed sobą po prostu dobrych defensywnych pomocników. Borowski, Frings - to naprawdę solidni gracze. Werder ponadto miał dobrą obronę, dopóki filarem był tam Naldo. Już drugi sezon ciągnie jednak kontuzję i Werder nie potrafi się pozbierać, z Mertesackerem jako "liderem" tej formacji. Pół żartem, pół serio. Mertesacker będzie dobry jako joker, taki Bendtner, choć ten jest napastnikiem, ale często coś trafiał jak wchodził z ławki. Merte na ostatnie minuty poleci w pole karne przy niekorzystnym wyniku i coś ustrzeli. Mój Bayer w ciągu ostatnich dwóch sezonów załatwił tak dwa razy po 90 minucie. W powietrzu pod bramką przeciwnika jest naprawdę dobry. Ale czy to jest potrzebne Arsenalowi, skoro Ci ostatnio nawet rożnego nie potrafią sobie wywalczyć :D
Come on you Spurs!! // Wir sind der zwölfte Mann und steh'n zu dir - Bayer 04
30 sierpnia 2011, 19:21 [cytuj]
"LFC have received and rejected a £12m bid from Spurs for Meireles."

Strasznie jednostronny pilkarz, w zasadzie bez konkretnej pozycji. Pierwszy ruch Dalglisha podaczas tego lata, za ktory musze go pochwalic.
"LFC have received and rejected a £12m bid from Spurs for Meireles." Strasznie jednostronny pilkarz, w zasadzie bez konkretnej pozycji. Pierwszy ruch Dalglisha podaczas tego lata, za ktory musze go pochwalic
30 sierpnia 2011, 19:52 [cytuj]
Ale dokładnie o to mi z Mertesackerem chodziło, gra głową jak niewielu na świecie i będzie świetnym jokerem. No bo przecież pozycja w pierwszym składzie Vermaelena jest niepodważalna, a i akcja Djourou z Koscielnym będą stały chyba wyżej.
Zoltrix powiedział/a:
zgadzam sie z ginola

Ale w którym miejscu, jakoś nie wychwyciłem??? Przecież napisałeś "potrzebowali bysmy jakiegos zawodnika w jego miejsce", za to ja twierdzę coś zupełnie przeciwnego.
Ale w którym miejscu, jakoś nie wychwyciłem??? Przecież napisałeś "potrzebowali bysmy jakiegos zawodnika w jego miejsce", za to ja twierdzę coś zupełnie przeciwnego
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
30 sierpnia 2011, 20:04 [cytuj]
Parker złożył transfer request! West Ham próbował go przekonac żeby został, ale ten powiedział że na tym stopniu kariery musi grać w Premier Leauge, jezeli chce się załapać na mistrzostwa
Parker złożył transfer request! West Ham próbował go przekonac żeby został, ale ten powiedział że na tym stopniu kariery musi grać w Premier Leauge, jezeli chce się załapać na mistrzostwa
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
30 sierpnia 2011, 20:07 [cytuj]
Wole jednostronnego Meirelesa niz nasz gwiazdozbiór środka pola na czele z JJ-em.
Wspominanie o dos Santosie jako opcji na którąkolwiek z pozycji jest kpiną do kwadratu !!! Kiedy on k***a zagrał przyzwoity mecz w naszych barwach żeby pokładać w nim jakiekolwiek nadzieje ? Tylko błagam bez gadki o jego świetnych wystepach dla Meksyku....
Wole jednostronnego Meirelesa niz nasz gwiazdozbiór środka pola na czele z JJ-em. Wspominanie o dos Santosie jako opcji na którąkolwiek z pozycji jest kpiną do kwadratu !!! Kiedy on k***a zagrał przyzwoity mecz w naszych barwach żeby pokładać w nim jakiekolwiek nadzieje ? Tylko błagam bez gadki o jego świetnych wystepach dla Meksyku
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
30 sierpnia 2011, 20:12 [cytuj]
Meirelesa wziąłbym bez chwili zastanowienia , jeśli jest szansa to trzeba spróbować go wyrwać z Liverpoolu . :tak::tak:
Meirelesa wziąłbym bez chwili zastanowienia , jeśli jest szansa to trzeba spróbować go wyrwać z Liverpoolu . :tak::tak:
30 sierpnia 2011, 20:25 [cytuj]
ginola powiedział/a:
Śmiem oponować. Tzn. fajnie by było, ale chyba nie tak, że "musimy". Gramy jednym napastnikiem na szpicy, a do tej roli mamy trzech - Ade, JD, Romuś. Jak już to problem jest z zastępcą Rafy, ale przecież Peter nim nie był. Zresztą, ciągle jest Dos Santos (a to mniej więcej jego pozycja), i może jeszcze Kranjcar. A jak coś to jest ten Coulibaly - Llorente, Damiao, Rossi i wszyscy inni, którymi się jaramy, też kiedyś musieli zacząć. Także np. w pucharach jak wylosujemy jakichś ogórów z drugiej ligi, to takiego gościa można wystawić. Szczególnie, że będzie 10 razy bardziej zmotywowany od zawodników pierwszego zespołu.
A najlepiej to Peter out plus jeszcze Romuś i wtedy ktoś in;)




No tak Ginola ale wylosowaliśmy Stoke, drwale z wielką determinacją. Drużyna ze środka tabeli, już nie chłopcy do bicia. Do tego gramy 6 meczy w LE, jak wszyscy zdrowi to nie ma problemu, gorzej jak przyjdzie plaga kontuzji, a zdarza się nam co sezon! Dos Santos a gdzie on w jest. On w ogóle trenuje znami, gdzie on się podziewa. Nie można na takim piłkarzu opierać naszej gry nawet w pucharach. To już bym wolał dac szanse Townsendowi. Ktoś tam się czepiał że Livermore nie chciał iść do West Hamu, a ja mu się nie dziwie. Jest z nami od 7 roku życia był na sześciu czy siedmiu wypożyczeniach i już czas najwyższy żeby spróbował w Premier League. Sądzę że jaki jakiś Premier League dałby mu szansę to by poszedł, ale nie do rywala za miedzy
No tak Ginola ale wylosowaliśmy Stoke, drwale z wielką determinacją. Drużyna ze środka tabeli, już nie chłopcy do bicia. Do tego gramy 6 meczy w LE, jak wszyscy zdrowi to nie ma problemu, gorzej jak przyjdzie plaga kontuzji, a zdarza się nam co sezon! Dos Santos a gdzie on w jest. On w ogóle trenuje znami, gdzie on się podziewa. Nie można na takim piłkarzu opierać naszej gry nawet w pucharach. To już bym wolał dac szanse Townsendowi. Ktoś tam się czepiał że Livermore nie chciał iść do West Hamu, a ja mu się nie dziwie. Jest z nami od 7 roku życia był na sześciu czy siedmiu wypożyczeniach i już czas najwyższy żeby spróbował w Premier League. Sądzę że jaki jakiś Premier League dałby mu szansę to by poszedł, ale nie do rywala za miedzy
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
30 sierpnia 2011, 20:28 [cytuj]
Ktos kto wymysla te glupoty musi miec niezly ubaw. Czemu niby on ma odejsc z LFC?
Ktos kto wymysla te glupoty musi miec niezly ubaw. Czemu niby on ma odejsc z LFC?
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
30 sierpnia 2011, 20:38 [cytuj]
W zeszłym sezonie był najlepszym pomocnikiem w LFC , w obecnym pojawia sie już jako zmiennik , ale mimo to wydaje mi się że Dalglish nie puści go nigdzie . To świetny zawodnik , byłby dużym wzmocnieniem w naszym zespole ale wiem że szansa na sprowadzenie go jest bardzo mała ( a może nawet żadna).
W zeszłym sezonie był najlepszym pomocnikiem w LFC , w obecnym pojawia sie już jako zmiennik , ale mimo to wydaje mi się że Dalglish nie puści go nigdzie . To świetny zawodnik , byłby dużym wzmocnieniem w naszym zespole ale wiem że szansa na sprowadzenie go jest bardzo mała ( a może nawet żadna)
|<  <<  <  24  25  26  27  28    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 166 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się